Diskuse na téma Krmivo pro psy

Můžu poprosit o doporučení kvalitního štěněcího krmiva ?

Silvie 02.12.2018

O jaké jde plemeno ?

NinaC Silvie 03.12.2018

Budeme mít jack russela :))

TerkaKonec 03.12.2018

Já doporučuji krmivo Belcando. Mají přímo i pro štěňata už od těch nejmenších na rozkrmení. My jsme je dávali i naší březí fence a následně i jejím 9 štěňátkům. Jednalo se o křížence jezevčíka.

Erika 09.12.2018

My jsme několik let na granulích od britu a za ty roky jsem nemusela měnit. Áronovy pořád chutnají a akorát střídáme příchutě a za chvíli teda budeme přecházet na seniorky.

Karoline Erika 14.12.2018

Můžu se zeptat jestli třeba prokládáš i konzervamy ? Potřebovala bych aby nám pes trochu nabral a myslím si, že snad pomocí těch konzerv by to mělo jít o trošičku nahoru ne ?

Erika Karoline 27.12.2018

To víš, že prokládám, je to lepší i pro zpestření aby pes nedostával pořád to stejný. Dobré je, že mají fakt velký výběr a jedou mu naprosto všechny příchutě www.granulecz.cz/search?controller=search&orderby=position&orderway=desc&search_query=brit+konzerva&submit_search=

Jarka 03.01.2019

Dobrý den, ráda bych se zeptala. Nemáte někdo zkušenosti s hypoalergením krmivem pro psy? Jde mi konkrétně o tyto granule https://www.spokojenypes.cz/brit-care-dog-adult-large-breed-lamb-rice-12kg/. Díky moc.

Simona Jarka 03.01.2019

No, my jsme naštěstí nemuseli řešit tento tip speciálního krmiva. Nicméně obecně vím, že granule Brit jsou jedny z nejlepších granulí, čili bych neváhala aniu této speciálky.

Luisa 03.01.2019

Simono, my ty hypoalergenní kupujeme a psovi moc chutnají. Bereme přímo ty, které jsi sem dávala.

Majky Luisa 29.01.2019

Luiso, mohla bych se jen optat, kde ty granule kupujete? Jako ty ceny u jednotlivých prodejců mírně liší a já bych samozřejmě byla ráda, kdybych je mohla koupit za nejvýhodnější nabídku. To je jasný. Díky moc za info a doporučení.

Animalka 02.03.2019

Co jsem se tak dívala, tak Brit krmiva koupíte na docela dost portálech a u docela dost prodejců. My ale nejraději nakupujeme na https://www.azkrmiva.cz/vyrobce/brit. Mají neskutečný výběr, super ceny a sem tam i nějaký doprodej, takže ceny vynikající.

Marika 29.04.2019

My máme výbornou zušenost s kloubní výživou Canvit chondro, kterou kupujeme tady, protože cena je tady výborná https://www.spokojenypes.cz/canvit-chondro-maxi-500g/. Tu můžu jedině doporučit. Je super v tom, že krásně voní a pejsci ji tak sní bez obtíží.

Lola 05.09.2019

My ale nejraději nakupujeme na https://www.azkrmiva.cz/vyrobce/brit. Mají neskutečný výběr, super ceny a sem tam i nějaký doprodej, takže ceny vynikající.

Irinq Lola 16.01.2023

Brit je pěkný šmejd

Pavkaw 11.09.2019

Náš hafan granule prostě nechce jíst. .

lussyB 26.11.2019

Vybírejte hlavně kvalitní granule, plné masa. Hlavně žádné marketovky.

Natálie 02.10.2021

Jak řešíte doplňky pro psy ? Co dáváte na odčervení nebo na klíšťata ? Taky vám ty obojky neúčinkovali ? Jsem z toho docela nešťastná, protože toto léto měla Sindy hrozně moc klíšťat.

Aneta 29.08.2022

Mně by zajímalo jakým způsobem naučit chodit psa na podložku? V jakém měsíci je nejvhodnější začít?

