Diskuse na téma Kočárky Praha

Na jaké prodejně v Praze mají pěkný výběr kočárku pro sourozence a dvojčata prosím ?

anastaziaa 28.02.2024

Já mám tenhle https://www.crystalbaby.cz/127-joolz-day a jsem s ním moc spokojená. Snadno se skládá, dá se s ním pohodlně do parku i do města po kostkách, má super korbičku, materiály...

MajdaaD 27.12.2023

Já bych chtěla houpací kočárek, kupoval jste někdo? Kde jste vybrali? Idáelně nějaký eshop, díky :)

Marta 27.02.2023

Jaký kočárek byste doporučili pro aktivní rodinu? Rádi chodíme na výlety i mimo město a tak sháníme kočárek ve kterém bude miminko v pohodlí a bezpečí za každého počasí, děkuju za rady :-)

Lenik Marta 28.02.2023

Tak to se připojím z dotazu taky sháním kočár se kterým budu moct pohodlně i do terénu.

Radana Marta 28.03.2023

My jsme pořídili novou generaci kočárku Noordi fjordi a za mě je naprosto skvělý. Kvalitní provodení a materiály, snadno se skládá, má kvalitní kola (může s ním opravdu všude), je lehký..

Marta Marta 29.03.2023

Tak ten se mi mooc líbí, moc děkuju za odpověď asi už mám konečně vybráno :-)

Radana Marta 30.03.2023

Já jsem fakt ráda, že jsme nakonec vybrali tenhle, hodně jsem nad tím taky přemýšlela a myslím, že jsme nakonec líp vybrat nemohli.

Simča 28.03.2019

V Praze mají podle mě největší výběr v Malvíku, jak na jejich eshopu www.malvik.cz, tak i na prodejně :)


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Berane, týden 15. pro tebe v roce 2024 znamená úžasnou změnu nálady a energie. Zplanetárního hlediska se Mars, tvůj vládnoucí a pozitivní planeta, pohybuje do tvého znamení na začátku týdne. Toto přináší zvýšený po... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

30 Příspěvků
Poslední příspěvek 14:47
3 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
3 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat