Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Péče o pokožku

Niccol 18. 11. 2015

Ahoj mamči, čím mažete svého drahouška? Máte olejíček nebo krém? A čím mažete po přebalování, aby se neobjevily opruzeniny?

Neregistrovaná/ý - Monika

08.05.2019

Neregistrovaná/ý - Sylva | 06.05.2019
Taky chci o svoji pokožku začít více pečovat a rozhodla jsem se že začnu tím, že vyhodím veškerou běžnou kosmetiku kterou používám, a dám se na nějakou přírodní. Můžete doporučit kvalitní nějakou?

Kvalitní přírodní kosmetiku si objednávám tady https://omorfia.care/gb/

Neregistrovaná/ý - Sylva

06.05.2019

Taky chci o svoji pokožku začít více pečovat a rozhodla jsem se že začnu tím, že vyhodím veškerou běžnou kosmetiku kterou používám, a dám se na nějakou přírodní. Můžete doporučit kvalitní nějakou?

Neregistrovaná/ý - Kamila

30.04.2019

Neregistrovaná/ý - Jitka | 29.04.2019
Myslim zabaly, neco jako bodywraps jestli vam to neco rika? Je to ted hodne moderni a moc se mi to libilo.

ano to znam. kamaradka to ma dokonce vyzkousene a prave my o tom vypravela, ale nikdy nejak vic jsem se o to nezajimala. tak moc dekuji

Neregistrovaná/ý - Jitka

29.04.2019

Neregistrovaná/ý - Kamila | 24.04.2019
Jitko jakou proceduru mate na mysli? Dekuji

Myslim zabaly, neco jako bodywraps jestli vam to neco rika? Je to ted hodne moderni a moc se mi to libilo.

Neregistrovaná/ý - Klára

25.04.2019

Já na opruzeniny svého prcka používám tento krém a je bezva https://2nature.cz/pece-o-deti/prebalovani/masti-kremy/alphanova-bio-zinkova-mast-eryzink-75-g

24.04.2019

Neregistrovaná/ý - Jitka | 16.04.2019
Hele na detoxikaci organismu je nejlepsi asi nejakej cas a pozmena jidelnicku a treba i nejake cviceni nebo nejaka procedura kdy se telo ocisti

Jitko jakou proceduru mate na mysli? Dekuji

Neregistrovaná/ý - Jitka

16.04.2019

Neregistrovaná/ý - Kamila | 09.04.2019
Ahoj holky, chtela bych se zeptat nemate nektera zkusenosti s nejakou poradnou detoxikaci tela?

Hele na detoxikaci organismu je nejlepsi asi nejakej cas a pozmena jidelnicku a treba i nejake cviceni nebo nejaka procedura kdy se telo ocisti

09.04.2019

Ahoj holky, chtela bych se zeptat nemate nektera zkusenosti s nejakou poradnou detoxikaci tela?

Neregistrovaná/ý - Hana

05.06.2018

Holky nejaky krem na opruzeniny pro malou i pro mme prosim?

Neregistrovaná/ý - Zoe

20.03.2018

Neregistrovaná/ý - Lucie | 05.03.2018
upřimně taky a to nejsem malé dítě. Mám větší prsa a občas se mi pod nimi tvoří opruzeniny. V lékarně mi poradili právě tento krém. Musím říct, že už druhý den to bylo o hodně lepší. Zůtanu mu věrná.

opravdu je tak dobrý, že ho mužou používat i dospelí? Chi ho zkusit:) dá se koupit v každé lékarně?

Neregistrovaná/ý - Zoe

20.03.2018

Neregistrovaná/ý - Kecka | 10.03.2018
všude se ted píše o krému na zadeček Zitenax. Mám doma 3 měsíční miminko a chci ho taky zkusit. Je tu někdo, kdo ho zrovna ted používá?Je opravdu tak dobrý?

taky máme hodně červený zadeček a vypadá to na opruzeniny. Zrovna si čtu o tom Zitenaxu, náte někdo nějaký odkaz na ten krém?

Neregistrovaná/ý - Kecka

10.03.2018

všude se ted píše o krému na zadeček Zitenax. Mám doma 3 měsíční miminko a chci ho taky zkusit. Je tu někdo, kdo ho zrovna ted používá?Je opravdu tak dobrý?

Neregistrovaná/ý - Lucie

05.03.2018

Neregistrovaná/ý - Pavlína | 04.03.2018
I já používám tuto krém pastu http://www.zitenax.cz/o-pripravku.htm

upřimně taky a to nejsem malé dítě. Mám větší prsa a občas se mi pod nimi tvoří opruzeniny. V lékarně mi poradili právě tento krém. Musím říct, že už druhý den to bylo o hodně lepší. Zůtanu mu věrná.

Neregistrovaná/ý - Pavlína

04.03.2018

I já používám tuto krém pastu http://www.zitenax.cz/o-pripravku.htm

Neregistrovaná/ý - Helys

02.03.2018

Neregistrovaná/ý - Fialová | 26.02.2018
Já to mám z lékárny Dr.Max tak zkuste tam :) ale na stránkách mají vypsané i jiné lékárny kde se to dá koupit

Super no nakonec sem objednala v Pilulce. Už mám krém pastu doma a používám i pro sebe nakonec a je fakt super

Neregistrovaná/ý - Andrea1987

27.02.2018

je tu maminka, které má doma měsíční miminko? Které kapičky do nosu jsou pro tak malé miminko nejlepší?

Neregistrovaná/ý - Fialová

26.02.2018

Neregistrovaná/ý - Helys | 22.02.2018
O tom už jsem něco slyšela, dá se koupit v jakékoliv lékárně?

Já to mám z lékárny Dr.Max tak zkuste tam :) ale na stránkách mají vypsané i jiné lékárny kde se to dá koupit

Neregistrovaná/ý - Helys

22.02.2018

Neregistrovaná/ý - Fialová | 18.02.2018
Já používám zitenax už docela dlouho pro malou na prdelku a jsem moc spokojená

O tom už jsem něco slyšela, dá se koupit v jakékoliv lékárně?

Neregistrovaná/ý - Fialová

18.02.2018

Neregistrovaná/ý - Helys | 13.02.2018
Maminy,jak pečujete o prdelku mimča, čím natíráte?

Já používám zitenax už docela dlouho pro malou na prdelku a jsem moc spokojená

Neregistrovaná/ý - Petra Kutiková

15.02.2018

ahoj maminky. Dnes v lékarně mi paní opět poradila krém na opruzeniny Zitenax. Malinká má totiž už druhý den hodne zarudlý zadeček. Prý zabírá ihned.

TESTOVÁNÍ: Dětská kosmetika Linteo Baby

Ananasový salát

Ananasový salát

21 hlasů
15min 643 kJ 85 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Snadná bramborová polévka

26 hlasů
30min 353kJ 75 Kč

Velmi rychle připravená polévka z brambor.

Kozí sýr na listovém salátu

13 hlasů
20min 751kJ 60 Kč

Salát z listových salátů s kozím sýrem a brusinkami.

Poradny

Jak vymoci mzdu při ústně sjednané pracovní smlouvě?

Dobrý den,zákoník práce sice vyžaduje písemnou formu pracovní smlouvy, ale pokud je pracovní smlo... Více

Mám při práci na DPČ nárok na náhradu mzdy?

Dobrý den,odpověď na Váš dotaz záleží na tom, zda dohoda o pracovní činnosti (DPČ) byla ukončena ... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více