Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Jaký fusak na zimu?

Veron1ka 21. 10. 2011

Zdravím. Chtěla bych se s vámi poradit, jaký fusak pořídit na zimu. Chtěla bych pořídit pro mělou nějaký teloučký a napromokavý. Máte nějaké tipy? :)

Neregistrovaná/ý - Tamara

2. 12. 2019

Neregistrovaná/ý - Denisa | 27. 11. 2019
ED se mně taky líbí, jen je to drahé. Počkám když to bude v akci a taky si to tam pujdu koupit. Moc se mně to líbí

ted když byl black friday tak jsem si v malviku koupila fusak a čepicu pro syna . Bylo to ve slevě. Neodolala jsem

Neregistrovaná/ý - Denisa

27. 11. 2019

Neregistrovaná/ý - Beata | 3. 10. 2019
mám fusak Elodie Details, kupovala jsem ho taky na Malvik a je boží. Teploučký, měkky a k němu jsem sladila i čepicu. Boží!

ED se mně taky líbí, jen je to drahé. Počkám když to bude v akci a taky si to tam pujdu koupit. Moc se mně to líbí

Neregistrovaná/ý - Beata

3. 10. 2019

Neregistrovaná/ý - Kája | 28. 3. 2019
Počkat, oni otevřeli další prodejnu ? :O O té teda vůbec nevím, kde přesně ji tam mají ?

mám fusak Elodie Details, kupovala jsem ho taky na Malvik a je boží. Teploučký, měkky a k němu jsem sladila i čepicu. Boží!

Neregistrovaná/ý - Kája

28. 3. 2019

Neregistrovaná/ý - Linda | 18. 2. 2019
Já jsem byla v pátek v malvíku v Jinočanech a odnesla jsem si pro dcerku tady toho krasavce www.malvik.cz/Doplnky-ke-kocarkum-132/Fusaky-a-perinky/Elodie-Details-Fusak-do-kocarku-Midnight-Bells. Mám radost, že už máme taky něco od ED. POřád jsem na facebooku akorát koukala na ty sbírky co spousta maminek má a trochu to upřímně nechápala co na tom vidí, ale je to naprostá dokonalost. Ještě se tam určitě vrátím pro nějakou čepičku a doplňky, kterých mají fakt hodně, ale až po mateřské no :/

Počkat, oni otevřeli další prodejnu ? :O O té teda vůbec nevím, kde přesně ji tam mají ?

Neregistrovaná/ý - Linda

18. 2. 2019

Já jsem byla v pátek v malvíku v Jinočanech a odnesla jsem si pro dcerku tady toho krasavce www.malvik.cz/Doplnky-ke-kocarkum-132/Fusaky-a-perinky/Elodie-Details-Fusak-do-kocarku-Midnight-Bells. Mám radost, že už máme taky něco od ED. POřád jsem na facebooku akorát koukala na ty sbírky co spousta maminek má a trochu to upřímně nechápala co na tom vidí, ale je to naprostá dokonalost. Ještě se tam určitě vrátím pro nějakou čepičku a doplňky, kterých mají fakt hodně, ale až po mateřské no :/

Martaa

17. 8. 2016

karol4 | 16. 8. 2016
Já budu kupovat Emitex, už jsem si o něm dost načetla a recenze maminek byla taky v pořádku

Emitex je super a dás e docela dobře pořídit i na bazárcích.

karol4

16. 8. 2016

Já budu kupovat Emitex, už jsem si o něm dost načetla a recenze maminek byla taky v pořádku

Neregistrovaná/ý - Gabka

28. 6. 2016

Neregistrovaná/ý - Laura | 15. 6. 2016
hledám podlozku do autosedacky a nasla jsem ji na Aestheticu. Jaký je materiál? vydrzí neco?

U nich bych neváhala, fakt mají pouzité materiály, které se dobre perou a jsou i príjemný. No a ten vzhled..to ani nemluvím, mají vsechno designove pekné..

Neregistrovaná/ý - Laura

15. 6. 2016

hledám podlozku do autosedacky a nasla jsem ji na Aestheticu. Jaký je materiál? vydrzí neco?

Maruna10

20. 10. 2015

Sandriskaa | 19. 10. 2015
jo jo tento fusak mám doma z loňska a je super, hlavně má otíratelný materiál v oblasti nohy-boty, je měkoučkej a teplej.

Jo jestli netrváš na nejnovější kolekci Aesthetic má i výprodej z loňska, tak je o něco levnější, což za mně myslím na fusaku je to jedno.

Sandriskaa

19. 10. 2015

Maruna10 | 19. 10. 2015
já můžu doporučit tento, jsem s ním moc spokojená.http://www.aesthetic.cz/?lvl=3&idk=&ids=51

jo jo tento fusak mám doma z loňska a je super, hlavně má otíratelný materiál v oblasti nohy-boty, je měkoučkej a teplej.

Maruna10

19. 10. 2015

já můžu doporučit tento, jsem s ním moc spokojená.http://www.aesthetic.cz/?lvl=3&idk=&ids=51

Neregistrovaná/ý - Janča

24. 6. 2015

My máme Emitex, a byla jsem s ním spokojená. Když byla dcerka mimi, tak jsme ho měli v hlubokém kočáru, později pak ve sporťáku. Prala jsem ho asi 3x, a stále je jako nový.

KacaSim

2. 11. 2011

Veru na trhu je jich opravdu velké množství, já za sebe doporučuji Emitex (typ combizip nebo cocoon - záleží co je Vám bližší. Také bych Vám mohla doporučit Aesthetic. Všechny jsou dost cenově podobné. Mohu Vám také doporučit super akci. Od 7. do 13.11. probíhá akce "Nákupy s Maminkou" na http://nakupysmaminkou.maminka.cz najdete spoustu slevových obchodů s dětským zbožím. Fusaků je tam hodně. Přímo na Aesthetic je tam sleva! Emitex tam určitě také objevíte, ale i jiné....kupony na slevu najdete v listopadovém čísle časopisu Maminka, které je již v prodeji na stáncích!!! za 39.

TESTOVÁNÍ: Kočičí balíčky pro všechny mlsné jazýčky plné ...

Pečené jehněčí koleno

Pečené jehněčí koleno

7 hlasů
2h a 15min 98 kJ 120 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Salát z červeného zelí

12 hlasů
1h a 20min 363kJ 50 Kč

Výborný zelný salát s koriandrem.

Kuřecí prsa na citronech

16 hlasů
1h a 10min 403kJ 130 Kč

Pokud chcete vyzkoušet změnu, připravte si kuřecí maso...

Poradny

Nebyla mi vyplacena náhrada za pracovní úraz, co dělat?

Dobrý den, jesltiže byl pracovní poměr sjednán na dobu určitou a nebyl prodloužen, pak byl ukonče... Více

Platím si sama pojištění, jak vysoký budu mít důchod?

Dobrý den,placení zdravotního pojištění, jehož hrazení je ze zákona povinné, nemá na výši starobn... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více