Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma domácí pekárna

anna 18. 03. 2010

prosím receptů je na netu hodně, ale já hledám tip na opravdu odzkoušené recepty - díky

Neregistrovaná/ý - Jana J

14.08.2010

Dobrý den,poradˇte mi jak vylepšit bezlepkový chléb nebo pečivo.

Neregistrovaná/ý - Test

02.02.2011

Testovačka

Neregistrovaná/ý - Karel

08.02.2011

Ok

Neregistrovaná/ý - fadfds

13.02.2011

Neregistrovaná/ý - Jana J | 14.08.2010
Dobrý den,poradˇte mi jak vylepšit bezlepkový chléb nebo pečivo.

fafasfd

Pekárnu nemáme, ale pečeme v troubě. Jak domácí housky tak tchýně vaří chleba..Opravdu chutné!!!

Neregistrovaná/ý - Gabina

22.06.2016

souhlasím, domácí pekárna je top! akorát mi teda trvalo, nez se mi podaril pekne vykunuty, ale ted už spoléhám na jistotu a vím, co a jak.

Neregistrovaná/ý - Magda

28.06.2016

Neregistrovaná/ý - Gabina | 22.06.2016
souhlasím, domácí pekárna je top! akorát mi teda trvalo, nez se mi podaril pekne vykunuty, ale ted už spoléhám na jistotu a vím, co a jak.

Mi povídej muj chleba vzdycky nakyne...a pak? pak je z toho placka a vubec nevím, cím to muze být

Martaa

29.06.2016

Kopretinka6 | 25.04.2013
Pekárnu nemáme, ale pečeme v troubě. Jak domácí housky tak tchýně vaří chleba..Opravdu chutné!!!

Taky ráda dělám housky v troubě, super recepty na domácí pečivo do trouby má Roman Vaňek

Neregistrovaná/ý - Gabina

03.07.2016

Neregistrovaná/ý - Magda | 28.06.2016
Mi povídej muj chleba vzdycky nakyne...a pak? pak je z toho placka a vubec nevím, cím to muze být

mě pomohlo zmenit mouku- na babiccinu volbu, kterou jeste presyju pres síto, aby byla vzdušnejsi, a dávám susené kvasnice.

Já jsem si jí nekoupila, ale dcera i snacha jsou s ní velice spokojeny.

Laugher

06.01.2017

Každému chutná něco jiného, takže to záleží jenom na Vás, co si upečete

Neregistrovaná/ý - Olina

28.11.2018

Ahoj holky, mám dotaz. Chtěla bych se zeptat, zda máte v kuchyni digestoř a pokud ano, tak jakou značku. Jde mi hlavně o to, aby byla tichá a perfektně táhla. Díky moc"

Neregistrovaná/ý - Olina

29.11.2018

Holky, nemáte doma některá domácí vinotéku? Moc by mi to pomohlo. Chci ji koupit babi a dědovi a nějak nevím, kde a podle čeho vybrat...

Neregistrovaná/ý - Liška

02.12.2018

Ahoj všem, chtěla bych se zeptat, zda je tu někdo, kdo má zkušenosti s objednávkou domácích spotřebičů z Kuliny. Mají tam krásné roboty i kávovary a teď před vánoci se to hodí.

Neregistrovaná/ý - Bětka

20.12.2018

Ahoj všem, prosím o vaše zkušenosti, rady a tipy. Naši dělají reko domku, a to vč. kuchyně. Mamka si přeje novou digestoř a já bych jí ráda udělala radost. Po jaké sáhnu?

Neregistrovaná/ý - Kubína

21.12.2018

Neregistrovaná/ý - Olina | 29.11.2018
Holky, nemáte doma některá domácí vinotéku? Moc by mi to pomohlo. Chci ji koupit babi a dědovi a nějak nevím, kde a podle čeho vybrat...

Ahoj, za mě uplne nejlepší volba shopu je tento shop https://www.chladnickanavino.cz. Doporučuju, ozkoušeno a spokojenost!

Neregistrovaná/ý - Carry

02.01.2019

Ahojky, chtěla bych se vás zeptat. Jak jste spokojeni s domácí pekárnou? Myslíte, že se vyplatí ji mít doma? A jak dlouho chleba v ní upečený vydrží?

Neregistrovaná/ý - Matty

31.01.2019

Vážení, přicházím s dotazem a zároveň s prosbou o radu. Co myslíte, je v kuchyni nezbytná digestoř? Já si osobně myslím, že ano, ale už jsem slyšela i názory, že potřeba určitě není. Tak by mě zajímalo, jak se na to tvářite vy? No a taky se ptám proto, že si ji teď chci kupovat. Vybrala jsem si tento shop https://www.faber-eshop.cz a byla bych ráda za info.

Neregistrovaná/ý - Renda

03.03.2019

Neregistrovaná/ý - Matty | 31.01.2019
Vážení, přicházím s dotazem a zároveň s prosbou o radu. Co myslíte, je v kuchyni nezbytná digestoř? Já si osobně myslím, že ano, ale už jsem slyšela i názory, že potřeba určitě není. Tak by mě zajímalo, jak se na to tvářite vy? No a taky se ptám proto, že si ji teď chci kupovat. Vybrala jsem si tento shop https://www.faber-eshop.cz a byla bych ráda za info.

Ahoj Matty, pro mě je digestoř rozhodně nezbytnost. Co se pak týká, výběu té nejvhodnější, tak já ti ten Faber doporučím, protože ji doma mám a jsem s ní spokojená. Jinak jsem ji taky kupovala na faber-eshop.cz, takže za mě určitě ano.

Neregistrovaná/ý - Klára

04.03.2019

Neregistrovaná/ý - Kubína | 21.12.2018
Ahoj, za mě uplne nejlepší volba shopu je tento shop https://www.chladnickanavino.cz. Doporučuju, ozkoušeno a spokojenost!

Taky z tohoto shopu máme domácí vinotéku. Máme konkrétně tuto https://www.chladnickanavino.cz/Dunavox-DAT-12-33C-d156.htm a maximální spokojenost. Jsme dva, takže nám krásně stačí. Cena vynikající, je to jednozovka, pro nás ideálka.

TESTOVÁNÍ: Špaldový celozrnný chleba od Penamu

Hovězí rolády plněné meruňkami

Hovězí rolády plněné meruňkami

0 hlasů
2h a 0min 640 kJ 240 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Brambory plněné žampiony

22 hlasů
30min 286kJ 65 Kč

Rychlé, dietní a navíc moc dobré.

Brambory zapečené se sýrem a paprikou

0 hlasů
1h a 25min 403kJ 140 Kč

Batáty jsou sladší,než klasické brambory. Můžete jimi dop...

Poradny

Jsem na ÚP po výpovědi a čekám dítě, dostanu PPM?

Pěkný den i Vám, Lucie,pro nárok na peněžitrou pomoc v mateřství (PPM neboli mateřskou) je zapotř... Více

Jaké jsou problémové aspekty PPM?

Dobrý den,odpověď na totu otázku bohužel výrazně přesahuje možnosti této poradny, ale pokusím se ... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Sotva jste si stačili o víkendu trochu odpočinout (i když to byl odpočinek docela aktivní), už se na vás valí další nápor úkolů v práci (pozor, některé budou celkem nečekané a poprat se s nimi vám seber poměrně dost energie, kterou poslední dobou zrovna ne...

Více