Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Prací prostředek pro miminko

marybla 30. 10. 2016

Dobrý večer, měla bych prosbu. Nevíte někdo o dobrém prášku pro mimčo. Spíše něco na citlivou pokožku či alergii. Děkuji

Neregistrovaná/ý - Karina

20. 4. 2017

Můj syn je alergik, o pracím prostředku Dalli med slyším prvně ale zaujal mě tak ho nejspíš vyzkouším

Neregistrovaná/ý - Lucie

13. 2. 2017

Niccol | 5. 1. 2017
Dobrý večer, chtěla bych se zeptat. Dá se tento prášek koupit i v obchodě nebo jen přes internet. Děkuji.

Já si tento prášek kupuji normálně v kamenných lékárnách. Když ho tam náhodou nemají, vždycky mi ho objednají a pak si jej tam jen vyzvednu.

Neregistrovaná/ý - Alena

6. 2. 2017

Niccol | 5. 1. 2017
Dobrý večer, chtěla bych se zeptat. Dá se tento prášek koupit i v obchodě nebo jen přes internet. Děkuji.

Dobrý den, tento prášek koupíte jak v kamenných lékárnách, tak na internetu. Já si jej tak kupuji běžně.

Neregistrovaná/ý - Hedvika

10. 1. 2017

Niccol | 5. 1. 2017

Samozřejmě se dá koupit i v lékárně. Klidně se na něj zeptejte.

Laugher

5. 1. 2017

Doporučuji Vám Lovela Sensitive

Niccol

5. 1. 2017

2. 12. 2016

Dobrý den, jsem ráda, že jste s práškem spokojena. Já už jej používám dlouho a pořád na něj nedá dopustit. Vypere úplně všechno.

marybla

24. 11. 2016

Po konzultaci s doktorkou jsem si prášek objednala a musím říct, že je dobrý. Pere dobře, prádlo pěkně voní a zatím žádná přecitlivělá reakce na něj se neobjevila. Díky

marybla

10. 11. 2016

Neregistrovaná/ý - Hedvika | 4. 11. 2016
Já si jej objednávám z internetu. Zkus se podívat sem http://www.mediarepre.cz/produkty/56-praci-prostredky-pro-alergiky-a-astmatiky

Děkuji za odkaz, už jsem se na něj dívala. Prášek vypadá zajímavě, snad bude dobrý. Ještě se na něj zeptám doktorky a pak objednám.

4. 11. 2016

marybla | 3. 11. 2016
Tak jsem se ptala v drogerii, tam mi doporučili Lovelu či Persil sensitiv, ale o Dalli medu nic neslyšeli. Kde si jej objednáváš ty?

Já si jej objednávám z internetu. Zkus se podívat sem http://www.mediarepre.cz/produkty/56-praci-prostredky-pro-alergiky-a-astmatiky

marybla

3. 11. 2016

Neregistrovaná/ý - Hedvika | 30. 10. 2016
A už jste se zkoušela s někým poradit, s nějakým odborníkem? Já se zeptala v lékárně a tam mi byl doporučen prášek přímo pro alergiky a lidi s citlivou pokožkou. Jmenuje se Dalli med.

Tak jsem se ptala v drogerii, tam mi doporučili Lovelu či Persil sensitiv, ale o Dalli medu nic neslyšeli. Kde si jej objednáváš ty?

marybla

30. 10. 2016

Děkuji za radu. Zkusím se poradit v lékárně a zeptám se i na vámi uvedený prášek.

30. 10. 2016

A už jste se zkoušela s někým poradit, s nějakým odborníkem? Já se zeptala v lékárně a tam mi byl doporučen prášek přímo pro alergiky a lidi s citlivou pokožkou. Jmenuje se Dalli med.

TESTOVÁNÍ: Paměť jako zamlada s přípravkem MemoKit!

Karbanátky z cizrny

Karbanátky z cizrny

12 hlasů
2h a 10min 783 kJ 135 Kč

Nejčtenější články

TESTOVÁNÍ: Paměť jako zamlada s přípravkem MemoKit!

TESTOVÁNÍ: Paměť jako zamlada s přípravkem Memo...

Plnovous? Ano! Ale upravený a s čistou koupelnou

Plnovous? Ano! Ale upravený a s čistou koupelnou

Laktózová intolerance: Nepropadejte panice a upravte jídelníček

Laktózová intolerance: Nepropadejte panice a up...

Tři hodiny chůze týdně jsou skvělým tréninkem pro mozek

Tři hodiny chůze týdně jsou skvělým tréninkem p...

Testováno na tátovi: Jak oklamat rodiče

Testováno na tátovi: Jak oklamat rodiče

Kvalitní vajíčka jsou nejlepší multivitaminy. Přírodní a levné

Kvalitní vajíčka jsou nejlepší multivitaminy. P...

Tip na oběd

Dušené hovězí kostky

10 hlasů
5h a 25min 428kJ 150 Kč

Marinované hovězí maso dušené s tymiánem.

Rybí filé s mrkví

18 hlasů
60min 493kJ 105 Kč

Ryba připravená podle asijského receptu.

Poradny

Manžel potřebuje domácí ošetřování, jak mám postupovat?

Dobrý den, ve Vaší situaci máte několik možností: a) požádat zaměstnavatele o neplacené volno -... Více

Jak ošetřit práci na částečný úvazek během RD?

Dobrý den, během rodičovské dovolené můžete pro původního zaměstnavatele klidně pracovat na část... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Přátelé vám budou závidět. Faktem totiž je, že váš život je v poslední době plný dobrodružství. Nejenom, že se rutina a stereotyp vám budou v týdnu cizí, ale dokonce investujete do několika nových věcí. Není tedy divu, že kamarádi touž...

Více