Diskuse na téma Školka montessori

Ahojte, mylím, že to do tohoto tématu taky patří, montessori školky i školy jsou podle mě moc šikovné, tato filozofie by se měla čím dál více šířit, ať konečně náš národ taky pochopí, že neexistují jen zákazy a že vše se neřeší zákazy, ale lepší jsou návody, jak dělat věci správně a pomáhat si a ne se navzájem shazovat - http://www.slunicko-montessori.cz/filozofie-montessori

Andrea 05.10.2021

Jak jste tady v těch soukromých školkách spokojené s přístupem pedagogů ?

Alice Andrea 03.11.2021

Mám dítě v trojské labuti a s přístupem jsem spokojená moc :). Mají tam super program, spoustu kroužků a angličtinu :)

Andrea Andrea 07.11.2021

Na kolik ta angličtina přijde ?

Andrea Andrea 03.12.2021

To záleží na tom jestli dáš dítě přímo do anglické školky nebo do česko-anglické. Od toho se potom odvíjí i ta cena.

Drahuš 29.07.2021

Nevíte jestli tam mívají volná místa i v průběhu roku ?

Alice Drahuš 04.08.2021

Trojská labuť má posledních 5 volných míst :) www.trojskalabut.cz/ceniky/

Drahuš Drahuš 05.09.2021

Děkuji moc ! Dceru mi ještě vzali, tak mám velkou radost, že to tak krásně vyšlo. Dceři se tam líbí a já můžu chodit zase do práce :)

Alice 03.07.2021

Nenašla bych tady někoho, kdo má dítě v Trojské labuti v Praze ? Jak jste spokojení s výukovou metodou ?

Denisa Alice 07.07.2021

Syn v ní letos končil, protože nastupuje do školy a byla to výborná školka. Stašně moc mu to dalo a sama jsem poznala, že výběr školky je opravdu hodně důležitý.

Alice Alice 19.08.2021

Nevěděla by si náhodou, jak to mají řešení odpoledne přes spánek ? Dcera totiž odpoledne nespí, tak bych nerada, aby do toho byla nucena a aby se jí to nějakým způsobem nezprotivilo.

Nikola 29.04.2020

Taky jsem se nedívala na výukoovu metodu, ale hlavně na přístup pedagogů a denní program dětí. Nejvíc nás s mužem zaujala Průhonická labuť, takže budeme dávat dceři přihlášku sem.

Tyna31 13.04.2020

Jaká výuková metoda si myslíte, že je pro děti nejlepší a nejefektivnější ?

Eliška Tyna31 22.04.2020

Myslím si, že výukové metody nejsou až tak zásadní. Důležité je, aby uměly od každého něco, což si myslím, že nezajišťuje žádná metoda a každé dítě je jiné, takže stejně jedna metoda nelze aplikovat na všechny děti. Nejvíce se mi líbí přístup a denní náplň v Trojské labuti, kam jsem dala dcerku a dobře jsem udělala.

Aninka 19.03.2016

Tak nic takoveho neznam.:-) A jaky nazor mate na anglicke skolky, v posledni dobe mi to prijde nejako rozsirene, mate nekdo deti v takoveho skolce?

Alča Aninka 17.04.2016

Hodne o ni premyslime, v lete se mame stehovat do Ostravy a tam jsem nasla ze je montyskolka.cz, tak dame diko asi tam, je to taky anglicka skolka

Jana Alča 15.05.2016

Ja jsem o ni cetla na netu, zda se mi jako hodne slusna a to ikdyz je soukroma, ty byvaji o mnohem lepsi!

Daysulinek 22.06.2014

Zajímavé, o montessori výuce jsem ještě neslyšela...je to opravdu možné, že se někde takto učí? Ruku na srdce, taková výuka se v dnešní uspěchané době snad ani doma zvládat nedá ne? to bych pak musela vstávat s malou ne o hodinu dřív než odcházíme do školky, ale o dvě, kdybych jí měla nechat, aby si sama připravila snídani a u toho si vlastně pohrála, pak aby se sama oblékala, to by trvalo další hodinu...jako myšlenka to není špatná, ale fakt je to uskutečnitelné?


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Nový horoskop Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

4 Příspěvků
Poslední příspěvek 14:28
1 Příspěvků
Poslední příspěvek 13:36

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat