Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Svatební cesta

Barbucha26 26. 04. 2015

Ahoj vybárame svatební cestu na srpen. Kam by jste mi doporučili letět? Kde je to tak romanticky a stvořeny pro novomanžele?

Neregistrovaná/ý - Lucka

22.10.2018

ahojky, hele ja muzu doporucit cestovni kancelar yachtwedding jsem hodne spokojena jak maji vyresne delagaty v zahranici a celkove komunikace s nimi byla velmi prijemna a vzdycky opravdu se vsim pomohli domyslet.

Neregistrovaná/ý - Kamila

16.07.2018

Neregistrovaná/ý - Tatana | 10.07.2018
Holky, ja bych rozhodne volila Mauricius. Tam je to nadherny. :) A cestovni kancelar, jedine yachtwedding.cz

Take souhlasim, yacht wedding rozhodne jednicka ! Mame velmi dobrou zkusenost se svatbou na Mauriciusu.

Neregistrovaná/ý - Tatana

10.07.2018

Holky, ja bych rozhodne volila Mauricius. Tam je to nadherny. :) A cestovni kancelar, jedine yachtwedding.cz

Neregistrovaná/ý - Ivana | 19.06.2018
Ahojky prosim nejake odporuceni na Recko ci Italii na destinace kde je hezky a jsou hezke plaze na svatbeni cestu popr i na svatbu? Diky

Já se nedávno vrátila ze Zakynthosu, řecký ostrov v Ionském moři. Jedním slovem-nádhera. Azurové moře, nádherné pláže, úžasní domorodci. :)

Neregistrovaná/ý - Ivana

19.06.2018

Ahojky prosim nejake odporuceni na Recko ci Italii na destinace kde je hezky a jsou hezke plaze na svatbeni cestu popr i na svatbu? Diky

Laugher

08.02.2017

www.nasesvatebnicesta.cz

rmarci

14.09.2016

Neregistrovaná/ý - patricie | 25.01.2016
holky ja byla na svatebni ceste na Maledivach a musim rict ze je to opravdu raj na zemi... nadvodni vily-to jsem opravdu cucela. krasne bile plaze, uzili jsme si to opravdu na plne obratky a musim rict ze i za moc dobrou cenu az jsem byla mile prekvapena

doufam tze se me bude toto tema pristi rok take tykat, take mame vyhlidnute Maledivy :)

Martaa

03.08.2016

Za mě Korsika - krásné moře i hory.

vivi11

26.07.2016

Všude kde je bezpečno

To je dobře, že se dnes jezdí na svatební cesty, za nás (starší generace) to tak nebylo.

Neregistrovaná/ý - Mája

02.07.2016

Neregistrovaná/ý - Vlaďka | 02.07.2016
o je s tím myslím dohromady, radši se ji ještě zeptám, já sem si teď objednala ty superprsa krém, tak už se moc těším =)

Holky a kde se to dá koupit ty super Prsa?

Neregistrovaná/ý - Vlaďka

02.07.2016

Neregistrovaná/ý - Dáša | 24.06.2016
A tu štíhlou línii má také vyzkoušené? Dívala jsem že teď to mají v 50ti % slevě

o je s tím myslím dohromady, radši se ji ještě zeptám, já sem si teď objednala ty superprsa krém, tak už se moc těším =)

Neregistrovaná/ý - Dáša

24.06.2016

Neregistrovaná/ý - Vlaďka | 01.06.2016
Ahoj tak sestra používá SUPERPRSA a moc si to chválí, prí se ji i upravila menstruace

A tu štíhlou línii má také vyzkoušené? Dívala jsem že teď to mají v 50ti % slevě

01.06.2016

Neregistrovaná/ý - Vlaďka | 01.06.2016
Sestra to používá, tak já se ji zeptám ju?

Ahoj tak sestra používá SUPERPRSA a moc si to chválí, prí se ji i upravila menstruace

01.06.2016

Neregistrovaná/ý - Dáša | 30.05.2016
Ahoj holky, 21. srpna se vdávám a chtěla bych vypadat co nejlépe. Našla jsem na internetu pilulky na těchto stránkách www.superprsa.cz které mají zpěvnit prsní tkáň. Máte s tím někdo zkušenosti??

Sestra to používá, tak já se ji zeptám ju?

Neregistrovaná/ý - Dáša

30.05.2016

Ahoj holky, 21. srpna se vdávám a chtěla bych vypadat co nejlépe. Našla jsem na internetu pilulky na těchto stránkách www.superprsa.cz které mají zpěvnit prsní tkáň. Máte s tím někdo zkušenosti??

Neregistrovaná/ý - Dáša

30.05.2016

Neregistrovaná/ý - ivuska

23.05.2016

Ahojky, prosim svatba v zahranici mate nekdo nejake doporuceni na nejaky web?

Neregistrovaná/ý - Dada

16.02.2016

Neregistrovaná/ý - patricie | 09.02.2016
Vse jsme zarizovali pres yachtromance.eu opravdu spokojenost a navic tam to prostredi te lasce jen prospiva

no tak my se na ne urcite obratime. i ta jejich nabidka a fotecky co maji na strankach nas hodne naladily :) dekujeme moc napisu pak kdyz vybereme nejakou destinaci jiz na pevno

Neregistrovaná/ý - patricie

09.02.2016

Neregistrovaná/ý - Dada | 05.02.2016
pres jakou cestovku jste jeli?

Vse jsme zarizovali pres yachtromance.eu opravdu spokojenost a navic tam to prostredi te lasce jen prospiva

TESTOVÁNÍ: Unikátní doplněk stravy pro ženy FEMINUS

Kuře pečené s brambory

Kuře pečené s brambory

0 hlasů
1h a 35min 494 kJ 160 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Platýs se špenátem a sýrem Tofu

7 hlasů
40min 276kJ 170 Kč

Zdravá ryba se zdravou zeleninou.

Nadívaná kuřecí stehna

11 hlasů
1h a 40min 811kJ 280 Kč

Kuřecí stehna s červeným zelím.

Poradny

Mohu pobírat odměnu pěstouna a PPM současně?

Dobrý den, podle § 32 odst. 1 písm. b) zákona o nemocenském pojištění má pojištěnec, který převza... Více

Jakým způsobem mám ukončit práci přes agenturu?

Dobrý den,pokud máte sjednanou zkušební dobu a jste ještě ve zkušební době, pracovní agentura s V... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Když jste zamilovaní, nehledíte na nic jiného. Milenecký vztah, který v současné době vedete, by vám proto mohl vyprázdnit nejen peněženku, ale i celé vaše konto. Snažte se držet nohama na zemi a nedovolte, aby vás vztah stál víc, než můžete dát.

Více