Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma dětičky

katuška7 30. 11. 2013

ahojky kam by jste mi tu všichni doporučovali vyrazit s naším prckem v Praze? Rádi bychom navštívili spoustu míst, jsme tu krátce a ještě to tu moc neznáme. Budeme rádi, za každou akci, za dětský koutek, nebo cokoliv jiného.

Neregistrovaná/ý - Alžběta

23. 7. 2019

Neregistrovaná/ý - Řeháková | 18. 7. 2019
Kde jste ten výnos objednávala?

Výnos s pracovníkem přepravní společnosti. Když mi volal tak sme se dohodli na výnosu.. cenu mi řekl taky on

Neregistrovaná/ý - Jaruška

20. 7. 2019

Neregistrovaná/ý - Maruška | 4. 7. 2019
Výsledky jsem měla do týdne, takže to bylo opravdu rychle

No a jak to probíhalo??

Neregistrovaná/ý - Jolana

18. 7. 2019

Neregistrovaná/ý - Věrka | 15. 7. 2019
To je ta soukromá dráček opravdu otevřená takhle dlouho??? To jsem překvapená a moc by mi to vyhovovalo skrze moji práci, berou ještě děti od září nevíte?

Zkuste to, je to soukromá školka takže nabírají dokud jsou volná místa. Za mě je školka bezvadná takže bych to minimálně zkusila já sem moc spokojená

Neregistrovaná/ý - Řeháková

18. 7. 2019

Neregistrovaná/ý - Alžběta | 13. 7. 2019
Zdravim, brala jsem si v eshopu dětské postele. Přišly do tří týdnů, pán mi je vynesl až do patra.. manžel smontoval a jsou bezvadný ...takže za mě můžu doporučit

Kde jste ten výnos objednávala?

Neregistrovaná/ý - Věrka

15. 7. 2019

Neregistrovaná/ý - Jolana | 1. 7. 2019
Tak dle mých zkušeností rozhodně přístupem k dětem. Přijde mi to v této školce takové vřelejší všechno a je vidět že se dětem tady hodně věnují. V provozu je školka od 7 ráno až do 6 do večera

To je ta soukromá dráček opravdu otevřená takhle dlouho??? To jsem překvapená a moc by mi to vyhovovalo skrze moji práci, berou ještě děti od září nevíte?

Neregistrovaná/ý - Alžběta

13. 7. 2019

Neregistrovaná/ý - Řeháková | 4. 7. 2019
Dívala sem se že ve Scontu mají teď pěkné slevy na dětský nábytek, máte zkušenost s objednáváním přes eshop? https://www.sconto.cz/

Zdravim, brala jsem si v eshopu dětské postele. Přišly do tří týdnů, pán mi je vynesl až do patra.. manžel smontoval a jsou bezvadný ...takže za mě můžu doporučit

Neregistrovaná/ý - Maruška

4. 7. 2019

Neregistrovaná/ý - Jaruška | 27. 6. 2019
Aha a za jak dlouho jste věděla nějaké výsledky?

Výsledky jsem měla do týdne, takže to bylo opravdu rychle

Neregistrovaná/ý - Řeháková

4. 7. 2019

Dívala sem se že ve Scontu mají teď pěkné slevy na dětský nábytek, máte zkušenost s objednáváním přes eshop? https://www.sconto.cz/

Neregistrovaná/ý - Zdena

3. 7. 2019

A ten herbalon koupím v lékárně?

Neregistrovaná/ý - Marie

3. 7. 2019

Neregistrovaná/ý - Veberová | 29. 6. 2019
Ahoj já už tak půl roku objednávám Bioaroma kosmetiku. Čtu i ten jejich magazín, najdu v něm vždycky spoustu užitečných rad

Dobrý den, mají i něco přírodního na opalování? Ráda bych zkusila...

Neregistrovaná/ý - Klára

1. 7. 2019

Neregistrovaná/ý - Simona | 30. 6. 2019
Zdravím chci se zeptat koupete své ratolesti jen ve vodě nebo máte i nějaké speciální přísady do vody (oleje,koupele). Dcera má trošku sušší pokožku, tak přemýšlím co by pro ni bylo vhodné

Já to střídám, buď malou koupu jen v vodě a nebo přidávám herbalon s měsíčkem lékařským, má po něm vždycky jemnou a hladkou pokožku i já ho používám.

1. 7. 2019

Neregistrovaná/ý - Hanka | 28. 6. 2019
Zdravím, od kdy do kdy je možnost nechat v tom Dráčku v Brně dítě? A jak se ta soukromá školka liší od státní školky?

Tak dle mých zkušeností rozhodně přístupem k dětem. Přijde mi to v této školce takové vřelejší všechno a je vidět že se dětem tady hodně věnují. V provozu je školka od 7 ráno až do 6 do večera

Neregistrovaná/ý - Simona

30. 6. 2019

Zdravím chci se zeptat koupete své ratolesti jen ve vodě nebo máte i nějaké speciální přísady do vody (oleje,koupele). Dcera má trošku sušší pokožku, tak přemýšlím co by pro ni bylo vhodné

Neregistrovaná/ý - Veberová

29. 6. 2019

Neregistrovaná/ý - Marina | 26. 6. 2019
Kosmetiku Bio aroma mám doma taky a jinou už pár měsíců nekupuji. Taky oceňuji že je opravdu přírodní

Ahoj já už tak půl roku objednávám Bioaroma kosmetiku. Čtu i ten jejich magazín, najdu v něm vždycky spoustu užitečných rad

Neregistrovaná/ý - Hanka

28. 6. 2019

Neregistrovaná/ý - Jolana | 24. 6. 2019
V Brně jsem dávala svoji Natálku do Dráčku od dvou a půl let. Vždycky tu byla moc spokojená a o školce mluví doteď i když tam už nechodí

Zdravím, od kdy do kdy je možnost nechat v tom Dráčku v Brně dítě? A jak se ta soukromá školka liší od státní školky?

Neregistrovaná/ý - Jaruška

27. 6. 2019

Neregistrovaná/ý - Maruška | 20. 6. 2019
Nechala sem dělat v tady tom centru ten test otcovství (Rozšířená analýza) https://www.dnacenter.shop/test-otcovstvi

Aha a za jak dlouho jste věděla nějaké výsledky?

Neregistrovaná/ý - Tereza

27. 6. 2019

Neregistrovaná/ý - Ilona | 27. 6. 2019
Kam pro nábytek do dětského pokoje?

My jsme nechali udělat dceři do pokoje vestavěné skříně. Má tam uložených hodně věcí a zcelilo to prostor.

Neregistrovaná/ý - Ilona

27. 6. 2019

Kam pro nábytek do dětského pokoje?

Neregistrovaná/ý - Marina

26. 6. 2019

Neregistrovaná/ý - Houdková | 22. 6. 2019
Dobrý den, ano tato kosmetika obsahuje 100% přírodních látek. Nejsou v ní žádné chemické látky

Kosmetiku Bio aroma mám doma taky a jinou už pár měsíců nekupuji. Taky oceňuji že je opravdu přírodní

24. 6. 2019

Neregistrovaná/ý - Mariana | 16. 6. 2019
Mají to tam tak že dokud jsou volná místa tak vás vezmou. Berou od dvou let už děti tak to zkuste

V Brně jsem dávala svoji Natálku do Dráčku od dvou a půl let. Vždycky tu byla moc spokojená a o školce mluví doteď i když tam už nechodí

Únava či mokrá plínka. Nejen proto miminka nespí

Jablečné zelí

Jablečné zelí

6 hlasů
30min 303 kJ 65 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Rizoto se španátem a houbami

12 hlasů
45min 454kJ 95 Kč

Jednoduché rizoto se špenátem a houbami.

Salát z čekanky

9 hlasů
20min 712kJ 90 Kč

Jednoduchý a zdravý salát.

Poradny

Dostanu PPM, když skončím v práci ve zkušební době?

Dobrý den,do potřebné doby nemocenského pojištění (270 kalendářních dní během posledních dvou let... Více

Je možné zaslat dotaz e-mailem?

Dobrý den, Katko,omlouvám se, ale svoji e-mailovou adresu zveřejňovat nebudu. Dotaz můžete vložit... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více