Diskuse na téma Jesličky Praha

30. 04. 2021 | Předškoláček

S jakými jesličkami v Praze máte prosím výbornou zkušenost ?

Mia 19.08.2021

Nevěděly by jste jak jsou na tom kapacitně jesličky ? Nezůstalo jim tam taky volné místo ?

Drahuš Mia 05.09.2021

Někdě tu maminky nechávaly odkaz, že ještě volné místečko mají, ale nevím jak moc je to aktuální tak bude lepší když si tam zavoláš :)

Markéta Mia 05.10.2021

Zkus si zavolat tady do těch jesliček www.trojskalabut.cz

Drahuš Mia 07.10.2021

Děkuji moc, tak jsme měli štěstí a měli ještě volné místečko :). Paní učitelky tam jsou výborné a dceři se tam moc líbí, tak snad jí to vydrží :)

Sára 07.07.2021

Jak je to maminy tady u těch ěoukromých školek s docházkou a školným ? Může dítě docházet jenom 3x v týdnu ?

Renata Sára 29.07.2021

Syna jsem právě kvůli tomuto dala do soukromé školky, kde je možné se domluvit na částečné docházce oproti těm státním školkám. Nechám ti tady odkaz na školku, kam syn dochází a kde se určitě domluvíš :) www.pruhonickalabut.cz/

Sára Sára 04.08.2021

Díky moc za doporučení ! Je to záchrana, protože mají ještě volná místa, takže syn bude v září nastupovat, takže mám obrovskou radost !

NinaC 05.07.2021

To ráda čtu, právě jsem se dívala na jejich stránky a mají ještě volná místa, tak si tam chci ve středu zavolat a zjisti co a jak.

Adéla 02.06.2021

Syna jsem měla 1,5 v těchto jesličkách www.trojskalabut.cz a byla to super zkušenost. Nehledala jsem pak ani žádnou státní školku a nechala ho tady v této, protože ty učitelky co tam jsou perfektní a malému se tam moc líbí.

Sandra 02.05.2021

Dávala jsem syna rok do jesliček v Průhonické labuti :) a zkušenost mám opravdu vynikající, takže mohu s klidným svědomím doporučit :)


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
7 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat