Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma dětičky

katuška7 30. 11. 2013

ahojky kam by jste mi tu všichni doporučovali vyrazit s naším prckem v Praze? Rádi bychom navštívili spoustu míst, jsme tu krátce a ještě to tu moc neznáme. Budeme rádi, za každou akci, za dětský koutek, nebo cokoliv jiného.

Neregistrovaná/ý - Magda

4. 10. 2019

Neregistrovaná/ý - Lída | 29. 9. 2019
A jak dlouho se to dá brát vkuse?? Je to nějak omezené?

Ano, omezené to je... tuším v kuse 5 - 7 dní nám říkala paní v lékárně

Neregistrovaná/ý - Lenka

30. 9. 2019

Holky, tak už máme vyřešenou výbavu do školy, ale dcera by ještě ráda batoh. Na odpolední aktivity. Koukala jsem na netu a zaujala mě stránka baagl.cz. Zkušenosti prosím?

Neregistrovaná/ý - Lída

29. 9. 2019

Neregistrovaná/ý - Magda | 25. 9. 2019
Ahoj většinou během pár dnů. Do týdne mívá rýmu úplně pryč

A jak dlouho se to dá brát vkuse?? Je to nějak omezené?

Neregistrovaná/ý - Magda

25. 9. 2019

Neregistrovaná/ý - Lída | 22. 9. 2019
Jé to zní super, děkuji za tip hned se na něj zajdu zeptat do lékárny. Stále se rýmy nemůžeme zbavit... Kolik dní vám tak trvá než zabere?

Ahoj většinou během pár dnů. Do týdne mívá rýmu úplně pryč

Neregistrovaná/ý - Marcela

23. 9. 2019

Neregistrovaná/ý - Ilona | 22. 9. 2019
Opravdu? Jaký to je gel prosím?

Mě doporučila doktorka, kupuji ho z lékárny lekarna-madona.cz/zbozi/3607422/kelapher-cream-50ml, za dva dny ho máte doma, a připravený k případnému použití.

Neregistrovaná/ý - Lída

22. 9. 2019

Neregistrovaná/ý - Magda | 18. 9. 2019
Ahoj to dobře znám.. Je to šílený ale bohužel to tak je. Jak se dítě dostane do kolektivu tak se tomu neubráníte.. mě když holka nastoupila ve 3 letech do školky tak to bylo každý měsíc něco... Co malé na rýmu vždycky pomohlo a hlavně v noci je nasivin sensitive. Ten mi i nejlíp snáší, je bez konzervantů a šetrný k nosní sliznici

Jé to zní super, děkuji za tip hned se na něj zajdu zeptat do lékárny. Stále se rýmy nemůžeme zbavit... Kolik dní vám tak trvá než zabere?

Neregistrovaná/ý - Ilona

22. 9. 2019

Neregistrovaná/ý - Lenka | 20. 9. 2019
Holky prosím poradíte mi, jak se zachovat v případě popáleniny u dítěte?

Opravdu? Jaký to je gel prosím?

Neregistrovaná/ý - Ilona

21. 9. 2019

Neregistrovaná/ý - Lenka | 20. 9. 2019

Pokud se to stane, tak nejdůležitější je opravdu rychle popáleninu chladit, klidně na to dejte něco, co máte v mrazničce, já mám ještě připravený krém, který rychle popáleninu vyléčí, funguje i na drobné oděrky, a menší řezné rány.

Neregistrovaná/ý - Lenka

20. 9. 2019

Neregistrovaná/ý - Magda

18. 9. 2019

Neregistrovaná/ý - Lída | 13. 9. 2019
Dcera chodí do školky a už máme doma první nachlazení. Klasika, rýma kašel. Kašel už máme vychytaný ale s rýmou stále bojujeme.. Máte doma něco co vašim dětem pomáhá? Hlavně potřebuji aby se mi dcera v noci vyspala a nebudilo ji stále smrkání

Ahoj to dobře znám.. Je to šílený ale bohužel to tak je. Jak se dítě dostane do kolektivu tak se tomu neubráníte.. mě když holka nastoupila ve 3 letech do školky tak to bylo každý měsíc něco... Co malé na rýmu vždycky pomohlo a hlavně v noci je nasivin sensitive. Ten mi i nejlíp snáší, je bez konzervantů a šetrný k nosní sliznici

Neregistrovaná/ý - Lída

13. 9. 2019

Dcera chodí do školky a už máme doma první nachlazení. Klasika, rýma kašel. Kašel už máme vychytaný ale s rýmou stále bojujeme.. Máte doma něco co vašim dětem pomáhá? Hlavně potřebuji aby se mi dcera v noci vyspala a nebudilo ji stále smrkání

Neregistrovaná/ý - Bára

25. 8. 2019

Neregistrovaná/ý - Petra | 22. 8. 2019
Máte zkušenost s testy otcovství?

Dobrý den, testovala jsem syna a manžela před dvěma měsíci, za mne zkušenost výborná..testovala jsem z domu a výsledky mi přišly taky domů takže sem vůbec nikam nemusela chodit

Neregistrovaná/ý - Petra

22. 8. 2019

Máte zkušenost s testy otcovství?

Neregistrovaná/ý - Amy

14. 8. 2019

Neregistrovaná/ý - Věrka | 4. 8. 2019
Ahojky co jsem zjistila tak třídy jsou dvě, a částka se platí těch 30 korun na hodinu jak mají psané

Dámy v této školce sem měla letos v červenci dceru a musím říct že spokojenější sem s žádnou jinou nikdy nebyla

Neregistrovaná/ý - Věrka

4. 8. 2019

Neregistrovaná/ý - Monika | 29. 7. 2019
Ahoj kolik tříd v Dráčku v Brně je? A kolik se platí to školné?

Ahojky co jsem zjistila tak třídy jsou dvě, a částka se platí těch 30 korun na hodinu jak mají psané

Neregistrovaná/ý - Romanka

4. 8. 2019

Neregistrovaná/ý - Věrka | 23. 7. 2019
Děkuji, ve školce jsem byla a působilo to tam na mě moc dobře... přihlášku už mám doma

Dobrý den, jaké jsou podmínky pro přijetí sem do školky???

Neregistrovaná/ý - Alžběta

30. 7. 2019

Neregistrovaná/ý - Řeháková | 28. 7. 2019
Aha tak moc děkuji, a byl pán ochotný ohledně toho výnosu?

Ano, sám se mě na něj ptal jestli ho budu chtít. Pán byl moc příjemný

Neregistrovaná/ý - Monika

29. 7. 2019

Neregistrovaná/ý - Věrka | 23. 7. 2019
Děkuji, ve školce jsem byla a působilo to tam na mě moc dobře... přihlášku už mám doma

Ahoj kolik tříd v Dráčku v Brně je? A kolik se platí to školné?

Neregistrovaná/ý - Řeháková

28. 7. 2019

Neregistrovaná/ý - Alžběta | 23. 7. 2019
Výnos s pracovníkem přepravní společnosti. Když mi volal tak sme se dohodli na výnosu.. cenu mi řekl taky on

Aha tak moc děkuji, a byl pán ochotný ohledně toho výnosu?

Neregistrovaná/ý - Věrka

23. 7. 2019

Neregistrovaná/ý - Jolana | 18. 7. 2019
Zkuste to, je to soukromá školka takže nabírají dokud jsou volná místa. Za mě je školka bezvadná takže bych to minimálně zkusila já sem moc spokojená

TESTOVÁNÍ: Dětská kosmetika Linteo Baby

Vepřová panenka s mandarinkou

Vepřová panenka s mandarinkou

6 hlasů
35min 631 kJ 144 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Salát z červené řepy s mozzarellou

16 hlasů
55min 835kJ 65 Kč

Vyzkoušejte salát z červené řepy, který je plný vitamí...

Hovězí závitek se zelím

10 hlasů
1h a 35min 609kJ 210 Kč

Závitky plněné kyselým zelím.

Poradny

Jak doložit výdaje na péči o dítě?

Dobrý den,jestliže v současné době máte v souvislosti s péčí o syna zvýšené náklady a další navýš... Více

Upadla jsem na chodníku, jak získat odškodnění?

Dobrý den,Váš dotaz je spíše právního charakteru a já bohužel nejsem právník, ale "jen" sociální ... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více