Diskuse na téma Jesličky Trojská labuť

13. 04. 2020 | Předškoláček

Dobrý den, mám dotaz především na pražské maminky. Budeme se v srpnu stěhovat do Prahy a potřebovala bych dcerku umístit do jesliček. Dívala jsem se na internet a zaujala mě zatím Trojská labuť. Nemáte zde některá umístěné dítě popřípadě pokud máte i jiné tipy, kde jsou jesličky a jste spokojené budu jedině ráda :)

Jana 03.05.2020

Na kolik tady ta soukromá zařízení přijdou ? Navíc pokud se tam ještě vyučuje v angličtině ?

Nikola Jana 27.01.2021

To Jani záleží na tom, jak často tam dítě chodí a jestli navštěvuje nějaké kroužky :)

Nikola 29.04.2020

Za sebe můžu doporučit Trosjkou labuť, ale školku, byli jsme se tam na začátku roku s manželem podívat, protože se chceme dát dceru a byli jsme nadšení. Hlavně to jak ti špunti mluví anglicky, to je fakt pecka ! :)

Denisa 28.04.2020

Kamarádka tam dává syna 3x týdně a je velmi spokojená. Pokud v září budou tato zařízení otevřená tak si myslím, že trojská labuť je dobrá volba.

Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Následující dny poznáte, že co si neuděláte sami, nebude odvedeno dobře. A i když vám tím rozhodně naroste sebevědomí (což už nějakou dobu potřebujete), neuzavírejte se před svým okolím! Neodmítejte rady kolegů a rodinných příslušníků, nepohrdejte pravidly. Pamatujte, že v roli „neúspěšných“ se můžete ocitnout až příliš snadno. Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

446 Příspěvků
Poslední příspěvek 11:27
47 Příspěvků
Poslední příspěvek 11:25
42 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat