Svatba

Svatba. Nejkrásnější den v životě. Šaty, prstýnky, účes, líčení, nehty, kde udělat obřad, jaké vybrat jídlo na hostinu. Jak připravit nezapomenutelný den všem.

Můj svatební den75 příspěvků

Sledovali jste svatbu prince Williama a Kate Middleton? Líbila se vám? A jaká byla vaše svatba? Nebo...

Liliana 24.08.2019
Moooc děkuji za doporučení na e-kondomy. Hrozně se mi líbí jejich široká nabídka erotických pomůcek...

Můj svatební den61 příspěvků

Úžasnou svatební kolekci luxusního spodního prádla najdete na www.twinlingerie.cz. V tento jedinečn...

Bára 23.11.2019
Ahojky, brácha se bude ženit a jelikož je s jeho nastávající blázen do cvičení rádi bychom se jim sl...

Kde v Brně udělat svatební hostinu?40 příspěvků

Zdravím. Chtěla bych se zeptat, jestli má někdo zkušenosti s nějakým dobrým hotelem v brně, kde by s...

Valentýna 26.09.2020
Taky uvažujeme o svatbě v nějakém takovém prostředí. Líbí se mě, že se dá celý areál pronajmout od p...

prstýnky77 příspěvků

Můj velký den se kvapem blíží a mimo jiné ještě nemám vybrané prstýnky, pořád se rozhoduju a pátrám ...

Andrea 15.02.2018
Já jsem dostala od manžela k narozením krásný prstýnek od www.zlatnictvivymolovi.cz Vážně krásná pr...

svatební líčení BRNO24 příspěvků

Dobrý den, ráda bych se zeptala, zda neznáte nějakou dobrou vizážistku, která by mě nalíčila až nas...

Laugher 08.02.2017
Kosmetika "MK Brno"

Program na svatbu20 příspěvků

Čaute lidi mohli byste mi prosím poradit, nějaký program na svatební hostinu? Jdeme na svatbu, manže...

Laugher 08.02.2017
Můžete promítat společné fotografie nebo vtipná videa z dětství. Zařídit taneční, ohňovou nebo barma...

Jaký vybrat šperk k šatům??16 příspěvků

Už mám vybrané šatečky ale pořád nevím jaký k nim zvolit šperk tak mi pomozte*1* http://satyprotebe....

Martina 21.11.2018
Byla jsem ve svatebním salonu https://www.nuance.cz/ podívejte se na jejich šaty co mají na stránkác...

Catering na svatbu Brno38 příspěvků

Ahoj všem a zároveň prosím o radu.Plánujeme s přítelem svatbu a sháníme dobrou cateringovou firmu, k...

Luciuss 21.10.2020
Mohla bych se zeptat, od koho? a byla jste teda spokojená se vším? cena, množství, chuť a celková sl...

Jednim slovem: KRASA1 příspěvek

Holky, tohle jste ještě neviděli. Mrknete tady : www.svadobnelogo.sk . Rozhodne premyslim nad koupi.

Laugher 08.02.2017
Pěkné

Svatební šaty32 příspěvků

Jaké jste která měl na sobě? Nějak se prvotně nedokážu rozhodnout, jaký typ, než vůbec půjdu do saló...

Laugher 08.02.2017
Mne se hrozně líbí tyto

Svatební cesta14 příspěvků

Ahoj vybárame svatební cestu na srpen. Kam by jste mi doporučili letět? Kde je to tak romanticky a s...

Anička 09.11.2019
Dobrý den také bych si ráda pořídila kvalitní batoh, jakou ujste tu koupila?

Svatební cesta37 příspěvků

Ahoj vybárame svatební cestu na srpen. Kam by jste mi doporučili letět? Kde je to tak romanticky a s...

Lucka 22.10.2018
ahojky, hele ja muzu doporucit cestovni kancelar yachtwedding jsem hodne spokojena jak maji vyresne ...
Laugher 08.02.2017
Úžasné

Tantrická masáž jako svatební dar25 příspěvků

Ahoj holky, minulý týden jsem se vdávala a jako svatební dar od naší party jsme dostali s mužem páro...

Lucka 24.01.2017
My se doma masírujeme zároveň. Na ony partie používáme lubrikant se stimulačním účinkem od Erectanu,...

Fotograf na svatbu26 příspěvků

Ahoj, jaké máte zkušnosti s fotografem na svatbu? Myslíte si, že je lepší profesionál než někdo znám...

Laugher 08.02.2017
Určitě je lepší profesionál

Romantické místo na svatbu10 příspěvků

Ahoj holky podělte se o zkušenosti :) hledáme nějaké krásné a romantické místo na svatbu. Počet host...

Kateřina 27.11.2017
Přemýšlel jste někdo, kdo Vám bude dělat catering? My jsme měli svatbu na louce a s párty stanem a o...

svatební dar0 příspěvků

Zdravím kamarád se v květnu žení a já mu jdu za svědka, což mě samozřejmě moc potěšilo, ale vůbec ne...

Diskutujte slušně, kultivovaně a k tématu. Nebudeme vám tu vypisovat výčet výrazů a frází, které do diskuzí nepatří, ale za použití selského rozumu ty nevhodné rovnou smažeme. Věříme, že naše diskuze pro vás budou přínosem a najdete zde odpovědi, které hledáte. Příjemné diskutování.

Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Nestůjte tento týden stranou hlavního dění – naopak se snažte využít své schopnosti vést ostatní a být v čele a nebojte se rozhodování v klíčových okamžicích. Ano, je to občas riskantní pozice, která vám může nadělat řadu „nepřátel“. Ale na druhou stranu vám umožní ukázat, co ve vás je, a poznat, kdo z vašeho okolí je připraven krýt vám záda a k... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

49 Příspěvků
Poslední příspěvek 18:41
35 Příspěvků
Poslední příspěvek 10:55
12 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Nové diskusní téma

Bety.cz

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat