Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Péče o pokožku

Niccol 18. 11. 2015

Ahoj mamči, čím mažete svého drahouška? Máte olejíček nebo krém? A čím mažete po přebalování, aby se neobjevily opruzeniny?

Neregistrovaná/ý - Sabina

23. 5. 2017

Neregistrovaná/ý - Týnka | 20. 5. 2017
Dělala jsem si konkrétně basic pro make-up kurz. Je to pro začátečníky v oboru vizážistiky což já byla:D

Tam jste k ukončení kurzu dostala co?

Neregistrovaná/ý - Týnka

20. 5. 2017

Dělala jsem si konkrétně basic pro make-up kurz. Je to pro začátečníky v oboru vizážistiky což já byla:D

Neregistrovaná/ý - Týnka

20. 5. 2017

16. 5. 2017

Neregistrovaná/ý - Týnka | 11. 5. 2017
čauky, můžu doporučit. V Make-upInstitute jsem si kurz dělala vloni, je to tam super

A který kurz konkrétně?

16. 5. 2017

Neregistrovaná/ý - Týnka | 11. 5. 2017
čauky, můžu doporučit. V Make-upInstitute jsem si kurz dělala vloni, je to tam super

A který kurz konkrétně?

Neregistrovaná/ý - Týnka

11. 5. 2017

Neregistrovaná/ý - Sabina | 27. 4. 2017
Dělal si někdo kurz tady v tom institutu http://www.makeupinstitute.cz/? Vypadá to hodně lákavě

Neregistrovaná/ý - Týnka

11. 5. 2017

Dělal si někdo kurz tady v tom institutu http://www.makeupinstitute.cz/? Vypadá to hodně lákavě

Neregistrovaná/ý - Maki

29. 4. 2017

Nejen vypadá) S kurzem tady mám víc než dobrou zkušenost.Hodně jsem se tu toho naučila, absolvovala jsem základní i pokročilý kurz vizážistiky a klidně bych do toho šla znovu protože nejen že jsem si odtud hodně odnesla ale taky jsem si to pořádně užila )

Neregistrovaná/ý - Tea

27. 4. 2017

Neregistrovaná/ý - Majda | 20. 4. 2017
Že jsou v Brně je pro mě jedině plus. Zjistila jsem že u něj byla jedna známá a taky si ho moc pochvalovala

Jo on je to celkem vyhledávaný plastik tak se ani nedivím,já na něj ještě v době kdy jsem sním zkušenost neměla také slyšela ze všech stran jen chválu. Navíc když se podíváte na stránky tak on má opravdu už docela dost zkušeností a praxi

27. 4. 2017

Neregistrovaná/ý - Majda

20. 4. 2017

Neregistrovaná/ý - Tea | 31. 3. 2017
Mě prováděl zákrok v effect clinic, ale na stránkách má dvě kliniky, Surgal Clinic a Effect Clinic, nicméně obě jsou v Brně:)

Že jsou v Brně je pro mě jedině plus. Zjistila jsem že u něj byla jedna známá a taky si ho moc pochvalovala

Neregistrovaná/ý - Tea

31. 3. 2017

Neregistrovaná/ý - Majda | 25. 3. 2017
A na které klinice konkrétně ty plastické operace dělá?

Mě prováděl zákrok v effect clinic, ale na stránkách má dvě kliniky, Surgal Clinic a Effect Clinic, nicméně obě jsou v Brně:)

Neregistrovaná/ý - Rita

28. 3. 2017

Neregistrovaná/ý - Tami | 28. 2. 2017
Velmi pekne zdravim ....hladam si nejaky vizazisticky kurz a nasla som tento ....mate skusenost?

Udělat si kurz v Make up Institute můžu já osobně jenom doporučit

Neregistrovaná/ý - Majda

25. 3. 2017

Neregistrovaná/ý - Tea | 19. 3. 2017
Když pominu to že jsem u něj byla několikrát na liposukci tak jsem u něj byla na plastice horních víček, ve všech případech sem byla moc spokojená

A na které klinice konkrétně ty plastické operace dělá?

NinaC

20. 3. 2017

Ahoj, já malou mažu jenom krémy, olejíčky se mi neosvědčily, protože se hnedka vstřebaly a pokožka zůstala suchá.

Neregistrovaná/ý - Tea

19. 3. 2017

Neregistrovaná/ý - Majda | 14. 3. 2017
Můžu se zeptat jakou?

Když pominu to že jsem u něj byla několikrát na liposukci tak jsem u něj byla na plastice horních víček, ve všech případech sem byla moc spokojená

Neregistrovaná/ý - Majda

14. 3. 2017

Neregistrovaná/ý - Tea | 11. 3. 2017
Dobrý den, já za sebe ho jen doporučuju, mám sním velmi dobrou zkušenost

Můžu se zeptat jakou?

Neregistrovaná/ý - Tea

11. 3. 2017

Neregistrovaná/ý - Majda | 27. 2. 2017
Hledám pokud možno co nejlepšího plastického chirurga v Brně nebo okolí, našla jsem si tady toho http://plasticka-esteticka-chirurgie.cz/. Máte zkušenost?

Dobrý den, já za sebe ho jen doporučuju, mám sním velmi dobrou zkušenost

Neregistrovaná/ý - Šárka Hejduk

6. 3. 2017

já si pravidelně nakupuji hyaluronovou péči. Nyní maximálně koncentrovaná aktivní séra od Synouvelle Cosmetics, Obsahují maximální koncentraci hyaluronu, objednávám si tohle zboží na www.luvica.cz. Podporují hydrataci pokožky a vyhlazují pleť

Neregistrovaná/ý - Tami

28. 2. 2017

Velmi pekne zdravim ....hladam si nejaky vizazisticky kurz a nasla som tento ....mate skusenost?

TESTOVÁNÍ: Paměť jako zamlada s přípravkem MemoKit!

Karbanátky z cizrny

Karbanátky z cizrny

12 hlasů
2h a 10min 783 kJ 135 Kč

Nejčtenější články

TESTOVÁNÍ: Paměť jako zamlada s přípravkem MemoKit!

TESTOVÁNÍ: Paměť jako zamlada s přípravkem Memo...

Plnovous? Ano! Ale upravený a s čistou koupelnou

Plnovous? Ano! Ale upravený a s čistou koupelnou

Laktózová intolerance: Nepropadejte panice a upravte jídelníček

Laktózová intolerance: Nepropadejte panice a up...

Tři hodiny chůze týdně jsou skvělým tréninkem pro mozek

Tři hodiny chůze týdně jsou skvělým tréninkem p...

Testováno na tátovi: Jak oklamat rodiče

Testováno na tátovi: Jak oklamat rodiče

Kvalitní vajíčka jsou nejlepší multivitaminy. Přírodní a levné

Kvalitní vajíčka jsou nejlepší multivitaminy. P...

Tip na oběd

Dušené hovězí kostky

10 hlasů
5h a 25min 428kJ 150 Kč

Marinované hovězí maso dušené s tymiánem.

Rybí filé s mrkví

18 hlasů
60min 493kJ 105 Kč

Ryba připravená podle asijského receptu.

Poradny

Manžel potřebuje domácí ošetřování, jak mám postupovat?

Dobrý den, ve Vaší situaci máte několik možností: a) požádat zaměstnavatele o neplacené volno -... Více

Jak ošetřit práci na částečný úvazek během RD?

Dobrý den, během rodičovské dovolené můžete pro původního zaměstnavatele klidně pracovat na část... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Přátelé vám budou závidět. Faktem totiž je, že váš život je v poslední době plný dobrodružství. Nejenom, že se rutina a stereotyp vám budou v týdnu cizí, ale dokonce investujete do několika nových věcí. Není tedy divu, že kamarádi touž...

Více