Diskuse na téma Cvičení na doma?

Ahoj, začala jsem držet dietu a do toho bych chtěla ještě hubnout pomocí cvičení. CO je nejlepší na doma? Nějaké pomůcky si klidně dokoupím.. hlavně ať jdou kila dolů

Bertička 16.10.2023

Jako cvičení doma je fajn, ale u mě je ten problém že prostě nejsem důsledná a nebo se na to vykašlu úplně. Takže abych se dokopala fakt pravidelně cvičit, tak jsem si koupila permici do Zone4You a tam teda chodím pravidelně a dokonce s chutí, protože tam mají i bazén a když se mi vyloženě nechce cvičit s trenérem, tak si jdu zaplavat. :)

Lucka Bertička 20.10.2023

Tam je i bazén? To by mě bavilo, já právě chodím teď jak do bazénu, tak mám ještě permanentku do fitka a moc mě to nebaví. Kdyby bylo vše v jednom tak by to bylo super. Kde to je prosím tě?

Bertička Bertička 27.10.2023

Jojo mají fitko i wellnessko https://zone4you.cz/wellness-a-bazen/ je to v Brně v Černých polích. :) Mají i saunu, squash, solárko. Dělají i masáže a spoustu dalšího. Za mě teda super, můžeš si domluvit návštěvu a oni tě provedou a proberou s tebou i členství. :) Jako za mě je to paráda, protože si třeba i po cvičení zajdu do sauny nebo ještě do bazénu.

Renata 26.11.2022

Masírujete si nějak namožený svaly po cvičení?

Bety-tyna Renata 27.11.2022

Já mám takový masážní set takže tím si vždycky po cvičení svaly namasíruju a je to moc fajn :)

Renata Renata 28.11.2022

Aha a co je to za set, kde jsi ho koupila?

Bety-tyna Renata 29.11.2022

Je to masážní set ENERGYflex, je čistě z přírodního korku a je v něm míček, válec a duoball.

lussyB 25.11.2019

Já teda osobně chodím do fitka, protože doma bych se nedonutila. Každopádně k tomu ještě piju dietní koktejl.

Jana 10.12.2018

Jak velkou zálohu jste dostal před prodejem domu?

Jirka Jana 11.12.2018

Já jsem také prodával dům s realitní kanceláří Edoxreality a dávají zálohu až dva miliony korun, ještě před prodejem.

Jana 07.12.2018

Dobrý den, prosím nemáte tu někdo zkušenost s kvalitní realitní kanceláří z Prahy?

Vanda 06.12.2018

stačí pouze odhodlání, dobré oblečení, kvalitné boty a mužeš chodit běhat

Bára 09.07.2018

nejlepší je běhání venku mezi lidma. Dej si sluchátka a běhej. jen to chce vhodnou obuv a teren, at tě nebolí klouby


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

7 Příspěvků
Poslední příspěvek 16:26
2 Příspěvků
Poslední příspěvek 16:14

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat