Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Jaký fusak na zimu?

Veron1ka 21. 10. 2011

Zdravím. Chtěla bych se s vámi poradit, jaký fusak pořídit na zimu. Chtěla bych pořídit pro mělou nějaký teloučký a napromokavý. Máte nějaké tipy? :)

Neregistrovaná/ý - Tamara

2. 12. 2019

Neregistrovaná/ý - Denisa | 27. 11. 2019
ED se mně taky líbí, jen je to drahé. Počkám když to bude v akci a taky si to tam pujdu koupit. Moc se mně to líbí

ted když byl black friday tak jsem si v malviku koupila fusak a čepicu pro syna . Bylo to ve slevě. Neodolala jsem

Neregistrovaná/ý - Denisa

27. 11. 2019

Neregistrovaná/ý - Beata | 3. 10. 2019
mám fusak Elodie Details, kupovala jsem ho taky na Malvik a je boží. Teploučký, měkky a k němu jsem sladila i čepicu. Boží!

ED se mně taky líbí, jen je to drahé. Počkám když to bude v akci a taky si to tam pujdu koupit. Moc se mně to líbí

Neregistrovaná/ý - Beata

3. 10. 2019

Neregistrovaná/ý - Kája | 28. 3. 2019
Počkat, oni otevřeli další prodejnu ? :O O té teda vůbec nevím, kde přesně ji tam mají ?

mám fusak Elodie Details, kupovala jsem ho taky na Malvik a je boží. Teploučký, měkky a k němu jsem sladila i čepicu. Boží!

Neregistrovaná/ý - Kája

28. 3. 2019

Neregistrovaná/ý - Linda | 18. 2. 2019
Já jsem byla v pátek v malvíku v Jinočanech a odnesla jsem si pro dcerku tady toho krasavce www.malvik.cz/Doplnky-ke-kocarkum-132/Fusaky-a-perinky/Elodie-Details-Fusak-do-kocarku-Midnight-Bells. Mám radost, že už máme taky něco od ED. POřád jsem na facebooku akorát koukala na ty sbírky co spousta maminek má a trochu to upřímně nechápala co na tom vidí, ale je to naprostá dokonalost. Ještě se tam určitě vrátím pro nějakou čepičku a doplňky, kterých mají fakt hodně, ale až po mateřské no :/

Počkat, oni otevřeli další prodejnu ? :O O té teda vůbec nevím, kde přesně ji tam mají ?

Neregistrovaná/ý - Linda

18. 2. 2019

Já jsem byla v pátek v malvíku v Jinočanech a odnesla jsem si pro dcerku tady toho krasavce www.malvik.cz/Doplnky-ke-kocarkum-132/Fusaky-a-perinky/Elodie-Details-Fusak-do-kocarku-Midnight-Bells. Mám radost, že už máme taky něco od ED. POřád jsem na facebooku akorát koukala na ty sbírky co spousta maminek má a trochu to upřímně nechápala co na tom vidí, ale je to naprostá dokonalost. Ještě se tam určitě vrátím pro nějakou čepičku a doplňky, kterých mají fakt hodně, ale až po mateřské no :/

Martaa

17. 8. 2016

karol4 | 16. 8. 2016
Já budu kupovat Emitex, už jsem si o něm dost načetla a recenze maminek byla taky v pořádku

Emitex je super a dás e docela dobře pořídit i na bazárcích.

karol4

16. 8. 2016

Já budu kupovat Emitex, už jsem si o něm dost načetla a recenze maminek byla taky v pořádku

Neregistrovaná/ý - Gabka

28. 6. 2016

Neregistrovaná/ý - Laura | 15. 6. 2016
hledám podlozku do autosedacky a nasla jsem ji na Aestheticu. Jaký je materiál? vydrzí neco?

U nich bych neváhala, fakt mají pouzité materiály, které se dobre perou a jsou i príjemný. No a ten vzhled..to ani nemluvím, mají vsechno designove pekné..

Neregistrovaná/ý - Laura

15. 6. 2016

hledám podlozku do autosedacky a nasla jsem ji na Aestheticu. Jaký je materiál? vydrzí neco?

Maruna10

20. 10. 2015

Sandriskaa | 19. 10. 2015
jo jo tento fusak mám doma z loňska a je super, hlavně má otíratelný materiál v oblasti nohy-boty, je měkoučkej a teplej.

Jo jestli netrváš na nejnovější kolekci Aesthetic má i výprodej z loňska, tak je o něco levnější, což za mně myslím na fusaku je to jedno.

Sandriskaa

19. 10. 2015

Maruna10 | 19. 10. 2015
já můžu doporučit tento, jsem s ním moc spokojená.http://www.aesthetic.cz/?lvl=3&idk=&ids=51

jo jo tento fusak mám doma z loňska a je super, hlavně má otíratelný materiál v oblasti nohy-boty, je měkoučkej a teplej.

Maruna10

19. 10. 2015

já můžu doporučit tento, jsem s ním moc spokojená.http://www.aesthetic.cz/?lvl=3&idk=&ids=51

Neregistrovaná/ý - Janča

24. 6. 2015

My máme Emitex, a byla jsem s ním spokojená. Když byla dcerka mimi, tak jsme ho měli v hlubokém kočáru, později pak ve sporťáku. Prala jsem ho asi 3x, a stále je jako nový.

KacaSim

2. 11. 2011

Veru na trhu je jich opravdu velké množství, já za sebe doporučuji Emitex (typ combizip nebo cocoon - záleží co je Vám bližší. Také bych Vám mohla doporučit Aesthetic. Všechny jsou dost cenově podobné. Mohu Vám také doporučit super akci. Od 7. do 13.11. probíhá akce "Nákupy s Maminkou" na http://nakupysmaminkou.maminka.cz najdete spoustu slevových obchodů s dětským zbožím. Fusaků je tam hodně. Přímo na Aesthetic je tam sleva! Emitex tam určitě také objevíte, ale i jiné....kupony na slevu najdete v listopadovém čísle časopisu Maminka, které je již v prodeji na stáncích!!! za 39.

TESTOVÁNÍ: Unikátní doplněk stravy pro ženy FEMINUS

Vepřová panenka s fazolkami

Vepřová panenka s fazolkami

0 hlasů
1h a 30min 730 kJ 240 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Vepřové kostky na víně

17 hlasů
45min 591kJ 124 Kč

Jednoduše, rychle připravené vepřové kostky na víně.

Mexická kuřecí směs

7 hlasů
1h a 15min 603kJ 95 Kč

velmi sytý,pikantní,mexický pokrm z kuřecím masem ,fazole...

Poradny

Mám nárok na PPM po konci rodičovské dovolené?

Dobrý den,na peněžitou pomoc v mateřství (PPM neboli mateřskou) budete mít nárok v obou případech... Více

Můžeme si naúčtovat náklady na vývoz jímky?

Dobrý den, Jojo,v této poradně jsou zodpovídány především dotazy z oblasti sociálního zabezpečení... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

V zaměstnání přijde vaše velká chvíle. Proto mějte oči na stopkách a nedovolte, aby vám jedinečná příležitost unikla. Nejenom, že se můžete skvěle zviditelnit, ale také se vám podaří získat spoustu cenných zkušeností, které se b...

Více