Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Sportovní výživa

lednl 10. 06. 2017

Zdravím všechny sportovce, poradí mi tu někdo, co bych měl jako začínající sportovec, do sebe cpát? :-)

Neregistrovaná/ý - Adelaa

25. 7. 2018

Já taky začala sportovat a během týdne mě hodně začaly bolet klouby,tak mi doktor doporučil kloubní výživu...máte s nějakou zkušenost?

Neregistrovaná/ý - Olina

23. 7. 2018

Čau, hele, Geloren neber!!! Jako to není kloubní výživa. Jako jasně, možná dobře chutná, ale jinak jsou to takový gumový medvídci :D Kup si ten Alavis, ten je na trhu už dlouho, je osvědčený. Je primárně pro koně, ale je vhodný i pro člověka. Já třeba beru ALAVIS SPORT Triple Blend Extra Silný a spokojenost!

Neregistrovaná/ý - Alena

23. 7. 2018

Zdarec, jenom dotaz. Nutně potřebuji doporučit nějakou ale jakože fakt dobrou kloubní výživu. Nevím, uvažuju nad Alavisem nebo Gelorenem, ale nevím, co teda koupit. Co je vhodnější a hlavně účinější?

Neregistrovaná/ý - Blanka

21. 7. 2018

Beru ho a jsem s nim spokojena, Vyzkousela jsem toho uz hodne a je to snad jedine co mi pomohlo.

Neregistrovaná/ý - Aneta

19. 7. 2018

Neregistrovaná/ý - Hanka | 11. 7. 2018
Prosim a kdo pouziva alavis.cz? Nasla jsem to na netu, ze je to dobre na boelsti kloubu a opravdu to pomaha.

Taky bych byla ráda za víc informací ohledně Alavisu, protože přemýšlím, že bych ho začala užívat, ale potřebovala bych vědět jestli třeba není nutná konzultace s lékařem.

Neregistrovaná/ý - Karla

17. 7. 2018

Ano, neni to zadne placebo co si lide vezne kupuji, zkus a uvidis

Neregistrovaná/ý - Hanka

11. 7. 2018

Prosim a kdo pouziva alavis.cz? Nasla jsem to na netu, ze je to dobre na boelsti kloubu a opravdu to pomaha.

Neregistrovaná/ý - Dita

25. 11. 2017

Ano urcite ti poradi, jen tady mas jeste v jakych lekarnach jej sezenes flexiharpan.cz/#shops

Neregistrovaná/ý - Bara

23. 11. 2017

Zkusim je, dekuji a kde se daji sehnat? V lekarne mi poradi?

Neregistrovaná/ý - Dita

21. 11. 2017

Tak jestli je to obcas tak by ti mohli pomoci Arkokapsle, je to rostlinny produkt, Takze nic nenasilnyho.

Neregistrovaná/ý - Bara

19. 11. 2017

A co neco prirodniho? Bral jste nekdo neco? Obcas me pobolivaji klouby, ale na lekare to neni,

Neregistrovaná/ý - lednl

13. 6. 2017

Neregistrovaná/ý - Honza | 12. 6. 2017
Pokud hledáte vhodné suplementy a doplňky stravy pro cvičení, tak doporučuji mrknout na tento obchod www.fitness4u.cz

Tak díky, super mám jejich pobočku ve Zlíně kousek

Neregistrovaná/ý - Honza

12. 6. 2017

Neregistrovaná/ý - Ondra | 11. 6. 2017
Jako co myslíte nějaké doplňky stravy?

Pokud hledáte vhodné suplementy a doplňky stravy pro cvičení, tak doporučuji mrknout na tento obchod www.fitness4u.cz

Neregistrovaná/ý - Ondra

11. 6. 2017

Jako co myslíte nějaké doplňky stravy?

Vyhráli jste v našem speciálu Zpátky do školy? Velký přeh...

Krůtí ragú s ananasem a pohanka s baby karotkou

Krůtí ragú s ananasem a pohanka s baby karotkou

9 hlasů
20min 470 kJ 55 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Zapečené těstoviny

14 hlasů
60min 828kJ 145 Kč

Recept na zapečené těstoviny se sýrem tofu.

Podzimní ovocný salát

17 hlasů
20min 706kJ 55 Kč

Salát z nektarinek a švestek.

Poradny

Za jak dlouho po PN a odstupném dostanu podporu?

Dobrý den, paní Baarová,zákon o zaměstnanosti ke vztahu podpory v nezaměstnanosti uvádí, že: Ucha... Více

Zítra mi končí RD, jaké mám možnosti?

Pěkný den i Vám, Jano,rodičovskou dovolenou je možné čerpat (na rozdíl od rodičovského příspěvku)... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Dáte průchod zamilovanosti a ukážete partnerovi, že vám na něm opravdu záleží. A věřte, že protějšek váš postoj stoprocentně opětuje. Možná to nedá najevo tak vroucně, jak byste si představovali, nicméně se ujistíte o tom, že vztah má budoucnost.

Více