Diskuse na téma Můj svatební den

03. 07. 2011 | Svatba

Úžasnou svatební kolekci luxusního spodního prádla najdete na www.twinlingerie.cz. V tento jedinečný den se budete cítit jako princezna!!! <3

Vladana 03.07.2019

Napadlo mě jako malá pozornost objednat každému hostů pozvaných na svatbu nějakou lahvičku kvalitního přírodního šamponu nebo jiné kosmetiky.. Líbí se mi Bioaroma máte zkušenost? https://www.bioaromakosmetika.cz/

Hanka Vladana 10.07.2019

Ahooj, tak dostat takovýhle dárek od novomanželů to budu šťastná jak blecha!:) S touto kosmetikou mám bezvadné zkušenosti, dostala sem od švagrové odtud přírodní krém a byla sem tak spokojená že sem hned sondovala kde ho kupovala a od té doby si tuto kosmetiku objednávám

Vladana Hanka 16.07.2019

Děkuji za odpověď, mě právě taky moc kosmetika zaujala. Hlavně to že je 100% přírodní a je i z čeho vybírat.. už mám objednáno pro hosty a pro sebe sem si tu taky něco málo vzala

Margaret Vladana 21.07.2019

Ženy díky za doporučení na Bioaromakosmetiku. Mě přišla v pátek moje první objednávka odtud, a dostala jsem i dárek k nákupu ručně vyráběné přírodní mýdlo a je úžasný

Dagmara Margaret 24.07.2019

Přes bioaromakosmetiku sem objednávala svýmu chlapovi Dárkovou sadu pro muže a patlá se tím pořád:D

Helena Dagmara 29.07.2019

Děkuji za doporučení, chodíte tu přírodní kosmetiku někam vyzvedávat? Mají výdejny?

Dagmara Helena 31.07.2019

Nechodím vyzvedávat ale výdejny jsou

Simona Dagmara 04.08.2019

U nás doma už jinou kosmetiku než Bioaroma ani nepoužíváme, vždycky sem měla citlivější pokožku a tato mi sedla perfektně

Mirka Simona 20.08.2019

Odtud mám doma krém na akné a nemůžu si ho vynachválit, moc mi pomáhá

Gita 03.07.2019

Uvažuji nad tím, že bych si nechala udělat svatební účes tady https://www.clipinhair.cz/89-prodlouzeni-vlasu-brno už jste si tu některá nechávala dělat společenský nebo svatební účes?

Gituš 03.07.2019

Ženy a co umělé řasy na svatební den?..Váhám.. https://www.hotstyle.cz/umele-rasy-k-prodouzeni/

Verča Gituš 05.07.2019

Gituš řasy sem zkoušela a super ale spíš si v tomto eshopu hodně objednávám vlasy k prodloužení

Gituš Verča 11.07.2019

Tak nad vlasama taky uvažuju... a jakou metodu prodloužení máte?

Verča Gituš 17.07.2019

Momentálně prodlužuji metodou Tape in a sem moc spokojená

Zuzka Verča 22.07.2019

Ahojky co to je to tape in, na jaké bázi funguje připínání vlasů?

Renata Zuzka 25.07.2019

Zuzko mám za sebou prodloužení právě metodou Tape in v salonu Hotstyle a všechno mi na místě krásně vysvětlili... ptala jsem se tam i na jiné metody prodloužení a nakonec sem zvolila tuto... zkušenost mám výbornou

Zuzka Renata 29.07.2019

Zkušenost s Hotstyle salonem mám vynikající... také mi tu vždycky poradili a navrch si odtud vždy nesu na hlavě úžasnou hřívu!:)

Šauerová 04.07.2019

Chci ještě zkusit do svatby trošku shodit tak sem se rozhodla pro nějaké to menší cvičeníčko. Zaujalo mě fitham.cz je tam z čeho vybírat, máte zkušenost s eshopem?? Mají kvalitní věci?

Miriam Šauerová 18.07.2019

Ahoj mužskej si tu kupoval posilovací lavici a je šťastnej jak blecha, funí mi tu každej druhej den a cvičí na ní… teď šetříme na nějakej pořádnej rotoped pro mě, taky určitě koupím ve fitham

Šauerová Miriam 23.07.2019

No já právě nevim vůbec co bych si tu měla koupit… ale dost mě zaujal třeba tendle pás https://www.fitham.cz/housefit-spiro-80-irun

Miriam Šauerová 27.07.2019

Ten vypadá dobře, mě teda lákají spíše rotopedy ale tohle taky vypadá lákavě...tak teď budu asi váhat:D

Mia 21.09.2019

holky, když jsme u te svatby. Bude s emně vdávát sestra a neumím tancovat. Umíte mně některá poradit kde v Brně se naučím tancovat? Kde jsou nějaké kvalitní kurzy tance?

Petra Mia 23.09.2019

tady tě naučí tancovat https://www.centrumtance.cz/styly

Věra Petra 24.09.2019

za jak dlouho, teda za jakou dobu jsi uměla nějaké základy tancování?

Kamila 01.10.2019

Já si teda toho pravýho vzala a svatba byla ezapomenutelný zážitek!

Bára 23.11.2019

Ahojky, brácha se bude ženit a jelikož je s jeho nastávající blázen do cvičení rádi bychom se jim složili všichni hosté na dvě kvalitní posilovací lavice, máte prosím zkušenost s dobrým obchodem?

Tana 15.04.2021

Moc se nám se snoubencem líbí svatby v takovém venkovském stylu. Už máme domluvený obřad I hostinu venku u takové užásného statku s restaurací a teď vybírám doplňky k obleku pro ženicha. Já už mám šaty vybrané, nechávám si je šít a líbilo by se nám kdybychom sehnali nějaké opravdu kvalitní kožené kšandy a dřevěného motýlka. Kdo jste taky kupoval, poraďte :-)

Lenik Tana 22.04.2021

Tenhle styl se mi taky moc líbí :-)

miška4 Tana 24.04.2021

My jsme kupovali od BeWooden, je to kvalitní česká výroba a mají fakt krásný věci :)

Tana Tana 25.04.2021

Paráda přesně něco takovýho jsme si představovala, moc děkuju za tip :-)

miška4 Tana 26.04.2021

Za málo, tak ať se vám to vydaří :)

Sabča Tana 31.05.2021

To jsou fakt krásný věci, neodolala jsem a už jsou na cestě :)

konatovka 14.08.2021

Já jsem měla svatbu před 51 lety a to takovou pravou vesnickou, s kapelou, 100 lidí, autobus, zátah a myslivecké salvy. Také v kostele na tu dobu neobvyklé, ale rodina pochází se Slovenska, tak jsme to s manželem absolvovali v krásné katedrále Máří Magdaleny v Karlovy Varech. Dnes už jsou svatby o něčem jiném, ale stačí už pouze církevní, pro nás byla nutná i úřední.

Denisa 23.08.2021

Měli jste na svatbě knihu hostů ? Od kolik lidí myslíte, že je vhodné ji mít ? :)

Sandra Denisa 31.08.2021

my jsme měli menší svatbu a i přes to jsme knihu měli. Je to hezká vzpomínka, kde jsou nejen jména, ale i různé poznámky od hostů ;)

Nina 20.11.2021

A jakou knihu hostů jste měli? Chtěla bych něco originálního, co by bylo hezké si i někde doma po svatbě vystavit,

Dita 29.06.2022

Podívejte se na https://www.svatbomilka.cz/ měli jsme od nich cedulky, samolepky a další krásný doplňky včetně oznámení :)

Nikola Dita 30.06.2022

Skvělý doporučení, děkuju :)

Dita Dita 26.07.2022

Za málo, hlavně abyste našli to co jste si představovali :)

anastaziaa 27.07.2022

Taky jsme měli spoustu věcí od Svatbomilky :)

Katka 27.04.2023

Máte někdo prosím doporučení na svatební salon?

Eva 28.04.2023

Myslíš na salon s šatami? Já jsem vybírala v Praze v salonu www.saty-svatebni.cz

Katka 30.04.2023

A ten je kde? Jak je to s půjčováním?

Eva 01.05.2023

Je kousek od Anděla u zastávky. Takže dostupnost je dobrá. V ceně půjčení je i případná úprava šatů.

Klára Cachová 06.05.2023

Prádlo je vždycky základ dobrého pocitu :-)

Magda 14.05.2023

Tak to je dobrý, že se upraví šaty v ceně. A dokáže tam obsluha poradit?

Olga 23.05.2023

Já jsem byla v saty-svatebni také a byla jsem moc spokojená. Velký výběr, krásné prostředí. Vybírat a šaty je radost.


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
7 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat