Diskuse na téma Můj svatební den

03. 07. 2011 | Svatba

Úžasnou svatební kolekci luxusního spodního prádla najdete na www.twinlingerie.cz. V tento jedinečný den se budete cítit jako princezna!!! <3

efkka 20.05.2013

Úžasný svatební šaty ve kterých vypadáte jako princezna má Maggie Sottero, podívejte se tady do fotogalerie http://www.weddingdesign.cz/svatebni-saty-2, ty třetí v první řadě bobastický

JarkaNe 28.01.2013

čau holky když píšete svoje tipy a postřehy kolem svatby, tak napíšu svoje doporučení a to přímo osobní na pana Kamila Jjursu, fotil nám svatbu a lepšího fotografa jsme si přát nemohli. Děkujeme za krásné fotky i milé překvapení*1*

tamca 30.10.2012

Ten je moc krásný já mám taky od Bisaku, zatím jen zásnubní, ale není všem dnům konec

kristule 10.07.2012

Se ráda pochlubím :-P, mám tento http://www.snubni-prsteny.cz/zasnubni-prsteny#10 , nevím,jak sem mám vložit fotku, tak posílám odkaz

JanaSama 09.07.2012

A jaký máte ten zásnubák, se pochlubte, já zatím marně čekám na žádost o ruku, snad už brzo přijde, tak pro inspiraci,...:-P

kristule 27.06.2012

Tak to gratuluji, i já jsem byla nedávno požádáná o ruku, takže mám plnou hlavu svatby a veškerých příprav, co, kde,jak.... však víte o čem mluvím ;-). Vážně mě miláček překvapil, nečekala jsem to a hlavně vybral luxusní nádhernej zásnubák, takže ho pyšněnosím a všude se s ním chlubím :-P

Betynka 03.07.2011

Malá ukázka zboží www.twinlingerie.cz. Neváhejte a navštivte tento eshop.:-)

Reklama

Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Život vám tento týden znepříjemní spousta drobných nepříjemností. A co vám bude kazit náladu asi nejvíce, bude zjištění, že si za ně můžete vy sami. Jenže toto zjištění v sobě zároveň skrývá velký potenciál – jestliže jste původcem maličkostí, jež vám znepříjemňují život, máte vy sami v rukou klíč k jejich nápravě. Pokud jej správně využijete, b... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

32 Příspěvků
Poslední příspěvek 11:16
94 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
1 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
Bety.cz

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat