Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Clip-vlasy-levne

Tana 26. 02. 2017

Skvělý e-shop http://www.clip-vlasy-levne.cz/ pokud jste se rozhodli si prodloužit vlasy. Jsem moc spokojená, ochotně mi pomohli s výběrem, dodání do dvou dnů a kvalita a super ceny. Sdílím dobrou zkušenost, protože jsem dlouho vybírala odkud koupit vlasy na prodloužení, snad pomůže ;-)

Neregistrovaná/ý - Karla

7. 6. 2019

Nechala jsem si nedávno prodloužit vlasy na jejich pobočce. Jsem moc spokojená.

Neregistrovaná/ý - Dita

25. 5. 2019

Neregistrovaná/ý - Monča | 21. 5. 2019
Od vlasy-levne se mě nejvíce líbí clip in. Uvažuji teď, že si dám culíky. Moc se mě líbí.

Na stránkách jsem se dočetla, že si můžete nechat vlasy prodloužit na jejich pobočce.

Neregistrovaná/ý - Monča

21. 5. 2019

Od vlasy-levne se mě nejvíce líbí clip in. Uvažuji teď, že si dám culíky. Moc se mě líbí.

Neregistrovaná/ý - Žanda

18. 5. 2019

Neregistrovaná/ý - Renda | 12. 5. 2019
Ano, vlasy-levne mají materiál z pravých lidských vlasů eropského typu. S nimi vypadá prodloužení velmi dobře.

Na www.vlasy-levne.cz jsem se dočetla, že u permanentních metod Tape a Micro ring a dočasné Clip in nabízí aplikaci na jejich pobočce.

Neregistrovaná/ý - Renda

12. 5. 2019

Neregistrovaná/ý - Denisa | 28. 4. 2019
Nechávám to na kadeřnici, je šikovná a rychlá. Většinou chci vlasy nabarvit a pak upravit.

Ano, vlasy-levne mají materiál z pravých lidských vlasů eropského typu. S nimi vypadá prodloužení velmi dobře.

Neregistrovaná/ý - Denisa

28. 4. 2019

Neregistrovaná/ý - Danda | 25. 4. 2019
A prodlužujete si vlasy sama, nebo to necháváte na kadečnici?

Nechávám to na kadeřnici, je šikovná a rychlá. Většinou chci vlasy nabarvit a pak upravit.

Neregistrovaná/ý - Elena

26. 4. 2019

Zdravím, já jsem byla spokojená se stránkou https://www.vlasy-k-prodlouzeni.cz/. Mají tam spoustů výrobků za dobré ceny opravdu vyzkoušejte.

Neregistrovaná/ý - Danda

25. 4. 2019

Neregistrovaná/ý - Denisa | 20. 4. 2019
Kadeřnice mě dopručila www.vlasy-levne.cz. Mají kvalitní mateiál a rychlé dodací lhůty.

A prodlužujete si vlasy sama, nebo to necháváte na kadečnici?

20. 4. 2019

Neregistrovaná/ý - Danda | 14. 4. 2019
A kde prosím ty clip in nakupujete? Ráda bych si vlasy prodloužila, ale chci, aby výsledek vypadal přirozeně.

Kadeřnice mě dopručila www.vlasy-levne.cz. Mají kvalitní mateiál a rychlé dodací lhůty.

Neregistrovaná/ý - Danda

14. 4. 2019

Neregistrovaná/ý - Denisa | 25. 3. 2019
S clip in jsem si vlasy ani ne tak prodloužila, ale přirozeně zahustila. Vůbec to nevypadá špatně.

A kde prosím ty clip in nakupujete? Ráda bych si vlasy prodloužila, ale chci, aby výsledek vypadal přirozeně.

25. 3. 2019

Neregistrovaná/ý - Kara | 23. 3. 2019
A taky se dají barvit, vlnit. Pak vypadají přirozeně a nikdo nepozná, že jsou prodloužené.

S clip in jsem si vlasy ani ne tak prodloužila, ale přirozeně zahustila. Vůbec to nevypadá špatně.

Neregistrovaná/ý - Kara

23. 3. 2019

Neregistrovaná/ý - Mína | 20. 3. 2019
Já osobně nedám dopustit na clipy, vypadají přirozeně, dobře drží.

A taky se dají barvit, vlnit. Pak vypadají přirozeně a nikdo nepozná, že jsou prodloužené.

Neregistrovaná/ý - Mína

20. 3. 2019

Neregistrovaná/ý - Alča | 11. 3. 2019
Na www.vlasy-levně.cz jsem se dočetla, že se dají vlasy prodlužovst nej pomocí clipů. Má někdo prodložené vlasy třeba metodou tape?

Já osobně nedám dopustit na clipy, vypadají přirozeně, dobře drží.

Neregistrovaná/ý - Janice

16. 3. 2019

Holky, vyzkoušejte stránku na prodloužení vlasů https://www.vlasy-k-prodlouzeni.cz/. Je super stránka a jejich clipy jsou dělaný z pravých vlasů opravdu zkuste.

Neregistrovaná/ý - Alča

11. 3. 2019

Na www.vlasy-levně.cz jsem se dočetla, že se dají vlasy prodlužovst nej pomocí clipů. Má někdo prodložené vlasy třeba metodou tape?

Neregistrovaná/ý - Valerie

24. 2. 2019

Neregistrovaná/ý - Mája | 22. 2. 2019
Pokud chci, aby mé vlasy vypadaly dobře a pokud se to týká třeba prodloužení, tak využívám služeb kadeřnice.

Taky to tak mám. U prodloužení vlasů dvojnásob, většinou je potřeba sjednotit barvu a na to si sama netroufnu.

Neregistrovaná/ý - Mája

22. 2. 2019

Pokud chci, aby mé vlasy vypadaly dobře a pokud se to týká třeba prodloužení, tak využívám služeb kadeřnice.

Neregistrovaná/ý - Viola

17. 2. 2019

Neregistrovaná/ý - Natka | 7. 2. 2019
A dá se to zvládnout i doma, nebo usím ke kadeřnici?

Svěřila jsem se raději kadeřnici, nechtěla jsem riskovat, že to zkazím.

Neregistrovaná/ý - Natka

7. 2. 2019

Neregistrovaná/ý - Viola | 27. 1. 2019
Já jsem si od nich prodlužovala vlasy metodou tape. Taky to není špatné.

A dá se to zvládnout i doma, nebo usím ke kadeřnici?

Neregistrovaná/ý - Viola

27. 1. 2019

Já jsem si od nich prodlužovala vlasy metodou tape. Taky to není špatné.

DEN S TESTOVÁNÍM: Přijďte s námi vařit a poznejte novinku...

Ryba s pórkem a cuketou

Ryba s pórkem a cuketou

6 hlasů
35min 699 kJ 220 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Zelené fazolky s estragonem

13 hlasů
25min 354kJ 65 Kč

Recept na fazolky, které můžete použít jako přílohu k ...

Mléčná polévka s vejci

18 hlasů
20min 238kJ 50 Kč

Recept na jednoduchou mléčnou polévku s vejcem.

Poradny

Musí mi po RD držet v práci stejné místo?

Dobrý den, Marcelo,k odpovědím na Vaše otázky: 1. Zamětnavatel Vám po návratu z rodičovské dovole... Více

Mohu začít podnikat během mateřské dovolené?

Dobrý den,pokud chcete s podnikáním teprve začít, můžete klidně začít podnikat už během mateřské ... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Berany čeká takový poklidný letní týden. Ne že by na vás hvězdy nechystaly nějaký ten stres (především se to týká práce – občas rádi necháváte věci na poslední chvíli, ovšem tím ubližujete nejen sami sobě, al...

Více