Diskuse na téma Poděkování rodičům na svatbě

27. 09. 2021 | Svatba

Co jste rodičům dávaly jako poděkování ?

Vanda11 31.10.2022

My jsme od Svatbomilky měli oznámení a taky jmenovky a samolepky co jsem dávali k výslužce a udělali nám to moc hezky.

Alena 29.06.2022

Mně se zase moc líbí to srdíčko jako poděkování rodičům, to jsme hned objednali protože jsme dlouho nemohli nic vybrat a tohle je přesně ono :)

Ema Alena 30.06.2022

To je fakt moc hezký :-)

Simča 21.12.2021

Mně se moc líbí ta dřevěná kniha hostů s těma srdíčkama, to je paráda, hledala jsem něco originálního a tohle je krásný :))

Nela 18.12.2021

Ta Svatbomilka má moc hezký věci, děkuju za inspiraci :)

Tereza Nela 19.12.2021

Za málo, ráda jsem poradila ;)

Tereza 25.10.2021

Ano my jsme toho od nich měli víc včetně svatebního oznámení. Navrhla jsem si jej sama, měla jsem z toho původně strach, ale mají to dobře rozvržené, takže jsem to dala dohromady celkem rychle a výsledek stál za to :)

Markéta Tereza 27.10.2021

Je ta objednávka závislá na počtu kusů ?

Markéta 24.10.2021

Nenechávaly jste si od nich dělat i svatební oznámení ?

Alex 17.10.2021

Tak to je přesně ono :) já mám vybráno a víc se mi to líbí z toho plexi https://www.svatbomilka.cz/pt/48262-podekovani-rodicum-prsteny

Kamča Alex 01.12.2021

Odkud jste měli tiskoviny na svatbu, nejen oznámení ale i všechny cedule, cedulky, alba hostů atd.?

Tereza 10.10.2021

Zkus se podívat na svatbomilka.cz. My jsme od nich rodičům kupovali takové plexi srdíčko s nápisem :) přišlo mi to hezké a vhodné.

Alex 28.09.2021

To by mě taky zajímalo. Ráda bych jim dala něco, co jim zůstane na památku.


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Chystá se velice zajímavý týden, bude obzvláště zábavný. Vesmír v tomto týdnu umožní vyšší stupeň nezávislosti, sebedůvěry a odvahy, které jsou základními vlastnostmi Beranů.Na pracovišti může být ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

24 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
4 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat