Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Můj svatební den

Betynka 03. 07. 2011

Úžasnou svatební kolekci luxusního spodního prádla najdete na www.twinlingerie.cz. V tento jedinečný den se budete cítit jako princezna!!! <3

Neregistrovaná/ý - Irma

03.06.2019

Tak já si myslím, že když se vdáváme, tak si vždycky bereme toho pravýho :)

Laugher

08.02.2017

Svatba je pěkná, ale jen se správným partnerem

Neregistrovaná/ý - svatka

05.08.2015

kdyz vidim co vsechno me do svatebniho dne ceka tak mam chut si koupit nejake energy tycinky nebo tak :D myslim ze od thebrainer.cz to bude to prave.. achjo snad vse klapne a zvlladnu to

Neregistrovaná/ý - DomiNo

12.05.2015

určitě probrouzdám po jejich stránkách, a popřípadě se tě ještě poptám

Neregistrovaná/ý - Radůza

20.04.2015

Neregistrovaná/ý - DomiNo | 15.04.2015
my tedy spíš přemýšlíme, že svatbu necháme normálně v česku... máme ji na podzim a pak si zajedeme sami někam za exotikou. ale ještě jsme se nedívali ani na cestovky, tak nevíme zatím ani kam

Svatební cesty určitě dělají taky, mají akorát jiný webovky www.yachtromance.cz, mají tam fotky i videa. Na stránky jsme se dívali, když jsme se rozhodovali nad svatební cestou, ale nakonec padla, protože jsme si to u moře užili s rodinou. Ale celé jejich organizování proběhlo na jedničku, tak si myslím, že cestovku budou mít stejně fajn

Neregistrovaná/ý - DomiNo

15.04.2015

my tedy spíš přemýšlíme, že svatbu necháme normálně v česku... máme ji na podzim a pak si zajedeme sami někam za exotikou. ale ještě jsme se nedívali ani na cestovky, tak nevíme zatím ani kam

Neregistrovaná/ý - Radůza

31.03.2015

Balo nás tam 8. Měli jsme ji v Omiši. Všem bych tuhle romantiku přála zažít. A s Yachtwedding.cz jsme byli moc spokojení, a každému bych ji s radostí doporučila

Neregistrovaná/ý - Romuška

30.03.2015

Neregistrovaná/ý - Raduza | 18.03.2015
S manželem jsme měli svatbu v létě v Chorvatsku. A zůstali jsme tam na dovolené i s rodinou . Všem, kdo uvažují o zahraničí, můžu doporučit agenturu Yachtwedding. Dělají svatby po celém světě a podle videí jsou všechny moc hezké

v jakém městě jste ji měli? A kolik lidí?

Neregistrovaná/ý - Raduza

18.03.2015

S manželem jsme měli svatbu v létě v Chorvatsku. A zůstali jsme tam na dovolené i s rodinou . Všem, kdo uvažují o zahraničí, můžu doporučit agenturu Yachtwedding. Dělají svatby po celém světě a podle videí jsou všechny moc hezké

Neregistrovaná/ý - MoMo

27.02.2015

Neregistrovaná/ý - Ariana | 23.02.2015
Ahoj holky, chtěla bych si nechat od někoho zařídit komplet svatbu. Nemáte někdo nějaký tip na koordinátora nebo agenturu? nejlíp z vlastních zkušeností. Moc Děkuji

asi napiš v jakém městě, agentru je mrak

Neregistrovaná/ý - Ariana

23.02.2015

Ahoj holky, chtěla bych si nechat od někoho zařídit komplet svatbu. Nemáte někdo nějaký tip na koordinátora nebo agenturu? nejlíp z vlastních zkušeností. Moc Děkuji

Neregistrovaná/ý - dzenys

27.08.2013

Kdyby někdo sháněl šikovnou kadeřnici v Ostravě samo i líčení tak se podívejte na stránky www.prodluzko.cz

Neregistrovaná/ý - efkka

20.05.2013

Úžasný svatební šaty ve kterých vypadáte jako princezna má Maggie Sottero, podívejte se tady do fotogalerie http://www.weddingdesign.cz/svatebni-saty-2, ty třetí v první řadě bobastický

JarkaNe

28.01.2013

čau holky když píšete svoje tipy a postřehy kolem svatby, tak napíšu svoje doporučení a to přímo osobní na pana Kamila Jjursu, fotil nám svatbu a lepšího fotografa jsme si přát nemohli. Děkujeme za krásné fotky i milé překvapení

tamca

30.10.2012

Ten je moc krásný já mám taky od Bisaku, zatím jen zásnubní, ale není všem dnům konec

Neregistrovaná/ý - kristule

10.07.2012

Se ráda pochlubím , mám tento http://www.snubni-prsteny.cz/zasnubni-prsteny#10 , nevím,jak sem mám vložit fotku, tak posílám odkaz

Neregistrovaná/ý - JanaSama

09.07.2012

A jaký máte ten zásnubák, se pochlubte, já zatím marně čekám na žádost o ruku, snad už brzo přijde, tak pro inspiraci,...

Neregistrovaná/ý - kristule

27.06.2012

Tak to gratuluji, i já jsem byla nedávno požádáná o ruku, takže mám plnou hlavu svatby a veškerých příprav, co, kde,jak.... však víte o čem mluvím . Vážně mě miláček překvapil, nečekala jsem to a hlavně vybral luxusní nádhernej zásnubák, takže ho pyšněnosím a všude se s ním chlubím

Betynka

03.07.2011

Malá ukázka zboží www.twinlingerie.cz. Neváhejte a navštivte tento eshop.

TESTOVÁNÍ: Vlasová péče Yves Rocher

Špagety s kuřecím masem

Špagety s kuřecím masem

14 hlasů
50min 942 kJ 95 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Guláš s černým pivem

6 hlasů
1h a 55min 340kJ 160 Kč

Guláš nejen pro muže.

Kachna na višních

7 hlasů
1h a 40min 701kJ 390 Kč

Kachna s netradiční omáčkou.

Poradny

Dávám výpověď, na jak dlouhou dovolenou mám nárok?

Dobrý den,protože pro zaměstnavatele neodpracujete celý kalendářní rok, máte nárok na tzv. poměrn... Více

Jsem nemocná, kdy mi skončí výpovědní doba?

Dobrý den,nemocenská může prodloužit trvání pracovního poměru pouze v případě výpovědi ze strany ... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Vzbudíte touhu u osob opačného pohlaví. Tento týden také oplýváte šarmem, jaký se jen tak nevidí! Soustřeďte se především na své priority a neplýtvejte energií na ty, kteří za to nestojí. Nezadaní, mějte oči na stopk&aacu...

Více