Diskuse na téma Jaký fusak na zimu?

Zdravím. Chtěla bych se s vámi poradit, jaký fusak pořídit na zimu. Chtěla bych pořídit pro mělou nějaký teloučký a napromokavý. Máte nějaké tipy? :)

Alizee 27.12.2023

Dobrý výběr všech potřeb pro děti mají na bejbycentrum.cz, mají všechno od kvalitních a certifikovaných výrobců a výběr mají velký ;)

Mnada 18.12.2023

Já mám tenhle fusak https://bobanek.eu/fusaky a je univerzální, dá se snadno zmenšit/zvětšit, je z kvalitních materiálů a kvalitně ušitý takže je hodně odolný a krásně hřeje.

Alex 18.02.2022

Nevíte jestli jsou i fusaky do autosedačky nebo dítě dáváte v normálním fusaku do sedačky ?

Lenka Alex 23.02.2022

No nevím jestli to tak někdo dělá .. Snad ne, ale fusaky a zavinovačky se normálně do autosedaček prodávají ;) kvůli bezpečnosti !

Alex Alex 26.02.2022

Měla by si tip, kde bych něco pěkného sehnala ?

Lenka Alex 02.03.2022

Já jsem tu co máme kupovala na sleepee, tak se podívej jestli by něco takového odpovídalo tvé představě ;)

Valerie Alex 06.04.2023

Ahoj, krásné a funkční fusaky mají tady: https://www.littleangel.cz/autofusak-tisk-5ti-bod-mazlik-outlast-zelene-listky-modra/ . My máme přímo tenhle a je v něm malému opravdu jak v peřince. Je vyroben z termoregulačního materiálu, takže udržuje stabilní teplotu, dítěti není zima a ani se nepřehřeje.

Daniela Alex 07.04.2023

V normálním fusaku ne, to by nebylo bezpečné. Ale dá se koupit přímo fusak do autosedačky. My máme od Little Angel a jsme s ním velmi spokojení.

Marry 24.10.2021

kouknu na postylky-vybaveni.cz tam se dá sehnat hoodně věcí. Super eshopek

miška4 07.12.2020

Jak už jsem dřív psala, určitě koukni na Gobaby.cz mají všechno kvalitní, šijou přímo v ČR z kvalitních materiálů.

Bety-tyna miška4 09.12.2020

Aha už to vidím, díky. A jaký přesně máš? Chtěla bych ideálně jeden, který půjde jak do kočáru, tak do autosedačky.

miška4 miška4 18.12.2020

Mám takový univerzální, u kterého se dá zipem odepnout spodek, takže jde do korbičky, autosedačky i sporťáku.

Bety-tyna miška4 19.12.2020

Už jsem si vybrala, asi to bude ten stejný jako máš ty.

miška4 miška4 20.12.2020

Jasně, myslím, že budeš spokojená, já si ho moc pochvaluju, počítám s ní i pro další mimčo.

Bety-tyna miška4 21.12.2020

Doufám, že mi taky vydrží :)

Bety-tyna 03.12.2020

Poradíte od koho je dneska nejlepší koupit zimní fusak? Hlavně aby byl dost teplý a z kvalitních materiálů.

anastaziaa 25.11.2020

Díky za odpověď, už jsem vybrala

miška4 anastaziaa 02.12.2020

Za málo, mužeš s ním počítat i pro další děti, protože je opravdu kvalitní, já ho používám už s druhým dítětem.

anastaziaa anastaziaa 13.01.2021

Ještě jednou díky za radu, jsem s ním fakt spokojená.

Simča 25.11.2020

Dělá se spousta fusaků, které můžeš použít i do autosedačky, já mám třeba takový, u kterého upravím velikost zipem

miška4 25.11.2020

Já mám fusak od gobaby cz je to česká výroba a mohla jsem si vybrat kombinaci látek, jakou jsem chtěla. Jsem s ním spokojená, je teploučký a nepromokavý.

anastaziaa 24.11.2020

A dá se použít taky do autosedačky? Nechci kupovat dva tak si říkám, že bych pořídila rovnou nějaký univerzální.

Linda 18.02.2019

Já jsem byla v pátek v malvíku v Jinočanech a odnesla jsem si pro dcerku tady toho krasavce www.malvik.cz/Doplnky-ke-kocarkum-132/Fusaky-a-perinky/Elodie-Details-Fusak-do-kocarku-Midnight-Bells. Mám radost, že už máme taky něco od ED. POřád jsem na facebooku akorát koukala na ty sbírky co spousta maminek má a trochu to upřímně nechápala co na tom vidí, ale je to naprostá dokonalost. Ještě se tam určitě vrátím pro nějakou čepičku a doplňky, kterých mají fakt hodně, ale až po mateřské no :/

Kája Linda 28.03.2019

Počkat, oni otevřeli další prodejnu ? :O O té teda vůbec nevím, kde přesně ji tam mají ?

Beata Kája 03.10.2019

mám fusak Elodie Details, kupovala jsem ho taky na Malvik a je boží. Teploučký, měkky a k němu jsem sladila i čepicu. Boží!

Denisa Beata 27.11.2019

ED se mně taky líbí, jen je to drahé. Počkám když to bude v akci a taky si to tam pujdu koupit. Moc se mně to líbí

Tamara Denisa 02.12.2019

ted když byl black friday tak jsem si v malviku koupila fusak a čepicu pro syna . Bylo to ve slevě. Neodolala jsem

karol4 16.08.2016

Já budu kupovat Emitex, už jsem si o něm dost načetla a recenze maminek byla taky v pořádku :-)

Martaa karol4 17.08.2016

Emitex je super a dás e docela dobře pořídit i na bazárcích.

Laura 15.06.2016

hledám podlozku do autosedacky a nasla jsem ji na Aestheticu. Jaký je materiál? vydrzí neco?

Gabka Laura 28.06.2016

U nich bych neváhala, fakt mají pouzité materiály, které se dobre perou a jsou i príjemný. No a ten vzhled..to ani nemluvím, mají vsechno designove pekné..

Maruna10 19.10.2015

já můžu doporučit tento, jsem s ním moc spokojená.http://www.aesthetic.cz/?lvl=3&idk=&ids=51

Sandriskaa Maruna10 19.10.2015

jo jo tento fusak mám doma z loňska a je super, hlavně má otíratelný materiál v oblasti nohy-boty, je měkoučkej a teplej.

Maruna10 Sandriskaa 20.10.2015

Jo jestli netrváš na nejnovější kolekci Aesthetic má i výprodej z loňska, tak je o něco levnější, což za mně myslím na fusaku je to jedno.

Janča 24.06.2015

My máme Emitex, a byla jsem s ním spokojená. Když byla dcerka mimi, tak jsme ho měli v hlubokém kočáru, později pak ve sporťáku. Prala jsem ho asi 3x, a stále je jako nový.

KacaSim 02.11.2011

Veru na trhu je jich opravdu velké množství, já za sebe doporučuji Emitex (typ combizip nebo cocoon - záleží co je Vám bližší. Také bych Vám mohla doporučit Aesthetic. Všechny jsou dost cenově podobné. Mohu Vám také doporučit super akci. Od 7. do 13.11. probíhá akce "Nákupy s Maminkou" na http://nakupysmaminkou.maminka.cz najdete spoustu slevových obchodů s dětským zbožím. Fusaků je tam hodně. Přímo na Aesthetic je tam sleva! Emitex tam určitě také objevíte, ale i jiné....kupony na slevu najdete v listopadovém čísle časopisu Maminka, které je již v prodeji na stáncích!!! za 39.


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

33 Příspěvků
Poslední příspěvek 22:18
2 Příspěvků
Poslední příspěvek 21:06

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat