Diskuse na téma Kočárek přes internet

Je tu nějaká mamča, co objednávala kočárek přes internet ? Zajímalo by mě jestli vám přišel v pořádku a jestli je to vůbec dobrý nápad takovou věc objednávat.

anastaziaa 28.02.2024

Máme tenhle https://www.crystalbaby.cz/127-joolz-day a je skvělý, snadno se s ním manipuluje, jde snadno skládat, má kvalitní kola a vypadá fakt stylově

Bety-tyna 27.02.2023

Máme tenhle kočárek https://www.malvik.cz/Noordi-Fjordi-2v1-Fern-2022 a je perfektní. Jsme poměrně aktivní a s tímhle kočárkem jsme moc spokojení. Chrání miminko za každého počasí, je lehký, snadno se s ním manipuluje a zároveň je opravdu odolný a praktický.

Ninka Bety-tyna 28.02.2023

Ten se mi moc líbí, a chodíte s ním i mimo město někam do přírody?

Bety-tyna Bety-tyna 28.03.2023

Chodíme s ním všude a nikdy jsme neměli žádný problém, má kvalitní odpružený kola takže se s ním dá pohodlně zajet kamkoliv a tím že je lehký tak se s ním i dobře manipuluje.

Ninka Bety-tyna 29.03.2023

Aha díky moc, fakt se mi zamlouvá tak asi nakonec vyhraje :)

Bety-tyna Bety-tyna 30.03.2023

Já nad výběrem kočárku hodně dlouho dumala, pořád jsem všechno porovnávala a jsem ráda, že jsme nakonec vzali tenhle tak myslím, že budeš taky spoko :-)

Adéla 02.01.2023

Já teda nepotřebuju deku se jménem, ale chtěla bych nějakou teplejší do kočárku a do postýlky, tak budu ráda za doporučení :)

Pavla Adéla 30.01.2023

Koukni se na Little Angel, tady mají krásně zpracované a moc hezké, teplé dečky :)

Peťula 28.02.2018

Byla jsem přímo v Ostravě na této prodejně www.babyplace.cz

Peťula 24.02.2018

Za mě rozhodně ne ! Nebo takhle, u nějakého levnějšího kočárku ano, ale u emmaljungy co mám bych si to netroufla a hlavně emmaljungu ani poštou neposílají. Je to prostě specifický kočárek, který je potřeba vidět, vyzkoušet, prodavačky ti k němu poskytnou i výklad a za to přece ni nedáš, když se na něj zajdeš nezávazně podívat ;)

Majki636 Peťula 26.02.2018

A kde jsi ho kupovala ?


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

33 Příspěvků
Poslední příspěvek 22:18
2 Příspěvků
Poslední příspěvek 21:06

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat