Diskuse na téma Poděkování rodičům na svatbě

27. 09. 2021 | Svatba

Co jste rodičům dávaly jako poděkování ?

Alex 28.09.2021

To by mě taky zajímalo. Ráda bych jim dala něco, co jim zůstane na památku.

Tereza 10.10.2021

Zkus se podívat na svatbomilka.cz. My jsme od nich rodičům kupovali takové plexi srdíčko s nápisem :) přišlo mi to hezké a vhodné.

Alex 17.10.2021

Tak to je přesně ono :) já mám vybráno a víc se mi to líbí z toho plexi https://www.svatbomilka.cz/pt/48262-podekovani-rodicum-prsteny

Kamča Alex 01.12.2021

Odkud jste měli tiskoviny na svatbu, nejen oznámení ale i všechny cedule, cedulky, alba hostů atd.?

Markéta 24.10.2021

Nenechávaly jste si od nich dělat i svatební oznámení ?

Tereza 25.10.2021

Ano my jsme toho od nich měli víc včetně svatebního oznámení. Navrhla jsem si jej sama, měla jsem z toho původně strach, ale mají to dobře rozvržené, takže jsem to dala dohromady celkem rychle a výsledek stál za to :)

Markéta Tereza 27.10.2021

Je ta objednávka závislá na počtu kusů ?

Nela 18.12.2021

Ta Svatbomilka má moc hezký věci, děkuju za inspiraci :)

Tereza Nela 19.12.2021

Za málo, ráda jsem poradila ;)

Simča 21.12.2021

Mně se moc líbí ta dřevěná kniha hostů s těma srdíčkama, to je paráda, hledala jsem něco originálního a tohle je krásný :))

Alena 29.06.2022

Mně se zase moc líbí to srdíčko jako poděkování rodičům, to jsme hned objednali protože jsme dlouho nemohli nic vybrat a tohle je přesně ono :)

Ema Alena 30.06.2022

To je fakt moc hezký :-)

Vanda11 31.10.2022

My jsme od Svatbomilky měli oznámení a taky jmenovky a samolepky co jsem dávali k výslužce a udělali nám to moc hezky.


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

V tomto týdnum budeš velmi aktivní a energický. Mars, tvůj vládce, k tobě pusobí silně a budou tě ovládat silné touhy a ambice. Zaměř se více na své cíle a věnuj se jim zcela vášnivě. Tvůj odhodlání a energie bude silná, takže pok... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

7 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
16 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
19 Příspěvků
Poslední příspěvek 2.5.

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat