Diskuse na téma Chrániče na bradavky

Maminky, nemáte některá zkušenost s chráničema na bradavky? Osvědčily se Vám a kde je koupit?

Dominka_K 17.07.2023

Holky, taky jsem na jejich videa nakoukla a jsou super. No a chrániče na bradavky už taky mám a je to úleva - takže moc díky za doporučení na mudrlife.cz!

Elininka 12.07.2023

Taky na videa mrknu - jsem 3 týdny doma z porodnice a bradavky mě bolí jak čert, tak se nějaké rady hodí :)

Andanka 10.07.2023

Na zmíněných stránkách doporučuji i videa, která jsou ideální při začátcích kojení - nejdete je v sekci "Podpora kojení". Mě teda v začátcích moc pomohly.

Bouchalova 08.07.2023

Já jsem taky měla krušné začátky kojení, malé se nedařilo dobře přisát a já jsem měla při kojení velké bolesti. Chrániče na bradavky mi doporučili v porodnici - mám tyto www.mudrlife.cz/chicco-chranic-bradavek-skintoskin-silikon-2-ks--s-m jsou dobře vykrojené a dítě je přitisklé na kůži matky. Díky chrániči se malá dobře přisála a kojení nám postupně začalo hezky jít. Hlavně vydrž ty začátky.


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Chystá se velice zajímavý týden, bude obzvláště zábavný. Vesmír v tomto týdnu umožní vyšší stupeň nezávislosti, sebedůvěry a odvahy, které jsou základními vlastnostmi Beranů.Na pracovišti může být ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

63 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
1 Příspěvků
Poslední příspěvek 26.4.

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat