Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Péče o pokožku

Niccol 18. 11. 2015

Ahoj mamči, čím mažete svého drahouška? Máte olejíček nebo krém? A čím mažete po přebalování, aby se neobjevily opruzeniny?

Neregistrovaná/ý - Gábina

28. 6. 2017

Neregistrovaná/ý - Týnka | 25. 5. 2017
Dostala jsem certifikát Make-up Institute a Osvědčení o rekvalifikaci v oboru vizážistika a barvové poradenství

Makeup Institute je jednička.Když jsem se rozhodovala kde si udělat nějaký make up nebo vizážistický kurz, byla to pro mě jasná volba.

Neregistrovaná/ý - Týnka

25. 5. 2017

Neregistrovaná/ý - Sabina | 23. 5. 2017
Tam jste k ukončení kurzu dostala co?

Dostala jsem certifikát Make-up Institute a Osvědčení o rekvalifikaci v oboru vizážistika a barvové poradenství

Neregistrovaná/ý - Sabina

23. 5. 2017

Neregistrovaná/ý - Týnka | 20. 5. 2017
Dělala jsem si konkrétně basic pro make-up kurz. Je to pro začátečníky v oboru vizážistiky což já byla:D

Tam jste k ukončení kurzu dostala co?

Neregistrovaná/ý - Týnka

20. 5. 2017

Dělala jsem si konkrétně basic pro make-up kurz. Je to pro začátečníky v oboru vizážistiky což já byla:D

Neregistrovaná/ý - Týnka

20. 5. 2017

16. 5. 2017

Neregistrovaná/ý - Týnka | 11. 5. 2017
čauky, můžu doporučit. V Make-upInstitute jsem si kurz dělala vloni, je to tam super

A který kurz konkrétně?

16. 5. 2017

Neregistrovaná/ý - Týnka | 11. 5. 2017
čauky, můžu doporučit. V Make-upInstitute jsem si kurz dělala vloni, je to tam super

A který kurz konkrétně?

Neregistrovaná/ý - Týnka

11. 5. 2017

Neregistrovaná/ý - Sabina | 27. 4. 2017
Dělal si někdo kurz tady v tom institutu http://www.makeupinstitute.cz/? Vypadá to hodně lákavě

Neregistrovaná/ý - Týnka

11. 5. 2017

Dělal si někdo kurz tady v tom institutu http://www.makeupinstitute.cz/? Vypadá to hodně lákavě

Neregistrovaná/ý - Maki

29. 4. 2017

Nejen vypadá) S kurzem tady mám víc než dobrou zkušenost.Hodně jsem se tu toho naučila, absolvovala jsem základní i pokročilý kurz vizážistiky a klidně bych do toho šla znovu protože nejen že jsem si odtud hodně odnesla ale taky jsem si to pořádně užila )

Neregistrovaná/ý - Tea

27. 4. 2017

Neregistrovaná/ý - Majda | 20. 4. 2017
Že jsou v Brně je pro mě jedině plus. Zjistila jsem že u něj byla jedna známá a taky si ho moc pochvalovala

Jo on je to celkem vyhledávaný plastik tak se ani nedivím,já na něj ještě v době kdy jsem sním zkušenost neměla také slyšela ze všech stran jen chválu. Navíc když se podíváte na stránky tak on má opravdu už docela dost zkušeností a praxi

27. 4. 2017

Neregistrovaná/ý - Majda

20. 4. 2017

Neregistrovaná/ý - Tea | 31. 3. 2017
Mě prováděl zákrok v effect clinic, ale na stránkách má dvě kliniky, Surgal Clinic a Effect Clinic, nicméně obě jsou v Brně:)

Že jsou v Brně je pro mě jedině plus. Zjistila jsem že u něj byla jedna známá a taky si ho moc pochvalovala

Neregistrovaná/ý - Tea

31. 3. 2017

Neregistrovaná/ý - Majda | 25. 3. 2017
A na které klinice konkrétně ty plastické operace dělá?

Mě prováděl zákrok v effect clinic, ale na stránkách má dvě kliniky, Surgal Clinic a Effect Clinic, nicméně obě jsou v Brně:)

Neregistrovaná/ý - Rita

28. 3. 2017

Neregistrovaná/ý - Tami | 28. 2. 2017
Velmi pekne zdravim ....hladam si nejaky vizazisticky kurz a nasla som tento ....mate skusenost?

Udělat si kurz v Make up Institute můžu já osobně jenom doporučit

Neregistrovaná/ý - Majda

25. 3. 2017

Neregistrovaná/ý - Tea | 19. 3. 2017
Když pominu to že jsem u něj byla několikrát na liposukci tak jsem u něj byla na plastice horních víček, ve všech případech sem byla moc spokojená

A na které klinice konkrétně ty plastické operace dělá?

NinaC

20. 3. 2017

Ahoj, já malou mažu jenom krémy, olejíčky se mi neosvědčily, protože se hnedka vstřebaly a pokožka zůstala suchá.

Neregistrovaná/ý - Tea

19. 3. 2017

Neregistrovaná/ý - Majda | 14. 3. 2017
Můžu se zeptat jakou?

Když pominu to že jsem u něj byla několikrát na liposukci tak jsem u něj byla na plastice horních víček, ve všech případech sem byla moc spokojená

Neregistrovaná/ý - Majda

14. 3. 2017

Neregistrovaná/ý - Tea | 11. 3. 2017
Dobrý den, já za sebe ho jen doporučuju, mám sním velmi dobrou zkušenost

Můžu se zeptat jakou?

Neregistrovaná/ý - Tea

11. 3. 2017

Neregistrovaná/ý - Majda | 27. 2. 2017
Hledám pokud možno co nejlepšího plastického chirurga v Brně nebo okolí, našla jsem si tady toho http://plasticka-esteticka-chirurgie.cz/. Máte zkušenost?

Dobrý den, já za sebe ho jen doporučuju, mám sním velmi dobrou zkušenost

TESTOVÁNÍ: Hladký účes bez námahy s BaByliss

Špenátová polévka s bramborami

Špenátová polévka s bramborami

9 hlasů
45min 326 kJ 75 Kč

Nejčtenější články

Dovolená s dětmi je tu. Na co nesmíte zapomenout?

Dovolená s dětmi je tu. Na co nesmíte zapomenou...

TESTOVÁNÍ: Vychutnejte si s dětmi pohlazení přírody

TESTOVÁNÍ: Vychutnejte si s dětmi pohlazení pří...

TESTOVÁNO S TÁTOU: Ani jsme nestihli uklidit, maminko...

TESTOVÁNO S TÁTOU: Ani jsme nestihli uklidit, m...

Nikdo na sociálních sítích netouží po fotkách z vaší dovolené

Nikdo na sociálních sítích netouží po fotkách z...

Společenské hry nemusí jen bavit. Pomohou i s vývojem mozku

Společenské hry nemusí jen bavit. Pomohou i s v...

Tip na oběd

Ryba s paprikou a pomerančem

3 hlasy
1h a 35min 279kJ 150 Kč

Rybí podkovy dušené s paprikou v římském hrnci.

Telecí na žampiónech

12 hlasů
35min 420kJ 200 Kč

Jemné telecí maso s houbami jako minutka.

Poradny

Dostanu další mateřskou, když teď skončím v práci?

Dobrý den, záleží na tom, zda a kdy skončí Váš pracovní poměr a kdy budete nastupovat na další m... Více

Mám nárok na mimořádnou okamžitou pomoc?

Dobrý den, mimořádná okamžitá pomoc většinou slouží k úhradě jednorázového výdaje spojeného např... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Vyslechnete si obavy svého partnera. A budete překvapeni! Pravděpodobně by vás totiž nenapadlo, co všechno přidělává vašemu protějšku vrásky na čele. Pravdou však je, že v poslední době nejste ve vztahu nejvšímavější, zabýváte se hlavn...

Více