Diskuse na téma Svatební cesta

26. 04. 2015 | Svatba

Ahoj vybárame svatební cestu na srpen. Kam by jste mi doporučili letět? Kde je to tak romanticky a stvořeny pro novomanžele?

Pavel 27.04.2015

Zdarec dobrá svatební cesta by mohla být i v Itálii u jezera Lago di Garda, byli jsme tam se ženou na dovolené v létě, byla to fakt dovolená plná zážitků, od památek, přes sport, adrenalin, po krásy přírody je to tam moc pěkné, určitě bych doporučil

glady Pavel 19.05.2015

máš pravdu, je tam moc krásně:-)

Katrina 01.05.2015

dobrovskou nabídku má CK Yacht Romance. Určitě se podívej. Já je znám, protože s nimi byla sestřenice na svatební cestě a ukazovala mi fotky a vyprávěla, moc se jim tam líbilo. Byli na Mauriciu

Týna 14.05.2015

Prosím tě, koukala jsem, že k nim patří Yachtwedding a našla jsem Tchibo-Yachtwedding. Oni spolu nějak spolupracují nebo je to shoda názvů?

Katrina 19.05.2015

Nevěla jsem o tom, ale bvypadá to, že spolu spolupracují :-)

Markéta S. 20.05.2015

Zdravím vás,mám takovou otázečku. v čem si myslíte, že je lepší mít agenturu na svatbu v zahraničí, než když si ji člověk zařizuje sám?dá se to vůbec zorganizovat svépomocí?

Kamila 29.05.2015

Ahoj ráda bych se přidala do diskuze. Svatbu v zahraničí teprve chystáme, ale letos nám to asi nevyjde, protože dostavujeme domek a využili jsme hodně dovolené na stavbu. A co jsem zatím pozjišťovala, tak je agentura lepší v mnoha věcech. Záleží teda ještě na tom, jaká je to země. Určitě je lepší v tom, že obřad je zajištěný se vším všudy, mohlo by se vám totiž stát, že nebude v Česku platná, pomůžou vám s ubytkem, které taky není všude pěkné a hlavně zajistí výzdobu, hostinu a podobné věci. Já bych se sama do toho nepouštěla, když to tam neznám. Jedna z agentur, na které jsme se dívali, byla práve Yachtwedding.com, našla jsem ji doporučenou na diskuzi a zaujala nás.Jak tu píšete myslím si taky podle všeho, že s Tchibo spolupracují. Ale teprve je budeme kontaktovat, pro více info, co nabízí, cenu a tak. Který měsíc byste na svatbu u moře doporučovali, abychom se mohli koupat, ale zárověň nebyl hic?

jita Kamila 14.07.2015

taky bych rekla ze zari je na to asi super :) prave se poohlizim po nejake svatbe v zahranici tak se mrknu na to yachtwedding asi, moc by se mi to libilo .. tady v cesku na tech zamcich a uz docela vykoukanych mistech mi to prijde uz takove kycove ..

Janula T. 30.05.2015

Kamilo, souhlasím s tebou, není uplne easy mít svatbu v zahraničí, a jak si někteří lidé myslí, že si to zařídí sami, není to legrace. Známí dopadli tak, že na poslední chvíli v Chorvatsku sháněli pobočku, která je zachrání a všechno domluví, protože si mysleli, jak nejsou schopní a domluvili si svatbu na místě, kde to není platné. Myslím, že svatba by měla být pohodová a veselá záležitost a ne stresováním, jestli vše dopadne OK. Kdyby se rovnou obrátili na agenturu, zárověň i ušetří

Kamila 31.05.2015

To měli teda štěstí, že zrovna agentura mohla. A kde v Chorvatsku svatbu měli?

Janula T. 18.06.2015

V Trogiru ji měli. A můj osobní názor je, že je ideální přelom srpna a září.

Verca 06.08.2015

nepremyslel jste nekdo nad spojenim svatby v zahranici a svatebni cesty dohromady?nevite ktera firma-cestovka to dela? diky

sarkanova Verca 11.08.2015

Ahoj Verco, já jsem to tak měla. Měli jsme krásnou svatbu na Mauriciusu a pak jsme tam zůstali a mělito jako svatební cestu. je to tam opravdová nádhera a krásná krajina. Přesně jsme byli na pláži Royal Palm. :) Já jsem to nechala vše na agentuře yacht wedding. Sama bych do něčeho takového nešla. Kam by jste měla představu vyrazit vy? :)

Verca sarkanova 13.08.2015

tyjo na Mauriciusu to musi byt prekrasny to vam zavidim :-) podivam se pak na nejake fotecky z te plaze nebo to tam maji rovnou na tom yacht wedding v nabidce? :-) sama to zarizovat urcite nehodla, jen zjistuji ruzne informace o destinacich atd.. mne by se libilo neco asi jako Karibik nebo Dominikanska rep. :-)

sarkanova Verca 24.08.2015

ano maji tam jak fotecky tak nabidku :) kdyby vas zajimaly nejake informace ktere tam nemaji napsane tak staci je zkontaktovat jsou velmi mili a profesionalni na vse vam radi odpovi :) dominikanska republika je taky velmi zadana kamaradka tam byla na svatebni ceste :) tam to musi byt taky velka nadhera

patricie 25.01.2016

holky ja byla na svatebni ceste na Maledivach a musim rict ze je to opravdu raj na zemi... :-) nadvodni vily-to jsem opravdu cucela. krasne bile plaze, uzili jsme si to opravdu na plne obratky :-) a musim rict ze i za moc dobrou cenu az jsem byla mile prekvapena

Dada patricie 05.02.2016

pres jakou cestovku jste jeli?

patricie Dada 09.02.2016

Vse jsme zarizovali pres yachtromance.eu :-) opravdu spokojenost a navic tam to prostredi te lasce jen prospiva :-)

Dada patricie 16.02.2016

no tak my se na ne urcite obratime. i ta jejich nabidka a fotecky co maji na strankach nas hodne naladily :) dekujeme moc napisu pak kdyz vybereme nejakou destinaci jiz na pevno

rmarci patricie 14.09.2016

doufam tze se me bude toto tema pristi rok take tykat, take mame vyhlidnute Maledivy :)

ivuska 23.05.2016

Ahojky, prosim svatba v zahranici mate nekdo nejake doporuceni na nejaky web?

Dáša 30.05.2016

Ahoj holky, 21. srpna se vdávám a chtěla bych vypadat co nejlépe. Našla jsem na internetu pilulky na těchto stránkách www.superprsa.cz které mají zpěvnit prsní tkáň. Máte s tím někdo zkušenosti??

Dáša 30.05.2016

Ahoj holky, 21. srpna se vdávám a chtěla bych vypadat co nejlépe. Našla jsem na internetu pilulky na těchto stránkách www.superprsa.cz které mají zpěvnit prsní tkáň. Máte s tím někdo zkušenosti??

Vlaďka Dáša 01.06.2016

Sestra to používá, tak já se ji zeptám ju?

Vlaďka Vlaďka 01.06.2016

Ahoj tak sestra používá SUPERPRSA a moc si to chválí, prí se ji i upravila menstruace

Dáša Vlaďka 24.06.2016

A tu štíhlou línii má také vyzkoušené? Dívala jsem že teď to mají v 50ti % slevě

Vlaďka Dáša 02.07.2016

o je s tím myslím dohromady, radši se ji ještě zeptám, já sem si teď objednala ty superprsa krém, tak už se moc těším =)

Mája Vlaďka 02.07.2016

Holky a kde se to dá koupit ty super Prsa?

konatovka 12.07.2016

To je dobře, že se dnes jezdí na svatební cesty, za nás (starší generace) to tak nebylo.*1*

vivi11 26.07.2016

Všude kde je bezpečno :-)

Martaa 03.08.2016

Za mě Korsika - krásné moře i hory.

Laugher 08.02.2017

www.nasesvatebnicesta.cz

Ivana 19.06.2018

Ahojky prosim nejake odporuceni na Recko ci Italii na destinace kde je hezky a jsou hezke plaze na svatbeni cestu popr i na svatbu? Diky *4*

Tereza33 Ivana 23.06.2018

Já se nedávno vrátila ze Zakynthosu, řecký ostrov v Ionském moři. Jedním slovem-nádhera. Azurové moře, nádherné pláže, úžasní domorodci. :)

Tatana 10.07.2018

Holky, ja bych rozhodne volila Mauricius. Tam je to nadherny. :) A cestovni kancelar, jedine yachtwedding.cz

Kamila Tatana 16.07.2018

Take souhlasim, yacht wedding rozhodne jednicka ! Mame velmi dobrou zkusenost se svatbou na Mauriciusu.


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Chystá se velice zajímavý týden, bude obzvláště zábavný. Vesmír v tomto týdnu umožní vyšší stupeň nezávislosti, sebedůvěry a odvahy, které jsou základními vlastnostmi Beranů.Na pracovišti může být ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

1 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
7 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat