Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma domácí pekárna

anna 18. 03. 2010

prosím receptů je na netu hodně, ale já hledám tip na opravdu odzkoušené recepty - díky

Neregistrovaná/ý - Jana J

14.08.2010

Dobrý den,poradˇte mi jak vylepšit bezlepkový chléb nebo pečivo.

Neregistrovaná/ý - Test

02.02.2011

Testovačka

Neregistrovaná/ý - Karel

08.02.2011

Ok

Neregistrovaná/ý - fadfds

13.02.2011

Neregistrovaná/ý - Jana J | 14.08.2010
Dobrý den,poradˇte mi jak vylepšit bezlepkový chléb nebo pečivo.

fafasfd

Pekárnu nemáme, ale pečeme v troubě. Jak domácí housky tak tchýně vaří chleba..Opravdu chutné!!!

Neregistrovaná/ý - Gabina

22.06.2016

souhlasím, domácí pekárna je top! akorát mi teda trvalo, nez se mi podaril pekne vykunuty, ale ted už spoléhám na jistotu a vím, co a jak.

Neregistrovaná/ý - Magda

28.06.2016

Neregistrovaná/ý - Gabina | 22.06.2016
souhlasím, domácí pekárna je top! akorát mi teda trvalo, nez se mi podaril pekne vykunuty, ale ted už spoléhám na jistotu a vím, co a jak.

Mi povídej muj chleba vzdycky nakyne...a pak? pak je z toho placka a vubec nevím, cím to muze být

Martaa

29.06.2016

Kopretinka6 | 25.04.2013
Pekárnu nemáme, ale pečeme v troubě. Jak domácí housky tak tchýně vaří chleba..Opravdu chutné!!!

Taky ráda dělám housky v troubě, super recepty na domácí pečivo do trouby má Roman Vaňek

Neregistrovaná/ý - Gabina

03.07.2016

Neregistrovaná/ý - Magda | 28.06.2016
Mi povídej muj chleba vzdycky nakyne...a pak? pak je z toho placka a vubec nevím, cím to muze být

mě pomohlo zmenit mouku- na babiccinu volbu, kterou jeste presyju pres síto, aby byla vzdušnejsi, a dávám susené kvasnice.

Já jsem si jí nekoupila, ale dcera i snacha jsou s ní velice spokojeny.

Laugher

06.01.2017

Každému chutná něco jiného, takže to záleží jenom na Vás, co si upečete

Neregistrovaná/ý - Olina

28.11.2018

Ahoj holky, mám dotaz. Chtěla bych se zeptat, zda máte v kuchyni digestoř a pokud ano, tak jakou značku. Jde mi hlavně o to, aby byla tichá a perfektně táhla. Díky moc"

Neregistrovaná/ý - Olina

29.11.2018

Holky, nemáte doma některá domácí vinotéku? Moc by mi to pomohlo. Chci ji koupit babi a dědovi a nějak nevím, kde a podle čeho vybrat...

Neregistrovaná/ý - Liška

02.12.2018

Ahoj všem, chtěla bych se zeptat, zda je tu někdo, kdo má zkušenosti s objednávkou domácích spotřebičů z Kuliny. Mají tam krásné roboty i kávovary a teď před vánoci se to hodí.

Neregistrovaná/ý - Bětka

20.12.2018

Ahoj všem, prosím o vaše zkušenosti, rady a tipy. Naši dělají reko domku, a to vč. kuchyně. Mamka si přeje novou digestoř a já bych jí ráda udělala radost. Po jaké sáhnu?

Neregistrovaná/ý - Kubína

21.12.2018

Neregistrovaná/ý - Olina | 29.11.2018
Holky, nemáte doma některá domácí vinotéku? Moc by mi to pomohlo. Chci ji koupit babi a dědovi a nějak nevím, kde a podle čeho vybrat...

Ahoj, za mě uplne nejlepší volba shopu je tento shop https://www.chladnickanavino.cz. Doporučuju, ozkoušeno a spokojenost!

Neregistrovaná/ý - Carry

02.01.2019

Ahojky, chtěla bych se vás zeptat. Jak jste spokojeni s domácí pekárnou? Myslíte, že se vyplatí ji mít doma? A jak dlouho chleba v ní upečený vydrží?

Neregistrovaná/ý - Matty

31.01.2019

Vážení, přicházím s dotazem a zároveň s prosbou o radu. Co myslíte, je v kuchyni nezbytná digestoř? Já si osobně myslím, že ano, ale už jsem slyšela i názory, že potřeba určitě není. Tak by mě zajímalo, jak se na to tvářite vy? No a taky se ptám proto, že si ji teď chci kupovat. Vybrala jsem si tento shop https://www.faber-eshop.cz a byla bych ráda za info.

Neregistrovaná/ý - Renda

03.03.2019

Neregistrovaná/ý - Matty | 31.01.2019
Vážení, přicházím s dotazem a zároveň s prosbou o radu. Co myslíte, je v kuchyni nezbytná digestoř? Já si osobně myslím, že ano, ale už jsem slyšela i názory, že potřeba určitě není. Tak by mě zajímalo, jak se na to tvářite vy? No a taky se ptám proto, že si ji teď chci kupovat. Vybrala jsem si tento shop https://www.faber-eshop.cz a byla bych ráda za info.

Ahoj Matty, pro mě je digestoř rozhodně nezbytnost. Co se pak týká, výběu té nejvhodnější, tak já ti ten Faber doporučím, protože ji doma mám a jsem s ní spokojená. Jinak jsem ji taky kupovala na faber-eshop.cz, takže za mě určitě ano.

Neregistrovaná/ý - Klára

04.03.2019

Neregistrovaná/ý - Kubína | 21.12.2018
Ahoj, za mě uplne nejlepší volba shopu je tento shop https://www.chladnickanavino.cz. Doporučuju, ozkoušeno a spokojenost!

Taky z tohoto shopu máme domácí vinotéku. Máme konkrétně tuto https://www.chladnickanavino.cz/Dunavox-DAT-12-33C-d156.htm a maximální spokojenost. Jsme dva, takže nám krásně stačí. Cena vynikající, je to jednozovka, pro nás ideálka.

TESTOVÁNÍ: Dětská kosmetika Linteo Baby

Kuskus s kuřecím masem

Kuskus s kuřecím masem

23 hlasů
40min 706 kJ 148 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Dušená vepřová plec

13 hlasů
1h a 25min 476kJ 150 Kč

Kostky vepřového masa dušené s houbami a šunkovým salá...

Pikantní pečený bůček

13 hlasů
4h a 10min 629kJ 180 Kč

Pečený, marinovaný bůček.

Poradny

Jak doložit výdaje na péči o dítě?

Dobrý den,jestliže v současné době máte v souvislosti s péčí o syna zvýšené náklady a další navýš... Více

Upadla jsem na chodníku, jak získat odškodnění?

Dobrý den,Váš dotaz je spíše právního charakteru a já bohužel nejsem právník, ale "jen" sociální ... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více