Diskuse na téma Svačinka pro děti

07. 04. 2017 | Předškoláček

Ahoj děláte někdo dětem svačinku z bio ovoce?

Andrea 23.11.2023

Ovoce nakrájím a zamíchám do kaše, tvarohu, bobika, někdy i trošku s marmeladou. Nebo jen tak banán + jablíčko

Hana 23.02.2023

Ahoj do diskuze. Hodně tu čtu o medvídcích ze stránky lipoo.cz, zajímalo by mě, zda to pijete i vy jako dospělí? Já nesnáším pít vodu, ale ty sycené vody z obchodu jsou taky nic moc, tak bych si je koupila pro sebe :D

Sára Hana 25.02.2023

Rozhodně si dopřejte, já je dětem upíjím taky, moc mi to chutná :D

Hana Hana 26.02.2023

Tak jo, máte pravdu. já jsem docela obecně na sladké, ale nevím jak moc vlastně toto sladí. Ale asi záleží do jakého objemu tekutiny to dám

Petronela 16.02.2023

super tipy na medvídky. To jsem vůbec neznala, zřejmě je to nějaká novinka na trhu, ale určo vyzkoušíme, to bude jistě doma chutnat

Vivinka Petronela 21.02.2023

Taky jsem je neznala, ale tady to holky hodně chválí. Takže už mám na cestě 3 balíčky z lipoo.cz, tak jsem zvědavá

Lenča Petronela 22.02.2023

jaké jsi vzala příchutě? Taky pokukuji, ale nedovedu odhadnout, které jsou ty nej a budou chutnat :)

Sára 25.01.2023

Ahoj Mamky, vidím, že čajoví medvídci lipoo.cz jsou tu teda hodně opěvovaní. Zajímá mě, od jakého věku jste je dětem dávaly? Dcera má rok, může je už?

Kamila_s Sára 26.01.2023

Ty jo taky čučím jak jsou lipoo.cz medvídci rozšíření. Ale tak není se čemu divit, taky je znám a mezi matkama jsou hodně rozšířené

SindaR Sára 29.01.2023

Ahojkyy, jé to je dobrá náhoda, teď o těch medvídcích často čtu. Jsou chutné a hodně maminek je dětem dává, rozhodně bych vyzkoušela. Od roku myslím úplně v pohodě

Jiřina Sára 12.02.2023

Já jsem na stránce www.lipoo.cz snad každý týden, u nás to mizí po hrstech. Nechápu.. chutná to celé rodině

Barča 19.12.2022

Ahoj holky, my jsme zatím zkoušely tyhle :https://www.lipoo.cz/mixy-cajovych-medvidku/svatecni-medvedi-mlsani--mix-cajovych-medvidku--250g/, ale rozhodně chci koupit další. Asi jsou všechny tak dobré že?

Zdislava Barča 05.01.2023

Mně teda chutnají všechny. Zkusili jsme 3 příchutě, každá dobrá. Nedovedu ani říct, která mě chutná nejvíc. Myslím, že cokoliv si na lipoo.cz vybereš, tak bude dobré.

Kelina Barča 14.01.2023

Která příchuť z toho lipoo.cz je nej? Koukám, že kromě medvídků tam mají i spoustu dalších věcí

Leona Barča 17.01.2023

já ze stránky lipoo.cz kupuji věci hlavně dospělým teda :D ale pro děti taky určo dobrý

Laura Barča 19.01.2023

No vidíte, to by mě nenapadlo, že by to vlastně mohl být i super dárek pro dospělého

Leona Barča 22.01.2023

Jasně, giniky u nás jedou :D velice doporučuji. na www.lipoo.cz seženete věcičky pro celou rodinu, nejen pro děti

Heli 11.12.2022

musím opravdu souhlasit, ti čajoví medvídci jsou super. Naši malé to moc moc chutná

Livi Heli 14.12.2022

a které kupujete? Já koukala, že bych to koupila normálně na pití i nám

Renata Heli 15.12.2022

Jasně, to určitě můžete pít i vy nebo kdokoliv jiný. Však když se podíváte na ty stránky www.lipoo.cz, tak tam je hodně věcí v nabídce

Jarka Heli 16.12.2022

Stránky jsem tedy navštívila a vypadá to super, To tomu našemu rarachovi koupím. Třeba ho to opravdu přiměje více pít

Hana Heli 18.12.2022

Máte nějakou oblíbenou příchuť? A pijete to s dětma taky?

Zdislava Heli 11.01.2023

Já mám teda obecně tyto teplé nápoje ráda, příjemně zahřejí a ti medvídci mají i výborné příchutě a krásně voní

Elen 26.10.2022

Holky, kdybyste pak uvažovaly, co dětem k pití, dávám tip na výborný a voňavý čajový napoj lipoo.cz. Je fakt skvělý. Děti moc baví jeho příprava. Může se pít na studeno i jako teplý nápoj. Jsou to medvídci, co se ve vodě rozpustí :)

Ladka Elen 17.11.2022

dobrý den, toto mě velmi zajímá. Od kolika let to je vhodné? Malá mi nechce nic pít :(

Ilona Elen 27.11.2022

Veškeré info najdeš na tom jejich webu https://www.lipoo.cz/. Ale mojí dceři jsou tři roky a normálně jí ty medvídky dávám. Taky jsme měly problém s bumbáním a díky medvídkům nemáme ten nejmenší problém :)

Lea Elen 07.12.2022

Ahoj, koukám na to a moc se mi líbí toto https://www.lipoo.cz/vanocni-a-mikulasska-edice/akcni-vanocni-balicek-cajovych-medvidku/, je tam asi více příchutí, tak to vyzkoušíme

Ilona Elen 14.12.2022

Jojo, oni tam ty balíčky mívají. Moje děti lipoo nápoje milují a právě jsem jim koupila taky balíčky na vánoce :) Dávám to všem dětem, co máme v rodině :)

Pavla 16.06.2022

Od kdy si vaše děti poradily s většími kousky jídla? S jakými jídly jste konkrétně začínaly? Jsme pořád na kašičkách, tak přemýšlím, kdy je nejvhodnější čas zkusit dát i jídlo, kde budou drobné kousky.

Pavla Pavla 29.06.2022

Co dáváme tady ta jídla od 10. měsíce, tak tam už jsou kousíčky :) https://www.sunar.cz/produkt/bio-bataty-hovezi-maso-cocka

Niki Pavla 03.07.2022

Taky dávám příkrmy od sunaru a ty kousíčky si myslím, že tam jsou už od toho 8.měsíce :)

Pavla Pavla 04.07.2022

Aha, tak to se musím podívat jaké mají příchutě :) děkuji

Renča 04.02.2022

Spíš jim kupuju takové ty ovocné kapsičky v bio kvalitě :) ty klukům chutnají a mně teda taky :D

Edita Renča 22.02.2022

Kdo dělá ty ovocné kapsičky v bio kvalitě ?

Renča Renča 25.02.2022

Sunar je dělá a mají i příkrmy v bio kvalitě. V tomto jdou hodně dopředu a daří se jim to. Stejně tak jako teď mají nové příchutě těch ovocných kapsiček cool, které mně osobně hrozně chutnají a o dětem ani nemluvím :D

Míša 02.02.2022

Já také nejraději nakupuji čokolády a jiné různé sladkosti na čokoládovna janek.Prostě česká poctivá čokoláda.

Radka 29.11.2021

Nejlepší e-shop je čokoládovna janek.Lepší čokoládu neznám.

Miluna 24.11.2021

A kdepak to kupuješ?Je to nějaký e-shop a nebo kamenný obchod?

Radka 19.11.2021

Ahoj, to čokoládové uhlí je velice dobrá věc.Malé děti to prostě milují.Já to dětem kupuji skoro každý rok.

Miluna 16.11.2021

Ahoj kupujete někdo dětem na Mikuláše do pytlíku čokoládové uhlí?Máte s tím někdo zkušenosti?Nikde jsem to neviděla prodávat.

Gabča 07.11.2021

Dcera se hodně naučila jíst ovoce až začala chodit do školky a viděla, že to baští i ostatní děti, jinak jsme s tím docela bojovaly.

Markéta 28.10.2021

My to střídáme, 4 dny v týdnu máme zdravější jídla a 3 dny v týdnu to máme volnější a dětem dovolím i bobíka. Je potřeba jim to udělat pestřejší.

Terka Markéta 08.11.2021

Taky jsem ho koupila a je opravdu moc dobrý, měla jsem strach ze složení, ale mile mě překvapilo www.bobik.cz

Coco 07.04.2017

Díky za dobrej tip.Jsem se na to dívala a mají tam dobré věci pro děti.Hned jim něco objednám.

Tanita 07.04.2017

Ja nejsem nejak zastance toho bio.Moje kamaradka je do toho taky blazen jako ty a kupuje detem nejake bio ovoce na www.chytreovoce.cz Prej je to od ceskych pestitelu a ma to lepsi chut nez treba ta detska vyziva.Se na to mrkni a uvidis

Coco 07.04.2017

No dětskou výživu jsem zavrhla.Nemá to vůbec to ovoce co by to mělo mít a není to bio.Na obale je sice dané ovoce,ale složení jsou samá jablka. Chci pro děti něco lepšího.

Tanita 07.04.2017

Ahoj proc bio ovoce.Ja davam detem detskou vyzivu a maji ju moc radi.Nebo treba nakrajim jablicko na svacinku.


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
7 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat