Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Oblečení pro děti

Sandriskaa 20. 03. 2017

Ahojky, poradíte někdo, kde koupit levně oblečení pro děti? Děkuji

Neregistrovaná/ý - Heda

19. 7. 2017

Neregistrovaná/ý - Poulová | 28. 6. 2017
Taky doporučuji freeport. Ať už pro sebe, pro muže nebo pro děcka tak vždycky tu seženu strašně moc značkovejch hadrůů skoro za pusu. 70% slevy třeba na značkový oblečení to je prostě paráda

U jakých značek můžu ve freeportu tak velké slevy najít?

Neregistrovaná/ý - Jarka

3. 7. 2017

Dám sem odkaz na dětské oblečení, spíše sportovní, nepatří zrovna k nejlevnějším, ale mají opravdu kvalitní věci www.outdoorbaby.cz

Neregistrovaná/ý - Poulová

28. 6. 2017

Taky doporučuji freeport. Ať už pro sebe, pro muže nebo pro děcka tak vždycky tu seženu strašně moc značkovejch hadrůů skoro za pusu. 70% slevy třeba na značkový oblečení to je prostě paráda

Neregistrovaná/ý - Julie

28. 5. 2017

Neregistrovaná/ý - Karla | 25. 5. 2017
Určitě, jinak ode dneška do 29. května jsou v Nike factory store 30% slevy to sice není obchod s hračkami ale pokud tam pojedete někdy do 29. tak třeba se vám to info bude hodit:)

No to určitě, děkuji moc :)

Neregistrovaná/ý - Karla

25. 5. 2017

Neregistrovaná/ý - Julie | 22. 5. 2017
No vidíte, děkuji. Tak si projdu stránky a uvidím co tam najdu a nenajdu:)

Určitě, jinak ode dneška do 29. května jsou v Nike factory store 30% slevy to sice není obchod s hračkami ale pokud tam pojedete někdy do 29. tak třeba se vám to info bude hodit:)

Neregistrovaná/ý - Julie

22. 5. 2017

Neregistrovaná/ý - Karla | 19. 5. 2017
Například tam je Pompo což je celkem známý obchod s hračkami. Jinak zboží na stránkách freeportu některé najít možné je i s cenami

No vidíte, děkuji. Tak si projdu stránky a uvidím co tam najdu a nenajdu:)

Neregistrovaná/ý - Karla

19. 5. 2017

Neregistrovaná/ý - Julie | 16. 5. 2017
A jaké obchody s hračkami tam najdu? A je možné si najít zboží co se v tom daném obchodě nachází i na stránkách někde?

Například tam je Pompo což je celkem známý obchod s hračkami. Jinak zboží na stránkách freeportu některé najít možné je i s cenami

Neregistrovaná/ý - Julie

16. 5. 2017

Neregistrovaná/ý - Karla | 10. 5. 2017
Jistě ve freeportu seženete i hračky pro děti

A jaké obchody s hračkami tam najdu? A je možné si najít zboží co se v tom daném obchodě nachází i na stránkách někde?

Neregistrovaná/ý - Karla

10. 5. 2017

Neregistrovaná/ý - Julie | 30. 4. 2017
Mají ve Freeportu i hračky pro děti?

Neregistrovaná/ý - Karla

10. 5. 2017

Neregistrovaná/ý - Julie | 30. 4. 2017

Neregistrovaná/ý - Julie

30. 4. 2017

Neregistrovaná/ý - Karla

29. 4. 2017

Neregistrovaná/ý - Jolana | 27. 4. 2017
Ahojky,ve freeportu jsem párkrát byla. Mě se tam líbilo moc.Hlavně nákupy oblečení v těch se vyžívám,zvlášť při těch slevách tam

Také jezdím strašně ráda do Freeportu.Jen to mám bohužel celkem daleko :( Ale jednou až dvakrát d o roka se mi tam podaří dostat a to je potom útok na obchody :D Beru to po slevách a koupím toho vždycky strašně moc

Neregistrovaná/ý - Jolana

27. 4. 2017

Neregistrovaná/ý - Nina | 3. 4. 2017
Jezdíte na nákupy do tady toho centra? http://www.freeport.cz/ Jakou máte zkušenost?

Ahojky,ve freeportu jsem párkrát byla. Mě se tam líbilo moc.Hlavně nákupy oblečení v těch se vyžívám,zvlášť při těch slevách tam

Neregistrovaná/ý - Adéla

24. 4. 2017

Pěkný den, já mám ráda nakupy v obchodech, musím oblečení před koupí vidět. Eshop Tinky.cz znám od kamarádek, hodně často tam nakupují a jsou moc spokojeny.

Neregistrovaná/ý - Edita

20. 4. 2017

Taky jezdím občas do toho centra, ale pokud si mohu vybrat, volím radši nákupy na internetu. Eshop Tinky.cz znám od kamarádky, ráda tu nakupuje a je moc spokojena. A já ho mohu taky doporučit, oblečení je tu pěkné a kvalitní.

Neregistrovaná/ý - Novotná

19. 4. 2017

Neregistrovaná/ý - Nina | 3. 4. 2017
Jezdíte na nákupy do tady toho centra? http://www.freeport.cz/ Jakou máte zkušenost?

Do centra Freeport jezdím kupovat oblečení nejenom děckám ale i sobě, jezdím tam hrozně ráda, protože nakoupím za vynikající ceny

marybla

13. 4. 2017

Ahojky, já taky hodně nakupuji v eshopech. Nemám moc ráda fronty a nervózní lidi v obchodech. Jeden oblíbený eshop nemám, vždycky nakupuji tam, kde se mi něco líbí. Tinky.cz už jsem taky vyzkoušela a bya jsem moc spokojena. Zrovna nedávno jsem tam malé koupila tyto šatičky https://tinky.cz/detske-obleceni/saty-sukne-overaly/dany-dzinove-saticky-vel-104.

Neregistrovaná/ý - Gábina

9. 4. 2017

Zkus se mrknout na www.outdoorbaby.cz. Mají moc hezké oblečení a doplňky pro děti.

Kajolla

7. 4. 2017

Pěkný večer, nákupy na eshopu jsou pro mě jasná volba. Ceny jsou tu opravdu výhodnější než v obchodech. Na eshop Tinky.cz jsem už taky narazila a byla jsem s ním moc spokojena. Mají tu bohatou nabídku věcí pro děti, od plenek přes kosmetiku k oblečení, hračky, atd.

Neregistrovaná/ý - Nina

3. 4. 2017

TESTOVÁNÍ: Braňte se vráskám s ProVenus DermoCollagen

Salát z pórku

Salát z pórku

10 hlasů
45min 782 kJ 60 Kč

Nejčtenější články

TESTOVÁNÍ: Braňte se vráskám s ProVenus DermoCollagen

TESTOVÁNÍ: Braňte se vráskám s ProVenus DermoCo...

TESTOVÁNÍ: Regenerujte pokožku s růží od Manufaktury

TESTOVÁNÍ: Regenerujte pokožku s růží od Manufa...

TESTOVÁNÍ: Hladký účes bez námahy s BaByliss

TESTOVÁNÍ: Hladký účes bez námahy s BaByliss

TESTOVÁNO S TÁTOU: Ani jsme nestihli uklidit, maminko...

TESTOVÁNO S TÁTOU: Ani jsme nestihli uklidit, m...

Dovolená s dětmi je tu. Na co nesmíte zapomenout?

Dovolená s dětmi je tu. Na co nesmíte zapomenou...

Společenské hry nemusí jen bavit. Pomohou i s vývojem mozku

Společenské hry nemusí jen bavit. Pomohou i s v...

Tip na oběd

Kuře se zeleninou

6 hlasů
1h a 20min 474kJ 140 Kč

Kuřecí kousky s mraženou zeleninou.

Salát z endivie

10 hlasů
30min 259kJ 75 Kč

Endivie s jablkem a švestkami.

Poradny

Zapomněla jsem uvést peníze na účtu - jde o podvod?

Dobrý den, na konci formulářů, prostřednictvím kterých se žádá o sociální dávky, bývá věta, že s... Více

Dostanu další mateřskou, když teď skončím v práci?

Dobrý den, záleží na tom, zda a kdy skončí Váš pracovní poměr a kdy budete nastupovat na další m... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Nemůžete se dočkat slíbeného překvapení? V tomto případě platí, že trpělivost růže přináší. Snažte se proto zachovat chladnou hlavu. Šťouráním byste se mohli zbytečně připravit o zážitek! Raději se proto soustřeďte na povinnosti. Nebojte, dočkáte se!

Více