Diskuse na téma Školka montessori

Ahojte, mylím, že to do tohoto tématu taky patří, montessori školky i školy jsou podle mě moc šikovné, tato filozofie by se měla čím dál více šířit, ať konečně náš národ taky pochopí, že neexistují jen zákazy a že vše se neřeší zákazy, ale lepší jsou návody, jak dělat věci správně a pomáhat si a ne se navzájem shazovat - http://www.slunicko-montessori.cz/filozofie-montessori

Andrea 05.10.2021

Jak jste tady v těch soukromých školkách spokojené s přístupem pedagogů ?

Alice Andrea 03.11.2021

Mám dítě v trojské labuti a s přístupem jsem spokojená moc :). Mají tam super program, spoustu kroužků a angličtinu :)

Andrea Andrea 07.11.2021

Na kolik ta angličtina přijde ?

Andrea Andrea 03.12.2021

To záleží na tom jestli dáš dítě přímo do anglické školky nebo do česko-anglické. Od toho se potom odvíjí i ta cena.

Drahuš 29.07.2021

Nevíte jestli tam mívají volná místa i v průběhu roku ?

Alice Drahuš 04.08.2021

Trojská labuť má posledních 5 volných míst :) www.trojskalabut.cz/ceniky/

Drahuš Drahuš 05.09.2021

Děkuji moc ! Dceru mi ještě vzali, tak mám velkou radost, že to tak krásně vyšlo. Dceři se tam líbí a já můžu chodit zase do práce :)

Alice 03.07.2021

Nenašla bych tady někoho, kdo má dítě v Trojské labuti v Praze ? Jak jste spokojení s výukovou metodou ?

Denisa Alice 07.07.2021

Syn v ní letos končil, protože nastupuje do školy a byla to výborná školka. Stašně moc mu to dalo a sama jsem poznala, že výběr školky je opravdu hodně důležitý.

Alice Alice 19.08.2021

Nevěděla by si náhodou, jak to mají řešení odpoledne přes spánek ? Dcera totiž odpoledne nespí, tak bych nerada, aby do toho byla nucena a aby se jí to nějakým způsobem nezprotivilo.

Nikola 29.04.2020

Taky jsem se nedívala na výukoovu metodu, ale hlavně na přístup pedagogů a denní program dětí. Nejvíc nás s mužem zaujala Průhonická labuť, takže budeme dávat dceři přihlášku sem.

Tyna31 13.04.2020

Jaká výuková metoda si myslíte, že je pro děti nejlepší a nejefektivnější ?

Eliška Tyna31 22.04.2020

Myslím si, že výukové metody nejsou až tak zásadní. Důležité je, aby uměly od každého něco, což si myslím, že nezajišťuje žádná metoda a každé dítě je jiné, takže stejně jedna metoda nelze aplikovat na všechny děti. Nejvíce se mi líbí přístup a denní náplň v Trojské labuti, kam jsem dala dcerku a dobře jsem udělala.

Aninka 19.03.2016

Tak nic takoveho neznam.:-) A jaky nazor mate na anglicke skolky, v posledni dobe mi to prijde nejako rozsirene, mate nekdo deti v takoveho skolce?

Alča Aninka 17.04.2016

Hodne o ni premyslime, v lete se mame stehovat do Ostravy a tam jsem nasla ze je montyskolka.cz, tak dame diko asi tam, je to taky anglicka skolka

Jana Alča 15.05.2016

Ja jsem o ni cetla na netu, zda se mi jako hodne slusna a to ikdyz je soukroma, ty byvaji o mnohem lepsi!

Daysulinek 22.06.2014

Zajímavé, o montessori výuce jsem ještě neslyšela...je to opravdu možné, že se někde takto učí? Ruku na srdce, taková výuka se v dnešní uspěchané době snad ani doma zvládat nedá ne? to bych pak musela vstávat s malou ne o hodinu dřív než odcházíme do školky, ale o dvě, kdybych jí měla nechat, aby si sama připravila snídani a u toho si vlastně pohrála, pak aby se sama oblékala, to by trvalo další hodinu...jako myšlenka to není špatná, ale fakt je to uskutečnitelné?


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

33 Příspěvků
Poslední příspěvek 22:18
2 Příspěvků
Poslední příspěvek 21:06

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat