Předškoláček

Předškoláček. Dát dítěti odklad nebo jej zapsat do školy, problémy s výslovností u dětí, jak připravit dítě do školy, kurzy pro předškoláky, jaké koupit vybavení do školy, nadané děti.

školka v Plzni8 příspěvků

Také hledáte v Plzni místo v MŠ pro vaše děťátko nebo ho nechcete dávat do přeplněné státní školky? ...

Áďa 08.10.2013
a s dětma pracujou podle potřeb a domluvy s rodiči

....0 příspěvků

ahojky kam by jste mi tu všichni doporučovali vyrazit s naším prckem v Praze? Rádi bychom navštívili...

dětičky192 příspěvků

ahojky kam by jste mi tu všichni doporučovali vyrazit s naším prckem v Praze? Rádi bychom navštívili...

Anetka 28.06.2021
Dost knížek máme z eshopu ellamax, mají je moc hezky ilustrované. Synovi je 11 a dceři 9 let a teď n...

Školka montessori10 příspěvků

Ahojte, mylím, že to do tohoto tématu taky patří, montessori školky i školy jsou podle mě moc šikovn...

Drahuš dnes 12:02
Nevíte jestli tam mívají volná místa i v průběhu roku ?

soukromá školka-Brno54 příspěvků

Ahoj všichni, hledám soukromou školku v Brně, kde přijímají i autistické děti. Předem moc děkuji z...

Darija 04.03.2021
Mám syna a dceru v soukromé školce Dráček. Oba jsou tam druhým rokem a ještě dva jsou před námi.

Malý muzikant1 příspěvek

Ahoj. Ráda bych se zeptala, zda má někdo zkušenost s pražskou hudební školičkou Malý muzikant.

Katka90 01.11.2015
Četla jsem totiž, že muzikoterapie v raném věku pomáhá.Naučí se rozeznávat zvuky, a že celkově za to...

Papučky do školky6 příspěvků

holky, kde nakupujete papucky do skolky? mala chce nejake barevne nejlepe i potistene a nevim jake a...

Lucasice 26.09.2019
Holky jaké papučky do školky volíte? A jaké máte osvědčené botky na zimu?

Soukromá školka Praha60 příspěvků

Ahoj maminky, prosím ,doporučte školku nejlíp Praha Štěrboholy a okolí.

Simona 04.04.2021
Nejlepší je když se podíváš na jejich stránky, protože tam mají všechny informace dostupné :) www.tr...

Soukromé Školky Brno 8 příspěvků

Jaký máte názor na soukromé školky? A můžete nějakou doporučit?

Iva 21.07.2016
Berou děti v průběhu celého roku když jsou volná místa :)

Tříkolky/šlapadla/kola128 příspěvků

Pěkný večer. Rádi bychom koupili dvouleté dceři nějaké přibližovadlo, aby se snadněji naučila na kol...

Maruška 23.11.2017
Za sebe jsem moc spokojená se školkou Dráček na bayerove v Brně

Školka České Budějovice2 příspěvky

Dobrý den, poradí mi prosím někdo, do jaké mateřské školky v ČB a okolí umístit dítě ? Může se jedna...

Laugher 21.02.2017
Vrbenská 172/7 370 01 České Budějovice

Školka České Budějovice5 příspěvků

Ahoj, neznáte, prosím dobrou školku i soukromou v okolí ČB ? Ale potřebuji, aby mi vzali malého v pr...

Lea 19.06.2017
Osobně mohu v ČB doporučit školku Abacus (https://abacuscb.cz/) Je super právě v tom, že děti přijím...

Jak docílit, aby si děti sami čistily zoubky a ještě z toho měly zábavu?1 příspěvek

Čištění zubů nepatří mezi oblíbené činnosti. Můj syn je u vytržení z aplikace, která využívá klasick...

Silva 23.02.2018
Moje děti si zoubky čistí rádi,teď jsem jim koupila tuhle pastu s dávkovačem a pro děti je to ještě ...

Svačinka pro děti4 příspěvky

Ahoj děláte někdo dětem svačinku z bio ovoce?

Coco 07.04.2017
Díky za dobrej tip.Jsem se na to dívala a mají tam dobré věci pro děti.Hned jim něco objednám.

Dětský pokojíček1 příspěvek

Ahoj, chtěla bych poprosit o radu nebo inspirace, kde nakoupit nějaký pěkný a kvalitní nábytek do dě...

Míša 28.02.2018
Ty brď to těžko říct, záleží, jakou máš představu :)

Imunita12 příspěvků

Neměli by jste na doporučení nějaký doplněk na podporu imunity nejlépe na přírodní bázi ?

vikki 24.07.2020
Taky se teď snažím více užívat přírodní věci, jak ve stravě, doplňkách stravy atd.

Jesličky Trojská labuť7 příspěvků

Dobrý den, mám dotaz především na pražské maminky. Budeme se v srpnu stěhovat do Prahy a potřebovala...

Drahuš dnes 12:06
Nevíte jestli přijímají i děti v průběhu školního roku ? Původně jsme soukromé zařízení nechtěli, al...

Vši7 příspěvků

Maminy, pomocí čeho jste likvidovaly vši, když vám je děti dotáhly domů ? Všimla jsem si toho před c...

Linda 29.06.2020
Tomu si myslím, že se nevyhneš, hlavně pokud začne dítě chodit do školky, tam se toho objeví nejvíc....

Jesličky Praha5 příspěvků

S jakými jesličkami v Praze máte prosím výbornou zkušenost ?

Renata dnes 12:26
Syna jsem právě kvůli tomuto dala do soukromé školky, kde je možné se domluvit na částečné docházce ...

Školka a angličtina2 příspěvky

Nemá tady některá z maminek v Průhonické labuti dítě ? :) Jak je to tam prosím s tou angličtinou a j...

Evina 07.07.2021
Děti angličtinu vnímají a zvládají velice dobře, to si myslím, že nemusíš mít vůbec strach :)

Diskutujte slušně, kultivovaně a k tématu. Nebudeme vám tu vypisovat výčet výrazů a frází, které do diskuzí nepatří, ale za použití selského rozumu ty nevhodné rovnou smažeme. Věříme, že naše diskuze pro vás budou přínosem a najdete zde odpovědi, které hledáte. Příjemné diskutování.

Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Nemůžete se dočkat slíbeného překvapení? V tomto případě platí, že trpělivost růže přináší. Snažte se proto zachovat chladnou hlavu. Šťouráním byste se mohli zbytečně připravit o zážitek! Raději se proto soustřeďte na povinnosti. Nebojte, dočkáte se! Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

7 Příspěvků
Poslední příspěvek 12:06
10 Příspěvků
Poslední příspěvek 12:02
3 Příspěvků
Poslední příspěvek 11:10

Nové diskusní téma

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat