Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Předškoláček

Předškoláček. Dát dítěti odklad nebo jej zapsat do školy, problémy s výslovností u dětí, jak připravit dítě do školy, kurzy pro předškoláky, jaké koupit vybavení do školy, nadané děti.

Celkem 14 diskusních témat seřadit dle:
8 příspěvků školka v Plzni a s dětma pracujou podle potřeb a domluvy s rodiči
Áďa 8. 10. 2013
0 příspěvků ....
129 příspěvků dětičky Já tam jezdím několikrát do roka, nemám to daleko tak si můžu dopřát ten luxus mít značkový oblečení...
Asta 27. 8. 2017
4 příspěvky Školka montessori Ja jsem o ni cetla na netu, zda se mi jako hodne slusna a to ikdyz je soukroma, ty byvaji o mnohem l...
Jana 15. 5. 2016
45 příspěvků soukromá školka-Brno jo to já jsem spokojená,jinak bych sem dítě ani nedala:D ale Dráček na bayerove je výborná školka
Pavlína 25. 9. 2017
1 příspěvek Malý muzikant Četla jsem totiž, že muzikoterapie v raném věku pomáhá.Naučí se rozeznávat zvuky, a že celkově za to...
Katka90 1. 11. 2015
5 příspěvků Papučky do školky jojo objednavala jsem tam ted veci na vanoce a vsechno v poradku, doruceni a komunikace na jednicku ...
Janka 7. 12. 2015
13 příspěvků Soukromá školka Praha Ahoj, já o té trojské labuti taky docela uvažuji. Má moc pěkné hodnocení od maminek. Prosím tě, ten ...
Erika včera 20:52
8 příspěvků Soukromé Školky Brno Berou děti v průběhu celého roku když jsou volná místa :)
Iva 21. 7. 2016
128 příspěvků Tříkolky/šlapadla/kola Za sebe jsem moc spokojená se školkou Dráček na bayerove v Brně
Maruška 23. 11. 2017
2 příspěvky Školka České Budějovice Vrbenská 172/7 370 01 České Budějovice
Laugher 21. 2. 2017
5 příspěvků Školka České Budějovice Osobně mohu v ČB doporučit školku Abacus (https://abacuscb.cz/) Je super právě v tom, že děti přijím...
Lea 19. 6. 2017
0 příspěvků Jak docílit, aby si děti sami čistily zoubky a ještě z toho měly zábavu?
4 příspěvky Svačinka pro děti Díky za dobrej tip.Jsem se na to dívala a mají tam dobré věci pro děti.Hned jim něco objednám.
Coco 7. 4. 2017
Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4.

Naplní vás pocit nespravedlnosti. Ačkoliv děláte vše, co drahé polovičce na očích vidíte, stejně vám vyčítá maličkosti a vám to nepřijde zrovna dvakrát fér. Něžně ho na to upozorněte, svou chybu stydlivě uzná a své chyby se bude snažit naprav...

Více

Registrovat