Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Péče o pokožku

Niccol 18. 11. 2015

Ahoj mamči, čím mažete svého drahouška? Máte olejíček nebo krém? A čím mažete po přebalování, aby se neobjevily opruzeniny?

Neregistrovaná/ý - Hana

05.06.2018

Holky nejaky krem na opruzeniny pro malou i pro mme prosim?

Neregistrovaná/ý - Zoe

20.03.2018

Neregistrovaná/ý - Lucie | 05.03.2018
upřimně taky a to nejsem malé dítě. Mám větší prsa a občas se mi pod nimi tvoří opruzeniny. V lékarně mi poradili právě tento krém. Musím říct, že už druhý den to bylo o hodně lepší. Zůtanu mu věrná.

opravdu je tak dobrý, že ho mužou používat i dospelí? Chi ho zkusit:) dá se koupit v každé lékarně?

Neregistrovaná/ý - Zoe

20.03.2018

Neregistrovaná/ý - Kecka | 10.03.2018
všude se ted píše o krému na zadeček Zitenax. Mám doma 3 měsíční miminko a chci ho taky zkusit. Je tu někdo, kdo ho zrovna ted používá?Je opravdu tak dobrý?

taky máme hodně červený zadeček a vypadá to na opruzeniny. Zrovna si čtu o tom Zitenaxu, náte někdo nějaký odkaz na ten krém?

Neregistrovaná/ý - Kecka

10.03.2018

všude se ted píše o krému na zadeček Zitenax. Mám doma 3 měsíční miminko a chci ho taky zkusit. Je tu někdo, kdo ho zrovna ted používá?Je opravdu tak dobrý?

Neregistrovaná/ý - Lucie

05.03.2018

Neregistrovaná/ý - Pavlína | 04.03.2018
I já používám tuto krém pastu http://www.zitenax.cz/o-pripravku.htm

upřimně taky a to nejsem malé dítě. Mám větší prsa a občas se mi pod nimi tvoří opruzeniny. V lékarně mi poradili právě tento krém. Musím říct, že už druhý den to bylo o hodně lepší. Zůtanu mu věrná.

Neregistrovaná/ý - Pavlína

04.03.2018

I já používám tuto krém pastu http://www.zitenax.cz/o-pripravku.htm

Neregistrovaná/ý - Helys

02.03.2018

Neregistrovaná/ý - Fialová | 26.02.2018
Já to mám z lékárny Dr.Max tak zkuste tam :) ale na stránkách mají vypsané i jiné lékárny kde se to dá koupit

Super no nakonec sem objednala v Pilulce. Už mám krém pastu doma a používám i pro sebe nakonec a je fakt super

Neregistrovaná/ý - Andrea1987

27.02.2018

je tu maminka, které má doma měsíční miminko? Které kapičky do nosu jsou pro tak malé miminko nejlepší?

Neregistrovaná/ý - Fialová

26.02.2018

Neregistrovaná/ý - Helys | 22.02.2018
O tom už jsem něco slyšela, dá se koupit v jakékoliv lékárně?

Já to mám z lékárny Dr.Max tak zkuste tam :) ale na stránkách mají vypsané i jiné lékárny kde se to dá koupit

Neregistrovaná/ý - Helys

22.02.2018

Neregistrovaná/ý - Fialová | 18.02.2018
Já používám zitenax už docela dlouho pro malou na prdelku a jsem moc spokojená

O tom už jsem něco slyšela, dá se koupit v jakékoliv lékárně?

Neregistrovaná/ý - Fialová

18.02.2018

Neregistrovaná/ý - Helys | 13.02.2018
Maminy,jak pečujete o prdelku mimča, čím natíráte?

Já používám zitenax už docela dlouho pro malou na prdelku a jsem moc spokojená

Neregistrovaná/ý - Petra Kutiková

15.02.2018

ahoj maminky. Dnes v lékarně mi paní opět poradila krém na opruzeniny Zitenax. Malinká má totiž už druhý den hodne zarudlý zadeček. Prý zabírá ihned.

14.02.2018

Je tu maminka, které by se mnou chodila pravidelně cvičit a na ruzné procedury typu bodywraps a podobně? Brno a okolí :)

14.02.2018

Neregistrovaná/ý - Helys | 13.02.2018

taky by mě to zajímalo. Malý má zarudlý zadeček. V lékarně nám poradili krém na opruzeniny Zitenax, že zabírá tzv.ihned a už druhý den je zadeček o hodně lepší. Máte s ním některé zkušenosti?

Neregistrovaná/ý - Helys

13.02.2018

Neregistrovaná/ý - Alenka

09.02.2018

Neregistrovaná/ý - Libuška | 09.02.2018
jsou jenom v Praze, nebo i jiných městech? Hodně jsem o tom četla, hodně si to chválí a chci to zkusit.

ano, mají je po celé ČR. Mrkni sem http://bodywraps.cz/partnerske-salony/

Neregistrovaná/ý - Libuška

09.02.2018

Neregistrovaná/ý - Alenka | 09.02.2018
tak hlásím, že dnes dopoledne jsem byla na bodywraps u nás v Praze a musím říct, že jsem max spokojená.Užasaná procedura.Na konci mě pani změřila a měla jsem o 8cm méně (sečetla všechny partie).Měla jsem detoxikační. Dostala jsem k tomu i čajík. Na konci měsíce půjdu zase.

jsou jenom v Praze, nebo i jiných městech? Hodně jsem o tom četla, hodně si to chválí a chci to zkusit.

Neregistrovaná/ý - Alenka

09.02.2018

tak hlásím, že dnes dopoledne jsem byla na bodywraps u nás v Praze a musím říct, že jsem max spokojená.Užasaná procedura.Na konci mě pani změřila a měla jsem o 8cm méně (sečetla všechny partie).Měla jsem detoxikační. Dostala jsem k tomu i čajík. Na konci měsíce půjdu zase.

Neregistrovaná/ý - Helekalová

30.01.2018

Chtěla bych na plastiku co nejdříve, tak se poohlížím po nějaké klinice v Praze... absolvoval někdo plastiku zde https://www.aesthevita.cz/ ?

Neregistrovaná/ý - Emilie

26.01.2018

Neregistrovaná/ý - Petra Zizková | 25.01.2018
Vidím že se tu řeší i zkrašlovací procedury.Jedna pani tu psala o bodywraps. Byla jte na nom nekterá? Kam chodíte?je to dobré?

jedna tu paní tu psala, že se na to chystá, tak jsem ji napsala, at dá vedět, jaký to bylo a když tak bych šla taky.

TESTOVÁNÍ: Unikátní lifting s APTOS nitěmi na Perfect Clinic

Kuskus s mrkví

Kuskus s mrkví

8 hlasů
30min 609 kJ 45 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Špagety v ostré omáčce

28 hlasů
35min 788kJ 88 Kč

Špagety s dobrou omáčkou z rajčat.

Hovězí kostky s houbami

8 hlasů
1h a 45min 456kJ 150 Kč

Hovězí dušené s houbami na červeném víně.

Poradny

Vnučka má dítě s Angličanem, dostane sociální dávky?

Dobrý den,porodné i rodičovský příspěvek patří mezi dávky státní sociální podpory. U těchto dávek... Více

Na jak dlouho mohu dát syna do školky?

Dobrý den,dokud pobíráte rodičovský příspěvek, hradí za Vás zdravotní pojištění stát. Jakmile pob... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Na kolegu v práci se budete moci beze zbytku spolehnout. Uleví se vám, neboť si velmi dobře uvědomujete, že vzájemná důvěra je v pracovním kolektivu takřka nezbytná. Spolupracovníci vás naštěstí přesvědčí o tom, že by vás nikdy v ničem nezklamali.

Více