Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma dětičky

katuška7 30. 11. 2013

ahojky kam by jste mi tu všichni doporučovali vyrazit s naším prckem v Praze? Rádi bychom navštívili spoustu míst, jsme tu krátce a ještě to tu moc neznáme. Budeme rádi, za každou akci, za dětský koutek, nebo cokoliv jiného.

Neregistrovaná/ý - Švecová

27. 5. 2016

Pražandy, jaké jsou vaše zkušenosti se školkami? Chodí některé z vašich dětí do školky Rotunda? Jak jste spokojené?

Neregistrovaná/ý - Andrea

27. 5. 2016

Chtěla bych přidat tip na dárek pro holčičku, potažmo ženu nebo maminku. Kupuji velmi ráda vždy něco ze stránky www.tomelis.cz, kde se dá vybrat z bižuterie od hodinek přes prstýnky a náušnice skoro všechno. Moc pěkné věci se všem pak líbí.

Neregistrovaná/ý - Daniela

27. 5. 2016

Neregistrovaná/ý - Fajkošová | 23. 5. 2016
Řekla bych že to dost záleží na té školce, ale ve státní je jak píšou holky nějaký výběrový řízení. U soukromé to asi bude tak, kdo dřív přijde ten dřív mele. Já mám např. zkušenost s mš dráček, bylo místo, podala se přihláška a bylo to :)

Jak jste se školkou dráček spokojená?

Neregistrovaná/ý - Renata

24. 5. 2016

Neregistrovaná/ý - Lara | 12. 5. 2016
Maminky co chystátě děti na letní tábor, přibalujete jim se bou i nějaké vitamíny na imunitu?

Ahoj já přibaluju dětský sirup na podporu imunity, mám ho ozkoušený a skvěle se mi osvědčil.

Neregistrovaná/ý - Fajkošová

23. 5. 2016

Neregistrovaná/ý - Morisová | 18. 5. 2016
Holky jak probíhá zápis do soukromé školky, je to podobné jako do státní a nebo je to tam trošku jinak?

Řekla bych že to dost záleží na té školce, ale ve státní je jak píšou holky nějaký výběrový řízení. U soukromé to asi bude tak, kdo dřív přijde ten dřív mele. Já mám např. zkušenost s mš dráček, bylo místo, podala se přihláška a bylo to :)

Neregistrovaná/ý - Marie

22. 5. 2016

Neregistrovaná/ý - Iveta | 19. 5. 2016
Ahojky, je to stejné u zápisu, ale u sokromé školy jsou přijaty děti i bez přijímaček, pokud mají dobrý prospěch. Zato je potřeba platit poměrně drahé školné. My jsme do toho šli, ale museli jsme si na to půjčit. Naštěstí u Maxihypa nebyli tak drazí, tak nás to tak nezatížilo. Budeme mít za sebou první rok na soukromé škole a úroveň je super!

Podáte si přihlášku a pokud je volno v soukromé máte jistotu místa, ve státní ne:) Já jsem z Prahy kde je skoro nemožné sehnat soukromou za rozumnou cenu, ale i přesto jsme našli a můj syn navštěvuje školku Rotunda,takže jestli jste z Prahy tak jen doporučuju. Navíc tu pořádají s děckama docela dost akcí:)

Neregistrovaná/ý - Iveta

19. 5. 2016

Neregistrovaná/ý - Morisová | 18. 5. 2016
Holky jak probíhá zápis do soukromé školky, je to podobné jako do státní a nebo je to tam trošku jinak?

Ahojky, je to stejné u zápisu, ale u sokromé školy jsou přijaty děti i bez přijímaček, pokud mají dobrý prospěch. Zato je potřeba platit poměrně drahé školné. My jsme do toho šli, ale museli jsme si na to půjčit. Naštěstí u Maxihypa nebyli tak drazí, tak nás to tak nezatížilo. Budeme mít za sebou první rok na soukromé škole a úroveň je super!

Neregistrovaná/ý - Morisová

18. 5. 2016

Neregistrovaná/ý - Elka

15. 5. 2016

Holky, hledam dobrou skolku v okoli Ostavy, kdo mi v tomhle poradi?

Neregistrovaná/ý - Lara

12. 5. 2016

Maminky co chystátě děti na letní tábor, přibalujete jim se bou i nějaké vitamíny na imunitu?

Neregistrovaná/ý - Denisa

1. 5. 2016

Neregistrovaná/ý - Radka | 30. 4. 2016
Já jsem nakupovala na internetu, líbil se mi a nechtělo se mi chodit po obchodech. Nadchnula jsem se z pohodlí domova :D

A kde jsi ho nakupovala? Těch shopů je plno a jaksi je to na jedno brdo...

Neregistrovaná/ý - Dan

1. 5. 2016

Neregistrovaná/ý - Ingrid | 1. 5. 2016
Maminky, podle čeho a jak ste vybírali kolo pro Vaše ratolesti?

Koukni tady na ty stránky, já sem tady kupovala, když se stavíš na kamenou prodejnu je tam příjemný personál www.cyklospeciality.cz

Neregistrovaná/ý - Ingrid

1. 5. 2016

Maminky, podle čeho a jak ste vybírali kolo pro Vaše ratolesti?

Neregistrovaná/ý - Radka

30. 4. 2016

Neregistrovaná/ý - Denisa | 28. 4. 2016
Holky kde jste nakupovaly nábytek dětem do pokojíku?

Já jsem nakupovala na internetu, líbil se mi a nechtělo se mi chodit po obchodech. Nadchnula jsem se z pohodlí domova :D

Neregistrovaná/ý - Denisa

28. 4. 2016

Holky kde jste nakupovaly nábytek dětem do pokojíku?

Neregistrovaná/ý - Magda

25. 4. 2016

Ahojky. zdravim vsechny maminky. Ty co jste z Prahy mate jakoukoliv zkusenost s touto soukromou skolkou http://www.skolkarotunda.cz/ ze stranek se mi zda dobra, i cena je super

Neregistrovaná/ý - Ráďa

25. 4. 2016

Neregistrovaná/ý - Jana | 21. 4. 2016
Tam je k osobní návštěvě nutné se objednat http://www.lusito.cz/kontakt

Já jsem byla na veletrhu kde měli z lusito výrobky, to byla skvělá podívaná. Koupili sme si od nich pár doplňků do domu a světlo do ložnice. Když k nám někdo přijede tak to každej obdivuje :)

Neregistrovaná/ý - Jana

21. 4. 2016

Neregistrovaná/ý - Maruš | 18. 4. 2016
Má ten obchod lusito nějaký stránky a nebo prodejnu někde?

Tam je k osobní návštěvě nutné se objednat http://www.lusito.cz/kontakt

Neregistrovaná/ý - Maruš

18. 4. 2016

Neregistrovaná/ý - Nela | 17. 4. 2016
Psal tu nekdo o anglicke skolce, zajimalo by me vice

Má ten obchod lusito nějaký stránky a nebo prodejnu někde?

Neregistrovaná/ý - Nela

17. 4. 2016

Psal tu nekdo o anglicke skolce, zajimalo by me vice

Svatba v zahraničí. Vyplatí se?

Placičky s řapíkatým celerem

Placičky s řapíkatým celerem

12 hlasů
50min 478 kJ 55 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Pstruh s ostrou hořčicí

7 hlasů
2h a 0min 309kJ 185 Kč

Pikantní pstruh na listu kapusty.

Okurková polévka

2 hlasy
1h a 5min 128kJ 99 Kč

Okurky máme nejraději v salátu. Udělejte změnu a připravt...

Poradny

Při péči o malé dítě za mě platí pojištění stát?

Dobrý den,během péče o dítě do čtyř lět věku za Vás sociální pojištění není přímo hrazeno, ale do... Více

V říjnu mi končí RD, můžu už teď podat výpověď?

Dobrý den,rodičovská dovolená je poskytována nejdéle do tří let věku dítěte. Pokud se po jejím sk... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více