Diskuse na téma Práce z pohodlí domova

Zdravím všechny maminky na MD (ale i ostatní dámy). Mám pro vás zajímavý tip, jak ušetřit. Jistě každý měsíc vydáváte určitou částku peněz (někdo víc, někdo míň) za různé zboží – za prací prášky, speciální dětské prášky, aviváže, další věci jako čaje, kávu, krémy na ruce či obličej, masážní gely, a pokud se stejně jako já spoléháte více na přírodu než na chemii, tak také za bylinkové přípravky (kapky, sirupy, čajíky, mastičky apod.). A co to zkusit trochu jinak? Zkuste nejít do obchodu, ale koupit si takovéto věci po internetu. Nová česká distribuční firma Eldorádo vám nabízí možnost nejen ušetřit peníze, ale také si je vydělat (časem můžete dostávat velmi slušné částky), ale pozor, ne tím, že byste museli zboží prodávat! Vy si každý měsíc prostřednictvím této firmy nakoupíte nějaké zboží pro sebe (není povinně dáno za kolik, nakoupíte jen to, co budete opravdu potřebovat, tedy i za minimální částku) a doporučíte tento internetový obchod třem lidem (známým či lidem na netu), které tato možnost také zaujme a kteří splní stejné podmínky jako vy. Z nákupů lidí pod vámi budete mít provize (když se daří, tak jsou první provize už po dvou měsících). Více info na emailu pavla.1111@email.cz (pošlu nezávazně a zdarma). Není to podvod, ani letadlo nebo pyramida, mám to vyzkoušené. Registrace do systému je zdarma, a pokud vám to nebude vyhovovat, vždycky můžete skončit (bez nějakých dalších poplatků, sankcí apod:-)

konatovka 15.09.2021

Záleží na každém, zda do toho půjde. Já jsem dost nedůvěřivá.

Aster 29.10.2020

Slepičí servere, zdravím! vy prd víte o životě normální ženy a taky to tady podle toho vypadá. Obávám se, že jste konečně toto diskuzní fórum zcela přizpůsobili těm slepicím ze satelitů, které se doma nudí...


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Nový horoskop Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
1 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat