Diskuse na téma Internetové hračkářství

V dnešní době se stávají online hračkářství trendem v nakupování hraček. Lidé mnohem více využívají internetu k nákupu dětského zboží. V tom jim napomáhají vyhledavače cen zboží a katalogy. Nemalý nárůst maloobchodů na internetu způsobila větší poptávka po dětských potřebách. Proto jsme pro Vás otevřeli nový internetový obchod Hračkářství U Marušky. V nabídce najdete hračky pro děti různého věku. Mezi nejnavštěvovanější sekci jsou hračky pro kluky, kde najdete stavebnice, auta, roboty, rc modely, autodráhy a další. Lego stále patří mezi top vyhledávanými zábavami pro malé i velké. Dalé pak hračky pro holky, kde na Vás čekají panenky, doplňky pro panenky, domečky a salóny, Barbie, My Little Pony a další. Rodiče určitě ocení oddělení hraček pro nejmenší, kde naleznete pro sve malé ratolesti hračky různých značek. 1 místo již dlouho obsazuje značka Fisher Price. Všechny hračky jsou certifikovány pro prodej v České Republice a Evropské Unii. Označeny jsou známkou CE. Velký důraz je především kladen na komunikaci se zákazníkem. Zákazník je vždy informován o průběhu objednávek. Doufáme a věříme, že pro Vás bude nákup pohodlným a příjemným zážitkem a uděláte radost svým dětem malým dárkem od nás.

Stanka 24.07.2015

Já nejraději nakupuji v internetovém obchodě www.rajhracky.cz, objednávala jsem od nich už několikrát a nikdy nebyl vůbec žádný problém

Lenka Stanka 05.08.2015

@Stanka: prodávají se v rajihraček i takový ty elektrický autíčka? myslím aby v tom mohli děcka jezdit, chceme se složit celá rodina a koupit k babi na zahradu pro všechny děcka jako překvápko..

Zděnka Lenka 15.08.2015

elektrický autíčka v rajihraček mají, mám pocit jsem se na to dívala a uvažovala o koupi.Jak to vůbec funguje? To se nějak přes elektriku nabíjí nebo jak ?

Lenka Zděnka 25.08.2015

Já pořádně nevím ale moc se mi to líbí a myslím že je to supr.Škoda že nic takového za nás nebylo. Našla jsem tohle http://www.rajhracky.cz/elektricke-auticko-mercedes-g-12v-eva-kola-cerne-p18427 to se mi moc líbí ty jo fakt paráda

Anna Lenka 06.01.2017

Podivejte se kdyžtak na rajdeskovek, jeslti hledate hry pro děti :-) já tam nakupuju

Martin Anna 08.01.2017

Ten obchdod taky doporučuji :)- mají nejlepší ceny deskovek na netu :)

Maminečka 27.08.2015

Potom dejte vědět jak autíčko jezdí,i já bych něco takovýho pořídila pro děcka jako jeden velký společný dárek na zahradu. Odstěhovali jsme se teď z města na vesnici a moc nadšení z toho nejsou tak bychom jim alespoň trochu tímto zlepšili náladu :)

Magda 28.02.2016

Manžel objednal dětem od www.jungle-gym.cz hřiště pro děti. Ani já jsem to nevěděla o to větší překvapení bylo, když ho postavil na zahradě.

Šárka 29.02.2016

No jo, ale vybírej hřiště podle internetu. Může působit malé nebo velké a bude to jinak...

Magda Šárka 29.02.2016

Ale nemusíš vybírat podle internetu, najdi si adresu a jeďte se podívat k nim na vystavené hřiště.

Míša Magda 06.01.2017

Kupoval už někdo z vás něco na hopsej.cz?

Eda Míša 07.01.2017

Jo já tam kupoval longboard :-) jezdí dobře :-)

Albert Míša 08.01.2017

Já jsem tam kupoval longboard, mají nejlepší ceny na netu ohledně tohoto zboží

Romča 20.12.2016

Já hodně nakupuju hračky na malypomocnik.cz :) taky dávám přednost internetu oproti klasickému obchodu :)

Laugher 05.01.2017

Internetové hračkářství je za prvé ryclechlejší a levnější

Laugher Laugher 05.01.2017

Internetové hračkářství je za prvé rychlejší a levnější

Vali Hedukovská 25.01.2017

Ženský mrkněte pro děti na tyhlety věcičky. Jsou moc krásné některé kousky. https://azluxus.cz/detske-hodinky/?product_orderby=price

Coco 27.08.2017

Náš malej miluje vláčky,takže nakupuji na www.bambule.cz mají tam vláčky i pro nejmenší za dobrou cenu.

Karla22 Coco 27.08.2017

A muzu se zeptat co to je za vlacky? Nechcou se mi kupovat drahe hracky,jelikoz nas malej je tak trochu demolicni ceta.

Coco Karla22 27.08.2017

Jsou to vláčky chuggington mají tam k tomu i městečko už máme od nich všechno a malý si s tím pěkně vyhraje.

Karla22 Coco 27.08.2017

Tak jsem si je nasla a jsou moc pekny,myslis,ze by je mohli mit i na prodejne? Chtela bych se na ne kouknout osobne.

Coco Karla22 27.08.2017

Tak to nevím já je objednávám přes net je to pro mě nejpohodlnější :-)

Karolina 23.01.2019

Dobrý den, zajímalo by mě, jestli máte někdo zkušenosti s touto stavebnicí www.cihlicky-pro-deticky.cz?

Jitinka Karolina 13.02.2019

S těmi cihličkami zkušenost máme. Máme je doma a jsou super. Děti si s nimi hrají hodně často a ani mi nevadí to, že je všude rozhází. Dají se totiž rychle uklidit. Dokonce i úklízení cihliček děti baví.

Vendulka Jitinka 13.03.2019

Cihličky pro dětičky náš malej dostal k narozeninám. A hodně ho baví z nich stavět různé stavby, bunkry a cestičky. Hodně se s nimi zabaví. A je pravda, že je rád i uklízí.

Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Přestaňte se vyhýbat plánování vlastní budoucnosti! Tento týden bude pro přemýšlení o tom, kam vlastně směřujete (a kam byste směřovat chtěli), naprosto ideální. Budete mít dostatek prostoru i času, abyste si urovnali myšlenky a touhy, abyste zhodnotili vše, čeho jste zatím dosáhli a čeho ještě dosáhnout můžete. Nestanovujte si žádné limity, dov... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

8 Příspěvků
Poslední příspěvek 13:28
9 Příspěvků
Poslední příspěvek 8:11
19 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat