Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Prací prostředek pro miminko

marybla 30. 10. 2016

Dobrý večer, měla bych prosbu. Nevíte někdo o dobrém prášku pro mimčo. Spíše něco na citlivou pokožku či alergii. Děkuji

Neregistrovaná/ý - Karina

20. 4. 2017

Můj syn je alergik, o pracím prostředku Dalli med slyším prvně ale zaujal mě tak ho nejspíš vyzkouším

Neregistrovaná/ý - Lucie

13. 2. 2017

Niccol | 5. 1. 2017
Dobrý večer, chtěla bych se zeptat. Dá se tento prášek koupit i v obchodě nebo jen přes internet. Děkuji.

Já si tento prášek kupuji normálně v kamenných lékárnách. Když ho tam náhodou nemají, vždycky mi ho objednají a pak si jej tam jen vyzvednu.

Neregistrovaná/ý - Alena

6. 2. 2017

Niccol | 5. 1. 2017
Dobrý večer, chtěla bych se zeptat. Dá se tento prášek koupit i v obchodě nebo jen přes internet. Děkuji.

Dobrý den, tento prášek koupíte jak v kamenných lékárnách, tak na internetu. Já si jej tak kupuji běžně.

Neregistrovaná/ý - Hedvika

10. 1. 2017

Niccol | 5. 1. 2017

Samozřejmě se dá koupit i v lékárně. Klidně se na něj zeptejte.

Laugher

5. 1. 2017

Doporučuji Vám Lovela Sensitive

Niccol

5. 1. 2017

2. 12. 2016

Dobrý den, jsem ráda, že jste s práškem spokojena. Já už jej používám dlouho a pořád na něj nedá dopustit. Vypere úplně všechno.

marybla

24. 11. 2016

Po konzultaci s doktorkou jsem si prášek objednala a musím říct, že je dobrý. Pere dobře, prádlo pěkně voní a zatím žádná přecitlivělá reakce na něj se neobjevila. Díky

marybla

10. 11. 2016

Neregistrovaná/ý - Hedvika | 4. 11. 2016
Já si jej objednávám z internetu. Zkus se podívat sem http://www.mediarepre.cz/produkty/56-praci-prostredky-pro-alergiky-a-astmatiky

Děkuji za odkaz, už jsem se na něj dívala. Prášek vypadá zajímavě, snad bude dobrý. Ještě se na něj zeptám doktorky a pak objednám.

4. 11. 2016

marybla | 3. 11. 2016
Tak jsem se ptala v drogerii, tam mi doporučili Lovelu či Persil sensitiv, ale o Dalli medu nic neslyšeli. Kde si jej objednáváš ty?

Já si jej objednávám z internetu. Zkus se podívat sem http://www.mediarepre.cz/produkty/56-praci-prostredky-pro-alergiky-a-astmatiky

marybla

3. 11. 2016

Neregistrovaná/ý - Hedvika | 30. 10. 2016
A už jste se zkoušela s někým poradit, s nějakým odborníkem? Já se zeptala v lékárně a tam mi byl doporučen prášek přímo pro alergiky a lidi s citlivou pokožkou. Jmenuje se Dalli med.

Tak jsem se ptala v drogerii, tam mi doporučili Lovelu či Persil sensitiv, ale o Dalli medu nic neslyšeli. Kde si jej objednáváš ty?

marybla

30. 10. 2016

Děkuji za radu. Zkusím se poradit v lékárně a zeptám se i na vámi uvedený prášek.

30. 10. 2016

A už jste se zkoušela s někým poradit, s nějakým odborníkem? Já se zeptala v lékárně a tam mi byl doporučen prášek přímo pro alergiky a lidi s citlivou pokožkou. Jmenuje se Dalli med.

TESTOVÁNÍ: Vyzkoušejte s námi službu HoppyGo

Vepřové kotlety se zeleninou

Vepřové kotlety se zeleninou

8 hlasů
45min 597 kJ 180 Kč

Nejčtenější články

Kyselina hyaluronová – novodobá nezbytná součást kosmetické výbavy

Kyselina hyaluronová – novodobá nezbytná součás...

Ideální osvěžení na konci léta? Vyzkoušejte chmelený cider od Táty!

Ideální osvěžení na konci léta? Vyzkoušejte chm...

REDAKČNÍ TESTOVÁNÍ: Jak jsme krásnější díky collallocu

REDAKČNÍ TESTOVÁNÍ: Jak jsme krásnější díky col...

REDAKČNÍ TESTOVÁNÍ: Diář s osobností, který nebudete chtít dát z ruky

REDAKČNÍ TESTOVÁNÍ: Diář s osobností, který neb...

Ovoce místo nezdravých sladkostí. Jak ho zařadit do dětského jídelníčku

Ovoce místo nezdravých sladkostí. Jak ho zařadi...

Tip na oběd

Losos na bílém víně

12 hlasů
50min 878kJ 381 Kč

Recept na přípravu zdravého lososa je jednoduchý. poku...

Melounový salát s parmezánem

10 hlasů
25min 389kJ 65 Kč

Vrstvený salát s dokonalou rovnováhou chutí.

Poradny

Je nějak omezena práce na dohodu o pracovní činnosti?

Dobrý den, co se týče počtu hodin, práce na DPČ je omezena na maximálně 20 hodin týdně, výše výd... Více

Mohu při MD a RD pracovat pro zaměstnavatele na DPP?

Dobrý den, co se týče přivýdělku, záleží také na tom, zda jste opravdu stále ještě na mateřské d... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Nejste zrovna pověstní respektováním pravidel za každou cenu. Pokud se nějaké zcela vymyká vašemu přesvědčení, upravíte ho podle sebe. A i když vám to většinou prochází bez nějakých následků, tento týden by vám takový postup &sc...

Více