Diskuse na téma Plenky

nemá tu některá z maminek zkušenost s těmito plenkami ? www.muumibaby.cz Budu ráda za nějakou recenzi

Kateřina 20.02.2018

Ano máme odzkoušené i ty jejich bryndáčky a jsou super hlavně na cestování :)

Milena Kateřina 24.02.2018

Je fajn že se v dnešní době, kdy je vše plé chemi dá i sehnat něco, co ji neobsahuje, zvlášť u dětských produktů to oceňuji.

Debora 26.12.2017

A máte vyzkoušené i ty jejich jednorázové bryndáčky ? Vůbec nevím, že něco takového existuje :) my máme doma ty klasické látkové

Kateřina 19.12.2017

Ivčo, plínky mají v makru, na feedu a já je teda objednávám z mallu. Nechám vám tu seznam prodejen, na kterých jsou k dostání :) www.muumibaby.cz/koupit/

Johana 30.11.2017

Co se plenek týká tak můžu doporučit pampersky oranžové s těma sem já byla vždycky spokojená. Jinak tyto produkty někdo vlastní doma? Spokojenost snima? http://www.nuk.cz/catalogsearch/result/?q=nature+sense&submit=Hledat

Lena 10.10.2017

Jéé, taky se připojím, dívala jsem se, že jsou to plínečky s mumínky, takže jestli je tu nějaká maminka, co je používá, tak sem s poznatky ! :))

Kateřina Lena 28.11.2017

Leno, my ty muumi plenky doma používáme :) A nejen plenky, ale i neparfemované ubrousky. Plinečky jsou bio a malej je snáší nejlíp ze všech značek. Já jsem ráda za to, že jsem na ně narazila :)

Iva Kateřina 29.11.2017

Holkyyyy, kde ty plenky koupím prosím? Nikde jsem zatím nevidela :(

Zdravě se Sabčou

Všechna videa
25:30

Kardio a zadeček

Kardio a zadeček
20:12

Cvičení na kulatý zadek

Cvičení na kulatý zadek
08:51

Cvičení na problémové partie - zadek a břicho

Cvičení na problémové partie - zadek a břicho

Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Jste systematický člověk, a tak vám příliš nevyhovuje, pokud se musíte věnovat hned několika věcem najednou. Ne že by vám to dělalo nějaké potíže, ale máte vždy pocit, že když se nemůžete něčemu věnovat naplno, hrozí, že budete dělat chyby. A na to nejste příliš zvyklí. Zkuste se na chvíli odpoutat od své snahy o dokonalost, uvidíte, že se vám u... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

28 Příspěvků
Poslední příspěvek 19:47
28 Příspěvků
Poslední příspěvek 19:46
139 Příspěvků
Poslední příspěvek 19:46

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat