Svatba

Svatba. Nejkrásnější den v životě. Šaty, prstýnky, účes, líčení, nehty, kde udělat obřad, jaké vybrat jídlo na hostinu. Jak připravit nezapomenutelný den všem.

Můj svatební den82 příspěvků

Sledovali jste svatbu prince Williama a Kate Middleton? Líbila se vám? A jaká byla vaše svatba? Nebo...

Nina 20.11.2021
Taky vybíráme svatební oznámení tak budu ráda za sdílení zkušeností

Můj svatební den71 příspěvků

Úžasnou svatební kolekci luxusního spodního prádla najdete na www.twinlingerie.cz. V tento jedinečn...

Nina 20.11.2021
A jakou knihu hostů jste měli? Chtěla bych něco originálního, co by bylo hezké si i někde doma po sv...

Kde v Brně udělat svatební hostinu?40 příspěvků

Zdravím. Chtěla bych se zeptat, jestli má někdo zkušenosti s nějakým dobrým hotelem v brně, kde by s...

Valentýna 26.09.2020
Taky uvažujeme o svatbě v nějakém takovém prostředí. Líbí se mě, že se dá celý areál pronajmout od p...

prstýnky78 příspěvků

Můj velký den se kvapem blíží a mimo jiné ještě nemám vybrané prstýnky, pořád se rozhoduju a pátrám ...

Mariana 21.04.2021
Pokud chcete snubní prstýnek levnější, tak třeba z chirurgické oceli..jsou krásné a pro tělo jsou zc...

svatební líčení BRNO24 příspěvků

Dobrý den, ráda bych se zeptala, zda neznáte nějakou dobrou vizážistku, která by mě nalíčila až nas...

Laugher 08.02.2017
Kosmetika "MK Brno"

Program na svatbu21 příspěvků

Čaute lidi mohli byste mi prosím poradit, nějaký program na svatební hostinu? Jdeme na svatbu, manže...

anastaziaa 28.02.2022
Kdo vybírá tak sdílím tip, kde nám udělali překrásný program, menu a cedulky na dřevo - svatbomilka....

Jaký vybrat šperk k šatům??19 příspěvků

Už mám vybrané šatečky ale pořád nevím jaký k nim zvolit šperk tak mi pomozte*1* http://satyprotebe....

miška4 22.04.2021
Není za co, ráda jsem poradila :-)

Catering na svatbu Brno39 příspěvků

Ahoj všem a zároveň prosím o radu.Plánujeme s přítelem svatbu a sháníme dobrou cateringovou firmu, k...

miška4 28.02.2022
Kdo řeší už má catering vybavený a řeší menu tak krásně nám ho udělala Svatbomilka. Mohli jsme si vy...

Jednim slovem: KRASA1 příspěvek

Holky, tohle jste ještě neviděli. Mrknete tady : www.svadobnelogo.sk . Rozhodne premyslim nad koupi.

Laugher 08.02.2017
Pěkné

Svatební šaty39 příspěvků

Jaké jste která měl na sobě? Nějak se prvotně nedokážu rozhodnout, jaký typ, než vůbec půjdu do saló...

Kamča 21.12.2021
Skvělý, moc děkuju za odpověď, fakt se mi to líbí

Svatební cesta14 příspěvků

Ahoj vybárame svatební cestu na srpen. Kam by jste mi doporučili letět? Kde je to tak romanticky a s...

Anička 09.11.2019
Dobrý den také bych si ráda pořídila kvalitní batoh, jakou ujste tu koupila?

Svatební cesta37 příspěvků

Ahoj vybárame svatební cestu na srpen. Kam by jste mi doporučili letět? Kde je to tak romanticky a s...

Lucka 22.10.2018
ahojky, hele ja muzu doporucit cestovni kancelar yachtwedding jsem hodne spokojena jak maji vyresne ...
Mnada 25.04.2021
Tak to je fajn, žes vybrala, myslím, že budete spokojení, mají to fakt krásně udělaný :)

Tantrická masáž jako svatební dar29 příspěvků

Ahoj holky, minulý týden jsem se vdávala a jako svatební dar od naší party jsme dostali s mužem páro...

Nela 21.12.2021
To se mi moc líbí, díky :-)

Fotograf na svatbu27 příspěvků

Ahoj, jaké máte zkušnosti s fotografem na svatbu? Myslíte si, že je lepší profesionál než někdo znám...

Mnada 28.02.2022
My měli známého fotografa, ale profesionála a nechali jsme si potom udělat z jedné fotky fotoobraz :...

Romantické místo na svatbu10 příspěvků

Ahoj holky podělte se o zkušenosti :) hledáme nějaké krásné a romantické místo na svatbu. Počet host...

Kateřina 27.11.2017
Přemýšlel jste někdo, kdo Vám bude dělat catering? My jsme měli svatbu na louce a s párty stanem a o...

svatební dar19 příspěvků

Zdravím kamarád se v květnu žení a já mu jdu za svědka, což mě samozřejmě moc potěšilo, ale vůbec ne...

lenik 01.12.2021
Ty dřevěný věci se mi taky moc líbí :)

Svatební oznámení16 příspěvků

Ahooj, poradily by jste mi s tím, kde nechat udělat svatební oznámení ? Na internetu je toho plno, a...

Mnada 28.02.2022
Taky máme od Svatbomilky :)

Podpisy na svatbě7 příspěvků

Ahoj, jak jste měly vyřešené podpisy hostů na svatbě ? Nechtěla bych klasickou knihu podpisů, to mi ...

anastaziaa 28.02.2022
Svatbomilku znám, jsou moc šikovní, měli jsme od nich oznámení a cedule na hostinu :-)

Poděkování rodičům na svatbě10 příspěvků

Co jste rodičům dávaly jako poděkování ?

Simča 21.12.2021
Mně se moc líbí ta dřevěná kniha hostů s těma srdíčkama, to je paráda, hledala jsem něco originálníh...

Svatební oznámení4 příspěvky

Ahoj, poradily by jste mi s tím, kde nechat udělat svatební oznámení ? Na internetu je toho plno, al...

anastaziaa 23.12.2021
Ráda jsem poradila, tak hlavně ať dobře vyberete

Tiskoviny na svatbu6 příspěvků

Ahoj všem, sháním osvědčenou firmu, která nám vytiskne na svatbu uvítací ceduli, oznámení, jmenovky,...

Marika 29.01.2022
A co jste si od nich všechno objednávali?

Snubní prsteny 0 příspěvků

Ahoj, podělte se prosím o zkušenost s výběrem snubních prstýnků. Budu vděčná za všechny postřeby a t...

Originální dárek4 příspěvky

Kamarádka se bude vdávat, ráda bych jí dala něco hezkého a originálního.

Klára 25.02.2022
Neznám takto originálně zpracovanou fotografii. Určitě se hodí do každého interiéru.

Snubní prsteny6 příspěvků

Ahoj z čeho máte snubní prstýnky, jaký materiál je podle vás nejlepší?

miška4 26.02.2022
Není vůbec zač ;-)

Snubní prstýnky5 příspěvků

Ahoj všem, vybíráme se snoubencem snubní prstýnky, tak budu ráda za tipy, kde jste vybrali, děkuju :...

Nela 04.04.2022
Není za co, hlavně ať najdete takový, jaký si představujete ;-)

Diskutujte slušně, kultivovaně a k tématu. Nebudeme vám tu vypisovat výčet výrazů a frází, které do diskuzí nepatří, ale za použití selského rozumu ty nevhodné rovnou smažeme. Věříme, že naše diskuze pro vás budou přínosem a najdete zde odpovědi, které hledáte. Příjemné diskutování.

Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden budete mít pocit, že po nějaké době váš život opět zaplavila motivace. A nezáleží na tom, zda je to motivace k práci, budování či posilování milostného vztahu nebo třeba k sebevzdělávání. Příval energie v&a... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

172 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
1 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
470 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Nové diskusní téma

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat