Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Internetové hračkářství

andreavitkova 28. 04. 2010

V dnešní době se stávají online hračkářství trendem v nakupování hraček. Lidé mnohem více využívají internetu k nákupu dětského zboží. V tom jim napomáhají vyhledavače cen zboží a katalogy. Nemalý nárůst maloobchodů na internetu způsobila větší poptávka po dětských potřebách. Proto jsme pro Vás otevřeli nový internetový obchod Hračkářství U Marušky. V nabídce najdete hračky pro děti různého věku. Mezi nejnavštěvovanější sekci jsou hračky pro kluky, kde najdete stavebnice, auta, roboty, rc modely, autodráhy a další. Lego stále patří mezi top vyhledávanými zábavami pro malé i velké. Dalé pak hračky pro holky, kde na Vás čekají panenky, doplňky pro panenky, domečky a salóny, Barbie, My Little Pony a další. Rodiče určitě ocení oddělení hraček pro nejmenší, kde naleznete pro sve malé ratolesti hračky různých značek. 1 místo již dlouho obsazuje značka Fisher Price. Všechny hračky jsou certifikovány pro prodej v České Republice a Evropské Unii. Označeny jsou známkou CE. Velký důraz je především kladen na komunikaci se zákazníkem. Zákazník je vždy informován o průběhu objednávek. Doufáme a věříme, že pro Vás bude nákup pohodlným a příjemným zážitkem a uděláte radost svým dětem malým dárkem od nás.

Neregistrovaná/ý - Vendulka

13.03.2019

Neregistrovaná/ý - Jitinka | 13.02.2019
S těmi cihličkami zkušenost máme. Máme je doma a jsou super. Děti si s nimi hrají hodně často a ani mi nevadí to, že je všude rozhází. Dají se totiž rychle uklidit. Dokonce i úklízení cihliček děti baví.

Cihličky pro dětičky náš malej dostal k narozeninám. A hodně ho baví z nich stavět různé stavby, bunkry a cestičky. Hodně se s nimi zabaví. A je pravda, že je rád i uklízí.

Neregistrovaná/ý - Jitinka

13.02.2019

Neregistrovaná/ý - Karolina | 23.01.2019
Dobrý den, zajímalo by mě, jestli máte někdo zkušenosti s touto stavebnicí www.cihlicky-pro-deticky.cz?

S těmi cihličkami zkušenost máme. Máme je doma a jsou super. Děti si s nimi hrají hodně často a ani mi nevadí to, že je všude rozhází. Dají se totiž rychle uklidit. Dokonce i úklízení cihliček děti baví.

Neregistrovaná/ý - Karolina

23.01.2019

Dobrý den, zajímalo by mě, jestli máte někdo zkušenosti s touto stavebnicí www.cihlicky-pro-deticky.cz?

Coco

27.08.2017

Karla22 | 27.08.2017
Tak jsem si je nasla a jsou moc pekny,myslis,ze by je mohli mit i na prodejne? Chtela bych se na ne kouknout osobne.

Tak to nevím já je objednávám přes net je to pro mě nejpohodlnější

Karla22

27.08.2017

Coco | 27.08.2017
Jsou to vláčky chuggington mají tam k tomu i městečko už máme od nich všechno a malý si s tím pěkně vyhraje.

Tak jsem si je nasla a jsou moc pekny,myslis,ze by je mohli mit i na prodejne? Chtela bych se na ne kouknout osobne.

Coco

27.08.2017

Karla22 | 27.08.2017
A muzu se zeptat co to je za vlacky? Nechcou se mi kupovat drahe hracky,jelikoz nas malej je tak trochu demolicni ceta.

Jsou to vláčky chuggington mají tam k tomu i městečko už máme od nich všechno a malý si s tím pěkně vyhraje.

Karla22

27.08.2017

Coco | 27.08.2017
Náš malej miluje vláčky,takže nakupuji na www.bambule.cz mají tam vláčky i pro nejmenší za dobrou cenu.

A muzu se zeptat co to je za vlacky? Nechcou se mi kupovat drahe hracky,jelikoz nas malej je tak trochu demolicni ceta.

Coco

27.08.2017

Náš malej miluje vláčky,takže nakupuji na www.bambule.cz mají tam vláčky i pro nejmenší za dobrou cenu.

Neregistrovaná/ý - Vali Hedukovská

25.01.2017

Ženský mrkněte pro děti na tyhlety věcičky. Jsou moc krásné některé kousky. https://azluxus.cz/detske-hodinky/?product_orderby=price

Neregistrovaná/ý - Martin

08.01.2017

Neregistrovaná/ý - Anna | 06.01.2017
Podivejte se kdyžtak na rajdeskovek, jeslti hledate hry pro děti já tam nakupuju

Ten obchdod taky doporučuji :)- mají nejlepší ceny deskovek na netu :)

Neregistrovaná/ý - Albert

08.01.2017

Neregistrovaná/ý - Míša | 06.01.2017
Kupoval už někdo z vás něco na hopsej.cz?

Já jsem tam kupoval longboard, mají nejlepší ceny na netu ohledně tohoto zboží

Neregistrovaná/ý - Eda

07.01.2017

Neregistrovaná/ý - Míša | 06.01.2017

Jo já tam kupoval longboard jezdí dobře

Neregistrovaná/ý - Anna

06.01.2017

Neregistrovaná/ý - Lenka | 05.08.2015
@Stanka: prodávají se v rajihraček i takový ty elektrický autíčka? myslím aby v tom mohli děcka jezdit, chceme se složit celá rodina a koupit k babi na zahradu pro všechny děcka jako překvápko..

Podivejte se kdyžtak na rajdeskovek, jeslti hledate hry pro děti já tam nakupuju

Neregistrovaná/ý - Míša

06.01.2017

Neregistrovaná/ý - Magda | 29.02.2016
Ale nemusíš vybírat podle internetu, najdi si adresu a jeďte se podívat k nim na vystavené hřiště.

Laugher

05.01.2017

Laugher | 05.01.2017
Internetové hračkářství je za prvé ryclechlejší a levnější

Internetové hračkářství je za prvé rychlejší a levnější

Laugher

05.01.2017

Internetové hračkářství je za prvé ryclechlejší a levnější

Neregistrovaná/ý - Romča

20.12.2016

Já hodně nakupuju hračky na malypomocnik.cz :) taky dávám přednost internetu oproti klasickému obchodu :)

Neregistrovaná/ý - Magda

29.02.2016

Neregistrovaná/ý - Šárka | 29.02.2016
No jo, ale vybírej hřiště podle internetu. Může působit malé nebo velké a bude to jinak...

Ale nemusíš vybírat podle internetu, najdi si adresu a jeďte se podívat k nim na vystavené hřiště.

Neregistrovaná/ý - Šárka

29.02.2016

No jo, ale vybírej hřiště podle internetu. Může působit malé nebo velké a bude to jinak...

Neregistrovaná/ý - Magda

28.02.2016

Manžel objednal dětem od www.jungle-gym.cz hřiště pro děti. Ani já jsem to nevěděla o to větší překvapení bylo, když ho postavil na zahradě.

Za každou úspěšnou ženou je ona sama

Zelný salát

Zelný salát

2 hlasy
40min 196 kJ 60 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Telecí vývar s kapustou

13 hlasů
50min 372kJ 65 Kč

Telecí vývar s kapustou a smetanou.

Bramborová polévka se skořicí

14 hlasů
30min 85kJ 45 Kč

bramborový krém se skořicí,kokosem a zázvorem

Poradny

nejvhodnější doba na očkování proti klíšť. encefalitidě

Dobrý den, očkování proti klíšťové encefalitidě je možné po celý rok. V době, kdy může být již zv... Více

Vakcíny proti klíšťové encefalitidě

Dobrý den, obě u nás dostupné vakcíny mají porovnatelnou a tedy vysokou účinnost i bezpečnost. Ma... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Kdosi vám bude chtít přebrat vaši lásku, to si však rozhodně nenecháte líbit! Naopak, rozhodnete se stůj co stůj ubránit svůj vztah. Moc dobře si však uvědomujete, že není zapotřebí agresivita a síla, ale prozíravost a chytrost. Umíte si poradit!

Více