Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma dětičky

katuška7 30. 11. 2013

ahojky kam by jste mi tu všichni doporučovali vyrazit s naším prckem v Praze? Rádi bychom navštívili spoustu míst, jsme tu krátce a ještě to tu moc neznáme. Budeme rádi, za každou akci, za dětský koutek, nebo cokoliv jiného.

Neregistrovaná/ý - Bára

včera 22:08

Neregistrovaná/ý - Petra | 22.08.2019
Máte zkušenost s testy otcovství?

Dobrý den, testovala jsem syna a manžela před dvěma měsíci, za mne zkušenost výborná..testovala jsem z domu a výsledky mi přišly taky domů takže sem vůbec nikam nemusela chodit

Neregistrovaná/ý - Petra

22.08.2019

Máte zkušenost s testy otcovství?

Neregistrovaná/ý - Amy

14.08.2019

Neregistrovaná/ý - Věrka | 04.08.2019
Ahojky co jsem zjistila tak třídy jsou dvě, a částka se platí těch 30 korun na hodinu jak mají psané

Dámy v této školce sem měla letos v červenci dceru a musím říct že spokojenější sem s žádnou jinou nikdy nebyla

Neregistrovaná/ý - Věrka

04.08.2019

Neregistrovaná/ý - Monika | 29.07.2019
Ahoj kolik tříd v Dráčku v Brně je? A kolik se platí to školné?

Ahojky co jsem zjistila tak třídy jsou dvě, a částka se platí těch 30 korun na hodinu jak mají psané

Neregistrovaná/ý - Romanka

04.08.2019

Neregistrovaná/ý - Věrka | 23.07.2019
Děkuji, ve školce jsem byla a působilo to tam na mě moc dobře... přihlášku už mám doma

Dobrý den, jaké jsou podmínky pro přijetí sem do školky???

Neregistrovaná/ý - Alžběta

30.07.2019

Neregistrovaná/ý - Řeháková | 28.07.2019
Aha tak moc děkuji, a byl pán ochotný ohledně toho výnosu?

Ano, sám se mě na něj ptal jestli ho budu chtít. Pán byl moc příjemný

Neregistrovaná/ý - Monika

29.07.2019

Neregistrovaná/ý - Věrka | 23.07.2019
Děkuji, ve školce jsem byla a působilo to tam na mě moc dobře... přihlášku už mám doma

Ahoj kolik tříd v Dráčku v Brně je? A kolik se platí to školné?

Neregistrovaná/ý - Řeháková

28.07.2019

Neregistrovaná/ý - Alžběta | 23.07.2019
Výnos s pracovníkem přepravní společnosti. Když mi volal tak sme se dohodli na výnosu.. cenu mi řekl taky on

Aha tak moc děkuji, a byl pán ochotný ohledně toho výnosu?

Neregistrovaná/ý - Věrka

23.07.2019

Neregistrovaná/ý - Jolana | 18.07.2019
Zkuste to, je to soukromá školka takže nabírají dokud jsou volná místa. Za mě je školka bezvadná takže bych to minimálně zkusila já sem moc spokojená

23.07.2019

Neregistrovaná/ý - Řeháková | 18.07.2019
Kde jste ten výnos objednávala?

Výnos s pracovníkem přepravní společnosti. Když mi volal tak sme se dohodli na výnosu.. cenu mi řekl taky on

Neregistrovaná/ý - Jaruška

20.07.2019

Neregistrovaná/ý - Maruška | 04.07.2019
Výsledky jsem měla do týdne, takže to bylo opravdu rychle

No a jak to probíhalo??

Neregistrovaná/ý - Jolana

18.07.2019

Neregistrovaná/ý - Věrka | 15.07.2019
To je ta soukromá dráček opravdu otevřená takhle dlouho??? To jsem překvapená a moc by mi to vyhovovalo skrze moji práci, berou ještě děti od září nevíte?

Zkuste to, je to soukromá školka takže nabírají dokud jsou volná místa. Za mě je školka bezvadná takže bych to minimálně zkusila já sem moc spokojená

18.07.2019

Neregistrovaná/ý - Alžběta | 13.07.2019
Zdravim, brala jsem si v eshopu dětské postele. Přišly do tří týdnů, pán mi je vynesl až do patra.. manžel smontoval a jsou bezvadný ...takže za mě můžu doporučit

Kde jste ten výnos objednávala?

Neregistrovaná/ý - Věrka

15.07.2019

Neregistrovaná/ý - Jolana | 01.07.2019
Tak dle mých zkušeností rozhodně přístupem k dětem. Přijde mi to v této školce takové vřelejší všechno a je vidět že se dětem tady hodně věnují. V provozu je školka od 7 ráno až do 6 do večera

To je ta soukromá dráček opravdu otevřená takhle dlouho??? To jsem překvapená a moc by mi to vyhovovalo skrze moji práci, berou ještě děti od září nevíte?

13.07.2019

Neregistrovaná/ý - Řeháková | 04.07.2019
Dívala sem se že ve Scontu mají teď pěkné slevy na dětský nábytek, máte zkušenost s objednáváním přes eshop? https://www.sconto.cz/

Zdravim, brala jsem si v eshopu dětské postele. Přišly do tří týdnů, pán mi je vynesl až do patra.. manžel smontoval a jsou bezvadný ...takže za mě můžu doporučit

Neregistrovaná/ý - Maruška

04.07.2019

Neregistrovaná/ý - Jaruška | 27.06.2019
Aha a za jak dlouho jste věděla nějaké výsledky?

Výsledky jsem měla do týdne, takže to bylo opravdu rychle

04.07.2019

Dívala sem se že ve Scontu mají teď pěkné slevy na dětský nábytek, máte zkušenost s objednáváním přes eshop? https://www.sconto.cz/

Neregistrovaná/ý - Zdena

03.07.2019

A ten herbalon koupím v lékárně?

Neregistrovaná/ý - Marie

03.07.2019

Neregistrovaná/ý - Veberová | 29.06.2019
Ahoj já už tak půl roku objednávám Bioaroma kosmetiku. Čtu i ten jejich magazín, najdu v něm vždycky spoustu užitečných rad

Dobrý den, mají i něco přírodního na opalování? Ráda bych zkusila...

Neregistrovaná/ý - Klára

01.07.2019

Neregistrovaná/ý - Simona | 30.06.2019
Zdravím chci se zeptat koupete své ratolesti jen ve vodě nebo máte i nějaké speciální přísady do vody (oleje,koupele). Dcera má trošku sušší pokožku, tak přemýšlím co by pro ni bylo vhodné

Já to střídám, buď malou koupu jen v vodě a nebo přidávám herbalon s měsíčkem lékařským, má po něm vždycky jemnou a hladkou pokožku i já ho používám.

TESTOVÁNÍ: Elektrická sešívačka Leitz New NeXXt WOW

Dušený fenykl

Dušený fenykl

11 hlasů
45min 273 kJ 120 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Plněné kuřecí plátky na hruškách

6 hlasů
1h a 25min 934kJ 150 Kč

Recept na kuřecí plátky plněné hruškami a sýrem.

Králík na žampiónech

9 hlasů
1h a 30min 443kJ 260 Kč

Dietní kralíčí maso připravené na žampiónech.

Poradny

O jaké dávky může žádat svobodná matka s dítětem?

Dobrý den, Lukáši,co se týče přídavků na děti, na ty má nárok rodina s nezaopatřeným dítětem, jes... Více

Může se milenec matky dítěte domáhat popření otcovství?

Dobrý den,předpokládám, že otcovství vůči dítěti je již určeno a jako otec dítěte je v rodném lis... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Úsilí o zvládnutí všech vašich pracovních závazků a zároveň jejich vyvážení s vašimi osobními předsevzetími bude tento týden u Beranů dominovat. Snažte se proto nebrat si toho více, než bude nezbytně nutné. A nebojte se někter&e...

Více