Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Potřeby pro děti - kočárky, pleny, lahve, sedačky

Potřeby pro děti. Jak správně vybrat kočárek, jaké používat pleny, láhve, dudlíky, oblečení. Jak vybrat nejbezpečnější a nejpohodlnější autosedačku.

Celkem 45 diskusních témat seřadit dle:
25 příspěvků Internetové hračkářství Cihličky pro dětičky náš malej dostal k narozeninám. A hodně ho baví z nich stavět různé stavby, bun...
Vendulka 13.03.2019
0 příspěvků Obuv pro děti - prosba
11 příspěvků Jaký fusak na zimu? Počkat, oni otevřeli další prodejnu ? :O O té teda vůbec nevím, kde přesně ji tam mají ?
Kája 28.03.2019
14 příspěvků Kočárky Za mě je to určitě malvík v Jinočanech, mají teď novou prodejnu a je fakt moc pěkná, sice o něco men...
Nika 28.03.2019
13 příspěvků Postele Já teda nevím, já bych dětskou postýlku v těch velkoobchodech nekupovala… Podle mě je nejvhodnější p...
Olivie 22.01.2018
3 příspěvky Jaký teploměr pro mimčo? Infračervený dotykový teploměr. Za mě super. Měřím na čele už od narození a není problém. Používám h...
Momslifeandherson 01.11.2018
11 příspěvků Nádobí pro děti https://www.tommeetippee.cz/basic dobrý výběr, od této značky používáme doma snad vše od narození. (...
Sandra 25.02.2019
7 příspěvků Zkušenosti s nosítkem Mají v tom malvíku i ty houpačky pro mimča ? Nechci to objednávat přes eshop, protože bych si je rád...
Diana 28.03.2019
0 příspěvků Zkušenost s hvězdnou želvičkou
6 příspěvků monitor dechu Jakou značku sis pořídila a z jakým mají na výběr jestli si to pamatuješ ? Kde vůbec mají v Praze pr...
Hanka 28.03.2019
28 příspěvků Ohřívač lahví Děkuji moc, tak to si budu muset do Brna do Funbaby, protože tady u nás toho moc není a značku TT tu...
Naďa 25.03.2019
19 příspěvků autosedačka Britax je německá výroba, takže patří mezi špičky a samozřejmě bezpečné :)
Diana 25.02.2018
10 příspěvků Hluboká korba Hluboukou korbičku má třeba emmaljunga, u které jsme skončili. Akorát je to nad limit, tak zkuste po...
Hella 01.07.2018
4 příspěvky Stolní tenis To je hrozně hezké, že k tomu děti zkoušíte véct :) My zase hodně jezdíme na kolech, takže chceme, a...
Marinak8 16.04.2015
24 příspěvků Dětská postýlka Aha, tak to vůbec nevím, že prodávají i dětský nábytek a mají ho vystavený i na prodejně nebo jenom ...
Jana 28.03.2019
3 příspěvky Ostrava prodejna ja mam nejoblibenejsi znacku nebo nejvice mi vyhovuje znacka Cam od te mame asi nejvice takovych tec...
olga.polka 25.05.2015
3 příspěvky zem v pokojíku Nene v hračkářství ne, na netu malyneposeda.cz. Rozhodnout se musíš ty, já bych se už asi ke koberci...
Katka 27.05.2015
16 příspěvků Plenky Já nevím, ale pokud dítěti sedí značka, neměnila bych... Přijde mi to zbytečné...
Momslifeandherson 31.10.2018
13 příspěvků Dětský teploměr Kupujeme pro sestru, která čeká mimi na Vánoce k výbavičce. Praktické dárky jsou nejlepší dárky. A t...
Lucie 16.12.2015
83 příspěvků Péče o pokožku Kvalitní přírodní kosmetiku si objednávám tady https://omorfia.care/gb/
Monika 08.05.2019
7 příspěvků Jídelní stolička pro prcka Jé, i ti šmoulové jsou roztomilí :-)
Andrea 25.05.2016
2 příspěvky Prací prásek pro alergika Tak jsem se na ten Dalli med prací prášek koukala a vyjde i cenove fajn. no a chtela jsem se te zept...
Hana0022 22.06.2016
15 příspěvků Prací prostředek pro miminko Já jsem používala pro své děti tento prášek https://2nature.cz/drogerie/prani/praci-gely-a-prasky/at...
Romana 20.11.2018
8 příspěvků Zimní oblečení Zkus se mrknout na e-shop outdoor baby :) Tam nakupuju ja a jsem spokojena :)
Pavlína 20.06.2017
11 příspěvků Internetový eshop Radko, výměna probíhá naprosto bez problémů. A doba dodání je cca 3 dny, já jsem objednávala v úterý...
Jarka 12.07.2017
35 příspěvků Oblečení pro děti Jo to je ono. Rozhodně se vyplatí tam zajet! Ceny jsou tam mnohem příznivější, než jinde. Fakt se ta...
Martinka 21.08.2018
5 příspěvků Kočárek Jéé, tak to tiše závidím :)). A to se dá emmaljunga pořídit akorát v Ostravě ? :O
Eva 26.01.2018
8 příspěvků Problém s opruzeninami Jestli se můžu přidat do diskuze, tak za zkoušeku stojí rozhodně neo phytiol od rosenpharmy. Hrozně ...
Natka 11.08.2018
3 příspěvky Potřeby pro nejmenší Co koupit nějakého plyšáka, knížku, u nás jsou oblíbené měkké pískací knížky, chrastítko, pěnové puz...
Jana 24.05.2017
0 příspěvků Emmaljunga
8 příspěvků Plenky Je fajn že se v dnešní době, kdy je vše plé chemi dá i sehnat něco, co ji neobsahuje, zvlášť u dětsk...
Milena 24.02.2018
0 příspěvků Boty pro děti
17 příspěvků Vánoční dárek pro děti Už jsem tu hru dětem koupila.Vůbec nevím,že se takové kostky prodávají.Děti budou hodně překvapené z...
Jitka 27.11.2018
0 příspěvků Attipasky
0 příspěvků Drahé kočárky
0 příspěvků láhev do školy
10 příspěvků Vigantol Aha, dekuji, ja si rikala ze jsem o nem jeste neslysela. :-) Take se na nej zeptat. Predpokladam, ze...
Janina 20.11.2018
2 příspěvky Vlhčené ubrousky pro děti Taky jsem slyšela samou chválu na muumi baby :)
Nikola 25.02.2018
3 příspěvky Kočárek přes internet Byla jsem přímo v Ostravě na této prodejně www.babyplace.cz
Peťula 28.02.2018
0 příspěvků Co na rýmu u mimča
1 příspěvek Deka pro dítě se jménem Já jsem ji nechávala dělat tady a jsou fakt boží :) www.mimmo.cz/Personalizovane-deky. Jsou hrozně p...
Nikča 31.01.2019
1 příspěvek Kočárky Praha V Praze mají podle mě největší výběr v Malvíku, jak na jejich eshopu www.malvik.cz, tak i na prodejn...
Simča 28.03.2019
1 příspěvek Výbava pro mimčo No za mě je to jednoznačně prodejna Malvíku v Jinočanech :)
Helča 05.04.2019
3 příspěvky Šidítka Stát se může všechno, ale díky tomu, že to mají tvarově přizpůsobené tak by se to stát nemělo, proto...
Kája 02.04.2019
0 příspěvků Autosedačka
Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4.

Pro jistou osobu budete tento týden naprosto neodolatelní. Připravte se proto na flirtovné pohledy a pokusy o svádění. Než však podlehnete, pečlivě zvážíte veškerá pro a proti. Rozhodně nemáte chuť se do ničeho vrhat po hlavě. Ani když jde o city.

Více

Registrovat