Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma dětičky

katuška7 30. 11. 2013

ahojky kam by jste mi tu všichni doporučovali vyrazit s naším prckem v Praze? Rádi bychom navštívili spoustu míst, jsme tu krátce a ještě to tu moc neznáme. Budeme rádi, za každou akci, za dětský koutek, nebo cokoliv jiného.

Neregistrovaná/ý - Zuzik

26. 6. 2016

Neregistrovaná/ý - Mišul | 18. 6. 2016
Holky znáte nábytek Jonas? Já na něj náhodou narazila na www.designoutlet.cz a moc se mi na oobrázku líbí.

Já jsem o něm slyšela od kamarádky. Ráda tam prý nakupuje, ale já jsem zatím nekupovala, ale chystám se na to :)

Neregistrovaná/ý - Eva

26. 6. 2016

Maminky vy co jste z Prahy? Nemáte kontakt na nějakou šikovou splehlivou slečnu na hlídání?

Neregistrovaná/ý - Chantal

25. 6. 2016

Holky nechce se mi to všechno číst, tak se rovnou ptám. Znáte někdo www.jungle-gym.cz?

Neregistrovaná/ý - Terezka

23. 6. 2016

Dobrý den někdo zkušenost s touto školkou http://www.skolkarotunda.cz/ nevíte jestli se ta angličtina bude vyučovat už od září ?? Nemůžu to tam nikde najít na stránkách :(

Neregistrovaná/ý - Mišul

18. 6. 2016

Holky znáte nábytek Jonas? Já na něj náhodou narazila na www.designoutlet.cz a moc se mi na oobrázku líbí.

Neregistrovaná/ý - Mišul

18. 6. 2016

Neregistrovaná/ý - Mišul

18. 6. 2016

Neregistrovaná/ý - Aleš

1. 6. 2016

Neregistrovaná/ý - Lenka | 1. 6. 2016
My máme štěstí že máme kamenou prodejnu zrovna u nás v Nuslích. Přiští týden v pondělí se tam jede schválně podívat.

taky přemyšlím že se zastavím ny jejich prodejnu, nevíte jak sjou na tom s cyklistickým příslušenstvím?

Neregistrovaná/ý - Lenka

1. 6. 2016

Neregistrovaná/ý - Dan | 1. 5. 2016
Koukni tady na ty stránky, já sem tady kupovala, když se stavíš na kamenou prodejnu je tam příjemný personál www.cyklospeciality.cz

My máme štěstí že máme kamenou prodejnu zrovna u nás v Nuslích. Přiští týden v pondělí se tam jede schválně podívat.

Neregistrovaná/ý - Švecová

27. 5. 2016

Pražandy, jaké jsou vaše zkušenosti se školkami? Chodí některé z vašich dětí do školky Rotunda? Jak jste spokojené?

Neregistrovaná/ý - Andrea

27. 5. 2016

Chtěla bych přidat tip na dárek pro holčičku, potažmo ženu nebo maminku. Kupuji velmi ráda vždy něco ze stránky www.tomelis.cz, kde se dá vybrat z bižuterie od hodinek přes prstýnky a náušnice skoro všechno. Moc pěkné věci se všem pak líbí.

Neregistrovaná/ý - Daniela

27. 5. 2016

Neregistrovaná/ý - Fajkošová | 23. 5. 2016
Řekla bych že to dost záleží na té školce, ale ve státní je jak píšou holky nějaký výběrový řízení. U soukromé to asi bude tak, kdo dřív přijde ten dřív mele. Já mám např. zkušenost s mš dráček, bylo místo, podala se přihláška a bylo to :)

Jak jste se školkou dráček spokojená?

Neregistrovaná/ý - Renata

24. 5. 2016

Neregistrovaná/ý - Lara | 12. 5. 2016
Maminky co chystátě děti na letní tábor, přibalujete jim se bou i nějaké vitamíny na imunitu?

Ahoj já přibaluju dětský sirup na podporu imunity, mám ho ozkoušený a skvěle se mi osvědčil.

Neregistrovaná/ý - Fajkošová

23. 5. 2016

Neregistrovaná/ý - Morisová | 18. 5. 2016
Holky jak probíhá zápis do soukromé školky, je to podobné jako do státní a nebo je to tam trošku jinak?

Řekla bych že to dost záleží na té školce, ale ve státní je jak píšou holky nějaký výběrový řízení. U soukromé to asi bude tak, kdo dřív přijde ten dřív mele. Já mám např. zkušenost s mš dráček, bylo místo, podala se přihláška a bylo to :)

Neregistrovaná/ý - Marie

22. 5. 2016

Neregistrovaná/ý - Iveta | 19. 5. 2016
Ahojky, je to stejné u zápisu, ale u sokromé školy jsou přijaty děti i bez přijímaček, pokud mají dobrý prospěch. Zato je potřeba platit poměrně drahé školné. My jsme do toho šli, ale museli jsme si na to půjčit. Naštěstí u Maxihypa nebyli tak drazí, tak nás to tak nezatížilo. Budeme mít za sebou první rok na soukromé škole a úroveň je super!

Podáte si přihlášku a pokud je volno v soukromé máte jistotu místa, ve státní ne:) Já jsem z Prahy kde je skoro nemožné sehnat soukromou za rozumnou cenu, ale i přesto jsme našli a můj syn navštěvuje školku Rotunda,takže jestli jste z Prahy tak jen doporučuju. Navíc tu pořádají s děckama docela dost akcí:)

Neregistrovaná/ý - Iveta

19. 5. 2016

Neregistrovaná/ý - Morisová | 18. 5. 2016
Holky jak probíhá zápis do soukromé školky, je to podobné jako do státní a nebo je to tam trošku jinak?

Ahojky, je to stejné u zápisu, ale u sokromé školy jsou přijaty děti i bez přijímaček, pokud mají dobrý prospěch. Zato je potřeba platit poměrně drahé školné. My jsme do toho šli, ale museli jsme si na to půjčit. Naštěstí u Maxihypa nebyli tak drazí, tak nás to tak nezatížilo. Budeme mít za sebou první rok na soukromé škole a úroveň je super!

Neregistrovaná/ý - Morisová

18. 5. 2016

Neregistrovaná/ý - Elka

15. 5. 2016

Holky, hledam dobrou skolku v okoli Ostavy, kdo mi v tomhle poradi?

Neregistrovaná/ý - Lara

12. 5. 2016

Maminky co chystátě děti na letní tábor, přibalujete jim se bou i nějaké vitamíny na imunitu?

Neregistrovaná/ý - Denisa

1. 5. 2016

Neregistrovaná/ý - Radka | 30. 4. 2016
Já jsem nakupovala na internetu, líbil se mi a nechtělo se mi chodit po obchodech. Nadchnula jsem se z pohodlí domova :D

A kde jsi ho nakupovala? Těch shopů je plno a jaksi je to na jedno brdo...

Únava či mokrá plínka. Nejen proto miminka nespí

Japonská polévka s ředkvičkami

Japonská polévka s ředkvičkami

1 hlas
35min 218 kJ 99 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Salát s avokádem

8 hlasů
15min 547kJ 55 Kč

Jednoduchý salát z rajčat a avokáda.

Pečená krůtí rolka

4 hlasy
2h a 5min 744kJ 145 Kč

Krůtí maso plněné kuřecím masem a anglickou slaninou.

Poradny

Dostanu PPM, když skončím v práci ve zkušební době?

Dobrý den,do potřebné doby nemocenského pojištění (270 kalendářních dní během posledních dvou let... Více

Je možné zaslat dotaz e-mailem?

Dobrý den, Katko,omlouvám se, ale svoji e-mailovou adresu zveřejňovat nebudu. Dotaz můžete vložit... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více