Menu
Pro hledaný termín nebyly nalezeny žádné výsledky.
Dobrý den, sháním na práci nějakou pohodlnou židli. Poradíte mi, s čím máte dobré zkušenosti?
Chtěla jsem, aby měl židli kvalitní a pohodlnou. Vybrala jsem herní židli Ergohuman G-Racer
Ezidle nabízí i herní židle, tu si moc přál syn. Tak jsme mu ji u nich koupili.
Mám od nich tuto - Kancelářská židle Ergohuman Plus Elite BT KMD31. Jsem s ní spokojená.
Podívejte se na https://www.ezidle.cz.Mají velký výběr.
Dobrý den, podívejte se na https://www.kancelarskezidle.com můžu osobně doporučit. Máme v práci židle FishBones. A nikdo si nestěžuje
Děkuji, podívám se určitě bych ji ráda vyzkoušela
Určitě židli vyzkoušet my máme osobně nejlepší zkušenosti v práci s židlema pro hráče her. Jsou nejkvalitnější a opravdu pohodlné
Dobrý den, ano je to pravda, má ji kolega v práci a všichni mu ji závidíme :)
Reklama
21. 3. - 20. 4.
V tomto týdnu budete působit energicky a rozhodně, ale zároveň si uvědomíte, že ne všechno je nutné zvládnout hned. Vaše odhodlání vás může posouvat kupředu, avšak pokud se necháte strhnout přílišnou netrpělivostí, můžete přehlédnout d... Více
Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.