Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Sportovní výživa

lednl 10. 06. 2017

Zdravím všechny sportovce, poradí mi tu někdo, co bych měl jako začínající sportovec, do sebe cpát? :-)

Neregistrovaná/ý - Valerie

23. 7. 2019

Neregistrovaná/ý - Bony | 18. 7. 2019
Dobrý den, jak vám tady poradili?? To jste byla někde osobně nebo jste jim psala?

Volala jsem na telefon tady https://www.fitham.cz/ číslo je nahoře a mají uvedené i ve kterých dnech a hodinách je možné zavolat

Neregistrovaná/ý - Bony

18. 7. 2019

Neregistrovaná/ý - Valerie | 4. 7. 2019
Já si beru sportovní výživu vždycky ve fitham. Jednak mám ráda že je u nich na výběr ze spousty věcí a druhak se nemusím vůbec vyznat protože mi tady vždycky skvěle odborně poradili ohledně cvičení i sportovní výživy

Dobrý den, jak vám tady poradili?? To jste byla někde osobně nebo jste jim psala?

Neregistrovaná/ý - Valerie

4. 7. 2019

Já si beru sportovní výživu vždycky ve fitham. Jednak mám ráda že je u nich na výběr ze spousty věcí a druhak se nemusím vůbec vyznat protože mi tady vždycky skvěle odborně poradili ohledně cvičení i sportovní výživy

Neregistrovaná/ý - lucasice

3. 7. 2019

Já bych doporučila určitě kloubní výživu a doplňky stravy pro začínající cvičení. Já beru i spalovač tuků.

Neregistrovaná/ý - Ivoš

5. 3. 2019

pro mě byla také výhodnější koupě pumpičky v lékarně za 4000, akorát jsem si pohlídal včasné koupení(24 hod před zákrokem) a dále jsem se o nic nestaral, zbytek obstarala lékarna a poté lékař při zákroku

Neregistrovaná/ý - Štefa

2. 3. 2019

Neregistrovaná/ý - Mirek | 26. 2. 2019
Na jogurty moc nejsem a tomu proteinu nerozumím.Právě,že je toho na trhu moc tak bych chtěl poradit něco osvědčeného po čem bych neměl na svačinku hlad.

Nebo si zkus koupit mujbilek. Velice dobrý zdroj bílkovin.Jenom to zapiješ vodou a o nic se nemusíš starat a velice tě to zasytí.Můj kamarád si to dává každé odpoledne a je velice spokojený.

Neregistrovaná/ý - Lenka

1. 3. 2019

Neregistrovaná/ý - Sabka | 28. 2. 2019
Když sportujete berete i nějaké doplňkové vitamíny,minerály?

Já beru tohle https://www.pilulka.cz/orthomol-sport-30-lahvicek-tob-30-tbl-30, doplňuji si tím vitamíny a minerály. Je to doplněk stravy pro sportovce, který podporuje tělesnou výkonnost a přirozenou obranyschopnost a regeneraci vašeho organismu

Neregistrovaná/ý - Sabka

28. 2. 2019

Když sportujete berete i nějaké doplňkové vitamíny,minerály?

Neregistrovaná/ý - Mirek

26. 2. 2019

Neregistrovaná/ý - Štefan | 21. 2. 2019
Zkus odpoledne jíst nějaký nízkotučný jogurt a nebo si kup protein.Je toho na trhu hodně.

Na jogurty moc nejsem a tomu proteinu nerozumím.Právě,že je toho na trhu moc tak bych chtěl poradit něco osvědčeného po čem bych neměl na svačinku hlad.

Neregistrovaná/ý - Štefan

21. 2. 2019

Neregistrovaná/ý - Mirek | 19. 2. 2019
Zdarec co jíte na odpolední svačinu?Začal jsem hodně cvičit abych shodil nějaké to kilo,ale ta strava mi pořád ještě dělá problémy.

Zkus odpoledne jíst nějaký nízkotučný jogurt a nebo si kup protein.Je toho na trhu hodně.

Neregistrovaná/ý - Mirek

19. 2. 2019

Zdarec co jíte na odpolední svačinu?Začal jsem hodně cvičit abych shodil nějaké to kilo,ale ta strava mi pořád ještě dělá problémy.

Neregistrovaná/ý - Andy

5. 2. 2019

No, já naštěstí ještě operaci řešit nemusím. Ale určitě bych byla ráda za doporučení účinného kolagenu. Jaký berete vy? Díky moc!

Neregistrovaná/ý - David

24. 1. 2019

Neregistrovaná/ý - Pavel | 21. 1. 2019
A co je s tím potom? to mi zase budou vytahovat? kolik to tak stojí? nebo to platí pojišťovna?

Šel jsem do lékárny, kde jsem zaplatil 4 tisíce korun a ta mi to doručila přímo do nemocnice, po těch 3 dnech to lékař sundá a hodí to normálně do koše.

Neregistrovaná/ý - Pavel

21. 1. 2019

Neregistrovaná/ý - David | 20. 1. 2019
Po operaci kolene jsem si nechal nasadit pumpičku s analgetikem, která mi vedla přes katetr přímo do rány analgetikum.

A co je s tím potom? to mi zase budou vytahovat? kolik to tak stojí? nebo to platí pojišťovna?

Neregistrovaná/ý - David

20. 1. 2019

Neregistrovaná/ý - Pavel | 17. 1. 2019
Dobrý den, byl jste tu někdo na operaci s kolenem? jak moc to pak bolí po operaci? dalo by se to vydržet i bez analgetik?

Po operaci kolene jsem si nechal nasadit pumpičku s analgetikem, která mi vedla přes katetr přímo do rány analgetikum.

Neregistrovaná/ý - Pavel

17. 1. 2019

Dobrý den, byl jste tu někdo na operaci s kolenem? jak moc to pak bolí po operaci? dalo by se to vydržet i bez analgetik?

Neregistrovaná/ý - Mandy

6. 1. 2019

Neregistrovaná/ý - Vanda | 3. 12. 2018
Ahoj, u té kloubní výživy bch se dívala i na další účinky. Já třeba beru Collalloc, což je jedna výživa na klouby, ale je to právě určeno i na výživu nehtů a vlasů. Už po týdnu jse viděla změnu.https://www.collalloc.com/cs

Ahoj, prosím tě, jak dlouho a jak často se ten collalloc užívá? Díky moc za upřesnění.

Neregistrovaná/ý - Vanda

3. 12. 2018

Ahoj, u té kloubní výživy bch se dívala i na další účinky. Já třeba beru Collalloc, což je jedna výživa na klouby, ale je to právě určeno i na výživu nehtů a vlasů. Už po týdnu jse viděla změnu.https://www.collalloc.com/cs

Neregistrovaná/ý - Simča

26. 10. 2018

Neregistrovaná/ý - Blanka | 6. 10. 2018
Dobrý den, tento doplněk stravy je původně veterinární přípravek určený pro koně. Co vím, je velice rozšířeným doplňkem mezi "fitkařemi", sportovci a běžnou populací. Švagr, velký sportovec ho užívá na bolavé kolena a říkal, že zatím na lepší kloubní výživu ještě nenarazil.

A kde je k dostání ? Musí se to nějak probrat s lékařem ?

Neregistrovaná/ý - Blanka

6. 10. 2018

Neregistrovaná/ý - Majka | 4. 10. 2018
Hele a já jsem ale měla za to, že https://www.alavis.cz/cs/je veterinární přípravek zejména pro koně... nebo to neplatí?

Dobrý den, tento doplněk stravy je původně veterinární přípravek určený pro koně. Co vím, je velice rozšířeným doplňkem mezi "fitkařemi", sportovci a běžnou populací. Švagr, velký sportovec ho užívá na bolavé kolena a říkal, že zatím na lepší kloubní výživu ještě nenarazil.

Svatba v zahraničí. Vyplatí se?

Kuřecí paprikáš

Kuřecí paprikáš

15 hlasů
1h a 30min 529 kJ 99 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Ryby pečené s čerstvým špenátem

11 hlasů
45min 287kJ 160 Kč

Rybí kousky pečené se špenátem a koprem.

Salát z rýžových nudlí

0 hlasů
45min 645kJ 200 Kč

Lehký, svěží salát z rýžových nudlí, hovězího masa a okur...

Poradny

Při péči o malé dítě za mě platí pojištění stát?

Dobrý den,během péče o dítě do čtyř lět věku za Vás sociální pojištění není přímo hrazeno, ale do... Více

V říjnu mi končí RD, můžu už teď podat výpověď?

Dobrý den,rodičovská dovolená je poskytována nejdéle do tří let věku dítěte. Pokud se po jejím sk... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více