Markéta Aneta 22.09.2022

Štěně se většinou od feny dává okolo 3. měsíce, takže co ho dostaneš domů, tak je nejvyšší čas začít.

Mates Aneta 09.11.2022

Byl to boj ho to naučit, ale taky jsme se k tomu propracovali.

Andrejka 15.01.2023

Podle čeho jste vybírali granule pro psa? Příští týden si pojedeme pro štěně staforda, tak budu ráda, když by jste mi poradily podle čeho je dobré krmivo vybírat nebo daly třeba doporučení na konkrétní značku?

diana27 Andrejka 11.12.2023

Máme dva pejsky a pro každého vybíráme individuálně, protože jsou dost rozdílná plemena. Takže asi hlavně podle velikosti, věku a asi i podle výkonnosti. My se snažíme aby měli vysoký podíl masa a tak jim ke granulím ještě dáváme kvalitní konzervy, kde mají různé doplnky, treba rýži zeleninku a hlavně s vysokým podílem masa. To se nám osvědčilo, že psi nestrádají potom na živinách.

Tichavka Andrejka 20.12.2023

My jsme volili granule hlavně sensitive, aby se pejskovi lépe trávili a k tomu volíme konzervy, které jsou šťavnaté a plné masa. Ty kupujeme od Louie. Většinou ale konzervy přidáváme ke granulím a ne samostatně, přijde mi, že je to pro pejska lepší na trávení. :)

Mirka 20.01.2023

Přesně tak, doporučuju kouknout na eshop.pet2me.eu na Colafit Dog and Cat

Zdena 02.07.2023

Zdravím budeme mít nového pejska a mě zajímá jaké granulky jsou opravdu dobré a kvalitní a podle čeho bych je měla vybírat. Díky :-)

Linda Zdena 05.07.2023

Zdeni, velmi dobré granulky má česká firma RawBark. Granule jsou vyrobené z čerstvého masa (svaloviny) 50% a doplněny o zeleninu, ovoce, superpotraviny. A jsou bez chemie. Navíc Ti sestaví granule přímo pro tvého psa, stačí jen vyplnit krátký dotazník a podle něj Ti je vyrobí a vysvětlí zvolené suroviny a spočítají i krmnou dávku. Našemu psovi moc šmakují, takže bereme jen od nich :-).

Janina95 22.12.2023

Zdravím, my raději ze začátku vsázeli na granulky, které byly označeny jako sensitive. To se nám osvědčilo prakticky u více značek, že ty nedělaly problémy. A do toho jsme přidávali i postupně konzervičky, ty co jsme brali pro štěně už nevím, ale teď jako dospělý pejsek miluje tyto https://www.louie.pet/ Ale hodně záleží na zažívání každého pejska a hlavně ten náš je teda mlsný jako kocour :D

Dianadia 09.02.2024

zdravím chci se zeptat můj pes má intoleranci na obiloviny,máte s tím zkušenosti?

Kvetuska99 Dianadia 15.02.2024

granulky bez obilovin jsou ideální krmivo, my kupujeme mix čerstvého sušeného masa, obsahují o prebiotika a spoustu dalšího https://www.krmiva-pucalka.cz/granule-pro-dospele-psy/marp-holistic-red-mix-hovezi-kruti-zverina-bez-obilovin-17kg mrkni :)

Jaruškaa1 14.02.2024

my kupujeme louie konzervy, mají několik druhů masa a jsou vhodné pro jakoukoliv rasu, štěně i dospěláka :) mají 95% masa a zbytek je rostlinná složka a vitaminy..takže ideálka


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Berane, týden 15. pro tebe v roce 2024 znamená úžasnou změnu nálady a energie. Zplanetárního hlediska se Mars, tvůj vládnoucí a pozitivní planeta, pohybuje do tvého znamení na začátku týdne. Toto přináší zvýšený po... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

78 Příspěvků
Poslední příspěvek 18:37
187 Příspěvků
Poslední příspěvek 18:29
30 Příspěvků
Poslední příspěvek 14:47

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat