Diskuse na téma Strava pro děti

Jak u dětí řešíte stravu ? Máte striktně daný jídelníček nebo povolujete i tyčinky nebo smetanové krémy ?

Bohu 15.09.2023

Já jsem kupovala smetanové, tvarohové krémy cca od toho roku. Dělala jsem teda doma i z tvarohu pribináčky, ale z kupovaných je u nás velmi oblíbený Bobík, protože je kvalitní a náš. :) Bez konzervantů a tak. :)

Milka Bohu 19.09.2023

A od kdy jsi začala dávat kupované sladké? Já právě moc nevím které zvolit.

Bohu Bohu 22.09.2023

No kupované slazené jsem začala dávat cca od toho roka. Od sedmi osmi měsíců jsem dělala doma "pribináčka" slazeného jen trochou medu. Ale Bobík je super protože nemá žádné éčka, konzervanty, umělá barviva a ostatní https://www.bobik.cz/produkty/. Ráda kupuji i ty sýrové nitky. :)

Jana 22.02.2022

Jaké ovocné kapsišky kupujete ?

Anet Jana 27.02.2022

To by mě taky zajímalo, hlavně jak je na tom složení a taky kolik ty kapsičky obsahují ovoce.

Pavlína Jana 03.03.2022

Tak nejlíp jsou na tom holky kapsičky od sunaru. Ten poměr ovoce je tam největší a hlavně celkově složení za něco stojí. Nejvíc mě zaujala ta ovocná kapsička s cereáliemi, to mi přijde jako super zdravá svačinka pro děti.

Janča 04.02.2022

Tak smetanové krémy nedávám, dokud mi budou baštit ovocné přesnídávky tak je ani zařazovat nebudu ;)

Markéta 28.01.2022

Nemůžu říct, že mají jídelníček daný, to akorát ve školce, ale doma to máme pokaždé jinak, ale snažím se to samozřejmě směřovat ke zdravé výživě :) takže hodně věcí vařím doma a nebo když někam jdeme a dcera chce něco v obchodě, tak si může vybrat takové ty ovocné kapsičky co má sunar :)

Míša 06.11.2021

Striktně to vždycky nejde, ale my to máme spíš formou domluvy :)

Terka Míša 08.11.2021

Máme to podobně :) nějaká odměna musí být :)

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Chystá se velice zajímavý týden, bude obzvláště zábavný. Vesmír v tomto týdnu umožní vyšší stupeň nezávislosti, sebedůvěry a odvahy, které jsou základními vlastnostmi Beranů.Na pracovišti může být ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat