Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma dětičky

katuška7 30. 11. 2013

ahojky kam by jste mi tu všichni doporučovali vyrazit s naším prckem v Praze? Rádi bychom navštívili spoustu míst, jsme tu krátce a ještě to tu moc neznáme. Budeme rádi, za každou akci, za dětský koutek, nebo cokoliv jiného.

Neregistrovaná/ý - Leona

27. 11. 2016

Koupila jsem spoustu dárků pro děti ve Freeportu, všem za sebe moc doporučuji!!!!!:) Já jsem z toho centra přímo nadšená!!:)

Neregistrovaná/ý - Stela

26. 11. 2016

Všimla sem si že je tu řeč o výrobcích kigu.Chci se zeptat jestli máte někdo zkušenost s případnou výměnou, kdybych koupila a nesedělo mi to jestli se to dá ještě nějak vyměnit a není stím problém?

Neregistrovaná/ý - Miladka

23. 11. 2016

Neregistrovaná/ý - Alena | 21. 11. 2016
Nám to přišlo do dvou dnů

Tak to je krása,jestli je doba dodání do dvou dnů:)

Neregistrovaná/ý - Betula

22. 11. 2016

Mým milovaným dětičkám jsem teď nakupovala hračky na www.efko.cz, společenské hry jsem hlavně vybrala. Doma žádné nemáme, a tyto vypadají zábavně.

Neregistrovaná/ý - Alena

21. 11. 2016

Neregistrovaná/ý - Miladka | 17. 11. 2016
A jak dlouhéé bylo dodání?

Nám to přišlo do dvou dnů

17. 11. 2016

Neregistrovaná/ý - Alena | 14. 11. 2016
Naše děti mají odtud batohy a čepice :)

A jak dlouhéé bylo dodání?

Neregistrovaná/ý - Alena

14. 11. 2016

Neregistrovaná/ý - Miladka | 9. 11. 2016
Dobrý den, jéé děkuji za typ to je fakt supr!!:) Co jste tu kupovala? Mě se líbí nejvíc ty overaly a čepky:)

Naše děti mají odtud batohy a čepice :)

9. 11. 2016

Neregistrovaná/ý - Alena | 27. 10. 2016
Mohu dát tip na bezva dárek pro vaše dětičky https://www.kigu.cz/

Dobrý den, jéé děkuji za typ to je fakt supr!!:) Co jste tu kupovala? Mě se líbí nejvíc ty overaly a čepky:)

AlcaCe

30. 10. 2016

Neregistrovaná/ý - Kamča | 30. 10. 2016
Ahoj můj manžel je kuchař a taky jsme sháněli a docela dlouho. Nakonec jsme našli toto http://www.malypomocnik.cz/detske-nadobi-cervene-%5B201110348%5D#.WBY0VbTUw_N a malá z toho byla nadšená :)

Tak jestli je kuchař, tak to chápu. Jinak děkuji za radu, vypadá to moc hezky, nikde jsem sama nenašla nic lepšího :)

Neregistrovaná/ý - Kamča

30. 10. 2016

AlcaCe | 29. 10. 2016
Prosím prosím, dostala jsem za úkol koupit neteři nějakou sadu nádobí a něco spojeného s vařením. Všude je jenom plastové a chtěla bych něco, co se hned nezničí, neteř má 4 roky :) Děkuji

Ahoj můj manžel je kuchař a taky jsme sháněli a docela dlouho. Nakonec jsme našli toto http://www.malypomocnik.cz/detske-nadobi-cervene-%5B201110348%5D#.WBY0VbTUw_N a malá z toho byla nadšená :)

AlcaCe

29. 10. 2016

Prosím prosím, dostala jsem za úkol koupit neteři nějakou sadu nádobí a něco spojeného s vařením. Všude je jenom plastové a chtěla bych něco, co se hned nezničí, neteř má 4 roky :) Děkuji

Neregistrovaná/ý - Alena

27. 10. 2016

Mohu dát tip na bezva dárek pro vaše dětičky https://www.kigu.cz/

Neregistrovaná/ý - Jaruška

25. 10. 2016

V Praze je spousta soukromých školek a já nevím kterou vybrat.Nejraději bychom anglickou školku,aby dětem dala něco navíc, a tak jsem zatím vyhlídla tuto školku http://www.pruhonickalabut.cz/ máte nebo měli jste tu dítko?

Neregistrovaná/ý - Dudkovcová

25. 10. 2016

Neregistrovaná/ý - Alexis | 23. 10. 2016
I já můžu vřele doporučiti školku rotunda.Příjemný personál, supr cena a navíc výuka angličtiny s rodilým mluvčím,pro mě jednička mezi školkami)

Od kolika let berou děti do školky Rotunda prosímvás?

Neregistrovaná/ý - Alexis

23. 10. 2016

I já můžu vřele doporučiti školku rotunda.Příjemný personál, supr cena a navíc výuka angličtiny s rodilým mluvčím,pro mě jednička mezi školkami)

Neregistrovaná/ý - Moňa

26. 9. 2016

Neregistrovaná/ý - Alča | 12. 8. 2016
Mě se výuka angličtiny touto formou právě moc zamlouvá, tak nad školkou s manželem hodně uvažujeme, tak doufám že budou mít ještě nějaké volné místo :)

Holky tak jak jste s touto školkou spokojený?? Chtěla bych sem dát kluka ale stále ještě nejsem úplně stoprocentně rozhodnutá, i když si říkám že dlouho bych se rozhodovat asi neměla, aby pro nás potom bylo ve školce ještě nějaké místo :)

Neregistrovaná/ý - Alča

12. 8. 2016

Neregistrovaná/ý - Pája | 9. 8. 2016
Ahojda moje dítě bude chodit do Rotundy teď od září takže zatím zkušenost nemám ale bude se vyučovat anglický jazyk s rodilým mluvčím tak jsem moc zvědavá :)

Mě se výuka angličtiny touto formou právě moc zamlouvá, tak nad školkou s manželem hodně uvažujeme, tak doufám že budou mít ještě nějaké volné místo :)

Neregistrovaná/ý - Alča

12. 8. 2016

Neregistrovaná/ý - Pája | 9. 8. 2016
Ahojda moje dítě bude chodit do Rotundy teď od září takže zatím zkušenost nemám ale bude se vyučovat anglický jazyk s rodilým mluvčím tak jsem moc zvědavá :)

Neregistrovaná/ý - Pája

9. 8. 2016

Neregistrovaná/ý - Alča | 25. 7. 2016
Najde se tu Pražanda co má děcka ve školce Rotunda?

Neregistrovaná/ý - Alča

25. 7. 2016

Najde se tu Pražanda co má děcka ve školce Rotunda?

Svatba v zahraničí. Vyplatí se?

Pikantní banánová polévka

Pikantní banánová polévka

23 hlasů
35min 307 kJ 75 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Luštěniny se zelím

11 hlasů
1h a 10min 348kJ 75 Kč

Nebojte se neobvyklé kombinace zelí a luštěnin a ochut...

Grilované vepřové kotlety s borůvkovou omáčkou

12 hlasů
40min 535kJ 155 Kč

Borůvky lze použít nejen do koláčů a k přípravě dezert...

Poradny

Při péči o malé dítě za mě platí pojištění stát?

Dobrý den,během péče o dítě do čtyř lět věku za Vás sociální pojištění není přímo hrazeno, ale do... Více

V říjnu mi končí RD, můžu už teď podat výpověď?

Dobrý den,rodičovská dovolená je poskytována nejdéle do tří let věku dítěte. Pokud se po jejím sk... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více