Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Clip-vlasy-levne

Tana 26. 02. 2017

Skvělý e-shop http://www.clip-vlasy-levne.cz/ pokud jste se rozhodli si prodloužit vlasy. Jsem moc spokojená, ochotně mi pomohli s výběrem, dodání do dvou dnů a kvalita a super ceny. Sdílím dobrou zkušenost, protože jsem dlouho vybírala odkud koupit vlasy na prodloužení, snad pomůže ;-)

Neregistrovaná/ý - Denisa

20. 4. 2019

Neregistrovaná/ý - Danda | 14. 4. 2019
A kde prosím ty clip in nakupujete? Ráda bych si vlasy prodloužila, ale chci, aby výsledek vypadal přirozeně.

Kadeřnice mě dopručila www.vlasy-levne.cz. Mají kvalitní mateiál a rychlé dodací lhůty.

Neregistrovaná/ý - Danda

14. 4. 2019

Neregistrovaná/ý - Denisa | 25. 3. 2019
S clip in jsem si vlasy ani ne tak prodloužila, ale přirozeně zahustila. Vůbec to nevypadá špatně.

A kde prosím ty clip in nakupujete? Ráda bych si vlasy prodloužila, ale chci, aby výsledek vypadal přirozeně.

Neregistrovaná/ý - Denisa

25. 3. 2019

Neregistrovaná/ý - Kara | 23. 3. 2019
A taky se dají barvit, vlnit. Pak vypadají přirozeně a nikdo nepozná, že jsou prodloužené.

S clip in jsem si vlasy ani ne tak prodloužila, ale přirozeně zahustila. Vůbec to nevypadá špatně.

Neregistrovaná/ý - Kara

23. 3. 2019

Neregistrovaná/ý - Mína | 20. 3. 2019
Já osobně nedám dopustit na clipy, vypadají přirozeně, dobře drží.

A taky se dají barvit, vlnit. Pak vypadají přirozeně a nikdo nepozná, že jsou prodloužené.

Neregistrovaná/ý - Mína

20. 3. 2019

Neregistrovaná/ý - Alča | 11. 3. 2019
Na www.vlasy-levně.cz jsem se dočetla, že se dají vlasy prodlužovst nej pomocí clipů. Má někdo prodložené vlasy třeba metodou tape?

Já osobně nedám dopustit na clipy, vypadají přirozeně, dobře drží.

Neregistrovaná/ý - Janice

16. 3. 2019

Holky, vyzkoušejte stránku na prodloužení vlasů https://www.vlasy-k-prodlouzeni.cz/. Je super stránka a jejich clipy jsou dělaný z pravých vlasů opravdu zkuste.

Neregistrovaná/ý - Alča

11. 3. 2019

Na www.vlasy-levně.cz jsem se dočetla, že se dají vlasy prodlužovst nej pomocí clipů. Má někdo prodložené vlasy třeba metodou tape?

Neregistrovaná/ý - Valerie

24. 2. 2019

Neregistrovaná/ý - Mája | 22. 2. 2019
Pokud chci, aby mé vlasy vypadaly dobře a pokud se to týká třeba prodloužení, tak využívám služeb kadeřnice.

Taky to tak mám. U prodloužení vlasů dvojnásob, většinou je potřeba sjednotit barvu a na to si sama netroufnu.

Neregistrovaná/ý - Mája

22. 2. 2019

Pokud chci, aby mé vlasy vypadaly dobře a pokud se to týká třeba prodloužení, tak využívám služeb kadeřnice.

Neregistrovaná/ý - Viola

17. 2. 2019

Neregistrovaná/ý - Natka | 7. 2. 2019
A dá se to zvládnout i doma, nebo usím ke kadeřnici?

Svěřila jsem se raději kadeřnici, nechtěla jsem riskovat, že to zkazím.

Neregistrovaná/ý - Natka

7. 2. 2019

Neregistrovaná/ý - Viola | 27. 1. 2019
Já jsem si od nich prodlužovala vlasy metodou tape. Taky to není špatné.

A dá se to zvládnout i doma, nebo usím ke kadeřnici?

Neregistrovaná/ý - Viola

27. 1. 2019

Já jsem si od nich prodlužovala vlasy metodou tape. Taky to není špatné.

Neregistrovaná/ý - Dáška

24. 1. 2019

Neregistrovaná/ý - Halina | 20. 1. 2019
A kterou metodou jste si Dáško vlasy prodlužovala? Nebo jste byla u kadeřnice?

Svěřila jsem se své kadeřnici, podlužovala mě vlasy clipy. Nabarvila mě je do mého odstínu a moc hezky upravila.

Neregistrovaná/ý - Halina

20. 1. 2019

Neregistrovaná/ý - Dáška | 13. 1. 2019
Dostala jsem doporučení na www.vlasy-levne.cz, mají materiál z pravých lidských vlasů, výsledek vypadá přirozeně. Prodloužené vlasy se dají barvit, vlnit.

A kterou metodou jste si Dáško vlasy prodlužovala? Nebo jste byla u kadeřnice?

Neregistrovaná/ý - Dáška

13. 1. 2019

Dostala jsem doporučení na www.vlasy-levne.cz, mají materiál z pravých lidských vlasů, výsledek vypadá přirozeně. Prodloužené vlasy se dají barvit, vlnit.

Neregistrovaná/ý - Mirka

28. 10. 2018

Neregistrovaná/ý - Trnková | 22. 10. 2018
děkuji, a fotografie mají na stránkách někde?

Mrkněte na fb https://www.facebook.com/HOTstyle.cz/ tam je těch fotografií docela dost

Neregistrovaná/ý - Barbara

28. 10. 2018

U veškerých vlasů k prodlužování, včetně clip in, je podle mého nejdůležitější aby byly kvalitní a co nejlépe a nejpřirozeněji vypadaly. Takže objednávám jedině na clipinhair.cz tam s jejich sadami jsem absolutně spokojená

Neregistrovaná/ý - Helina

24. 10. 2018

Neregistrovaná/ý - Zinda | 22. 10. 2018
Taky jsem spokojená sdodacílhůtou. Dopoledne si objednám a druhý den mám vlasy doma.

Jakou metodou si prodlužujete vlasy, já mám nejdraději clip in.

Neregistrovaná/ý - Trnková

22. 10. 2018

Neregistrovaná/ý - Mirka | 16. 10. 2018
Dělají v tom salonu společenské i svatební účesy a co jsem viděla na fotkách tak moc krásné účesy

děkuji, a fotografie mají na stránkách někde?

Neregistrovaná/ý - Žáková

22. 10. 2018

Neregistrovaná/ý - Karolina | 15. 10. 2018
Momentálně tam chodím na prodloužení metodou Micro ring. Se salonem jsem moc spokojená, vždycky mi tu moc dobře poradí ohledně péče o prodloužené vlasy

Holky kde přesně v tom Brně si necháváte prodlužovat? Ten clipinhair salon bych našla kde? děkuji

Horoskop na týden od 22. do 28. dubna 2019 od naší astrol...

Kuřecí kousky s jablečným moštem

Kuřecí kousky s jablečným moštem

7 hlasů
50min 399 kJ 150 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Kuřecí soté

17 hlasů
50min 469kJ 130 Kč

Kuřecí maso s řapíkatým celerem a jablky.

Celer pečený ve smetanové omáčce

0 hlasů
1h a 5min 396kJ 99 Kč

Pečený celer s bílým vínem, hořčicí a parmazánem.

Poradny

Aktivita klíšťat a očkování

Dobrý den, klíšťata začínají být aktivní, když průměrné venkovní teploty překonají 5 st. Celsia a... Více

Očkování v těhotenství

dobrý den, v období těhotenství se proti klíšťové encefalitidě neočkuje, v období kojení je však ... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Partner vás pozitivně ovlivní svými názory. I když se jim zpočátku budete bránit a snaha lpět na starých přesvědčeních vás nemine, nakonec připustíte, že váš protějšek má v jistých ohledech pravdu. Vaše drahá polovička nav&iacut...

Více