Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Šidítka

NinaC 20. 03. 2019

Pěkný den, nemáte prosím zkušenost s šidítky a dudlíky ? Které vaše dítě přijalo ? :( Já už nevím jaký tvar koupit, protože nám všechny plyve ven a mít ho pořád u prsa prostě nejde, protože si z něj udělal vyloženě cumel.

Neregistrovaná/ý - Kája

2. 4. 2019

NinaC | 30. 3. 2019
Ještě se zeptám nemůže se stát že by pak odmítl prcek prso ?

Stát se může všechno, ale díky tomu, že to mají tvarově přizpůsobené tak by se to stát nemělo, protože třeba značka mam má úplně ty rovné a u těch to teda hrozí spíš.

NinaC

30. 3. 2019

Neregistrovaná/ý - Kája | 25. 3. 2019
Jé tak tady toto velmi dobře znám. Všichni mi radili, že mám koupit takový ten starý dudlík, co se dělal i dřív ve tvaru kytičky, ale ten malá vůbec nechtěla a skončili jsme u těch silikonových od tommee tippe. Tohle je ale hodně individuální, protože každé dítě je jiné ;) můžu ti tu nechat odkaz ať se můžeš podívat jak vypadají www.tommeetippee.cz/closer-to-nature

Ještě se zeptám nemůže se stát že by pak odmítl prcek prso ?

Neregistrovaná/ý - Kája

25. 3. 2019

Jé tak tady toto velmi dobře znám. Všichni mi radili, že mám koupit takový ten starý dudlík, co se dělal i dřív ve tvaru kytičky, ale ten malá vůbec nechtěla a skončili jsme u těch silikonových od tommee tippe. Tohle je ale hodně individuální, protože každé dítě je jiné ;) můžu ti tu nechat odkaz ať se můžeš podívat jak vypadají www.tommeetippee.cz/closer-to-nature

DEN S TESTOVÁNÍM: Přijďte s námi vařit a poznejte novinku...

Pikantní kuřecí kousky v těstíčku

Pikantní kuřecí kousky v těstíčku

19 hlasů
45min 1144 kJ 135 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Polévka z kokosového mléka

21 hlasů
45min 417kJ 120 Kč

Trošku netradiční polévka z kokos...

Kuřecí plátky v alobalu

13 hlasů
60min 548kJ 150 Kč

Kuřecí prsa s cukrovým hráškem a barbecue omáčkou.

Poradny

Musí mi po RD držet v práci stejné místo?

Dobrý den, Marcelo,k odpovědím na Vaše otázky: 1. Zamětnavatel Vám po návratu z rodičovské dovole... Více

Mohu začít podnikat během mateřské dovolené?

Dobrý den,pokud chcete s podnikáním teprve začít, můžete klidně začít podnikat už během mateřské ... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Berany čeká takový poklidný letní týden. Ne že by na vás hvězdy nechystaly nějaký ten stres (především se to týká práce – občas rádi necháváte věci na poslední chvíli, ovšem tím ubližujete nejen sami sobě, al...

Více