Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma dětičky

katuška7 30. 11. 2013

ahojky kam by jste mi tu všichni doporučovali vyrazit s naším prckem v Praze? Rádi bychom navštívili spoustu míst, jsme tu krátce a ještě to tu moc neznáme. Budeme rádi, za každou akci, za dětský koutek, nebo cokoliv jiného.

Neregistrovaná/ý - Gábina

20.12.2016

Krásné moderní věci pro děti do pokojíčku mají u Design Outletu. Nakupujeme tam hlavně nábytek, ale teď spíše oceňuji jejich bytové doplňky jako vhodný dárek v rodině.

Neregistrovaná/ý - Vanesa

20.12.2016

Neregistrovaná/ý - Ivet | 18.12.2016
Děkuji, zajedu se tam určitě buď ještě před Vánoci nebo během svátků podívat

Jezdím do centra Freeport dvakrát ročně a jsem i zaregistrovaná ve VIP Klubu, vřele doporučuji :) Mám tak automaticky 10% slevu na vybrané obchody ve Freeportu

Neregistrovaná/ý - Ivet

18.12.2016

Neregistrovaná/ý - Leona | 16.12.2016
U Znojma http://www.freeport.cz/o-freeportu

Děkuji, zajedu se tam určitě buď ještě před Vánoci nebo během svátků podívat

Neregistrovaná/ý - Leona

16.12.2016

Neregistrovaná/ý - Ivet | 14.12.2016
Ahaa, to nezní vůbec špatně a kde že to centrum je? Ale něco mi to říká

U Znojma http://www.freeport.cz/o-freeportu

Neregistrovaná/ý - Ivet

14.12.2016

Neregistrovaná/ý - Leona | 11.12.2016
Nene, je to outletové a jedno z největších nákupních center ve střední Evropě Mám to tam hrozně ráda

Ahaa, to nezní vůbec špatně a kde že to centrum je? Ale něco mi to říká

Neregistrovaná/ý - Leona

11.12.2016

Neregistrovaná/ý - Ivet | 06.12.2016
Ahojky co je to freeport, nějaký obchod?

Nene, je to outletové a jedno z největších nákupních center ve střední Evropě Mám to tam hrozně ráda

Neregistrovaná/ý - Dahlia

10.12.2016

Neregistrovaná/ý - Barbora | 08.12.2016
Ahoj, my máme Free port daleko, ale i tak jsem tam byla jednou, ale ne pro hračky, šlo o oblečení, a nic jsem nedovezla. Co jsem se tak ptala holek, tak na dobré ceny oblečení člověk musí tzv. natrefit. Na co jsem se ale chtěla zeptat, našla jsem na you tube video o samochodícím autíčku, je to taková volovina pro děti i dospělé.Máte někdo doma? http://www.rajhracky.cz/magicke-auticka-riricar-c1_7385_1598

Ty jo, dobrý. To neznám. Na to vlastně není potřeba žádných pohonných hmot ani baterií, pohybuje se to mechanicky vlastní energií, že? Tak za ty peníze, to není špatné. Tohle mají jen na tom Ráj hračky?

Neregistrovaná/ý - Barbora

08.12.2016

Ahoj, my máme Free port daleko, ale i tak jsem tam byla jednou, ale ne pro hračky, šlo o oblečení, a nic jsem nedovezla. Co jsem se tak ptala holek, tak na dobré ceny oblečení člověk musí tzv. natrefit. Na co jsem se ale chtěla zeptat, našla jsem na you tube video o samochodícím autíčku, je to taková volovina pro děti i dospělé.Máte někdo doma? http://www.rajhracky.cz/magicke-auticka-riricar-c1_7385_1598

Neregistrovaná/ý - Ivet

06.12.2016

Neregistrovaná/ý - Leona | 27.11.2016
Koupila jsem spoustu dárků pro děti ve Freeportu, všem za sebe moc doporučuji!!!!!:) Já jsem z toho centra přímo nadšená!!:)

Ahojky co je to freeport, nějaký obchod?

Neregistrovaná/ý - Hvezda

30.11.2016

Nějaké máme, ale zatím moc ne. Asi k narozeninám koupím synovi má je po novém roku.

Neregistrovaná/ý - Jaruška

29.11.2016

Neregistrovaná/ý - Hvezda | 28.11.2016
Já tam nakupuji pro děti igráčky a hry jsem také kupovala. Mám s nimi dobré zkušenosti, hračky přišly v pořádku. Jen je nejlepší mezi ostatními kvůli těm igráčkům, kterých mají obrovský výběr.

A hry jste nekupovali? Že by jsi mi poradila některou co tam mají.

Neregistrovaná/ý - Hvezda

28.11.2016

Neregistrovaná/ý - Jaruška | 27.11.2016
Tak už se taky chystám pomalu na nákup Vánočních dárků a chtěla bych sehnat nějakou dobrou stolní hru, máte zkušenost s tímto obchodem http://www.efko.cz/vyrobky/kategorie/pro-deti/1#p=1

Já tam nakupuji pro děti igráčky a hry jsem také kupovala. Mám s nimi dobré zkušenosti, hračky přišly v pořádku. Jen je nejlepší mezi ostatními kvůli těm igráčkům, kterých mají obrovský výběr.

Neregistrovaná/ý - Jaruška

27.11.2016

Tak už se taky chystám pomalu na nákup Vánočních dárků a chtěla bych sehnat nějakou dobrou stolní hru, máte zkušenost s tímto obchodem http://www.efko.cz/vyrobky/kategorie/pro-deti/1#p=1

Neregistrovaná/ý - Leona

27.11.2016

Koupila jsem spoustu dárků pro děti ve Freeportu, všem za sebe moc doporučuji!!!!!:) Já jsem z toho centra přímo nadšená!!:)

Neregistrovaná/ý - Stela

26.11.2016

Všimla sem si že je tu řeč o výrobcích kigu.Chci se zeptat jestli máte někdo zkušenost s případnou výměnou, kdybych koupila a nesedělo mi to jestli se to dá ještě nějak vyměnit a není stím problém?

Neregistrovaná/ý - Miladka

23.11.2016

Neregistrovaná/ý - Alena | 21.11.2016
Nám to přišlo do dvou dnů

Tak to je krása,jestli je doba dodání do dvou dnů:)

Neregistrovaná/ý - Betula

22.11.2016

Mým milovaným dětičkám jsem teď nakupovala hračky na www.efko.cz, společenské hry jsem hlavně vybrala. Doma žádné nemáme, a tyto vypadají zábavně.

Neregistrovaná/ý - Alena

21.11.2016

Neregistrovaná/ý - Miladka | 17.11.2016
A jak dlouhéé bylo dodání?

Nám to přišlo do dvou dnů

Neregistrovaná/ý - Miladka

17.11.2016

Neregistrovaná/ý - Alena | 14.11.2016
Naše děti mají odtud batohy a čepice :)

A jak dlouhéé bylo dodání?

Neregistrovaná/ý - Alena

14.11.2016

Neregistrovaná/ý - Miladka | 09.11.2016
Dobrý den, jéé děkuji za typ to je fakt supr!!:) Co jste tu kupovala? Mě se líbí nejvíc ty overaly a čepky:)

Naše děti mají odtud batohy a čepice :)

Tipy pro hladkou pokožku

Telecí kostky s bramborem

Telecí kostky s bramborem

11 hlasů
1h a 10min 625 kJ 280 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Bílá ryba s oříšky

13 hlasů
40min 916kJ 350 Kč

Rychlý recept na dušenou rybu s lískovými oříšky.

Polévka s citronovou trávou

0 hlasů
1h a 20min 295kJ 200 Kč

Máte rádi syté polévky? Tento recept je na přípravu t...

Poradny

Má trvalý pobyt vliv na daňovou slevu na dítě?

Dobrý den,výše peněžité pomoci v mateřství (PPM neboli mateřské) činí 70% redukovaného denního vy... Více

Mám nárok na přídavky na děti za práci ve Skotsku?

Dobrý den, paní Glížová, z Vašeho dotazu bohužel nevyplývá, co konrkétně Vás zajímá. Pokud si chc... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Obrníte se proti neúspěchu a budete raději počítat s tím nejhorším. V koutku duše ale pořád doufáte, že by vaše sny a touhy mohly vyjít. Pokud tomu budete věřit i nadále a přistupovat ke svým snahám pozitivně a s nadhledem, žádná skeps...

Více