Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Předškoláček

Předškoláček. Dát dítěti odklad nebo jej zapsat do školy, problémy s výslovností u dětí, jak připravit dítě do školy, kurzy pro předškoláky, jaké koupit vybavení do školy, nadané děti.

Celkem 15 diskusních témat seřadit dle:
8 příspěvků školka v Plzni a s dětma pracujou podle potřeb a domluvy s rodiči
Áďa 8. 10. 2013
0 příspěvků ....
130 příspěvků dětičky Dobrý den :) Prosím , byla vám vděčná, kdyby se tu našel někdo, kdo by mi mohl doporučit školku v Pr...
Jenna 29. 11. 2018
4 příspěvky Školka montessori Ja jsem o ni cetla na netu, zda se mi jako hodne slusna a to ikdyz je soukroma, ty byvaji o mnohem l...
Jana 15. 5. 2016
45 příspěvků soukromá školka-Brno jo to já jsem spokojená,jinak bych sem dítě ani nedala:D ale Dráček na bayerove je výborná školka
Pavlína 25. 9. 2017
1 příspěvek Malý muzikant Četla jsem totiž, že muzikoterapie v raném věku pomáhá.Naučí se rozeznávat zvuky, a že celkově za to...
Katka90 1. 11. 2015
5 příspěvků Papučky do školky jojo objednavala jsem tam ted veci na vanoce a vsechno v poradku, doruceni a komunikace na jednicku ...
Janka 7. 12. 2015
42 příspěvků Soukromá školka Praha A myslíš, že v té Trojské labuti ná vezmou od ledna? Já vím, že je to narychlo, ale ptám se, protože...
Karin 29. 11. 2018
8 příspěvků Soukromé Školky Brno Berou děti v průběhu celého roku když jsou volná místa :)
Iva 21. 7. 2016
128 příspěvků Tříkolky/šlapadla/kola Za sebe jsem moc spokojená se školkou Dráček na bayerove v Brně
Maruška 23. 11. 2017
2 příspěvky Školka České Budějovice Vrbenská 172/7 370 01 České Budějovice
Laugher 21. 2. 2017
5 příspěvků Školka České Budějovice Osobně mohu v ČB doporučit školku Abacus (https://abacuscb.cz/) Je super právě v tom, že děti přijím...
Lea 19. 6. 2017
1 příspěvek Jak docílit, aby si děti sami čistily zoubky a ještě z toho měly zábavu? Moje děti si zoubky čistí rádi,teď jsem jim koupila tuhle pastu s dávkovačem a pro děti je to ještě ...
Silva 23. 2. 2018
4 příspěvky Svačinka pro děti Díky za dobrej tip.Jsem se na to dívala a mají tam dobré věci pro děti.Hned jim něco objednám.
Coco 7. 4. 2017
1 příspěvek Dětský pokojíček Ty brď to těžko říct, záleží, jakou máš představu :)
Míša 28. 2. 2018
Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4.

Kdosi vám bude chtít přebrat vaši lásku, to si však rozhodně nenecháte líbit! Naopak, rozhodnete se stůj co stůj ubránit svůj vztah. Moc dobře si však uvědomujete, že není zapotřebí agresivita a síla, ale prozíravost a chytrost. Umíte si poradit!

Více

Registrovat