Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma dětičky

katuška7 30. 11. 2013

ahojky kam by jste mi tu všichni doporučovali vyrazit s naším prckem v Praze? Rádi bychom navštívili spoustu míst, jsme tu krátce a ještě to tu moc neznáme. Budeme rádi, za každou akci, za dětský koutek, nebo cokoliv jiného.

Neregistrovaná/ý - Alena

27.10.2016

Mohu dát tip na bezva dárek pro vaše dětičky https://www.kigu.cz/

Neregistrovaná/ý - Jaruška

25.10.2016

V Praze je spousta soukromých školek a já nevím kterou vybrat.Nejraději bychom anglickou školku,aby dětem dala něco navíc, a tak jsem zatím vyhlídla tuto školku http://www.pruhonickalabut.cz/ máte nebo měli jste tu dítko?

Neregistrovaná/ý - Dudkovcová

25.10.2016

Neregistrovaná/ý - Alexis | 23.10.2016
I já můžu vřele doporučiti školku rotunda.Příjemný personál, supr cena a navíc výuka angličtiny s rodilým mluvčím,pro mě jednička mezi školkami)

Od kolika let berou děti do školky Rotunda prosímvás?

Neregistrovaná/ý - Alexis

23.10.2016

I já můžu vřele doporučiti školku rotunda.Příjemný personál, supr cena a navíc výuka angličtiny s rodilým mluvčím,pro mě jednička mezi školkami)

Neregistrovaná/ý - Moňa

26.09.2016

Neregistrovaná/ý - Alča | 12.08.2016
Mě se výuka angličtiny touto formou právě moc zamlouvá, tak nad školkou s manželem hodně uvažujeme, tak doufám že budou mít ještě nějaké volné místo :)

Holky tak jak jste s touto školkou spokojený?? Chtěla bych sem dát kluka ale stále ještě nejsem úplně stoprocentně rozhodnutá, i když si říkám že dlouho bych se rozhodovat asi neměla, aby pro nás potom bylo ve školce ještě nějaké místo :)

Neregistrovaná/ý - Alča

12.08.2016

Neregistrovaná/ý - Pája | 09.08.2016
Ahojda moje dítě bude chodit do Rotundy teď od září takže zatím zkušenost nemám ale bude se vyučovat anglický jazyk s rodilým mluvčím tak jsem moc zvědavá :)

Mě se výuka angličtiny touto formou právě moc zamlouvá, tak nad školkou s manželem hodně uvažujeme, tak doufám že budou mít ještě nějaké volné místo :)

Neregistrovaná/ý - Alča

12.08.2016

Neregistrovaná/ý - Pája | 09.08.2016
Ahojda moje dítě bude chodit do Rotundy teď od září takže zatím zkušenost nemám ale bude se vyučovat anglický jazyk s rodilým mluvčím tak jsem moc zvědavá :)

Neregistrovaná/ý - Pája

09.08.2016

Neregistrovaná/ý - Alča | 25.07.2016
Najde se tu Pražanda co má děcka ve školce Rotunda?

Neregistrovaná/ý - Alča

25.07.2016

Najde se tu Pražanda co má děcka ve školce Rotunda?

Neregistrovaná/ý - Radka

04.07.2016

Neregistrovaná/ý - Vendi | 04.07.2016
dali by jste sem prosím kontakt na tu agentutu? Také nutně někoho potřebujeme

Vše najdete pod tímto odkazem www.keiki.cz

Neregistrovaná/ý - Radka

04.07.2016

Neregistrovaná/ý - Vendi | 04.07.2016

Vše najdete pod tímto odkazem www.keiki.cz

Neregistrovaná/ý - Vendi

04.07.2016

Neregistrovaná/ý - Radka | 04.07.2016
my využíváme služeb agentůry a jsme moc spokojeni.

Neregistrovaná/ý - Radka

04.07.2016

Neregistrovaná/ý - Eva | 26.06.2016
Maminky vy co jste z Prahy? Nemáte kontakt na nějakou šikovou splehlivou slečnu na hlídání?

my využíváme služeb agentůry a jsme moc spokojeni.

Neregistrovaná/ý - Renča

01.07.2016

Neregistrovaná/ý - Evita | 29.06.2016
Maminky poradily by ste kde najdu šikovné skládací kolo pro celou rodinu na dovlenou?

Ahoj teď sem jela autem kolem bilboardu se skládačkama, bylo to z cyklospecialit, tak to tam zkus

Neregistrovaná/ý - Evita

29.06.2016

Maminky poradily by ste kde najdu šikovné skládací kolo pro celou rodinu na dovlenou?

Neregistrovaná/ý - Renata

29.06.2016

Mají ho 3 roky a nezdá se mi, že by na nich šlo poznat, že by bylo špatné.

Neregistrovaná/ý - Chantal

28.06.2016

Neregistrovaná/ý - Renata | 27.06.2016
Já je znám. Nemám ho teda doma, ale kamarádka ano, mají to největší a je to luxus pro děti. Chodíme k nim často a děláme si super odpoledne.

A kamarádka je s ním spokojená? Jak dlouho ho mají, nejde na něm poznat opotřebení?

Neregistrovaná/ý - Renata

27.06.2016

Neregistrovaná/ý - Chantal | 25.06.2016
Holky nechce se mi to všechno číst, tak se rovnou ptám. Znáte někdo www.jungle-gym.cz?

Já je znám. Nemám ho teda doma, ale kamarádka ano, mají to největší a je to luxus pro děti. Chodíme k nim často a děláme si super odpoledne.

Neregistrovaná/ý - Míša

27.06.2016

Neregistrovaná/ý - Zuzik | 26.06.2016
Já jsem o něm slyšela od kamarádky. Ráda tam prý nakupuje, ale já jsem zatím nekupovala, ale chystám se na to :)

A ten děstký nábytek má? Nebo tam nakupuje něco jiného?

Neregistrovaná/ý - Majda

26.06.2016

Neregistrovaná/ý - Terezka | 23.06.2016
Dobrý den někdo zkušenost s touto školkou http://www.skolkarotunda.cz/ nevíte jestli se ta angličtina bude vyučovat už od září ?? Nemůžu to tam nikde najít na stránkách :(

Přihlásila jsem na příští školní rok dceru a co já vím tak by se měla vyučovat od září :)

TESTOVÁNÍ: Steam mop plochý XXL Power lines od Viledy

Jednoduchý bramborový salát

Jednoduchý bramborový salát

7 hlasů
1h a 20min 355 kJ 70 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Hustá mušlová polévka s brusinkami

15 hlasů
60min 378kJ 120 Kč

Milovníci mušlí si určitě pochutnají.

Pestrý zeleninový salát

8 hlasů
30min 209kJ 125 Kč

Velmi jednoduchý a chutný salát.

Poradny

Ovlivní nemocenská výši peněžité pomoci v mateřství?

Dobrý den,na mateřskou dovolenou nastuujete v období od počátku 8. do počátku 6. týdne před stano... Více

Jak posuzuje ÚP při žádosti o dávky příjmy na účtu?

Dobrý den,při žádosti o dávky pomoci v hmotné nouzi je zapotřebí doložit prohlášení o celkových m... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více