Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Můj svatební den

Redaktorka.Petra 02. 05. 2011

Sledovali jste svatbu prince Williama a Kate Middleton? Líbila se vám? A jaká byla vaše svatba? Nebo teprve plánujete? Přidejte i své fotky :)

Neregistrovaná/ý - Káťa

včera 23:16

Neregistrovaná/ý - Anežka | 17.05.2019
To jste zhubla dost, to by mi úplně stačilo.. který program jste tady podstoupila?

Mám za sebou ten komplexní program odborné terapie a péče

Neregistrovaná/ý - Anežka

17.05.2019

Neregistrovaná/ý - Káťa | 13.05.2019
Rok je dlouhá doba, ve Světě zdraví jsem hubla půl roku a podařilo se mi shodit 10kg...

To jste zhubla dost, to by mi úplně stačilo.. který program jste tady podstoupila?

Neregistrovaná/ý - Káťa

13.05.2019

Rok je dlouhá doba, ve Světě zdraví jsem hubla půl roku a podařilo se mi shodit 10kg...

03.05.2019

https://www.svet-zdravi.cz/

03.05.2019

Budu se za rok vdávat a moc ráda bych do té doby dala dolů pár kilo... Zkoušeli ste to někdo s poradcem odtud?

Neregistrovaná/ý - Cecílie

02.05.2019

Neregistrovaná/ý - Dagmar | 29.04.2019
Není to poznat vůbec, posílají zásilky bez názvu obchodu. Mají to diskrétně zabalené vždycky

Taky objednávám erotické pomůcky přes e-kondomy a vždycky jsem s balením zásilky moc spokojená. Chodí to zabalené v neprůhledném obalu takže za mě supr

Neregistrovaná/ý - Dagmar

29.04.2019

Neregistrovaná/ý - Tykyna | 20.04.2019
Když objednáváte přes e-kondomy... je na balíku poznat odkud zásilka jde? Přecijen z názvu je jasné že jde o eshop s erotickými věcičkami....

Není to poznat vůbec, posílají zásilky bez názvu obchodu. Mají to diskrétně zabalené vždycky

Neregistrovaná/ý - Tykyna

20.04.2019

Neregistrovaná/ý - Dagmar | 16.04.2019
Můžu jenom souhlasit. V e-kondomy jsou nádherné věcičky a nejen oblečení.... a dle mého mají i příjemné ceny, objednávám tady moc ráda

Když objednáváte přes e-kondomy... je na balíku poznat odkud zásilka jde? Přecijen z názvu je jasné že jde o eshop s erotickými věcičkami....

Neregistrovaná/ý - Dagmar

16.04.2019

Neregistrovaná/ý - Jarka | 10.04.2019
Dobrý den, podle mě vypadá moc pěkně ,) Také si tu kupuji erotické prádlo, mají moc pěkné kousky

Můžu jenom souhlasit. V e-kondomy jsou nádherné věcičky a nejen oblečení.... a dle mého mají i příjemné ceny, objednávám tady moc ráda

Neregistrovaná/ý - Jarka

10.04.2019

Neregistrovaná/ý - Veronika | 29.03.2019
Chtěla bych si na svatební noc pořídit nějakou pěknou svůdnou košilku... Co říkáte na tuhle, myslíte že dobré? https://e-kondomy.cz/eroticke-obleceni/kosilky/avanua-jasmine-damska-souprava-bila

Dobrý den, podle mě vypadá moc pěkně ,) Také si tu kupuji erotické prádlo, mají moc pěkné kousky

Neregistrovaná/ý - Vonšáková

30.03.2019

Neregistrovaná/ý - Fílková | 28.03.2019
Dobrý den. Nene za konzultaci sem neplatila nic ta je tam bezplatná, platí se až za zákrok

Ahoj, taky sem byla na klinice Aesthevita v Praze. Dělali mi tam plastiku očních víček. Za konzultaci jsem také nic neplatila, jinak s plastikem který mi plastiku tady dělal, sem moc spokojená

Neregistrovaná/ý - Veronika

29.03.2019

Chtěla bych si na svatební noc pořídit nějakou pěknou svůdnou košilku... Co říkáte na tuhle, myslíte že dobré? https://e-kondomy.cz/eroticke-obleceni/kosilky/avanua-jasmine-damska-souprava-bila

Neregistrovaná/ý - Fílková

28.03.2019

Neregistrovaná/ý - Vilma | 26.03.2019
Za tu konzultaci ste něco platila?

Dobrý den. Nene za konzultaci sem neplatila nic ta je tam bezplatná, platí se až za zákrok

Neregistrovaná/ý - Vilma

26.03.2019

Neregistrovaná/ý - Fílková | 23.03.2019
Mě osobně pan doktor Pilka. Mluvila sem sniím už na konzultaci

Za tu konzultaci ste něco platila?

23.03.2019

Neregistrovaná/ý - Vilma | 19.03.2019
Děkuji za vaši zkušenost a který plastik vám obě plastiky dělal?

Mě osobně pan doktor Pilka. Mluvila sem sniím už na konzultaci

Neregistrovaná/ý - Vilma

19.03.2019

Neregistrovaná/ý - Fílková | 16.03.2019
Můžu doporučit tuto kliniku https://www.aesthevita.cz/ Podstoupila jsem tu dvě plastiky. Obě na výbornou, a jednali semnou na klinice jako v bavlnce

Děkuji za vaši zkušenost a který plastik vám obě plastiky dělal?

16.03.2019

Neregistrovaná/ý - Vilma | 11.03.2019
Já bych si ráda přes svojí svatbou nechala odsát nějaký ten tuk... máte za sebou liposukci na nějaké dobré klinice v Praze případně někde v okolí Prahy?

Můžu doporučit tuto kliniku https://www.aesthevita.cz/ Podstoupila jsem tu dvě plastiky. Obě na výbornou, a jednali semnou na klinice jako v bavlnce

Neregistrovaná/ý - Vilma

11.03.2019

Já bych si ráda přes svojí svatbou nechala odsát nějaký ten tuk... máte za sebou liposukci na nějaké dobré klinice v Praze případně někde v okolí Prahy?

Neregistrovaná/ý - Michala

06.03.2019

Neregistrovaná/ý - Katka | 05.03.2019
Kolik taková pumpička stojí?

Byla jsem ji objednávat před operací v lékárně, kde jsem za ni zaplatila 4 tisíce korun. Pak už pumpička přišla přímo do nemocncice.

Neregistrovaná/ý - Katka

05.03.2019

Neregistrovaná/ý - Michala | 03.03.2019
Já jsem byla na císařském řezu, místo prášků od bolesti jsem si zaplatila pumpičku, která mi přes katetr vedla analgetikum přímo do rány, takže jsem necítila žádnou bolest.

Kolik taková pumpička stojí?

REDAKČNÍ TESTOVÁNÍ: Odlíčení jako nutné zlo? Už ne!

Pečené brambory s chřestem

Pečené brambory s chřestem

3 hlasy
55min 686 kJ 120 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Medové těstoviny s čerstvými rajčátky

7 hlasů
35min 448kJ 90 Kč

Milovníci těstovin si určitě na tomto italském receptu...

Dušené filé z tresky

9 hlasů
30min 281kJ 220 Kč

Kousky filé v kokosovém mléce.

Poradny

Důchod mi nestačí ani na nájem, dostanu sociální dávky?

Dobrý den,na příspěvek na bydlení máte nárok tehdy, jste-li vlastníkem či nájemcem bytu/domu, ve ... Více

Jak řešit stěhování při evidenci na úřadě práce?

Dobrý den,měla byste spadat pod úřad práce v místě svého trvalého bydliště. Je tedy otázka, zda j... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Pro jistou osobu budete tento týden naprosto neodolatelní. Připravte se proto na flirtovné pohledy a pokusy o svádění. Než však podlehnete, pečlivě zvážíte veškerá pro a proti. Rozhodně nemáte chuť se do ničeho vrhat po hlavě. Ani když jde o city.

Více