Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Péče o pokožku

Niccol 18. 11. 2015

Ahoj mamči, čím mažete svého drahouška? Máte olejíček nebo krém? A čím mažete po přebalování, aby se neobjevily opruzeniny?

Neregistrovaná/ý - Edita

19. 9. 2017

Neregistrovaná/ý - Gabriela | 30. 8. 2017
Jestli se sháníte po velmi dobrém plastikovi s praxí tak mohu doporučit Mudr.Justana

Jestli myslíte toho z Brna tak ten je fakt výbornej, taky sním mám zkušenost

Neregistrovaná/ý - Gabriela

30. 8. 2017

Jestli se sháníte po velmi dobrém plastikovi s praxí tak mohu doporučit Mudr.Justana

Neregistrovaná/ý - Staňka

30. 8. 2017

Neregistrovaná/ý - Gábina | 29. 7. 2017
Určitě jde, jen mám pocit že ne všechny. Tady k tomu něco je, pošlu vám odkaz http://www.makeupinstitute.cz/rekvalifikace/

Děkuji,informovala jsem se i přímo v institutu a bylo mi řečeno že mi s tím pomůžou

Neregistrovaná/ý - Gábina

29. 7. 2017

Neregistrovaná/ý - Staňka | 26. 7. 2017
Jde nějaký z těch kurzů proplatit přes úřad práce? Máte stím zkušenost?

Určitě jde, jen mám pocit že ne všechny. Tady k tomu něco je, pošlu vám odkaz http://www.makeupinstitute.cz/rekvalifikace/

Neregistrovaná/ý - Staňka

26. 7. 2017

Neregistrovaná/ý - Gábina | 28. 6. 2017
Makeup Institute je jednička.Když jsem se rozhodovala kde si udělat nějaký make up nebo vizážistický kurz, byla to pro mě jasná volba.

Jde nějaký z těch kurzů proplatit přes úřad práce? Máte stím zkušenost?

Neregistrovaná/ý - Gábina

28. 6. 2017

Neregistrovaná/ý - Týnka | 25. 5. 2017
Dostala jsem certifikát Make-up Institute a Osvědčení o rekvalifikaci v oboru vizážistika a barvové poradenství

Makeup Institute je jednička.Když jsem se rozhodovala kde si udělat nějaký make up nebo vizážistický kurz, byla to pro mě jasná volba.

Neregistrovaná/ý - Týnka

25. 5. 2017

Neregistrovaná/ý - Sabina | 23. 5. 2017
Tam jste k ukončení kurzu dostala co?

Dostala jsem certifikát Make-up Institute a Osvědčení o rekvalifikaci v oboru vizážistika a barvové poradenství

Neregistrovaná/ý - Sabina

23. 5. 2017

Neregistrovaná/ý - Týnka | 20. 5. 2017
Dělala jsem si konkrétně basic pro make-up kurz. Je to pro začátečníky v oboru vizážistiky což já byla:D

Tam jste k ukončení kurzu dostala co?

Neregistrovaná/ý - Týnka

20. 5. 2017

Dělala jsem si konkrétně basic pro make-up kurz. Je to pro začátečníky v oboru vizážistiky což já byla:D

Neregistrovaná/ý - Týnka

20. 5. 2017

16. 5. 2017

Neregistrovaná/ý - Týnka | 11. 5. 2017
čauky, můžu doporučit. V Make-upInstitute jsem si kurz dělala vloni, je to tam super

A který kurz konkrétně?

16. 5. 2017

Neregistrovaná/ý - Týnka | 11. 5. 2017
čauky, můžu doporučit. V Make-upInstitute jsem si kurz dělala vloni, je to tam super

A který kurz konkrétně?

Neregistrovaná/ý - Týnka

11. 5. 2017

Neregistrovaná/ý - Sabina | 27. 4. 2017
Dělal si někdo kurz tady v tom institutu http://www.makeupinstitute.cz/? Vypadá to hodně lákavě

Neregistrovaná/ý - Týnka

11. 5. 2017

Dělal si někdo kurz tady v tom institutu http://www.makeupinstitute.cz/? Vypadá to hodně lákavě

Neregistrovaná/ý - Maki

29. 4. 2017

Nejen vypadá) S kurzem tady mám víc než dobrou zkušenost.Hodně jsem se tu toho naučila, absolvovala jsem základní i pokročilý kurz vizážistiky a klidně bych do toho šla znovu protože nejen že jsem si odtud hodně odnesla ale taky jsem si to pořádně užila )

Neregistrovaná/ý - Tea

27. 4. 2017

Neregistrovaná/ý - Majda | 20. 4. 2017
Že jsou v Brně je pro mě jedině plus. Zjistila jsem že u něj byla jedna známá a taky si ho moc pochvalovala

Jo on je to celkem vyhledávaný plastik tak se ani nedivím,já na něj ještě v době kdy jsem sním zkušenost neměla také slyšela ze všech stran jen chválu. Navíc když se podíváte na stránky tak on má opravdu už docela dost zkušeností a praxi

27. 4. 2017

Neregistrovaná/ý - Majda

20. 4. 2017

Neregistrovaná/ý - Tea | 31. 3. 2017
Mě prováděl zákrok v effect clinic, ale na stránkách má dvě kliniky, Surgal Clinic a Effect Clinic, nicméně obě jsou v Brně:)

Že jsou v Brně je pro mě jedině plus. Zjistila jsem že u něj byla jedna známá a taky si ho moc pochvalovala

Neregistrovaná/ý - Tea

31. 3. 2017

Neregistrovaná/ý - Majda | 25. 3. 2017
A na které klinice konkrétně ty plastické operace dělá?

Mě prováděl zákrok v effect clinic, ale na stránkách má dvě kliniky, Surgal Clinic a Effect Clinic, nicméně obě jsou v Brně:)

Neregistrovaná/ý - Rita

28. 3. 2017

Neregistrovaná/ý - Tami | 28. 2. 2017
Velmi pekne zdravim ....hladam si nejaky vizazisticky kurz a nasla som tento ....mate skusenost?

Udělat si kurz v Make up Institute můžu já osobně jenom doporučit

TESTOVÁNÍ: Vyzkoušejte s námi službu HoppyGo

Vepřové kotlety se zeleninou

Vepřové kotlety se zeleninou

8 hlasů
45min 597 kJ 180 Kč

Nejčtenější články

Kyselina hyaluronová – novodobá nezbytná součást kosmetické výbavy

Kyselina hyaluronová – novodobá nezbytná součás...

Ideální osvěžení na konci léta? Vyzkoušejte chmelený cider od Táty!

Ideální osvěžení na konci léta? Vyzkoušejte chm...

REDAKČNÍ TESTOVÁNÍ: Jak jsme krásnější díky collallocu

REDAKČNÍ TESTOVÁNÍ: Jak jsme krásnější díky col...

REDAKČNÍ TESTOVÁNÍ: Diář s osobností, který nebudete chtít dát z ruky

REDAKČNÍ TESTOVÁNÍ: Diář s osobností, který neb...

Ovoce místo nezdravých sladkostí. Jak ho zařadit do dětského jídelníčku

Ovoce místo nezdravých sladkostí. Jak ho zařadi...

Tip na oběd

Losos na bílém víně

12 hlasů
50min 878kJ 381 Kč

Recept na přípravu zdravého lososa je jednoduchý. poku...

Melounový salát s parmezánem

10 hlasů
25min 389kJ 65 Kč

Vrstvený salát s dokonalou rovnováhou chutí.

Poradny

Je nějak omezena práce na dohodu o pracovní činnosti?

Dobrý den, co se týče počtu hodin, práce na DPČ je omezena na maximálně 20 hodin týdně, výše výd... Více

Mohu při MD a RD pracovat pro zaměstnavatele na DPP?

Dobrý den, co se týče přivýdělku, záleží také na tom, zda jste opravdu stále ještě na mateřské d... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Nejste zrovna pověstní respektováním pravidel za každou cenu. Pokud se nějaké zcela vymyká vašemu přesvědčení, upravíte ho podle sebe. A i když vám to většinou prochází bez nějakých následků, tento týden by vám takový postup &sc...

Více