Diskuse na téma Nevěra přítele & milence

Co je horší, nevěra přítele nebo milence?

ed 29.12.2011

Milá jito1812@seznam.cz - podívejte se prosím do pošty. ed. kratky.zivot@gmail.com

pokušitel 31.10.2011

Já jsem na tom uplně stejně.*1*

svůdce pokušitel 09.12.2016

já jsem na tom zase naprosto jinak

Sary 31.10.2011

Morálka,kde je nějaká morálka???To dáváte budoucím generacím dobrej příklad,já bych se styděla.Lhát,podvádět!Ze slova rodina se stalo prázdné slovo.Copak už v dnešní době lidi nemají svědomí,za chvíli se můžem všichni chovat jako zvířata,pak si nestěžujte že po vás vaše děti zdědili špatné hodnoty.Nedivím se,že se lidi neberou.Na každého jednou dojde a spát s milencem a žít s manželem je velmi trapné!!!!!!!!!!!!!!;*(

All Sary 24.03.2014

Buď jste mladá paní ještě mladá, hloupá a nebo neatraktivní. A nebo kombinace všeho dohromady. Lidi kteří jsou kvůli dětem schopni se nerozvést a dělat všechno tak aby netrpěla rodina, i když je srdce či přirození táhne jinam a to silou kterou jste asi nikdy nezažila, jsou tisíckrát odpovědnější než ti co opustí partnera a děti jen kvůli šukání či přeludu souznění. Je to vnitřní boj o kterém nemát zjevně tušení, a s kecama o morálce si vycpěte ramena! Morálnější je zůstat a vychovat děti a udržet rodinu, než se dvakrát třikrát rozvést a ještě se tím "chlubit". :-/

angee 30.05.2011

mam naprosto stejny problem!! akorat ten kamarad byl meho pritele, schazime se s prestavkama uz tri roky a nemuzeme jit od sebe proste se tak strasne pritahujem ze to nejde vzdycky se pak zase za nejakou dobu domluvime<3

janka 28.05.2011

nejde....ale on kvuli tobe rodinu nenecha..zustanes pro nej jen milenka.znam to moc dobre a mas dve možnosti...bude ti stačit role milenky a užívat si nebo se rozkoukáš jine.držím palečky:-)

kak 28.05.2011

Jo nevěra je poslední dobou asi trend, bohužel mě to taky postihlo a přiznám se, že tou nevěrnou jsem zde já. Asi před rokem a půl jsem se začala scházet s mým nejlepším kamarádem, se kterým jsme měli vždy skvělý vztah samých dvojsmyslů, smíchu a probírali jsme leccos a podnikali výlety, procházky, až to začalo ústit v něco víc, aniž bych si to uvědomovala, neboť jsem v tu dobu měla přítele (stále ještě mám). Jednoho dne se to zvrtlo v sexuální hrátky a pokračovalo asi měsíc, než na to můj přítel přišel. Tak jsem si řekla dost, konec, nemůžu takhle dál. Vydržela jsem to asi měsíc a znovu to spadlo kamsi do vášně s mým kamarádem. Jelikož jsem nechtěla svého přítele ztratit, opět jsem to zarazila. Nyní po roce a půl, tu dobu jsem to vydržela a nestýkala jsem se svým kamarádem, jsme se opět sešli, sranda byla jako dřív a né jen ta sranda takže si dovede představit, v jakém kruhu se zas ocitám. Samozřejmě je to moje blbost, ale s ním je to tak zvláštní, asi taková fyzická přitažlivost, že si prostě nemůžu pomoct Přítel zatím nic neví. Znáte někdo něco podobného, nebo máte podobný problém?

Čupka ANNA !!!! 28.05.2011

Jo nevěra je poslední dobou asi trend, bohužel mě to taky postihlo a přiznám se, že tou nevěrnou jsem zde já. Asi před rokem a půl jsem se začala scházet s mým nejlepším kamarádem, se kterým jsme měli vždy skvělý vztah samých dvojsmyslů, smíchu a probírali jsme leccos a podnikali výlety, procházky, až to začalo ústit v něco víc, aniž bych si to uvědomovala, neboť jsem v tu dobu měla přítele (stále ještě mám). Jednoho dne se to zvrtlo v sexuální hrátky a pokračovalo asi měsíc, než na to můj přítel přišel. Tak jsem si řekla dost, konec, nemůžu takhle dál. Vydržela jsem to asi měsíc a znovu to spadlo kamsi do vášně s mým kamarádem. Jelikož jsem nechtěla svého přítele ztratit, opět jsem to zarazila. Nyní po roce a půl, tu dobu jsem to vydržela a nestýkala jsem se svým kamarádem, jsme se opět sešli, sranda byla jako dřív a né jen ta sranda takže si dovede představit, v jakém kruhu se zas ocitám. Samozřejmě je to moje blbost, ale s ním je to tak zvláštní, asi taková fyzická přitažlivost, že si prostě nemůžu pomoct Přítel zatím nic neví. Znáte někdo něco podobného, nebo máte podobný problém?*4*

Čupka ANNA !!!!x Čupka ANNA !!!! 28.05.2011

Jo nevěra je poslední dobou asi trend, bohužel mě to taky postihlo a přiznám se, že tou nevěrnou jsem zde já. Asi před rokem a půl jsem se začala scházet s mým nejlepším kamarádem, se kterým jsme měli vždy skvělý vztah samých dvojsmyslů, smíchu a probírali jsme leccos a podnikali výlety, procházky, až to začalo ústit v něco víc, aniž bych si to uvědomovala, neboť jsem v tu dobu měla přítele (stále ještě mám). Jednoho dne se to zvrtlo v sexuální hrátky a pokračovalo asi měsíc, než na to můj přítel přišel. Tak jsem si řekla dost, konec, nemůžu takhle dál. Vydržela jsem to asi měsíc a znovu to spadlo kamsi do vášně s mým kamarádem. Jelikož jsem nechtěla svého přítele ztratit, opět jsem to zarazila. Nyní po roce a půl, tu dobu jsem to vydržela a nestýkala jsem se svým kamarádem, jsme se opět sešli, sranda byla jako dřív a né jen ta sranda takže si dovede představit, v jakém kruhu se zas ocitám. Samozřejmě je to moje blbost, ale s ním je to tak zvláštní, asi taková fyzická přitažlivost, že si prostě nemůžu pomoct Přítel zatím nic neví. Znáte někdo něco podobného, nebo máte podobný problém?

Eva 27.05.2011

Ahoj, mám milence i manžela. Milenec je na tom stejně. Oba jsme se rozhodli, že kvůli dětem zůstaneme v rodinách, ale sebe se nevzdáme. Je to těžké, ale zodpovědné k dětem. Protějšky nás oba x let odmítaly v sexu a ani podporou pro nás nebyly. Myslím , že i tak to jde. Co vy na to? Máte někdo podobnou, nebo stejnou zkušenost?

Jita Eva 25.10.2011

Ahojky,jsem ve stejné situaci mám milence i manžela,kvuli dětem nic nepodnikáme ,moc toužíme být spolu je to hodně těžké,ale momentální situace je taková a jinak to nejde.Nemužeme bez sebe být a tak jak píšeš nevzdáme se ani my sebe.Byla bych ráda pokud si o tom třeba i napsat vylít si srdíčko a nebo se jen tak podpořit ,pochopit.Muj email jita1812@seznam.cz.

ed Eva 29.12.2011

Ano jsem v podobné situaci, velice podobné neli stejné. Mám manželku a tři dětičky které moc miluji a nikdy by jsem se jich nevzdal. Zároveň miluji vdanou ženu a je to oboustranné. Respektujeme se a víme že stav a oklnosti nezměníme, především kvůli rodinné harmonii, jež je pro děti to nejdůležitější, jsme k sobě úpřimní, neočekávame od sebe co nemůžeme a jsme srozumeni s životními okolnostmi. Je to velice silné z obou stran. Budu rád, když si napíšeme více o svých zkušenostech: můj email: kratky.zivot@gmail.com

ed Eva 29.12.2011

prosim vas napište mně, moc bych si přál si s vámi o problému, který je až na maličkosti u obou stejný popismenkovat, povidat: kratky.zivot@gmail.com

MIŠAK 21.05.2011

před časem sem začala chodit s úžasným mužem ale teď sem zjistila že u skoro rok a půl je ženatý ale já ho strašně miluji a nevím co mam dělat kamarádky my radí abych ho nechala byt a zapomněla ale to nejde :(

JANA 14.05.2011

Ja to proste nechapu,dneska je zrejme naprosto samozrejmosti s nekym zit a s jinym spat...bohuzel nejsem zadna vyjimka,ovsem nikdy se s tim nevyrovnam...manzela miluji,ale je vazne nemocen...

Lůůů 29.03.2011

Jo nevěra je poslední dobou asi trend, bohužel mě to taky postihlo a přiznám se, že tou nevěrnou jsem zde já. Asi před rokem a půl jsem se začala scházet s mým nejlepším kamarádem, se kterým jsme měli vždy skvělý vztah samých dvojsmyslů, smíchu a probírali jsme leccos a podnikali výlety, procházky, až to začalo ústit v něco víc, aniž bych si to uvědomovala, neboť jsem v tu dobu měla přítele (stále ještě mám). Jednoho dne se to zvrtlo v sexuální hrátky a pokračovalo asi měsíc, než na to můj přítel přišel. Tak jsem si řekla dost, konec, nemůžu takhle dál. Vydržela jsem to asi měsíc a znovu to spadlo kamsi do vášně s mým kamarádem. Jelikož jsem nechtěla svého přítele ztratit, opět jsem to zarazila. Nyní po roce a půl, tu dobu jsem to vydržela a nestýkala jsem se svým kamarádem, jsme se opět sešli, sranda byla jako dřív a né jen ta sranda *1* takže si dovede představit, v jakém kruhu se zas ocitám. Samozřejmě je to moje blbost, ale s ním je to tak zvláštní, asi taková fyzická přitažlivost, že si prostě nemůžu pomoct *3* Přítel zatím nic neví. Znáte někdo něco podobného, nebo máte podobný problém?

JANA Lůůů 14.05.2011

Urcite jsem to zazila mnohokrat a muzu Ti otevrene rict,ze zivotni hodnoty a laska jsou uplne nekde jinde,nez fyzicka pritazlivost,na to ale prijdes,az ztratis toho,kdo te mel nebo ma rad

monika JANA 28.05.2011

mam uplne ten stejny problem,ale nevidame se tak casto a zatim to nehodlam nejak menit,s manzelem si vic jak rok nerozumime ani v sexu a ve vztahu uz taky ne.

Marcelka 25.03.2011

@ Majka: Proč jsi se svojím přítelem, když tě podvání a ještě navíc to víš? Nejsi normální. @ Vera: Ty i tvůj milenec jste naprosto bezcharakterní bestie. Co takhle dát partnerovi častěji? Pak by neběhal za jinými a ty by jsi nerozvracela jiná, možná dobře fungující manželství. @ dana: Je vidět, že v tobě taky není kouska charakteru. Kdybych se já potkala s mužem o kterém bych věděla, že je zadaný a co ještě hůř, že je jeho žena nemocná, pak bych se musela hanbou propadnout, kdybych si s ním měla něco začít. Co jseš to za člověka? Strašně bych ti přála, aby jsi se dostala do situace jeho nemocné přítelkyně.

Hanule Marcelka 05.05.2011

Marcelko, srdci neporučíš, když jsi to nezažila, tak nesuď! A Dana nepsala nic ani o tom, že by to byla jeho žena, ani o tom, že by byla nemocná, přečti si to znovu!;-)

dana 19.03.2011

ve svých 45letech jsem se zamilovala do 55letého muže a on se zamiloval do mě.hned na začátku mi ale řekl,že má přítelkyni,které je let 60.On sám má svůj byt, ale za přítelkyní pravidelně dojíždí do jiného města.Ovšem v té stejné době,co jsme se do sebe zamilovali-se jeho přítelkyně začala starat o svou matku,kterou si vzala z LDN a on jí slíbil,že jí bude pomáhat.Já jsem v té době bydlela v bytě se svým bývalým manželem.Scházeli jsme se tedy u přítele v bytě.Po naší roční známosti jsem dostala byt a začla jsem rekonstruovat.přítel mi hodně opravdu hodně pomáhal i finančně.když jsem se pak konečně přestěhovala,začal se mnou bývat častěji a častěji.Ale za přítelkyní jezdit nepřestal.Neměl odvahu to tam ukončit.Hledal řešení a tak přišel s tím,že by se se mnou chtěl oženit.Jenže já jsem ho odmítla s tím,že bych chtěla zkusit bydlet sama.On si nechal svou přítelkyni a já svou svobodu.A jako milenci jsme spolu stále i přes mnohé bolesti,které nám naše láska přinesla.Stále se spolu milujeme a nevíme co bude dál.Necháme tomu čas.Když jsme spolu je nám nádherně a časem jsme si i zvykli nemyslet na to co kdo dělá,když spolu nejsme.Stýská se nám,bolí to,ale milujeme se hodně na to abychom nebyli spolu vůbec.

JANA dana 14.05.2011

Kdyby vam bylo dvacet,vubec bych se nedivila,ze nevite co chcete.Urcite kazdy chce pro sebe to nejlepsi a vetsinou se nikdo nechce niceho vzdat,on ma svoji pritelkyni,ty svoji svobodu,pro oba urcite pohodli,pak ovsem silne pochybuji o tom,ze je to LASKA,spis jde jen o to,ze vam spolu vyhovuje sex.Sice se s tebou chtel ozenit,ale kdyby te doopravdy miloval,urcite by pritelkyni opustil i za tu cenu,ze si ho nevezmes,proste ma vzdy otevreny zadni vratka

dana JANA 29.05.2011

a poradíš mi jak to mám řešit aby srdce nevykrvácelo??

Weru 07.03.2011

Prosím o vyplnění http://13710.vyplnto.cz/ je to k mé absolventské práci.Předem moc děkuji.

Vera 28.02.2011

Před časem jsem prozřela a zjistila jsem, že partner si prostě jenom se mnou nevystačí a tak běhá i jinam... Vyřešila jsem to asi v celku netradičně, protože jsem si jistá, že se milujeme a rozcházet se kvůli hormonům apod. se mi nechtělo. Vzala jsem to tedy oko za oko a též jsem si našla milence. I když dá se říct, že on našel mě... :D Od začátku, co jsme se potkali, jsem věděla, že je ženatý, takže jsem si to i předem vtloukala do hlavy a zabralo to. Mezi námi není nic jiného než sex. Hlavně pozor na oxytocin, protože to je mrcha největší. Díky tomu se dokáže žena zamilovat jen po prvním sexu, když jí bude vyhovovat. Při pocitu lásky a žárlivosti doporučuji utéct, pokud sammozřejmě nechcete bojovat. Ale někdy to fakt nejde... Třeba u malých nebo hůř-ještě nenarozených dětí... Držím palce, a hlavně si ho nepřipouštět k srdci!!!!

JANA Vera 14.05.2011

Rada bych Ti na Tvuj komentar odpovedela,ze Tvuj nazor je sice rozumny,ze milence si nesmime pripustit k srdci,jde jen o sex,ale oplacet neveru neverou neni zrovna rozumny a z velke obrovske zkusenosti ti mohu rict,ze casem ti to znici vztah,res to nejak s manzelem

Majka 16.02.2011

Ahoj holky, mám takový dotaz, přiznám rovnou, že s přítelem mám docela volný vztah, jeho podvádění už nějak přecházím, tak jsem si našla milence, respektive on si našel mě s ním jsem se nikdy na ničem nedomlouvala, skoro bych řekla že téma našeho vzájemného vztahu je jakési tabu mezi námi, on má svoji přítelkyni, ale kdykoliv myslím na to, že by se vyspal s nějakou jinou, není mi z toho moc příjemě. Jak prohlásí něco o nějaké kamarádce nebo třeba nějaké souvislosti, které hned nepochopím, jsem uplně vyřízená, ale zároveň nemůžu dát před ním najevo, jsem přeci "jen" jeho milenkou... Máte to některá z Vás taky tak? *3*

Vera Majka 28.02.2011

Před časem jsem prozřela a zjistila jsem, že partner si prostě jenom se mnou nevystačí a tak běhá i jinam... Vyřešila jsem to asi v celku netradičně, protože jsem si jistá, že se milujeme a rozcházet se kvůli hormonům apod. se mi nechtělo. Vzala jsem to tedy oko za oko a též jsem si našla milence. I když dá se říct, že on našel mě... :D Od začátku, co jsme se potkali, jsem věděla, že je ženatý, takže jsem si to i předem vtloukala do hlavy a zabralo to. Mezi námi není nic jiného než sex. Je mi úplně jedno, co dělá, když není se mnou... Hlavně pozor na oxytocin, protože to je mrcha největší. Díky tomu se dokáže žena zamilovat jen po prvním sexu, když jí bude vyhovovat. Při pocitu lásky a žárlivosti doporučuji utéct, pokud sammozřejmě nechcete bojovat. Ale někdy to fakt nejde... Třeba u malých nebo hůř-ještě nenarozených dětí... Držím palce, a hlavně si ho nepřipouštět k srdci!!!!

eva Majka 19.03.2011

Ahoj Majko.jsi do svého nového milence zamilovaná?a co tvůj přítel?jste spolu stále?


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
7 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat