Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Potřeby pro děti - kočárky, pleny, lahve, sedačky

Potřeby pro děti. Jak správně vybrat kočárek, jaké používat pleny, láhve, dudlíky, oblečení. Jak vybrat nejbezpečnější a nejpohodlnější autosedačku.

Celkem 39 diskusních témat seřadit dle:
22 příspěvků Internetové hračkářství Tak to nevím já je objednávám přes net je to pro mě nejpohodlnější :-)
Coco 27. 8. 2017
0 příspěvků Obuv pro děti - prosba
9 příspěvků Jaký fusak na zimu? Emitex je super a dás e docela dobře pořídit i na bazárcích.
Martaa 17. 8. 2016
12 příspěvků Kočárky Ahoj Majko a jaký kočárek sis z babyplace objednávala ?
Daniela 13. 6. 2018
13 příspěvků Postele Já teda nevím, já bych dětskou postýlku v těch velkoobchodech nekupovala… Podle mě je nejvhodnější p...
Olivie 22. 1. 2018
2 příspěvky Jaký teploměr pro mimčo? My jsme hodně podědili po příbuzenstvu, zbytek spíš náhodně po obchodech a na internetru. Nejnovější...
nina 1. 10. 2015
7 příspěvků Nádobí pro děti Tohle je moc pekne :) Dekuji za doporuceni :)
Miroslava 20. 6. 2017
5 příspěvků Zkušenosti s nosítkem Ahoj holky, nosítko Babybjorn se dá koupit u několika prodejců. Vím, že ho má babyconcept, Alza, Mal...
Vendy 25. 2. 2018
0 příspěvků Zkušenost s hvězdnou želvičkou
4 příspěvky monitor dechu Na tu stránku jsem už několikrát narazila! A hodně se mi líbí.
Marinak8 26. 2. 2015
14 příspěvků Ohřívač lahví No nevadí, však já si poradím :D Už jsem to stejně objednala :D
Eiska 23. 1. 2015
19 příspěvků autosedačka Britax je německá výroba, takže patří mezi špičky a samozřejmě bezpečné :)
Diana 25. 2. 2018
10 příspěvků Hluboká korba Hluboukou korbičku má třeba emmaljunga, u které jsme skončili. Akorát je to nad limit, tak zkuste po...
Hella 1. 7. 2018
4 příspěvky Stolní tenis To je hrozně hezké, že k tomu děti zkoušíte véct :) My zase hodně jezdíme na kolech, takže chceme, a...
Marinak8 16. 4. 2015
22 příspěvků Dětská postýlka děkuji holky za info a jak jste měli prosím uchycený hojdavak vy?Do dveří, nebo stropu nebo na stoja...
Sofie 15. 1. 2016
3 příspěvky Ostrava prodejna ja mam nejoblibenejsi znacku nebo nejvice mi vyhovuje znacka Cam od te mame asi nejvice takovych tec...
olga.polka 25. 5. 2015
3 příspěvky zem v pokojíku Nene v hračkářství ne, na netu malyneposeda.cz. Rozhodnout se musíš ty, já bych se už asi ke koberci...
Katka 27. 5. 2015
15 příspěvků Plenky Jestli má prcek opruzeniny, tak bych spíš změnila značku plínek. Dnes se už není čemu divit, protože...
NinaC 28. 9. 2017
13 příspěvků Dětský teploměr Kupujeme pro sestru, která čeká mimi na Vánoce k výbavičce. Praktické dárky jsou nejlepší dárky. A t...
Lucie 16. 12. 2015
75 příspěvků Péče o pokožku Holky nejaky krem na opruzeniny pro malou i pro mme prosim?
Hana 5. 6. 2018
7 příspěvků Jídelní stolička pro prcka Jé, i ti šmoulové jsou roztomilí :-)
Andrea 25. 5. 2016
2 příspěvky Prací prásek pro alergika Tak jsem se na ten Dalli med prací prášek koukala a vyjde i cenove fajn. no a chtela jsem se te zept...
Hana0022 22. 6. 2016
13 příspěvků Prací prostředek pro miminko Můj syn je alergik, o pracím prostředku Dalli med slyším prvně ale zaujal mě tak ho nejspíš vyzkouší...
Karina 20. 4. 2017
8 příspěvků Zimní oblečení Zkus se mrknout na e-shop outdoor baby :) Tam nakupuju ja a jsem spokojena :)
Pavlína 20. 6. 2017
11 příspěvků Internetový eshop Radko, výměna probíhá naprosto bez problémů. A doba dodání je cca 3 dny, já jsem objednávala v úterý...
Jarka 12. 7. 2017
33 příspěvků Oblečení pro děti Kam chodíte ve freeportu kupovat děckám oblečení ?
Lucie 26. 9. 2017
5 příspěvků Kočárek Jéé, tak to tiše závidím :)). A to se dá emmaljunga pořídit akorát v Ostravě ? :O
Eva 26. 1. 2018
7 příspěvků Problém s opruzeninami Bohužel výroba těchto plínek je hodně nákladná. Jsou bez veškeré chemie. Firma, která je vyrábí spol...
Olina 21. 12. 2017
3 příspěvky Potřeby pro nejmenší Co koupit nějakého plyšáka, knížku, u nás jsou oblíbené měkké pískací knížky, chrastítko, pěnové puz...
Jana 24. 5. 2017
0 příspěvků Emmaljunga
8 příspěvků Plenky Je fajn že se v dnešní době, kdy je vše plé chemi dá i sehnat něco, co ji neobsahuje, zvlášť u dětsk...
Milena 24. 2. 2018
0 příspěvků Boty pro děti
11 příspěvků Vánoční dárek pro děti Holky, myslíte, že když si tu stavebnici objednám, že mi do vánoc dojde? Jako takhle... Jasně, dárky...
Renata 18. 12. 2017
0 příspěvků Attipasky
0 příspěvků Drahé kočárky
0 příspěvků láhev do školy
6 příspěvků Vigantol A nevíte jestli je rozdíl ve složení mezi baby d a vigantolem ?
Natka 5. 4. 2018
2 příspěvky Vlhčené ubrousky pro děti Taky jsem slyšela samou chválu na muumi baby :)
Nikola 25. 2. 2018
3 příspěvky Kočárek přes internet Byla jsem přímo v Ostravě na této prodejně www.babyplace.cz
Peťula 28. 2. 2018
Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4.

Kdosi ve vás probudí soutěživého ducha. Ukážete proto okolí, že když chcete, umíte ze sebe dostat to nejlepší. Bude to velice důležité, a to především pro vás samotné. Upevníte tak své sebevědomí a důvěru ve své schopnosti. M&aa...

Více

Registrovat