Diskuse na téma dětičky

30. 11. 2013 | Předškoláček

ahojky kam by jste mi tu všichni doporučovali vyrazit s naším prckem v Praze? Rádi bychom navštívili spoustu míst, jsme tu krátce a ještě to tu moc neznáme. Budeme rádi, za každou akci, za dětský koutek, nebo cokoliv jiného.

Zuzanka 25.02.2016

Ahoj ženy kam navštěvujete některá soukromou školku Rotunda v Praze?

Nikola 14.12.2015

Také mám teď malou v mateřské dráček, ze všech soukromých školek mi ted přijde že vyjde nejvýhodněji.. je tam 30 korun na hodinu což všuce je tak 50 a víc takže tohle úplně super cena. Nevím jestli je to ted jen nějaká akce nebo to tak je pořád, ale za mě paráda. Malá je tam dva měsíce ale zatím jsme spokojené obě dvě :)

Tamara 25.11.2015

Jak probíhá zápis do soukromé školky? Dělá se tam také nějaké výběrové řízení? Ráda bych se zeptala konkrétně na Mš Dráček v brně.. Dává sem někdo dítě alespoň na dva - tři dny v týdnu?

Gábina Tamara 09.12.2015

Měla jsem v dráčku malého přes prázdniny a co se nás týče tak na nás školka udělala dojem, takže další prázdniny půjdeme opět sem :) Zapsat se dá přes stránky školky a nebo si můžete rovnou zajít za ředitelkou do školky a domluvit se: )

Tamara Gábina 28.12.2015

A jak je to tu se stravou, nevíte jestli je možné domluvit i speciální stravu pro dítě s bezlepkovou dietou?

Gábina Tamara 23.01.2016

My s celiakií problém nemáme ale myslím že se to domluvit určitě dá http://www.dracek-skolka.cz/jidelni-listek/ snaží se tu vyjít vstříc každé mamince když něco potřebuje a bezlepková dieta je v dnešní době celkem běžná záležitost, bohužel

Tamara Gábina 25.01.2016

Děkuji moc, budu do školky zítra volat tak doufám že se nějak domluvíme :-)

Dita Tamara 22.02.2016

I já připojím svoji zkušenost se školkou dráček.Přes prázdniny jsem tu měla prcka s adhd,a pozornost kterou tu věnovali jemu a i ostatním dětem se jen tak v nějaké školce nevidí.Opravdu výborná zkušenost. Líbí se mi i to že mají až do 18 hodin,protože tu mají možnot rodiče najít si práci bez toho aby museli tolik řešit pracovní dobu.

Michaela Dita 24.02.2016

funguje ta školka i o víkendech? pracuji na směny a jsem s malou sama tak by se mi to hodilo...

Nicol 20.11.2015

Je pravda, že to tam mají lepší s jídlem než obyč školky? náš je hrozný frfnil a ve školce, co je ted se mu hrozne nelíbí, uvažujeme nad tím, že přejde.

Tereza Nicol 24.11.2015

Třeba do školky Centrum Honzík dováží jídlo z blízké restaurace...nejsou to smažená jídla, ale prostě kvalitně uvařená běžná jídla, která schválí jejich výživová poradkyně.

Tereza 10.11.2015

S Annou můžu jen souhlasit, také tam chodí moje dítě a nemáme problém. :)

Anna 10.11.2015

Ahoj Lído, nevím, z které oblasti Prahy jsi, ale vřele doporučuji soukromou školku Honzík. Platí se tam 4 900 Kč měsíčně, ale jsou tam velmi příjemní. Můžeš se podívat na stránky www.centrumhonzik.cz a nebo zavolat paní Haně Peškové na tel. č. 602 249 698. ;) Chodí tam můj syn mého bratrance a pokud vím, tak jsou tam spokojení. :)

Lída 10.11.2015

Dobrý večer Anno, jaké jsou vaše zkušenosti?

Lída 09.11.2015

Dobrý večer, chci se jen zeptat, zda nemá někdo nějaký tip na školky v Praze? Je lepší soukromá školka nebo státní? Moc Děkuji za rady! Lída

Anna Lída 10.11.2015

Ahoj Lído, já mám bohužel zkušenost jen se soukromou školkou, takže pokud bys měla zájem, můžu ti poradit jen v této oblasti, protože ve státní moje děti nikdy nebyli. :)

ninuše 29.09.2015

Nevím jestli se to sem úplně hodí, ale někdo z Prahy kdo má dítě v maxíkově anglické školce?

Kamila 25.02.2015

já jsem se taky o školce dověděla až z diskuzí.hledali jsme, protože nás do soukromé nevzali,ale jsem za to teď ráda

LeaLea 24.02.2015

my nejsme z Phy, ale vím o školce z diskuzí, moc pěkně o ní píšou

andy 16.12.2013

ahojky za mě určitě musíte vyrazit do tohoto centra je to tu skvělé, je tu kluziště, Monkey´s gym, spoustu dalších věcí a hlavně tu máme v plánu oslavit narozeniny http://galerieharfa.cz/oslava/ mrkněte na to.

naty8í andy 21.12.2013

Nazdárek také jsem dlouho nevěděla kde bychom oslavili synovi narozeniny a konečně jsme narazili na obchodní centrum Galerie harfa kde mají spoustu věcí, člověk si může z čehokoliv vybrat, jaký bych chtěl program narozenin, za příznivou cenu, máme skvělé fotky a halvně zážitky.

adrinaa 12.12.2013

Na Praze 4 doporučuji rodinné centrum Honzík dítku by se tam určitě líbilo. Těm našim teda na 100%, mají i nějaké fotky na webu tak se klidně mrknětě www.centrumhonzik.cz

barbaba adrinaa 25.12.2013

Ahojky také jsem už naštívila tělocvičnu Monkey´s gym a je to tu opravdu paráda, délka se tam tolik vyřádila, jak jí svitila očička. Moc se nám tu líbilo, den jsme zakončili tím, že jsem jí začali i učit bruslit na kluzišti co tu mají v obchodním domě. Koukala jsem na upoutávku na dětské úterky tak to bude moc fajn.

Romana K. adrinaa 10.02.2015

my tam nechodíme,ale byli jsme tam pozvaní na oslau narozenin dítka, co tam chodí i do školky, a mají moc pěkné a útulné prostory

kristina Romana K. 19.02.2015

vidíš, školku máme kousek od našeho domu a dovídám se o ní až z diskuze :-)


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

33 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat