Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Prací prostředek pro miminko

marybla 30. 10. 2016

Dobrý večer, měla bych prosbu. Nevíte někdo o dobrém prášku pro mimčo. Spíše něco na citlivou pokožku či alergii. Děkuji

Neregistrovaná/ý - Karina

20. 4. 2017

Můj syn je alergik, o pracím prostředku Dalli med slyším prvně ale zaujal mě tak ho nejspíš vyzkouším

Neregistrovaná/ý - Lucie

13. 2. 2017

Niccol | 5. 1. 2017
Dobrý večer, chtěla bych se zeptat. Dá se tento prášek koupit i v obchodě nebo jen přes internet. Děkuji.

Já si tento prášek kupuji normálně v kamenných lékárnách. Když ho tam náhodou nemají, vždycky mi ho objednají a pak si jej tam jen vyzvednu.

Neregistrovaná/ý - Alena

6. 2. 2017

Niccol | 5. 1. 2017
Dobrý večer, chtěla bych se zeptat. Dá se tento prášek koupit i v obchodě nebo jen přes internet. Děkuji.

Dobrý den, tento prášek koupíte jak v kamenných lékárnách, tak na internetu. Já si jej tak kupuji běžně.

Neregistrovaná/ý - Hedvika

10. 1. 2017

Niccol | 5. 1. 2017

Samozřejmě se dá koupit i v lékárně. Klidně se na něj zeptejte.

Laugher

5. 1. 2017

Doporučuji Vám Lovela Sensitive

Niccol

5. 1. 2017

2. 12. 2016

Dobrý den, jsem ráda, že jste s práškem spokojena. Já už jej používám dlouho a pořád na něj nedá dopustit. Vypere úplně všechno.

marybla

24. 11. 2016

Po konzultaci s doktorkou jsem si prášek objednala a musím říct, že je dobrý. Pere dobře, prádlo pěkně voní a zatím žádná přecitlivělá reakce na něj se neobjevila. Díky

marybla

10. 11. 2016

Neregistrovaná/ý - Hedvika | 4. 11. 2016
Já si jej objednávám z internetu. Zkus se podívat sem http://www.mediarepre.cz/produkty/56-praci-prostredky-pro-alergiky-a-astmatiky

Děkuji za odkaz, už jsem se na něj dívala. Prášek vypadá zajímavě, snad bude dobrý. Ještě se na něj zeptám doktorky a pak objednám.

4. 11. 2016

marybla | 3. 11. 2016
Tak jsem se ptala v drogerii, tam mi doporučili Lovelu či Persil sensitiv, ale o Dalli medu nic neslyšeli. Kde si jej objednáváš ty?

Já si jej objednávám z internetu. Zkus se podívat sem http://www.mediarepre.cz/produkty/56-praci-prostredky-pro-alergiky-a-astmatiky

marybla

3. 11. 2016

Neregistrovaná/ý - Hedvika | 30. 10. 2016
A už jste se zkoušela s někým poradit, s nějakým odborníkem? Já se zeptala v lékárně a tam mi byl doporučen prášek přímo pro alergiky a lidi s citlivou pokožkou. Jmenuje se Dalli med.

Tak jsem se ptala v drogerii, tam mi doporučili Lovelu či Persil sensitiv, ale o Dalli medu nic neslyšeli. Kde si jej objednáváš ty?

marybla

30. 10. 2016

Děkuji za radu. Zkusím se poradit v lékárně a zeptám se i na vámi uvedený prášek.

30. 10. 2016

A už jste se zkoušela s někým poradit, s nějakým odborníkem? Já se zeptala v lékárně a tam mi byl doporučen prášek přímo pro alergiky a lidi s citlivou pokožkou. Jmenuje se Dalli med.

TESTOVÁNÍ: Předvánoční mytí oken snadno a rychle s Windom...

Těstoviny zapečené se sýrovou omáčkou

Těstoviny zapečené se sýrovou omáčkou

12 hlasů
1h a 20min 1088 kJ 120 Kč

Nejčtenější články

TESTOVÁNÍ: Předvánoční mytí oken snadno a rychle s Windomatic od Viledy

TESTOVÁNÍ: Předvánoční mytí oken snadno a rychl...

TESTOVÁNÍ: Dejte sbohem vráskám s Kyselinou hyaluronovou

TESTOVÁNÍ: Dejte sbohem vráskám s Kyselinou hya...

Něco přes měsíc a jsou tu Vánoce, už máte nápady?

Něco přes měsíc a jsou tu Vánoce, už máte nápady?

TESTOVÁNÍ: (Ne)konečně syté barvy s Dermacol Matte Mania

TESTOVÁNÍ: (Ne)konečně syté barvy s Dermacol Ma...

REDAKČNÍ TESTOVÁNÍ: Vysáto i vytřeno v jediném kroku? To není sci-fi

REDAKČNÍ TESTOVÁNÍ: Vysáto i vytřeno v jediném ...

Extra výkon pro snazší mytí oken

Extra výkon pro snazší mytí oken

Tip na oběd

Telecí na žampiónech

12 hlasů
35min 420kJ 200 Kč

Jemné telecí maso s houbami jako minutka.

Telecí maso dušené se zeleninou

0 hlasů
2h a 0min 423kJ 300 Kč

Jemné telecí maso dušené v červeném víně se šalotkou.

Poradny

Musím si při neplaceném volnu platit pojištění?

Dobrý den, to, zda zaměstnavatel vyhoví Vaší žádosti o neplacené volno, záleží pouze na něm, nem... Více

Mám si žádat o zvýšení RP na necelý měsíc?

Dobrý den, na mateřskou můžete nastoupit v období od počátku 8. do počátku 6. týdne před termín... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Někoho spontánně oslovíte, což není zrovna váš styl. K onomu člověku vás však bude táhnout nepřekonatelná síla, která vás donutí jít nad rámec svého obvyklého chování. A stoprocentně toho nebudete litovat, neboť, j...

Více