Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Doplňky pro zvířata

NinaC 10. 12. 2018

Dáváte svým mazlíčkům i nějaké doplňky ke krmivu ? Konkrétně by mě zajímalo jestli je něco na zlepšení srsti ?

Neregistrovaná/ý - Líba

7. 8. 2019

Prodávají se něco jako cestovní misky ? Možná se budu ptát blbě, ale jsou i nějaké nafukovací ? Viděla jsem to na zahraničních stránkách,aleu nás jsem na to zatím nikde nenarazila.

Neregistrovaná/ý - Natka

15. 7. 2019

Já dávám naší fence ke krmivu tabletky na klouby, protože hodně sportuje a ten nápor je tam na ty klouby velký a pak taky něco málo na srst, protože přece jenom si myslím, že v těch krmivech není úplně vše, co ta srst potřebuje, aby se krásně leskla

Neregistrovaná/ý - Alena

23. 6. 2019

Na www.krmivo-brit.cz jsem našla krmivo pro psí mini plemena. Jsou to care mini.

Neregistrovaná/ý - Míša

26. 5. 2019

Našemu pejskovi dáváme Brit Sausage, je dobrý, obsahuje 95% masa. Podáváme ho jako doplněk ke granulím.

Neregistrovaná/ý - Vilma

24. 5. 2019

Neregistrovaná/ý - Ája | 20. 5. 2019
Monoprotein, dobrá volba pro pejsky s citlivým zažíváním, s alegií ap. Mají vysoký obsah kvalitního masa a velmi dobře voní.

Dobrá volba, Brit Mono Protein nabízí kompletní a vyváženou výživu. Receptura s obsahem jednoho proteinu je vhodná ke snížení rizika alergií a potravinové intolerance.

Neregistrovaná/ý - Ája

20. 5. 2019

Monoprotein, dobrá volba pro pejsky s citlivým zažíváním, s alegií ap. Mají vysoký obsah kvalitního masa a velmi dobře voní.

Neregistrovaná/ý - Mia

14. 5. 2019

Neregistrovaná/ý - Majka | 28. 4. 2019
Konzervy Brit fresh, tak to je bomba. Kdo je dává pejskovi, tak jsem neslyšela, že by mu nechutnaly.

Zkuste mu objednat konzervy na https://krmivo-brit.cz/cs/brit-mono-protein. Máme staršího pejska a moc mu maso z nich chutná.

Neregistrovaná/ý - Majka

28. 4. 2019

Neregistrovaná/ý - Mia | 27. 4. 2019
Děkuji za tip, náš pejsek je v poslední době vybíravý, asi je to stářím. Tak mu objednám konzervy od Britu.

Konzervy Brit fresh, tak to je bomba. Kdo je dává pejskovi, tak jsem neslyšela, že by mu nechutnaly.

Neregistrovaná/ý - Mia

27. 4. 2019

Neregistrovaná/ý - Janulina | 25. 4. 2019
Zkuste granule doplňovat konzervami z řady fresh. Podívejte se na https://krmivo-brit.cz/cs/brit-fresh-meat, určitě pro pejska vyberete.

Děkuji za tip, náš pejsek je v poslední době vybíravý, asi je to stářím. Tak mu objednám konzervy od Britu.

Neregistrovaná/ý - Janulina

25. 4. 2019

Neregistrovaná/ý - Nikola | 22. 4. 2019
Dáváte psům něco na lepší trávení ? Přijde mi, že po změně granulí začala mít ta naše fena problémy :(

Zkuste granule doplňovat konzervami z řady fresh. Podívejte se na https://krmivo-brit.cz/cs/brit-fresh-meat, určitě pro pejska vyberete.

Neregistrovaná/ý - Nikola

22. 4. 2019

Dáváte psům něco na lepší trávení ? Přijde mi, že po změně granulí začala mít ta naše fena problémy :(

Neregistrovaná/ý - Patrik

20. 4. 2019

Neregistrovaná/ý - Bela | 18. 4. 2019
Určitě mu budou chutnat. Náš pes je hodně vybíravý, ale masíčko z konzervy Brit Fresh sežral v momentě.

Taky jsem zkusil dát našemu psovi konzervu z řady fresh. Je mlsný, ale maso mu chutnalo.

Neregistrovaná/ý - Bela

18. 4. 2019

Neregistrovaná/ý - Denisa | 14. 4. 2019
To jsem ráda, že lidé diskutují na toto téma, protože mrknout na stránky www.krmivo-brit.cz je fajn, ale když nevíte které které krmivo bude pejskovi chutnat. Řada fresh je plná masa, tak doufám, že našemu psíkovi bude chutnat.

Určitě mu budou chutnat. Náš pes je hodně vybíravý, ale masíčko z konzervy Brit Fresh sežral v momentě.

Neregistrovaná/ý - Denisa

14. 4. 2019

Neregistrovaná/ý - Saša | 25. 3. 2019
Dávám za pravdu, nevěřila jsem,ale i ten náš psí mlsňoch se po masíčku z konzervy fresh jenom olizoval jak mu chutnalo.

To jsem ráda, že lidé diskutují na toto téma, protože mrknout na stránky www.krmivo-brit.cz je fajn, ale když nevíte které které krmivo bude pejskovi chutnat. Řada fresh je plná masa, tak doufám, že našemu psíkovi bude chutnat.

Neregistrovaná/ý - Saša

25. 3. 2019

Neregistrovaná/ý - Majda | 23. 3. 2019
Tato řada je skvělá jako doplněk a zárověň pamlsek ke krmivu. Je vhodný pro mlsné pejsky.

Dávám za pravdu, nevěřila jsem,ale i ten náš psí mlsňoch se po masíčku z konzervy fresh jenom olizoval jak mu chutnalo.

Neregistrovaná/ý - Majda

23. 3. 2019

Neregistrovaná/ý - Charlie | 21. 3. 2019
Na www.krmivo-brit.cz jsem si pročetla o řadě fresch. |Moc mě zaujala, máme docela mlsného pejska a tím, že krmivo obsahuje čerstvé maso by mu mohlo chutnat.

Tato řada je skvělá jako doplněk a zárověň pamlsek ke krmivu. Je vhodný pro mlsné pejsky.

Neregistrovaná/ý - Charlie

21. 3. 2019

Na www.krmivo-brit.cz jsem si pročetla o řadě fresch. |Moc mě zaujala, máme docela mlsného pejska a tím, že krmivo obsahuje čerstvé maso by mu mohlo chutnat.

Neregistrovaná/ý - Světla

18. 3. 2019

Neregistrovaná/ý - Katy | 24. 1. 2019
My jsme přešli na konzervy úplně, vyhovují našemu Britovi daleko víc než granule. Ty jsme museli vlhčit, špatně se mu rozkousávaly. Teď to lahodné masíčko z konzervy v něm rychle zmizí.

A které mu Pavlo dáváte? Mě zaujaly Brit Fresh. Obsahují až 70% čerstvého masa. Zkusím je koupit a doufám, že mu bude chutnat.

Neregistrovaná/ý - NIkča

16. 3. 2019

Ahoj .. chci se zeptat taky ohledně doplňků, ale typu obojky, vodítka a další výbava. Můžu poprosit o nějaký spolehlivý eshop ?

Neregistrovaná/ý - Laura

26. 1. 2019

Já mému pejskovi vařím, alespoň vím co mu dávám.Je to časově náročné, proto asi zkusím konzervy, které chválíte. Jsem zvědavá jestli mu budou chutnat.

TESTOVÁNÍ: Elektrická sešívačka Leitz New NeXXt WOW

Jarní řeřichová polévka

Jarní řeřichová polévka

13 hlasů
25min 281 kJ 54 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Zeleninový pekáč

18 hlasů
1h a 5min 507kJ 130 Kč

Recept na pekáček plný zeleniny a uzeného masa.

Pstruh se šunkou

11 hlasů
40min 461kJ 110 Kč

Dietní filé ze pstruha se šunkou.

Poradny

Z čeho se počítá PPM po dlouhodobé nemocenské?

Dobrý den,ve Vašem případě by se peněžitá pomoc v mateřství (PPM neboli mateřská) měla vypočítáva... Více

Jsem v PN, kdy se evidovat na úřadě práce?

Dobrý den,v době pracovní neschopnosti se nemůžete stát uchazečem o zaměstnání, tudíž se nemůžete... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Úsilí o zvládnutí všech vašich pracovních závazků a zároveň jejich vyvážení s vašimi osobními předsevzetími bude tento týden u Beranů dominovat. Snažte se proto nebrat si toho více, než bude nezbytně nutné. A nebojte se někter&e...

Více