Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Šidítka

NinaC 20. 03. 2019

Pěkný den, nemáte prosím zkušenost s šidítky a dudlíky ? Které vaše dítě přijalo ? :( Já už nevím jaký tvar koupit, protože nám všechny plyve ven a mít ho pořád u prsa prostě nejde, protože si z něj udělal vyloženě cumel.

Neregistrovaná/ý - Kája

02.04.2019

NinaC | 30.03.2019
Ještě se zeptám nemůže se stát že by pak odmítl prcek prso ?

Stát se může všechno, ale díky tomu, že to mají tvarově přizpůsobené tak by se to stát nemělo, protože třeba značka mam má úplně ty rovné a u těch to teda hrozí spíš.

NinaC

30.03.2019

Neregistrovaná/ý - Kája | 25.03.2019
Jé tak tady toto velmi dobře znám. Všichni mi radili, že mám koupit takový ten starý dudlík, co se dělal i dřív ve tvaru kytičky, ale ten malá vůbec nechtěla a skončili jsme u těch silikonových od tommee tippe. Tohle je ale hodně individuální, protože každé dítě je jiné ;) můžu ti tu nechat odkaz ať se můžeš podívat jak vypadají www.tommeetippee.cz/closer-to-nature

Ještě se zeptám nemůže se stát že by pak odmítl prcek prso ?

Neregistrovaná/ý - Kája

25.03.2019

Jé tak tady toto velmi dobře znám. Všichni mi radili, že mám koupit takový ten starý dudlík, co se dělal i dřív ve tvaru kytičky, ale ten malá vůbec nechtěla a skončili jsme u těch silikonových od tommee tippe. Tohle je ale hodně individuální, protože každé dítě je jiné ;) můžu ti tu nechat odkaz ať se můžeš podívat jak vypadají www.tommeetippee.cz/closer-to-nature

TESTOVÁNÍ: Dětská kosmetika Linteo Baby

Grilovaný pstruh

Grilovaný pstruh

4 hlasy
60min 160 kJ 220 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Snadná bramborová polévka

26 hlasů
30min 353kJ 75 Kč

Velmi rychle připravená polévka z brambor.

Kozí sýr na listovém salátu

13 hlasů
20min 751kJ 60 Kč

Salát z listových salátů s kozím sýrem a brusinkami.

Poradny

Jak vymoci mzdu při ústně sjednané pracovní smlouvě?

Dobrý den,zákoník práce sice vyžaduje písemnou formu pracovní smlouvy, ale pokud je pracovní smlo... Více

Mám při práci na DPČ nárok na náhradu mzdy?

Dobrý den,odpověď na Váš dotaz záleží na tom, zda dohoda o pracovní činnosti (DPČ) byla ukončena ... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více