Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Clip-vlasy-levne

Tana 26. 02. 2017

Skvělý e-shop http://www.clip-vlasy-levne.cz/ pokud jste se rozhodli si prodloužit vlasy. Jsem moc spokojená, ochotně mi pomohli s výběrem, dodání do dvou dnů a kvalita a super ceny. Sdílím dobrou zkušenost, protože jsem dlouho vybírala odkud koupit vlasy na prodloužení, snad pomůže ;-)

Neregistrovaná/ý - Mirka

28.10.2018

Neregistrovaná/ý - Trnková | 22.10.2018
děkuji, a fotografie mají na stránkách někde?

Mrkněte na fb https://www.facebook.com/HOTstyle.cz/ tam je těch fotografií docela dost

Neregistrovaná/ý - Barbara

28.10.2018

U veškerých vlasů k prodlužování, včetně clip in, je podle mého nejdůležitější aby byly kvalitní a co nejlépe a nejpřirozeněji vypadaly. Takže objednávám jedině na clipinhair.cz tam s jejich sadami jsem absolutně spokojená

Neregistrovaná/ý - Helina

24.10.2018

Neregistrovaná/ý - Zinda | 22.10.2018
Taky jsem spokojená sdodacílhůtou. Dopoledne si objednám a druhý den mám vlasy doma.

Jakou metodou si prodlužujete vlasy, já mám nejdraději clip in.

Neregistrovaná/ý - Trnková

22.10.2018

Neregistrovaná/ý - Mirka | 16.10.2018
Dělají v tom salonu společenské i svatební účesy a co jsem viděla na fotkách tak moc krásné účesy

děkuji, a fotografie mají na stránkách někde?

Neregistrovaná/ý - Žáková

22.10.2018

Neregistrovaná/ý - Karolina | 15.10.2018
Momentálně tam chodím na prodloužení metodou Micro ring. Se salonem jsem moc spokojená, vždycky mi tu moc dobře poradí ohledně péče o prodloužené vlasy

Holky kde přesně v tom Brně si necháváte prodlužovat? Ten clipinhair salon bych našla kde? děkuji

Neregistrovaná/ý - Zinda

22.10.2018

Neregistrovaná/ý - Mily | 17.10.2018
Dívala jsem se na jejich stránky. Mají rychlé dodací lhůty a to je pro mě důležité.

Taky jsem spokojená sdodacílhůtou. Dopoledne si objednám a druhý den mám vlasy doma.

Markule

20.10.2018

Ahoj, slyšela jsem o stránkách www.vlasy-k-prodlouzeni.cz/. Já mám problémy s vlasy. Po delší úvaze jsem rozhodla zkusit, ale nemam s tím žádné zkušenosti. Byla bych ráda, kdyby některá z vás poradila jak to funguje.

Neregistrovaná/ý - Mily

17.10.2018

Neregistrovaná/ý - Manka | 12.10.2018
Prodlužování vlasů pomocí kvalitního materiálu vypadá přirozeně. Já mám nejraději clip in od vlasy levně.

Dívala jsem se na jejich stránky. Mají rychlé dodací lhůty a to je pro mě důležité.

Neregistrovaná/ý - Mirka

16.10.2018

Neregistrovaná/ý - Trnková | 08.10.2018
Dobrý den, dělají tam i nějaké společenské účesy z těch clip in?

Dělají v tom salonu společenské i svatební účesy a co jsem viděla na fotkách tak moc krásné účesy

Neregistrovaná/ý - Karolina

15.10.2018

Neregistrovaná/ý - Síma | 07.10.2018
Jakou metodou si necháváte prodlužovat prosím?

Momentálně tam chodím na prodloužení metodou Micro ring. Se salonem jsem moc spokojená, vždycky mi tu moc dobře poradí ohledně péče o prodloužené vlasy

Neregistrovaná/ý - Manka

12.10.2018

Prodlužování vlasů pomocí kvalitního materiálu vypadá přirozeně. Já mám nejraději clip in od vlasy levně.

Neregistrovaná/ý - Trnková

08.10.2018

Neregistrovaná/ý - Mirka | 25.09.2018
Nechávám si prodlužovat vlásky v salonu Hotstyle a můžu jenom doporučit. V salonu příjemné prostředí a moc šikovný personál

Dobrý den, dělají tam i nějaké společenské účesy z těch clip in?

Neregistrovaná/ý - Síma

07.10.2018

Neregistrovaná/ý - Karolina | 25.09.2018
Prodlužuji si vlásky v tomto salonu a spokojenost absolutně největší https://www.clipinhair.cz/89-prodlouzeni-vlasu-brno

Jakou metodou si necháváte prodlužovat prosím?

Neregistrovaná/ý - Mirka

25.09.2018

Nechávám si prodlužovat vlásky v salonu Hotstyle a můžu jenom doporučit. V salonu příjemné prostředí a moc šikovný personál

Neregistrovaná/ý - Karolina

25.09.2018

Prodlužuji si vlásky v tomto salonu a spokojenost absolutně největší https://www.clipinhair.cz/89-prodlouzeni-vlasu-brno

Neregistrovaná/ý - Beruna

25.09.2018

Neregistrovaná/ý - Jolina | 22.09.2018
Od www.vlasy-levne.cz si nechám poslat materiál a pak mě vlasy prodlužuje má kadeřnice.

Když jsem potřebovala rychle prodloužit vlasy, tak jsem si objednala u vlasy-levne clip in. Dodací lhůty mají rychlé.

Neregistrovaná/ý - Ela

24.09.2018

Neregistrovaná/ý - Lidka | 20.09.2018
Jen jsi si od nich kupovala vlasy nebo byla přímo u nich v Brně na prodloužení??

Oboje, naučili mě to, za 500,-

Neregistrovaná/ý - Jolina

22.09.2018

Od www.vlasy-levne.cz si nechám poslat materiál a pak mě vlasy prodlužuje má kadeřnice.

Neregistrovaná/ý - Lidka

20.09.2018

Jen jsi si od nich kupovala vlasy nebo byla přímo u nich v Brně na prodloužení??

Neregistrovaná/ý - Ela

18.09.2018

Neregistrovaná/ý - Lidka | 13.09.2018
Zdravim, je tu nekdo kdo ma zkusenost s timto obchodem?? https://www.vlasy-k-prodlouzeni.cz

Lido, ahoj, ano, mám, co tě zajímá?

TESTOVÁNÍ: Kónická kulma na vlasy Rowenta For Elite Kerat...

Losos s mangem

Losos s mangem

10 hlasů
55min 800 kJ 180 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Salát s čekankou

12 hlasů
15min 890kJ 58 Kč

Z čekanky si můžeme připravit jednoduchý hořkosladký s...

Pikantní kuřecí stehna

4 hlasy
1h a 20min 532kJ 140 Kč

Pikantní kuřecí stehna podle indické kuchyně, se zázvorem...

Poradny

Z čeho se mi vypočítá nemocenská po RD?

Dobrý den,pokud jste na nemocenskou nastoupila až po ukončení rodičovské dovolené, měla byste mít... Více

Kdy mám dát výpověď v práci?

Dobrý den, Jano,ve Vašem původním dotazu jsem se přehlédla v datu, myslela jsem si, že Vašemu dít... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Vaše odvaha a nadšení budou až zarážející! Okolí vás bude hluboce obdivovat, ovšem zamyslete se, zda není na místě trochu přibrzdit. Vaše odhodlání vás může dovézt sice daleko, ale ne všechno lze urvat silou. Občas je nutn&eacut...

Více