Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Nevěra přítele & milence

Redakce Bety.cz 16. 02. 2011

Co je horší, nevěra přítele nebo milence?

Ylliess

05.02.2018

Já si vždy říkala že co je horší jestli chlap podvede s ženskou nebo chlapem.

Neregistrovaná/ý - Adam znalec

17.01.2018

S nevernym muzem se rozejdete, to je asi jedina dobra rada. Stejne tak muzi - pokud vam stara zahne, udela to zas a zas a vy budete za vola, navic muzete schytat nejaky filcky, kdyz stara roztahuje po pulce vesnice nohy.. Jak poznat, ze vam zahyba, se doctete zde -- https://www.erekce.cz/zenska-nevera/

Neregistrovaná/ý - Madlén

24.11.2017

Neregistrovaná/ý - Berta | 22.11.2017
Dočetla jsem se o přímé souvislosti maky na mužskou potenci. Doplňky, které by řeřichu obsahovaly? Doporučíte? Nebo čaje.

Berti, přírodní cesta je běh na dlouhou trať, ať jde o jakoukoli oblast lidského zdraví. Já jsem lékarnice, a ze zkušenosti vím, že pokud se vyskytne zdravotní problém, většina lidí jde tou cestou rychlého řešení, tedy cestou chemie.

Neregistrovaná/ý - Berta

22.11.2017

Dočetla jsem se o přímé souvislosti maky na mužskou potenci. Doplňky, které by řeřichu obsahovaly? Doporučíte? Nebo čaje.

Neregistrovaná/ý - Lucie

28.10.2017

Neregistrovaná/ý - Kaba | 18.10.2017
Já jsem koupila k dvouletému výročí pro přítele den v lázních. Dárek pro oba. A super věc.

Ne, to bych určitě jako zdravotní sestra nedoporučovala. Ale zkuste nějakou alternativu. Pokud nemůžete jinak, navštivte lékaře.

Neregistrovaná/ý - Kaba

18.10.2017

Katka90 | 22.09.2017
Myslíte, že může kuřák s vysokým tlakem užívat Erektan, nebo nějaký jiný přípravek?

Já jsem koupila k dvouletému výročí pro přítele den v lázních. Dárek pro oba. A super věc.

Neregistrovaná/ý - Linda

13.10.2017

Neregistrovaná/ý - Romana | 30.09.2017
Nějaký e-shop kde by měli třeba i prádlo, nebo zkrátka větší výběr, včetně i těch doplňků samozřejmě, a a hlavně ať to není Čína.

Prádlo, tak to neporadím. Ale třeba nějaké přípravky na libido, zkuste Erectan.

Neregistrovaná/ý - Romana

30.09.2017

Nějaký e-shop kde by měli třeba i prádlo, nebo zkrátka větší výběr, včetně i těch doplňků samozřejmě, a a hlavně ať to není Čína.

Neregistrovaná/ý - Mia

29.09.2017

Neregistrovaná/ý - Bára | 25.09.2017
Poslala bych ho k lékaři. Ale přípravků je celá řada, anebo koupit jen gel, ne prášky. https://erectan.cz/cs/home/5-erectan-intim-gel

Ať zkusí tohle: https://erectan.cz/cs/home/5-erectan-intim-gel Je to gel, neužívá se vnitřně.

Neregistrovaná/ý - Bára

25.09.2017

Katka90 | 22.09.2017
Myslíte, že může kuřák s vysokým tlakem užívat Erektan, nebo nějaký jiný přípravek?

Poslala bych ho k lékaři. Ale přípravků je celá řada, anebo koupit jen gel, ne prášky. https://erectan.cz/cs/home/5-erectan-intim-gel

Oboje.

Katka90

22.09.2017

Neregistrovaná/ý - Pavla

11.02.2017

Udělej si s přítelem krásný večer plný sexu a povol fantazii uzdu a pořiď si nějaký lubrikant s erotickou hračkou. Muži mají rádi nespoutané ženy dychtivé vzrušení. Uvidíš, jak se to mezi Vámi změní k lepšímu a třeba mu chybělo jen to.

Laugher

05.01.2017

Pro mne nevěra přítele

Neregistrovaná/ý - svůdce

09.12.2016

Neregistrovaná/ý - pokušitel | 31.10.2011
Já jsem na tom uplně stejně.

já jsem na tom zase naprosto jinak

Neregistrovaná/ý - Jaruška

08.12.2016

Můj příběh je trochu jiný.Vzala jsem si svého prvního chlapce.Od jeho rodičů jsme dostali malý byteček a byli jsme alestpoň já velmi šťastni.Náš soused na patře byl o generaci starší,sportovec ,velmi atraktivní,žil sám.Asi před rokem dostal manžel chřipku a zůstal pár dní doma.Já se domů vrátila dopoledne pro zapomenutá lejstra.Z ložnice byly slyšet divné zvuky,Nakoukla jsem.Manžel ležel na břiše a soused ho píchal do zadku.Utekla jsem.Večer jsem se vrátila domů a od té doby jsme o tom nepromluvili.Ale náš vztah už není takový jako dřív.Poradí mi někdo,co mám dělat?Stále manžela miluji.

vivi11

28.07.2016

Neznám tak nemohu posoudit...

luc94

21.04.2016

Já zažila nevěru přítele.. Bohužel to byla ta první VELKÁ láska a přes rok jsem to přehlížela. Jezdil přes týden pracovně do Prahy a na víkendy byl doma. Tam si našel frajerku a bylo. Trpělivost mi došla, když jsem dostala rakovinu a on se ani neuráčel přijít podívat do nemocnice. Tenkrát jsem byla opravdu na dně. Za cca pul roku jsem si našla nového přitele a ex mi pořad psal, volali jsme i policii. Ted jsem už vdaná a šťastná máme miminko jsem opravdu šťastná! Kdyby mě teď manžel podváděl nechci to vědět, už kvůli malé.

Neregistrovaná/ý - barča bari

26.11.2014

Neregistrovaná/ý - Monča | 11.07.2014
Ahoj všem mít milence-milenku je naprosto normální a přirozené:)není to výmysl dnešní doby,ale co je lidstvo na tomto světě se nevěra praktikuje;) Ale k věci,mám milence a je o 13 let mladší než já(no,je mu 23let) je milej,hezkej,šikovnej,soběstačnej,prostě pravej opak toho co mám doma Ráda bych věděla,jestli máte někdo zkušenost s takhle mladým milencem a kam se vztah ubíral. Beru ho jen na hrátky on mě taky,ale do budoucna....kdo ví

No jasně Kačo. To všichni víme

Neregistrovaná/ý - Mason

26.10.2014

Obligátní věta můj partner partnerka mi nerozumí.Z mého pohledu obyčejná výmluva.Kdo chce rozumět porozumí a kdo ne však to znáte.............

x

Smíchejte zázvor s rýží a připravte se na divokou noc

Masové kuličky s paprikou

Masové kuličky s paprikou

11 hlasů
55min 481 kJ 120 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Polévka z topinambur se slaninou

18 hlasů
50min 293kJ 70 Kč

Sytá podzimní (zimní) polévka.

Treska pečená se zeleninou

0 hlasů
45min 346kJ 160 Kč

Letní příprava ryby se zeleninou.

Poradny

Sníží mi kvůli nemocenské přídavek na dítě?

Dobrý den,podmínky výplaty přídavku na dítě upravují § 17 - 19 zákona o státní sociální podpoře. ... Více

Mám vyčerpat dovolenou po MD nebo až po RD?

Dobrý den,k variatně 1: Pokud si po ukončení MD požádáte o čerpání řádné dovolené, během dovolené... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Tento týden budete mít opravdu velké štěstí. Splní se vám dlouho očekávané přání! Radost bude veliká a užijete si ji po právu. Nebojte se trochu provětrat peněženku a pozvat své přátele a blízké na pořádnou oslavu. Rozhod...

Více