Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma dětičky

katuška7 30. 11. 2013

ahojky kam by jste mi tu všichni doporučovali vyrazit s naším prckem v Praze? Rádi bychom navštívili spoustu míst, jsme tu krátce a ještě to tu moc neznáme. Budeme rádi, za každou akci, za dětský koutek, nebo cokoliv jiného.

Neregistrovaná/ý - Miladka

09.11.2016

Neregistrovaná/ý - Alena | 27.10.2016
Mohu dát tip na bezva dárek pro vaše dětičky https://www.kigu.cz/

Dobrý den, jéé děkuji za typ to je fakt supr!!:) Co jste tu kupovala? Mě se líbí nejvíc ty overaly a čepky:)

AlcaCe

30.10.2016

Neregistrovaná/ý - Kamča | 30.10.2016
Ahoj můj manžel je kuchař a taky jsme sháněli a docela dlouho. Nakonec jsme našli toto http://www.malypomocnik.cz/detske-nadobi-cervene-%5B201110348%5D#.WBY0VbTUw_N a malá z toho byla nadšená :)

Tak jestli je kuchař, tak to chápu. Jinak děkuji za radu, vypadá to moc hezky, nikde jsem sama nenašla nic lepšího :)

Neregistrovaná/ý - Kamča

30.10.2016

AlcaCe | 29.10.2016
Prosím prosím, dostala jsem za úkol koupit neteři nějakou sadu nádobí a něco spojeného s vařením. Všude je jenom plastové a chtěla bych něco, co se hned nezničí, neteř má 4 roky :) Děkuji

Ahoj můj manžel je kuchař a taky jsme sháněli a docela dlouho. Nakonec jsme našli toto http://www.malypomocnik.cz/detske-nadobi-cervene-%5B201110348%5D#.WBY0VbTUw_N a malá z toho byla nadšená :)

AlcaCe

29.10.2016

Prosím prosím, dostala jsem za úkol koupit neteři nějakou sadu nádobí a něco spojeného s vařením. Všude je jenom plastové a chtěla bych něco, co se hned nezničí, neteř má 4 roky :) Děkuji

Neregistrovaná/ý - Alena

27.10.2016

Mohu dát tip na bezva dárek pro vaše dětičky https://www.kigu.cz/

Neregistrovaná/ý - Jaruška

25.10.2016

V Praze je spousta soukromých školek a já nevím kterou vybrat.Nejraději bychom anglickou školku,aby dětem dala něco navíc, a tak jsem zatím vyhlídla tuto školku http://www.pruhonickalabut.cz/ máte nebo měli jste tu dítko?

Neregistrovaná/ý - Dudkovcová

25.10.2016

Neregistrovaná/ý - Alexis | 23.10.2016
I já můžu vřele doporučiti školku rotunda.Příjemný personál, supr cena a navíc výuka angličtiny s rodilým mluvčím,pro mě jednička mezi školkami)

Od kolika let berou děti do školky Rotunda prosímvás?

Neregistrovaná/ý - Alexis

23.10.2016

I já můžu vřele doporučiti školku rotunda.Příjemný personál, supr cena a navíc výuka angličtiny s rodilým mluvčím,pro mě jednička mezi školkami)

Neregistrovaná/ý - Moňa

26.09.2016

Neregistrovaná/ý - Alča | 12.08.2016
Mě se výuka angličtiny touto formou právě moc zamlouvá, tak nad školkou s manželem hodně uvažujeme, tak doufám že budou mít ještě nějaké volné místo :)

Holky tak jak jste s touto školkou spokojený?? Chtěla bych sem dát kluka ale stále ještě nejsem úplně stoprocentně rozhodnutá, i když si říkám že dlouho bych se rozhodovat asi neměla, aby pro nás potom bylo ve školce ještě nějaké místo :)

Neregistrovaná/ý - Alča

12.08.2016

Neregistrovaná/ý - Pája | 09.08.2016
Ahojda moje dítě bude chodit do Rotundy teď od září takže zatím zkušenost nemám ale bude se vyučovat anglický jazyk s rodilým mluvčím tak jsem moc zvědavá :)

Mě se výuka angličtiny touto formou právě moc zamlouvá, tak nad školkou s manželem hodně uvažujeme, tak doufám že budou mít ještě nějaké volné místo :)

Neregistrovaná/ý - Alča

12.08.2016

Neregistrovaná/ý - Pája | 09.08.2016
Ahojda moje dítě bude chodit do Rotundy teď od září takže zatím zkušenost nemám ale bude se vyučovat anglický jazyk s rodilým mluvčím tak jsem moc zvědavá :)

Neregistrovaná/ý - Pája

09.08.2016

Neregistrovaná/ý - Alča | 25.07.2016
Najde se tu Pražanda co má děcka ve školce Rotunda?

Neregistrovaná/ý - Alča

25.07.2016

Najde se tu Pražanda co má děcka ve školce Rotunda?

Neregistrovaná/ý - Radka

04.07.2016

Neregistrovaná/ý - Vendi | 04.07.2016
dali by jste sem prosím kontakt na tu agentutu? Také nutně někoho potřebujeme

Vše najdete pod tímto odkazem www.keiki.cz

Neregistrovaná/ý - Radka

04.07.2016

Neregistrovaná/ý - Vendi | 04.07.2016

Vše najdete pod tímto odkazem www.keiki.cz

Neregistrovaná/ý - Vendi

04.07.2016

Neregistrovaná/ý - Radka | 04.07.2016
my využíváme služeb agentůry a jsme moc spokojeni.

Neregistrovaná/ý - Radka

04.07.2016

Neregistrovaná/ý - Eva | 26.06.2016
Maminky vy co jste z Prahy? Nemáte kontakt na nějakou šikovou splehlivou slečnu na hlídání?

my využíváme služeb agentůry a jsme moc spokojeni.

Neregistrovaná/ý - Renča

01.07.2016

Neregistrovaná/ý - Evita | 29.06.2016
Maminky poradily by ste kde najdu šikovné skládací kolo pro celou rodinu na dovlenou?

Ahoj teď sem jela autem kolem bilboardu se skládačkama, bylo to z cyklospecialit, tak to tam zkus

Neregistrovaná/ý - Evita

29.06.2016

Maminky poradily by ste kde najdu šikovné skládací kolo pro celou rodinu na dovlenou?

Neregistrovaná/ý - Renata

29.06.2016

Mají ho 3 roky a nezdá se mi, že by na nich šlo poznat, že by bylo špatné.

TESTOVÁNÍ: Špaldový celozrnný chleba od Penamu

Celerová polévka se sýrem

Celerová polévka se sýrem

8 hlasů
40min 325 kJ 95 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Salát z ředkviček

10 hlasů
20min 1893kJ 40 Kč

Rychlý jarní salát.

Pstruh s kapary

2 hlasy
40min 1030kJ 210 Kč

Velmi jednoduchá a rychlá příprava pstruha.

Poradny

Když dá syn souhlas s adopcí, musí dál platit výživné?

Dobrý den,jestliže Váš syn udělí souhlas s adopcí a jeho dceru (Vaši vnučku) adoptuje současný ma... Více

Jsem na ÚP po výpovědi a čekám dítě, dostanu PPM?

Pěkný den i Vám, Lucie,pro nárok na peněžitrou pomoc v mateřství (PPM neboli mateřskou) je zapotř... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Volný čas věnujete především rodině. Uvědomujete si, že jste ji v poslední době poněkud zanedbávali, a rozhodnete se to napravit. Užijete si tak příjemný týden v pohodové atmosféře. Hádky se vám vyhnou obloukem a blízcí budou naprosto spokojen&iacut...

Více