Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Můj svatební den

Redaktorka.Petra 02. 05. 2011

Sledovali jste svatbu prince Williama a Kate Middleton? Líbila se vám? A jaká byla vaše svatba? Nebo teprve plánujete? Přidejte i své fotky :)

Neregistrovaná/ý - Padalíková

19.08.2019

Neregistrovaná/ý - Zdenka | 13.08.2019
Tak jestli se to tomu vašemu líbí tak já bych si to vzala:D Jináč s eshopem už máte nějakou zkušenost? Mají super věcičky, taky bych tu něco vzala

No právěže v e-kondomy si s mým budoucím objednáváme různé hračky ale oblečky sme zatím nezkoušeli tak sem váhala....ale už mám objednáno:D

Neregistrovaná/ý - Zdenka

13.08.2019

Neregistrovaná/ý - Padalíková | 05.08.2019
Ženy... prosím poraďte.. Hodí se toto na svatební noc?:D https://e-kondomy.cz/eroticke-obleceni/korzety/passion-brasiliana-corset-bila-luxusni-eroticky-korzet

Tak jestli se to tomu vašemu líbí tak já bych si to vzala:D Jináč s eshopem už máte nějakou zkušenost? Mají super věcičky, taky bych tu něco vzala

Neregistrovaná/ý - Padalíková

05.08.2019

Ženy... prosím poraďte.. Hodí se toto na svatební noc?:D https://e-kondomy.cz/eroticke-obleceni/korzety/passion-brasiliana-corset-bila-luxusni-eroticky-korzet

Neregistrovaná/ý - Šárka

29.07.2019

Neregistrovaná/ý - Blažka | 24.07.2019
Ahoj kde jste se k tomu Pilkovi objednávali na konzultaci prosím?

Zdravím, volala jsem si na telefonní číslo které je na stránkách kliniky

Neregistrovaná/ý - Blažka

24.07.2019

Neregistrovaná/ý - Šárka | 21.07.2019
Zdravím, za sebe jsem také velmi spokojená s klinikou i s tímto plastikem. Mám za sebou dva zákroky tady pod šikovnými rukami tohoto pána a sem moc spokojená

Ahoj kde jste se k tomu Pilkovi objednávali na konzultaci prosím?

Neregistrovaná/ý - Šárka

21.07.2019

Neregistrovaná/ý - Kučerová | 16.07.2019
Mám za sebou konzultaci u tohoto plastika a jsem nadšená!:) Už se nemůžu dočkat plánovaného zákroku

Zdravím, za sebe jsem také velmi spokojená s klinikou i s tímto plastikem. Mám za sebou dva zákroky tady pod šikovnými rukami tohoto pána a sem moc spokojená

Neregistrovaná/ý - Kučerová

16.07.2019

Neregistrovaná/ý - Věra | 10.07.2019
Dobrý den, plastiku mi dělal pan doktor Pilka

Mám za sebou konzultaci u tohoto plastika a jsem nadšená!:) Už se nemůžu dočkat plánovaného zákroku

Neregistrovaná/ý - Věra

10.07.2019

Neregistrovaná/ý - Nela | 02.07.2019
Jaký plastik vám tu dělal zákrok?

Dobrý den, plastiku mi dělal pan doktor Pilka

Neregistrovaná/ý - Peťule

03.07.2019

Neregistrovaná/ý - Monika | 30.06.2019
No a jste s kufrem spokojená? Je kvalitní?

Spokojená sem s kvalitou i s tím jak je kufr prostorný. Mám plastový a neměnila bych za žádnou cenu:)

Neregistrovaná/ý - Nela

02.07.2019

Neregistrovaná/ý - Věra | 29.06.2019
Nela: Dobrý den, nevím jak jiné kliniky ale osobně mám dobrou zkušenost s touto https://www.aesthevita.cz/

Jaký plastik vám tu dělal zákrok?

Neregistrovaná/ý - Elena

01.07.2019

Ahojky, plánoval někdo z vás svatbu v zahraničí? Jakože u moře a teda jako oba snoubenci byli češi? A pokud ano, tak jakou destinaci jste si vybrali a jak jste byli spokojeni?

Neregistrovaná/ý - Monika

30.06.2019

Neregistrovaná/ý - Peťule | 01.06.2019
Pokud máte na mysli tento eshop https://www.nejkufry.cz/ tak jsem sice neobjednávala, ale mám kufr který jsem kupovala u nich na prodejně v Praze

No a jste s kufrem spokojená? Je kvalitní?

Neregistrovaná/ý - Věra

29.06.2019

Neregistrovaná/ý - Nela | 26.06.2019
Chci stihnout před svatbou liposukci... doporučíte mi dobrou kliniku v Praze?

Nela: Dobrý den, nevím jak jiné kliniky ale osobně mám dobrou zkušenost s touto https://www.aesthevita.cz/

Neregistrovaná/ý - Bára

26.06.2019

Neregistrovaná/ý - Judyta | 22.06.2019
Jukněte na stránky. Je tam odličovací olej, pleťové tonikum a krém proti akné.A teď k tomu ještě dávají zdarma Aloe Vera gel

Ty jo to zní super hned to zkusím taky objednat děkuji

Neregistrovaná/ý - Nela

26.06.2019

Chci stihnout před svatbou liposukci... doporučíte mi dobrou kliniku v Praze?

Neregistrovaná/ý - Lucie

24.06.2019

Jo a ještě pročítám Vaše komentáře a co se týká ohledně té celulitidy můžu poradit. Měla jsem opravdu hnusné nohy a byla z toho tak špatná, že jsem si nechala udělat u Dr rozbor organismu a vyšlo mi obrovský nadbytek vody v těle. Prý to je jeden z důsledků celulitidy.

Neregistrovaná/ý - Lucie

24.06.2019

Holky co se týče naší svatby, tak opravdu to byl ten nejkrásnější princeznovský den! Měla jsem dokonalé svatební šaty, o hostině a obřadu nemluvě. Počasí na jedničku fakt top!

Neregistrovaná/ý - Judyta

22.06.2019

Neregistrovaná/ý - Bára | 18.06.2019
Co ten akné set obsahuje všechno?

Jukněte na stránky. Je tam odličovací olej, pleťové tonikum a krém proti akné.A teď k tomu ještě dávají zdarma Aloe Vera gel

Neregistrovaná/ý - Bára

18.06.2019

Neregistrovaná/ý - Judyta | 15.06.2019
Holky já mám od této kosmetiky akné set a ten je taky supr aspoň mě fakt pomáhá. Mámo bličej bez jediného pupínku

Co ten akné set obsahuje všechno?

Neregistrovaná/ý - Judyta

15.06.2019

Neregistrovaná/ý - Ema | 12.06.2019
Jé ten sem zkoušela a osobně sním mám moc dobrou zkušenost.. natírala sem poctivě a celulitidu nemám

Holky já mám od této kosmetiky akné set a ten je taky supr aspoň mě fakt pomáhá. Mámo bličej bez jediného pupínku

TESTOVÁNÍ: Elektrická sešívačka Leitz New NeXXt WOW

Dušená zelenina

Dušená zelenina

8 hlasů
60min 413 kJ 60 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Polévka s nočky

14 hlasů
40min 402kJ 70 Kč

Zeleninový vývar se špenátovými nočky.

Pikantní dušené čínské zelí

0 hlasů
40min 304kJ 60 Kč

Pikantní zelí připravené podle čínské kuchařky.

Poradny

Z čeho se počítá PPM po dlouhodobé nemocenské?

Dobrý den,ve Vašem případě by se peněžitá pomoc v mateřství (PPM neboli mateřská) měla vypočítáva... Více

Jsem v PN, kdy se evidovat na úřadě práce?

Dobrý den,v době pracovní neschopnosti se nemůžete stát uchazečem o zaměstnání, tudíž se nemůžete... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Úsilí o zvládnutí všech vašich pracovních závazků a zároveň jejich vyvážení s vašimi osobními předsevzetími bude tento týden u Beranů dominovat. Snažte se proto nebrat si toho více, než bude nezbytně nutné. A nebojte se někter&e...

Více