Diskuse na téma Plenky

nemá tu některá z maminek zkušenost s těmito plenkami ? www.muumibaby.cz Budu ráda za nějakou recenzi

Kateřina 20.02.2018

Ano máme odzkoušené i ty jejich bryndáčky a jsou super hlavně na cestování :)

Milena Kateřina 24.02.2018

Je fajn že se v dnešní době, kdy je vše plé chemi dá i sehnat něco, co ji neobsahuje, zvlášť u dětských produktů to oceňuji.

Debora 26.12.2017

A máte vyzkoušené i ty jejich jednorázové bryndáčky ? Vůbec nevím, že něco takového existuje :) my máme doma ty klasické látkové

Kateřina 19.12.2017

Ivčo, plínky mají v makru, na feedu a já je teda objednávám z mallu. Nechám vám tu seznam prodejen, na kterých jsou k dostání :) www.muumibaby.cz/koupit/

Johana 30.11.2017

Co se plenek týká tak můžu doporučit pampersky oranžové s těma sem já byla vždycky spokojená. Jinak tyto produkty někdo vlastní doma? Spokojenost snima? http://www.nuk.cz/catalogsearch/result/?q=nature+sense&submit=Hledat

Lena 10.10.2017

Jéé, taky se připojím, dívala jsem se, že jsou to plínečky s mumínky, takže jestli je tu nějaká maminka, co je používá, tak sem s poznatky ! :))

Kateřina Lena 28.11.2017

Leno, my ty muumi plenky doma používáme :) A nejen plenky, ale i neparfemované ubrousky. Plinečky jsou bio a malej je snáší nejlíp ze všech značek. Já jsem ráda za to, že jsem na ně narazila :)

Iva Kateřina 29.11.2017

Holkyyyy, kde ty plenky koupím prosím? Nikde jsem zatím nevidela :(

Zdravě se Sabčou

Všechna videa
15:24

Full body trénink

Full body trénink
18:33

Intenzivní trénink na nohy

Intenzivní trénink na nohy
14:33

HIIT training

HIIT training

Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Dávejte v práci pozor na kolegy, kteří se vás budou snažit přesvědčit, že jim jde jen a jen o vaše dobro a jednají ve vašem zájmu. Tento týden totiž zjistíte, že tomu tak vždy nebylo... A budete se muset vyrovnat s následky, které vám pracovní prost... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

95 Příspěvků
Poslední příspěvek 12:45
9 Příspěvků
Poslední příspěvek 10:51

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat