Diskuse na téma Kojenecká voda

Kupujete balenou kojeneckou vodu? Já teď četla že v testech ty balený vody nejsou moc kvalitní tak přemýšlím nad filtrem na vodu, nemáte někdo zkušenost? Díky za odpovědi :-)

Tana 27.01.2024

A jak dlouho vám ten filtr vydrží než ho musíte vyměnit, nebo jak to funguje?

Denisa N Tana 28.01.2024

Nám vydrží cca tak rok, potom jim ho posíláme na regeneraci, nekupuje se nový filtr :-)

anastaziaa 25.01.2024

Zrovna vybíráme filtr tak jsem ráda, že jsem na to tady narazila, protože ty filtry Dionela se mi fakt líbí. Díky :-)

Denisa N 28.02.2023

My máme filtr od české firmy Dionela, jejich filtry vyhrály v dTestu a jsou vyráběný přímo u nás. Šéfová nám od nich teď do kanceláře taky pořídila filtr.

Mandy Denisa N 28.02.2023

Super, koukám na jejich stránky a líbí se mi to. Jaký filtr od nich prosím tě máte?

Denisa N Denisa N 28.02.2023

My máme tenhle https://www.dionela.cz/dionela-fdn2-fam1-n10-vodni-filtr-umisteni-pod-linkou/d-2312 a v kanceláři máme velkokapacitní Dionáta FDN2, ale určitě je nejlepší jim poslat rozbor a oni vám řeknou jaký :-)

Mandy Denisa N 01.03.2023

Moc díky za ochotu, myslím že taky vybereme ten duo, ale radši si necháme poradit, rozbor máme tak jim ho hned pošleme.

Denisa N Denisa N 01.03.2023

Ráda jsem pomohla, určitě budete spokojení. Já jsem za to ráda, že jsem se k tomu dokopali, protože nemusím pořád přemýšlet nad tím jestli pijeme zdravou vodu.

Mandy 28.02.2023

Taky tohle teď řeším tak budu ráda za doporučení od koho filtr koupit aby se na něj dalo spolehnout.


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Chystá se velice zajímavý týden, bude obzvláště zábavný. Vesmír v tomto týdnu umožní vyšší stupeň nezávislosti, sebedůvěry a odvahy, které jsou základními vlastnostmi Beranů.Na pracovišti může být ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

2 Příspěvků
Poslední příspěvek 21:07
54 Příspěvků
Poslední příspěvek 13:22
34 Příspěvků
Poslední příspěvek 13:17

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat