Diskuse na téma dětičky

30. 11. 2013 | Předškoláček

ahojky kam by jste mi tu všichni doporučovali vyrazit s naším prckem v Praze? Rádi bychom navštívili spoustu míst, jsme tu krátce a ještě to tu moc neznáme. Budeme rádi, za každou akci, za dětský koutek, nebo cokoliv jiného.

Eva 26.06.2016

Maminky vy co jste z Prahy? Nemáte kontakt na nějakou šikovou splehlivou slečnu na hlídání?

Radka Eva 04.07.2016

my využíváme služeb agentůry a jsme moc spokojeni.

Vendi Radka 04.07.2016

dali by jste sem prosím kontakt na tu agentutu? Také nutně někoho potřebujeme

Radka Vendi 04.07.2016

Vše najdete pod tímto odkazem www.keiki.cz

Radka Vendi 04.07.2016

Vše najdete pod tímto odkazem www.keiki.cz

Chantal 25.06.2016

Holky nechce se mi to všechno číst, tak se rovnou ptám. Znáte někdo www.jungle-gym.cz?

Renata Chantal 27.06.2016

Já je znám. Nemám ho teda doma, ale kamarádka ano, mají to největší a je to luxus pro děti. Chodíme k nim často a děláme si super odpoledne.

Chantal Renata 28.06.2016

A kamarádka je s ním spokojená? Jak dlouho ho mají, nejde na něm poznat opotřebení?

Terezka 23.06.2016

Dobrý den někdo zkušenost s touto školkou http://www.skolkarotunda.cz/ nevíte jestli se ta angličtina bude vyučovat už od září ?? Nemůžu to tam nikde najít na stránkách :(

Majda Terezka 26.06.2016

Přihlásila jsem na příští školní rok dceru a co já vím tak by se měla vyučovat od září :)

Mišul 18.06.2016

Holky znáte nábytek Jonas? Já na něj náhodou narazila na www.designoutlet.cz a moc se mi na oobrázku líbí.

Zuzik Mišul 26.06.2016

Já jsem o něm slyšela od kamarádky. Ráda tam prý nakupuje, ale já jsem zatím nekupovala, ale chystám se na to :)

Míša Zuzik 27.06.2016

A ten děstký nábytek má? Nebo tam nakupuje něco jiného?

Mišul 18.06.2016

Holky znáte nábytek Jonas? Já na něj náhodou narazila na www.designoutlet.cz a moc se mi na oobrázku líbí.

Mišul 18.06.2016

Holky znáte nábytek Jonas? Já na něj náhodou narazila na www.designoutlet.cz a moc se mi na oobrázku líbí.

Švecová 27.05.2016

Pražandy, jaké jsou vaše zkušenosti se školkami? Chodí některé z vašich dětí do školky Rotunda? Jak jste spokojené?

Andrea 27.05.2016

Chtěla bych přidat tip na dárek pro holčičku, potažmo ženu nebo maminku. Kupuji velmi ráda vždy něco ze stránky www.tomelis.cz, kde se dá vybrat z bižuterie od hodinek přes prstýnky a náušnice skoro všechno. Moc pěkné věci se všem pak líbí.

Morisová 18.05.2016

Holky jak probíhá zápis do soukromé školky, je to podobné jako do státní a nebo je to tam trošku jinak?

Iveta Morisová 19.05.2016

Ahojky, je to stejné u zápisu, ale u sokromé školy jsou přijaty děti i bez přijímaček, pokud mají dobrý prospěch. Zato je potřeba platit poměrně drahé školné. My jsme do toho šli, ale museli jsme si na to půjčit. Naštěstí u Maxihypa nebyli tak drazí, tak nás to tak nezatížilo. Budeme mít za sebou první rok na soukromé škole a úroveň je super!

Marie Iveta 22.05.2016

Podáte si přihlášku a pokud je volno v soukromé máte jistotu místa, ve státní ne:) Já jsem z Prahy kde je skoro nemožné sehnat soukromou za rozumnou cenu, ale i přesto jsme našli a můj syn navštěvuje školku Rotunda,takže jestli jste z Prahy tak jen doporučuju. Navíc tu pořádají s děckama docela dost akcí:)

Fajkošová Morisová 23.05.2016

Řekla bych že to dost záleží na té školce, ale ve státní je jak píšou holky nějaký výběrový řízení. U soukromé to asi bude tak, kdo dřív přijde ten dřív mele. Já mám např. zkušenost s mš dráček, bylo místo, podala se přihláška a bylo to :)

Daniela Fajkošová 27.05.2016

Jak jste se školkou dráček spokojená?

Elka 15.05.2016

Holky, hledam dobrou skolku v okoli Ostavy, kdo mi v tomhle poradi?

Lara 12.05.2016

Maminky co chystátě děti na letní tábor, přibalujete jim se bou i nějaké vitamíny na imunitu?

Renata Lara 24.05.2016

Ahoj já přibaluju dětský sirup na podporu imunity, mám ho ozkoušený a skvěle se mi osvědčil.

Ingrid 01.05.2016

Maminky, podle čeho a jak ste vybírali kolo pro Vaše ratolesti?

Dan Ingrid 01.05.2016

Koukni tady na ty stránky, já sem tady kupovala, když se stavíš na kamenou prodejnu je tam příjemný personál www.cyklospeciality.cz

Lenka Dan 01.06.2016

My máme štěstí že máme kamenou prodejnu zrovna u nás v Nuslích. Přiští týden v pondělí se tam jede schválně podívat.

Aleš Lenka 01.06.2016

taky přemyšlím že se zastavím ny jejich prodejnu, nevíte jak sjou na tom s cyklistickým příslušenstvím?

Denisa 28.04.2016

Holky kde jste nakupovaly nábytek dětem do pokojíku?

Radka Denisa 30.04.2016

Já jsem nakupovala na internetu, líbil se mi a nechtělo se mi chodit po obchodech. Nadchnula jsem se z pohodlí domova :D

Denisa Radka 01.05.2016

A kde jsi ho nakupovala? Těch shopů je plno a jaksi je to na jedno brdo...

Magda 25.04.2016

Ahojky. zdravim vsechny maminky. Ty co jste z Prahy mate jakoukoliv zkusenost s touto soukromou skolkou http://www.skolkarotunda.cz/ ze stranek se mi zda dobra, i cena je super

Nela 17.04.2016

Psal tu nekdo o anglicke skolce, zajimalo by me vice :-)

Maruš Nela 18.04.2016

Má ten obchod lusito nějaký stránky a nebo prodejnu někde?

Jana Maruš 21.04.2016

Tam je k osobní návštěvě nutné se objednat http://www.lusito.cz/kontakt

Ráďa Jana 25.04.2016

Já jsem byla na veletrhu kde měli z lusito výrobky, to byla skvělá podívaná. Koupili sme si od nich pár doplňků do domu a světlo do ložnice. Když k nám někdo přijede tak to každej obdivuje :)

Jana 26.03.2016

Ahoj, možná se to sem nehodí, ale potřebuji poradit. Rádi bychom pořídili synovi lampičku do dětského pokoje. Obchod vybraný máme, chceme pořídit z lusito protože tam mají kvalitní světla. Každopádně řešíme dilema jestli je lepší pořídit nástěnnou lampu a nebo raději stolní..Co máte doma vy?

Lidka Jana 11.04.2016

Dobrý den, to záleží na tom kam to chcete, k učení na psací stůl je asi lepší stolní lampa, k posteli bych pořídila nástěnnou lampičku. Volila bych nejspíše obojí :D

Jana Lidka 14.04.2016

Objednali sme lampičku na stůl, tu si může dát i k posteli na stolek tak je to vyřešeno :)

Kolářová 25.03.2016

Chodíme druhým měsícem do mateřské školky Dráček v Brně a mohu jen doporučit, hodně aktivit, kroužků a velmi sympatické vychovatelky:)

Lenka Kolářová 08.04.2016

Dobrý den,zrovna sháníme nějakou soukromou školku na letní prázdniny, funguje školka i přes ty? a kde přesně je ta školka? děkuji

Kolářová Lenka 12.04.2016

Funguje přes prázdniny, dokonce i víkendy a je možnost i nočního hlídání pro rodiče co pracují na směny. Jukněte na stránku ,) http://www.dracek-skolka.cz/

Kolářová Lenka 12.04.2016

Funguje přes prázdniny, dokonce i víkendy a je možnost i nočního hlídání pro rodiče co pracují na směny. Jukněte na stránku ,) http://www.dracek-skolka.cz/

benca 20.03.2016

my chodime do skolky v hlavnom meste slovenska, takze asi neporadim, ale deticky maju kazdy tyzden aktivity, je to statna skolka velmi vychvalenia, maju viac aktivit ako v privatnej skolke, divadielko,diskoteku karneval, takze treba si pozriet aj programy statnych skoliek,a volny cas s nou travim na ihriskach v detskych kutikoch , na detskych koncertoch je toho vela, a v prahe musi byt mnozstvo moznosti, skuste s detmi.com ceske, je aj slovenske

maky 19.03.2016

Nase chodi do soukrome skolky v Ostave a jsme jak my tak i oni spokojeni :-)

Zuzanka 25.02.2016

Ahoj ženy kam navštěvujete některá soukromou školku Rotunda v Praze?


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Chystá se velice zajímavý týden, bude obzvláště zábavný. Vesmír v tomto týdnu umožní vyšší stupeň nezávislosti, sebedůvěry a odvahy, které jsou základními vlastnostmi Beranů.Na pracovišti může být ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

1 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
1 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
1 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat