Diskuse na téma Internetové hračkářství

V dnešní době se stávají online hračkářství trendem v nakupování hraček. Lidé mnohem více využívají internetu k nákupu dětského zboží. V tom jim napomáhají vyhledavače cen zboží a katalogy. Nemalý nárůst maloobchodů na internetu způsobila větší poptávka po dětských potřebách. Proto jsme pro Vás otevřeli nový internetový obchod Hračkářství U Marušky. V nabídce najdete hračky pro děti různého věku. Mezi nejnavštěvovanější sekci jsou hračky pro kluky, kde najdete stavebnice, auta, roboty, rc modely, autodráhy a další. Lego stále patří mezi top vyhledávanými zábavami pro malé i velké. Dalé pak hračky pro holky, kde na Vás čekají panenky, doplňky pro panenky, domečky a salóny, Barbie, My Little Pony a další. Rodiče určitě ocení oddělení hraček pro nejmenší, kde naleznete pro sve malé ratolesti hračky různých značek. 1 místo již dlouho obsazuje značka Fisher Price. Všechny hračky jsou certifikovány pro prodej v České Republice a Evropské Unii. Označeny jsou známkou CE. Velký důraz je především kladen na komunikaci se zákazníkem. Zákazník je vždy informován o průběhu objednávek. Doufáme a věříme, že pro Vás bude nákup pohodlným a příjemným zážitkem a uděláte radost svým dětem malým dárkem od nás.

Petra 31.01.2023

Tady jsem ji kupovala já a děti jsou nadšené. Jsou teda už větší https://www.alza.cz/hracky/jizdenky-prosim-londyn-d6479661.html. Moc nás baví stavění tras autobusů a užívání si společného času.

Amálka 30.01.2023

Je pravda, že syna vlaky hodně baví, to bychom mohli zkusit.

Petra 29.01.2023

Záleží jak máte staré děti. My jsme na Vánoce pořídili Jízdenky prosím!, to baví i nás dospělé.

Amálka 28.01.2023

Jaké hry jste teď kupovali? My máme Dobble a to už by chtělo něco náročnějšího.

Petra 27.01.2023

My také, trávíme tak čas celá rodina spolu a užijeme si u toho hodně zábavy.

Amálka 25.01.2023

My se snažíme u dětí probudit zájem o deskové/stolní hry.

Markéta N. 27.10.2022

Ten dinopark mě právě zaujal, říkáš že je to tam teda dobrý, že se tam dětem líbilo?

Kamcata Markéta N. 29.10.2022

Je to tam moc hezký, naše děti se tam vždycky pořádně vyžijou, určitě to stojí za návštěvu :)

Markéta N. Markéta N. 30.10.2022

Díky za odpověď, určitě tam někdy zajdeme zní to dobře :-)

Kamcata 29.09.2022

Super obchody s hračkama jsou v galerii Harfa v pražských Vysočanech, vždycky tam vyberu moc hezký věci

Veronika Kamcata 30.09.2022

Koukám na jejich stránky a mají jich tam fakt dost, to je super, díky :)

Kamcata Kamcata 26.10.2022

Za málo, my tam chodíme rádi, hlavně teď když už je chladno tak se tam dá hezky strávit odpoledne i s dětma v dinoparku atd.

Kamcata Kamcata 29.10.2022

Je to tam moc hezký, naše děti se tam vždycky pořádně vyžijou, určitě to stojí za návštěvu :)

Barča 22.06.2021

Dostala bych tady i tip na eshop s dětskými knížkami ? Budu ráda i za doporučení na knížky, co jsou vhodné pro menší děti, co ještě neumí úplně číst.

Maruška Barča 23.06.2021

Co něco jako jsou nálepkové knížky, kde se plní různé úkoly ? Máme něco takového a vždycky když je čas, tak k tomu s dcerkou sedneme a hrozně jí to baví :)

Barča Barča 27.06.2021

No to by bylo super :) jaká témata ji třeba baví ? Taky mám holčičku, tak budu ráda, když mi poradíš :).

Maruška Barča 28.06.2021

Aktuálně vyplňujeme tady tu roční období : )https://www.ellamax.cz/jaro-leto-podzim-zima-kniha-samolepek-a-hadanek/. Jsou tam moc pěkné říkanky, dobře zapamatovatelné, což oceňuji, protože je to úplně něco jiného než na co narážíme v jiných knížkách.

Anna 20.05.2021

Co u nás teď nejvíc valí, tak je skladáčka Waytoplay, toto se jim fakt povedlo a malý u toho dokáže vydržet hrozně dlouho.

Helča Anna 21.05.2021

Tak to vypadá moc hezky ! Jsou k tomu i autíčka ?

Anna Anna 22.05.2021

Jsou to části pryžové silnice, kdy si ji dítě může poskládat podle toho jak se mu to líbí :) tohle je ono https://kidsparadise.cz/brand/89-waytoplay. Nene, k tomu už můžeš dokoupit jakákoliv autíčka, nejsou k tomu vyloženě žádná autíčka určená.

Karolina 23.01.2019

Dobrý den, zajímalo by mě, jestli máte někdo zkušenosti s touto stavebnicí www.cihlicky-pro-deticky.cz?

Jitinka Karolina 13.02.2019

S těmi cihličkami zkušenost máme. Máme je doma a jsou super. Děti si s nimi hrají hodně často a ani mi nevadí to, že je všude rozhází. Dají se totiž rychle uklidit. Dokonce i úklízení cihliček děti baví.

Vendulka Jitinka 13.03.2019

Cihličky pro dětičky náš malej dostal k narozeninám. A hodně ho baví z nich stavět různé stavby, bunkry a cestičky. Hodně se s nimi zabaví. A je pravda, že je rád i uklízí.

Coco 27.08.2017

Náš malej miluje vláčky,takže nakupuji na www.bambule.cz mají tam vláčky i pro nejmenší za dobrou cenu.

Karla22 Coco 27.08.2017

A muzu se zeptat co to je za vlacky? Nechcou se mi kupovat drahe hracky,jelikoz nas malej je tak trochu demolicni ceta.

Coco Karla22 27.08.2017

Jsou to vláčky chuggington mají tam k tomu i městečko už máme od nich všechno a malý si s tím pěkně vyhraje.

Karla22 Coco 27.08.2017

Tak jsem si je nasla a jsou moc pekny,myslis,ze by je mohli mit i na prodejne? Chtela bych se na ne kouknout osobne.

Coco Karla22 27.08.2017

Tak to nevím já je objednávám přes net je to pro mě nejpohodlnější :-)

Vali Hedukovská 25.01.2017

Ženský mrkněte pro děti na tyhlety věcičky. Jsou moc krásné některé kousky. https://azluxus.cz/detske-hodinky/?product_orderby=price

Laugher 05.01.2017

Internetové hračkářství je za prvé ryclechlejší a levnější

Laugher Laugher 05.01.2017

Internetové hračkářství je za prvé rychlejší a levnější

Romča 20.12.2016

Já hodně nakupuju hračky na malypomocnik.cz :) taky dávám přednost internetu oproti klasickému obchodu :)

Šárka 29.02.2016

No jo, ale vybírej hřiště podle internetu. Může působit malé nebo velké a bude to jinak...

Magda Šárka 29.02.2016

Ale nemusíš vybírat podle internetu, najdi si adresu a jeďte se podívat k nim na vystavené hřiště.

Míša Magda 06.01.2017

Kupoval už někdo z vás něco na hopsej.cz?

Eda Míša 07.01.2017

Jo já tam kupoval longboard :-) jezdí dobře :-)

Albert Míša 08.01.2017

Já jsem tam kupoval longboard, mají nejlepší ceny na netu ohledně tohoto zboží

Magda 28.02.2016

Manžel objednal dětem od www.jungle-gym.cz hřiště pro děti. Ani já jsem to nevěděla o to větší překvapení bylo, když ho postavil na zahradě.

Maminečka 27.08.2015

Potom dejte vědět jak autíčko jezdí,i já bych něco takovýho pořídila pro děcka jako jeden velký společný dárek na zahradu. Odstěhovali jsme se teď z města na vesnici a moc nadšení z toho nejsou tak bychom jim alespoň trochu tímto zlepšili náladu :)

Stanka 24.07.2015

Já nejraději nakupuji v internetovém obchodě www.rajhracky.cz, objednávala jsem od nich už několikrát a nikdy nebyl vůbec žádný problém

Lenka Stanka 05.08.2015

@Stanka: prodávají se v rajihraček i takový ty elektrický autíčka? myslím aby v tom mohli děcka jezdit, chceme se složit celá rodina a koupit k babi na zahradu pro všechny děcka jako překvápko..

Zděnka Lenka 15.08.2015

elektrický autíčka v rajihraček mají, mám pocit jsem se na to dívala a uvažovala o koupi.Jak to vůbec funguje? To se nějak přes elektriku nabíjí nebo jak ?

Lenka Zděnka 25.08.2015

Já pořádně nevím ale moc se mi to líbí a myslím že je to supr.Škoda že nic takového za nás nebylo. Našla jsem tohle http://www.rajhracky.cz/elektricke-auticko-mercedes-g-12v-eva-kola-cerne-p18427 to se mi moc líbí ty jo fakt paráda

Anna Lenka 06.01.2017

Podivejte se kdyžtak na rajdeskovek, jeslti hledate hry pro děti :-) já tam nakupuju

Martin Anna 08.01.2017

Ten obchdod taky doporučuji :)- mají nejlepší ceny deskovek na netu :)


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

2 Příspěvků
Poslední příspěvek 22:45
7 Příspěvků
Poslední příspěvek 16:26

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat