Předškoláček

Předškoláček. Dát dítěti odklad nebo jej zapsat do školy, problémy s výslovností u dětí, jak připravit dítě do školy, kurzy pro předškoláky, jaké koupit vybavení do školy, nadané děti.

školka v Plzni8 příspěvků

Také hledáte v Plzni místo v MŠ pro vaše děťátko nebo ho nechcete dávat do přeplněné státní školky? ...

Áďa 08.10.2013
a s dětma pracujou podle potřeb a domluvy s rodiči

....0 příspěvků

ahojky kam by jste mi tu všichni doporučovali vyrazit s naším prckem v Praze? Rádi bychom navštívili...

dětičky188 příspěvků

ahojky kam by jste mi tu všichni doporučovali vyrazit s naším prckem v Praze? Rádi bychom navštívili...

Tereza 15.12.2019
Už máte letos nakoupené pro děti všechny dárky? Nebo to honíte na poslední chvíli?

Školka montessori7 příspěvků

Ahojte, mylím, že to do tohoto tématu taky patří, montessori školky i školy jsou podle mě moc šikovn...

Nikola 29.04.2020
Taky jsem se nedívala na výukoovu metodu, ale hlavně na přístup pedagogů a denní program dětí. Nejví...

soukromá školka-Brno50 příspěvků

Ahoj všichni, hledám soukromou školku v Brně, kde přijímají i autistické děti. Předem moc děkuji z...

MaruškaVeselá 18.11.2020
Ano, na stránkách mají kompletní ceník. Nevím jestli tady můžu nechat odkaz, ale mají to tam normáln...

Malý muzikant1 příspěvek

Ahoj. Ráda bych se zeptala, zda má někdo zkušenost s pražskou hudební školičkou Malý muzikant.

Katka90 01.11.2015
Četla jsem totiž, že muzikoterapie v raném věku pomáhá.Naučí se rozeznávat zvuky, a že celkově za to...

Papučky do školky6 příspěvků

holky, kde nakupujete papucky do skolky? mala chce nejake barevne nejlepe i potistene a nevim jake a...

Lucasice 26.09.2019
Holky jaké papučky do školky volíte? A jaké máte osvědčené botky na zimu?

Soukromá školka Praha52 příspěvků

Ahoj maminky, prosím ,doporučte školku nejlíp Praha Štěrboholy a okolí.

Mirka 15.11.2020
Nevím do jakých jesliček malou dáváš, protože všude to asi funguje jinak, ale já bych nejprve syna c...

Soukromé Školky Brno 8 příspěvků

Jaký máte názor na soukromé školky? A můžete nějakou doporučit?

Iva 21.07.2016
Berou děti v průběhu celého roku když jsou volná místa :)

Tříkolky/šlapadla/kola128 příspěvků

Pěkný večer. Rádi bychom koupili dvouleté dceři nějaké přibližovadlo, aby se snadněji naučila na kol...

Maruška 23.11.2017
Za sebe jsem moc spokojená se školkou Dráček na bayerove v Brně

Školka České Budějovice2 příspěvky

Dobrý den, poradí mi prosím někdo, do jaké mateřské školky v ČB a okolí umístit dítě ? Může se jedna...

Laugher 21.02.2017
Vrbenská 172/7 370 01 České Budějovice

Školka České Budějovice5 příspěvků

Ahoj, neznáte, prosím dobrou školku i soukromou v okolí ČB ? Ale potřebuji, aby mi vzali malého v pr...

Lea 19.06.2017
Osobně mohu v ČB doporučit školku Abacus (https://abacuscb.cz/) Je super právě v tom, že děti přijím...

Jak docílit, aby si děti sami čistily zoubky a ještě z toho měly zábavu?1 příspěvek

Čištění zubů nepatří mezi oblíbené činnosti. Můj syn je u vytržení z aplikace, která využívá klasick...

Silva 23.02.2018
Moje děti si zoubky čistí rádi,teď jsem jim koupila tuhle pastu s dávkovačem a pro děti je to ještě ...

Svačinka pro děti4 příspěvky

Ahoj děláte někdo dětem svačinku z bio ovoce?

Coco 07.04.2017
Díky za dobrej tip.Jsem se na to dívala a mají tam dobré věci pro děti.Hned jim něco objednám.

Dětský pokojíček1 příspěvek

Ahoj, chtěla bych poprosit o radu nebo inspirace, kde nakoupit nějaký pěkný a kvalitní nábytek do dě...

Míša 28.02.2018
Ty brď to těžko říct, záleží, jakou máš představu :)

Imunita12 příspěvků

Neměli by jste na doporučení nějaký doplněk na podporu imunity nejlépe na přírodní bázi ?

vikki 24.07.2020
Taky se teď snažím více užívat přírodní věci, jak ve stravě, doplňkách stravy atd.

Jesličky Trojská labuť3 příspěvky

Dobrý den, mám dotaz především na pražské maminky. Budeme se v srpnu stěhovat do Prahy a potřebovala...

Jana 03.05.2020
Na kolik tady ta soukromá zařízení přijdou ? Navíc pokud se tam ještě vyučuje v angličtině ?

Vši7 příspěvků

Maminy, pomocí čeho jste likvidovaly vši, když vám je děti dotáhly domů ? Všimla jsem si toho před c...

Linda 29.06.2020
Tomu si myslím, že se nevyhneš, hlavně pokud začne dítě chodit do školky, tam se toho objeví nejvíc....

Diskutujte slušně, kultivovaně a k tématu. Nebudeme vám tu vypisovat výčet výrazů a frází, které do diskuzí nepatří, ale za použití selského rozumu ty nevhodné rovnou smažeme. Věříme, že naše diskuze pro vás budou přínosem a najdete zde odpovědi, které hledáte. Příjemné diskutování.

Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Nestůjte tento týden stranou hlavního dění – naopak se snažte využít své schopnosti vést ostatní a být v čele a nebojte se rozhodování v klíčových okamžicích. Ano, je to občas riskantní pozice, která vám může nadělat řadu „nepřátel“. Ale na druhou stranu vám umožní ukázat, co ve vás je, a poznat, kdo z vašeho okolí je připraven krýt vám záda a k... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

12 Příspěvků
Poslední příspěvek 14:48
13 Příspěvků
Poslední příspěvek 0:04
218 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Nové diskusní téma

Bety.cz

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat