Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Prodloužení vlasů

anastaziaa 26. 02. 2017

Prosím, poraďte jaký je nejlepší způsob prodloužení vlasů?

Neregistrovaná/ý - Brita

06.10.2019

Neregistrovaná/ý - Emina | 29.09.2019
Bavíme seo pobočce vlasy-levne.

Na jejich www.vlasy-levne.cz nabízí prodloužení vlasů přímo u nich na pobočce. To by se mě hodilo.

Neregistrovaná/ý - Emina

29.09.2019

Neregistrovaná/ý - Emina | 19.08.2019
O které pobočce a o jaké firmě se bavíte prosím? Taky bych si ráda prodloužila vlasy a nevím u koho.

Bavíme seo pobočce vlasy-levne.

Neregistrovaná/ý - Emina

19.08.2019

Neregistrovaná/ý - Anna | 27.07.2019
Zkusila jsem Tape, ale nejvíce se mě líbí clip in. Ráda si je různě barvím, abych měla pokaždé jiné vlasy.

O které pobočce a o jaké firmě se bavíte prosím? Taky bych si ráda prodloužila vlasy a nevím u koho.

Neregistrovaná/ý - Klára

28.07.2019

Neregistrovaná/ý - Anna | 27.07.2019
Zkusila jsem Tape, ale nejvíce se mě líbí clip in. Ráda si je různě barvím, abych měla pokaždé jiné vlasy.

Já si u nich na pobočce nechala vlasy prodlužovat několikrát. Vždy se jim to povedlo.

Neregistrovaná/ý - Anna

27.07.2019

Neregistrovaná/ý - Ninka | 25.07.2019
A jakou metodou si vlasy prodlužujete? A zkoušela jste to u nich na pobočce?

Neregistrovaná/ý - Ninka

25.07.2019

Neregistrovaná/ý - Anna | 21.07.2019
Prodlužuji u www.vlasy-levne.cz. Nejoblíběnější mám clip in. Apůikaci vám udělají i u nich na pobočce.

A jakou metodou si vlasy prodlužujete? A zkoušela jste to u nich na pobočce?

Neregistrovaná/ý - Anna

21.07.2019

Neregistrovaná/ý - Helena | 09.07.2019
Dobrý den, chtěla bych se zeptat jak prodlužujete? Máte něco vyzkoušeného?

Prodlužuji u www.vlasy-levne.cz. Nejoblíběnější mám clip in. Apůikaci vám udělají i u nich na pobočce.

Neregistrovaná/ý - Helena

09.07.2019

Dobrý den, chtěla bych se zeptat jak prodlužujete? Máte něco vyzkoušeného?

Neregistrovaná/ý - Andyy

08.07.2019

Neregistrovaná/ý - Vendula | 27.06.2019
Nejjednodušší a myslím si, že i pro mě nejlepší jsou clip-in. Teď se mě právě líbí culíky.

Dokonce jsem holky zjistila, že produžují vlasy u nich na pobočce. To se mě líbí.

Neregistrovaná/ý - Vendula

27.06.2019

Neregistrovaná/ý - Draha | 25.06.2019
Neznám, ale zjistím a pak uvidím. Vlasy si ráda prodlužuji, hlavně si je barvím, a vlním.

Nejjednodušší a myslím si, že i pro mě nejlepší jsou clip-in. Teď se mě právě líbí culíky.

Neregistrovaná/ý - Draha

25.06.2019

Neregistrovaná/ý - Agnes | 23.06.2019
Podlužuji si vlasy s www.vlasy-levne.Mají materiál z pravých lidských vlasů a rychlé dodací lhůty.

Neznám, ale zjistím a pak uvidím. Vlasy si ráda prodlužuji, hlavně si je barvím, a vlním.

Neregistrovaná/ý - Agnes

23.06.2019

Podlužuji si vlasy s www.vlasy-levne.Mají materiál z pravých lidských vlasů a rychlé dodací lhůty.

Neregistrovaná/ý - Dolores

17.12.2017

Neregistrovaná/ý - Gréta | 13.12.2017
No a když je pak budu chtít sundat, nebudou mé vlasy nějak poškozené?

Neodolala jsem a mám objednáno, nechám si prodloužit vlasy metodou Tape in. Hrozně se těším, že budu mít luxusní vlasy.

Neregistrovaná/ý - Gréta

13.12.2017

Neregistrovaná/ý - Míša | 19.03.2017
Tak to máš clipy asi opravdu nejlepší, doporučuju pořídit z pravých vlasů - můžeš je dobarvit, žehlit, kulmovat co jen chceš. Já osobně mám odtud http://www.clip-vlasy-levne.cz/ a moc si chválím ;)

No a když je pak budu chtít sundat, nebudou mé vlasy nějak poškozené?

Neregistrovaná/ý - Míša

19.03.2017

Tak to máš clipy asi opravdu nejlepší, doporučuju pořídit z pravých vlasů - můžeš je dobarvit, žehlit, kulmovat co jen chceš. Já osobně mám odtud http://www.clip-vlasy-levne.cz/ a moc si chválím ;)

Neregistrovaná/ý - Míša

19.03.2017

No teď je chci kvůli jedné akci, ale chtěla bych i na jindy, nejlíp střídat kdyby to šlo-tak asi clipy nebo tak něco

Laugher

28.02.2017

Podívejte se třeba na www.vlasy-levne.cz

Neregistrovaná/ý - Míša

27.02.2017

Jde ti o prodloužení jenom nárazově třeba na nějakou akci nebo něco trvalejšího?

TESTOVÁNÍ: Dětská kosmetika Linteo Baby

Minutka z kuřecího masa s houbami

Minutka z kuřecího masa s houbami

9 hlasů
50min 335 kJ 130 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Guláš z drůbežích žaludků

9 hlasů
1h a 5min 408kJ 70 Kč

Jednoduchý recept na guláš.

Kuřecí vývar s kukuřicí

12 hlasů
30min 384kJ 75 Kč

Skvělý kuřecí vývar s kukuřicí, hráškem a jarní cibulk...

Poradny

Upadla jsem na chodníku, jak získat odškodnění?

Dobrý den,Váš dotaz je spíše právního charakteru a já bohužel nejsem právník, ale "jen" sociální ... Více

Po roce od konce RD jdu na mateřskou, dostanu PPM?

Dobrý den,pro nárok na peněžitou pomoc v mateřství (PPM neboli mateřskou) je zapotřebí splnit zej... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více