Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Péče o pokožku

Niccol 18. 11. 2015

Ahoj mamči, čím mažete svého drahouška? Máte olejíček nebo krém? A čím mažete po přebalování, aby se neobjevily opruzeniny?

Neregistrovaná/ý - Majda

20. 4. 2017

Neregistrovaná/ý - Tea | 31. 3. 2017
Mě prováděl zákrok v effect clinic, ale na stránkách má dvě kliniky, Surgal Clinic a Effect Clinic, nicméně obě jsou v Brně:)

Že jsou v Brně je pro mě jedině plus. Zjistila jsem že u něj byla jedna známá a taky si ho moc pochvalovala

Neregistrovaná/ý - Tea

31. 3. 2017

Neregistrovaná/ý - Majda | 25. 3. 2017
A na které klinice konkrétně ty plastické operace dělá?

Mě prováděl zákrok v effect clinic, ale na stránkách má dvě kliniky, Surgal Clinic a Effect Clinic, nicméně obě jsou v Brně:)

Neregistrovaná/ý - Rita

28. 3. 2017

Neregistrovaná/ý - Tami | 28. 2. 2017
Velmi pekne zdravim ....hladam si nejaky vizazisticky kurz a nasla som tento ....mate skusenost?

Udělat si kurz v Make up Institute můžu já osobně jenom doporučit

Neregistrovaná/ý - Majda

25. 3. 2017

Neregistrovaná/ý - Tea | 19. 3. 2017
Když pominu to že jsem u něj byla několikrát na liposukci tak jsem u něj byla na plastice horních víček, ve všech případech sem byla moc spokojená

A na které klinice konkrétně ty plastické operace dělá?

NinaC

20. 3. 2017

Ahoj, já malou mažu jenom krémy, olejíčky se mi neosvědčily, protože se hnedka vstřebaly a pokožka zůstala suchá.

Neregistrovaná/ý - Tea

19. 3. 2017

Neregistrovaná/ý - Majda | 14. 3. 2017
Můžu se zeptat jakou?

Když pominu to že jsem u něj byla několikrát na liposukci tak jsem u něj byla na plastice horních víček, ve všech případech sem byla moc spokojená

Neregistrovaná/ý - Majda

14. 3. 2017

Neregistrovaná/ý - Tea | 11. 3. 2017
Dobrý den, já za sebe ho jen doporučuju, mám sním velmi dobrou zkušenost

Můžu se zeptat jakou?

Neregistrovaná/ý - Tea

11. 3. 2017

Neregistrovaná/ý - Majda | 27. 2. 2017
Hledám pokud možno co nejlepšího plastického chirurga v Brně nebo okolí, našla jsem si tady toho http://plasticka-esteticka-chirurgie.cz/. Máte zkušenost?

Dobrý den, já za sebe ho jen doporučuju, mám sním velmi dobrou zkušenost

Neregistrovaná/ý - Šárka Hejduk

6. 3. 2017

já si pravidelně nakupuji hyaluronovou péči. Nyní maximálně koncentrovaná aktivní séra od Synouvelle Cosmetics, Obsahují maximální koncentraci hyaluronu, objednávám si tohle zboží na www.luvica.cz. Podporují hydrataci pokožky a vyhlazují pleť

Neregistrovaná/ý - Tami

28. 2. 2017

Velmi pekne zdravim ....hladam si nejaky vizazisticky kurz a nasla som tento ....mate skusenost?

Laugher

28. 2. 2017

Já používám značku Eucerin

Neregistrovaná/ý - Majda

27. 2. 2017

Hledám pokud možno co nejlepšího plastického chirurga v Brně nebo okolí, našla jsem si tady toho http://plasticka-esteticka-chirurgie.cz/. Máte zkušenost?

Neregistrovaná/ý - Majda

27. 2. 2017

Neregistrovaná/ý - Helena

23. 2. 2017

Neregistrovaná/ý - Týna | 8. 2. 2017
souhlasím s tebou, kazdému sedí jiná kosmetika. já mám kazdou vec skoro jiné znacky, protoze od jedné znacky vsechno mni proste neseedí. chce to hledat. Krémy jsem zkusila u kamarádek a kolegyn a pak jsem si jeden vybrala na doporucení.

jj to tak je, kazdy ma jinou pokozku. Na Notinu-bývalém Parfums toho je mega moc na výber

Neregistrovaná/ý - Týna

8. 2. 2017

Neregistrovaná/ý - Katka H | 7. 2. 2017
asi je nejlepší mrknout se na nepřeberné množstvý krémů na pleť tady. Každému vyhovuje něco jiného. https://www.notino.cz/pece-o-plet/

souhlasím s tebou, kazdému sedí jiná kosmetika. já mám kazdou vec skoro jiné znacky, protoze od jedné znacky vsechno mni proste neseedí. chce to hledat. Krémy jsem zkusila u kamarádek a kolegyn a pak jsem si jeden vybrala na doporucení.

Neregistrovaná/ý - Katka H

7. 2. 2017

asi je nejlepší mrknout se na nepřeberné množstvý krémů na pleť tady. Každému vyhovuje něco jiného. https://www.notino.cz/pece-o-plet/

Neregistrovaná/ý - Denisa Majíková

7. 2. 2017

Neregistrovaná/ý - Hela | 7. 2. 2017
pouzívám z Notina znacku Bubchen uz nejakou dobu a sedí prckovi dobre

Já si kupuji Anti-Aging krém na www.luvica.cz Není nejlevnější ale za to omlazuje pleť, krásně ji vyhlazuje, hold za kvalitu se platí.

Neregistrovaná/ý - Hela

7. 2. 2017

pouzívám z Notina znacku Bubchen uz nejakou dobu a sedí prckovi dobre

Neregistrovaná/ý - Ola

27. 2. 2016

Je dobrý, obsahuje vitamin E a ten hezky zklidnuje a hoji pokozku

Neregistrovaná/ý - Sara

23. 2. 2016

Ze zacatku jsem mazala olejickem, ale ted uz pouzivam jen kremy a hodne si zakladam na kremu panthe baby proti opuzeninam, to je asi zaklad spokojenosti.

TESTOVÁNÍ: Unikátní celozrnné lupínky Semix pro zdravá a ...

Telecí plátky s mozzarellou

Telecí plátky s mozzarellou

11 hlasů
45min 849 kJ 160 Kč

Nejčtenější články

TESTOVÁNÍ: Unikátní celozrnné lupínky Semix pro zdravá a šťastná rána

TESTOVÁNÍ: Unikátní celozrnné lupínky Semix pro...

TESTOVÁNÍ: Podlaha jako nová díky mopu Easy Wring Ultramat od Viledy

TESTOVÁNÍ: Podlaha jako nová díky mopu Easy Wri...

5 důkazů, jak spánkové návyky ovlivňují vztah

5 důkazů, jak spánkové návyky ovlivňují vztah

6 tipů na svěží a voňavé prádlo. Znáte je všechny?

6 tipů na svěží a voňavé prádlo. Znáte je všechny?

Snídaně či velikost porcí. Ke zdravému stylu stačí malé změny

Snídaně či velikost porcí. Ke zdravému stylu st...

Nespavostí trpí stále více lidí. Pomohou ořechy i banány

Nespavostí trpí stále více lidí. Pomohou ořechy...

Tip na oběd

Roládky z tresky

12 hlasů
30min 650kJ 65 Kč

Neustále posloucháme, že ryby bychom měli jíst alespoň...

Krémová pórková polévka

17 hlasů
35min 531kJ 60 Kč

Recept na jemnou a chutnou pórkovou polévku.

Poradny

Jaké příjmy uvádět při žádosti o navýšení příspěvku?

Dobrý den, zvýšení příspěvku na péči o 2.000 Kč náleží tehdy, jestliže rozhodný příjem společně ... Více

Za jak dlouhou dobu se posuzuje nárok na podporu z ÚP?

Dobrý den, doba, kterou jsem Vám napsala, je správně. Při posuzování nároku na podporu v nezaměs... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

S přáteli svého nového partnera si budete výborně rozumět. A to se cení! Ať se vám to líbí či ne, kamarádí hluboce ovlivňují každého člověka. Fakt, že s těmi partnerovými vycházíte, je velká výhoda. Nebojte se dopřát sv&e...

Více